Multi Platform DEATHLOOP

سازنده
َArkanes
تاریخ انتشار
September 2021
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
45745844365346.jpg

Developers Arkane Studios
Publishers Bethesda Softworks
Release Date September 14
Platforms PC, PlayStation 5

IF AT FIRST YOU DON’T SUCCEED… DIE, DIE AGAIN
From the team at Arkane Lyon comes an innovative take on first-person action. "DEATHLOOP" transports players to the lawless island of Blackreef in an eternal struggle between two extraordinary assassins. Explore stunning environments and meticulously designed levels in an immersive gameplay experience that lets you approach every situation any way you like. Hunt down targets all over the island in an effort to put an end to the cycle once and for all, and remember, if at first you don’t succeed… die, die again.

DEATHLOOP_AnnounceStills_Postcard.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesCorner.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jump.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jules.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShoot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Guns.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesFight.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Standoff.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtBack.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesSnipe.jpg

D9hewUzWwBMX2-J.jpg D9hev00XkAEAa_v.jpg D9hev07X4AUtF0d.jpg D9hev0xXoAI8rQk.jpg

https___images.ctfassets.net_rporu91m20dc_6KQNVeHCcVX2wDTBVpDdM8_a51a9afb9f799d517eb7b0fee65c2...jpg
یه سری اطلاعات جالب:

- شخصیت اصلی بازی Colt هستش که میخواد Loop رو بشکنه و این کار با کشتن اهداف مشخصی انجام‌پذیره ولی Juliana در مقابلش قرار داره و نقش محافظ رو ایفا میکنه تا Loop شکسته نشه.

- بازی در نقش Juliana هم قابل انجامه ولی یه نکته‌ای داره! بصورت آنلاین وارد بازی بقیه‌ی پلیرا میشی و در حالی که طرف مقابل در نقش Colt داره بازی میکنه، با Juliana سعی میکنی جلوی پلیر دیگه رو بگیری. این یعنی وقتی داری آنلاین بازی میکنی، ممکنه یه پلیر دیگه در نقش Juliana در مقابلت قرار داشته باشه و دنبال شکار کردنت باشه.

- خبر خوب اینه که هنوز تمرکز روی کمپین و داستان هستش و اگه آفلاین بازی کنی Juliana به عنوان هوش مصنوعی توی بازی حضور داره و حتما نیازی نیست آنلاین باشی. جالب اینه میتونی یه میکسی از هوش مصنوعی و پلیر آنلاین رو انتخاب کنی...یعنی بعضی مواقع پلیر آنلاین در مقابلت قرار بگیره و بعضی مواقع AI. رویکرد پیشنهادی Arkane هم همینه چون باعث تنوع و سوپرایز میشه.
حس میکنم یه جورایی سعی کردن اون ایده‌ی تلفیق سینگل‌پلیر و مولتی‌پلیری که واسه The Crossing داشتن رو اینجا به یه شکل دیگه‌ای پیاده‌سازی کنن.

- هر دو شخصیت دارای یه سری قابلیت‌های مشترک هستن ولی یه سری قابلیت‌های متفاوت هم دارن...مثلا Colt میتونه از دستگاه‌های هک استفاده کنه و Juliana میتونه در ظاهر کل آدم‌های شهر ظاهر بشه!

- ماموریت‌های بازی هم دیزاین جالبی دارن...هدف نهایی شکستن Loop هستش و باید 8 تا هدف رو بکشی توی یه روز...اگه حتی یه هدف باقی بمونه، روز دوباره ریست میشه. میشه آزادانه هر ماموریت اصلی و فرعی رو به ترتیبی که دوست داری انجام بدی و اهداف رو شناسایی کنی. بیشترین آزادی عملی هستش که تا حالا توی بازیهای Arkane دیدیم.

در نهایت هم لعنت به سونی و بتزدا که برداشتن این بازی رو انحصاری کردن...آخه چه دلیل و منطقی داره که این بازی فقط نسل بعدی باشه...برنامه داشتم بازی رو روی کنسول‌های همین نسل تجربه کنم...حالا یه جورایی دارن مجبورم میکنن همون زمان لانچ PS5 بخرم :|

تاریخ عرضه هم همین امساله Holiday 2020...بازی 4K و 60 فریم اجرا میشه + قابلیت‌های Dual Sense رو ساپورت میکنه.

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
دوستانی که از بازی خوشتون اومده می تونین بگین چجوری باهاش ارتباط برقرار کردین؟ :D یه یک هفته ای رفتمش هیچ نکته مثبتی توش ندیدم؛ اولاً گیم پلی با اینکه من همش مپ می گردم چیز به درد بخوری بهم نمیده و از اون طرف مخفی کاری بدون قدرت ها اصلاً درنمیاد و کامبت هم بشه یجوری میریزن سرت نامردا فقط باید فرار کنی :D یه سری تسک ها هم اصلاً نمی دونی دقیقاً چرا و چه کاری کنی و چه همون مپ چه مپ های دیگه رو می گردم هم هیج Hint ای نمیده؛ یعنی بخاطر یه هدفی تو یه ساعتی میای تو یه مپ و کلی صاف میشی تا برسی اونجا بعد می بینی اصلاً نمی دونی چی کار کنی بعد میری می گردی می بینی بازم نمی دونی بعد می فهمی نه اصلاً نمی تونی اون کارو انجام بدی فعلاً و باید بری یه مپ دیگه یه کاری انجام بدی و اطلاعاتی بگیری تا بتونی این کارو انجام بدی!!#-o یا یه اشتباه کوچیک انجام بدی مجبوری برگردی یا بمیری از اول بیای کلاً.
در کل انقدر حوصله سر بر و تکراری بود که من که تا خون بازی رو نریزم ول نمی کنم فعلاً بی خیالش شدم....
خیلی یه جوریه، کلا باید همه چیز رو خودت پیدا کنی کلی هم ماموریت های مخفی طور و اینا داره

فرض کن یه مپ که خودت باید بفهمی چی کار کنی
من یه مقدار کلنجار رفتم تا بتونم به خودم بقبولونم که تموم اش کنم ، باید توی همون منوی اصلی ببینی هر کدوم از اون نفرات اصلی رو کی و کجا و چطوري پیدا کنی و در نهایت بتونی همه شون رو در یک سیکل روز کامل بکشی
AI بازی زیاد چیز خاصی نیست بهترین کار کمین کردن از د‌ور و صبر کردن برای نزدیک شدن شونه تنها دشمنی که اذیت بکنه همون جولیاناست چون قدرت داره
یه اسلحه تک تیر داره که قدرت انفجاری ایش هم پیدا میشه با اون هد بزنی اکثرا وان شات میشن

اگر گیرش نیستی ولش کن یه جورایی برای همه نیست
من خودم هم اوایل ش همینجوری الکی رفتم جلو دیدم نه نمیشه پیشرفت کرد سر همین هی شروع کردم توی تسک و ماموریت های منوی اصلی ایش گشتن تا بفهمم چی کار کنم عملا از اواسط بازی برام شروع شد

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان برا تروفی آنلاینن بازی رو ps5 حتما پلاس لازمه
پلاسم تموم شده و تازه میخوام بازی رو شروع کنم، چون فعلا به پلاس نیاز ندارم نمیخوام برا دو تا تروفی پلاس بگیرم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
372
نام
فرنود
یه چند وقتی بود که کرم یه بازی رمز الود و اینکه بشینی ده خط بخونی افتاده بود به جونم و خب بهترین اپشن به نظرم Deathloop اومد :D
چند ساعتی که بازی کردم خیلی جذبم کرده و بهترین نکات بازی هم شخصیت اصلی، دیالوگا و به خصوص این هپتیک فیدبکه. واقعا عالی کار کردن و خیلی جذاب کرده گیم پلی رو. (عاشق بیرون اومدن صدای بیسیم از کنترلرم =)))
چند مورد که زده تو ذوقم یکیش هوش مصنوعیه. تازه بعد این همه اپدیت که درست شدش اینه قبلا چی بوده دیگه :D مورد بعدی کنترل و تغییر سلاحاست که میتونست کمترپیچیده و خوشدست تر باشه. موقع چندتا نبردی که پیش اومد چند بار قاطی کردم. یه مورد ریز دیگه هم این بود که من انتظار داشتم وقتی گوشه و کنار رو میگردم بیشتر داکیمونت و لاگ این چیزا قایم شده باشه. ولی فعلا که خبری نبود.ببینیم بعدا چه خواهد بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر