شایعه GOD OF WAR RAGNAROK

.Amirone

ゴースト オブ ツシマ
Gold User
Oct 1, 2009
2,842
16,420
یکی از طرفداران بازی در Reddit با دنبال کردن اولین حرف در رشته توییت کارگردانِ God of War کوری بارلگ ، به کشف جالبی رسیده است ، الگوهایی که این کاربر دنبال کرده به این قسمت ختم می شود «Ragnarok is Coming»

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
4,372
6,751
نام
ehsan
الیته پارسال دلیل اینکه صدای همه در اومد این بود که هیچکدوم از بازی ها تاریخ انتشار نداشتن ،! و دومیش همگیم پلی افتضاح دث استرندینگ،اگه تریلر امسال رو پارسال و نشون میداد عمرا بازخورد ها منفی میشد! تریلر دلست هم رفت زیر سایه مسائلی حاشیه‌ای ! وگرنه بدون هیچ شکی و شبهه ای بهترین نمایش تاریخ e3 تا به امروز بود!
اجازه بده در این زمینه باهات مخالفت کنم:p پارسال حتی در صورت ارائه تاریخ عرضه و ترکوندن تریلر دث استرندینگ باز همه شاکی بودن. درد همه این بود که سونی تو همه ی سالهای قبل بلاخره یه بازی جدید رو معرفی کرده بود. سال 2016 که دیگه رسما جرداد سن رو. همه انتظار همون رو داشتن. همین الان برو تاپیک پارسال رو بخون درد همه نبود سورپرایز بود.
ببین هر چیزی بنوبه خودش میتونه خوب یا بد باشه بستگی داره چطور بهش نگاه کنی و سطح توقعت چی باشه. کنفرانس امسال مایکرو تکرار پارسالیش بود. بازیهای مطرحش همون بودن. ولی پارسال کنفرانس رو بهش نمره عالی دادن امسال میگن گند زده چون سطح توقع امسال با پارسال فرق میکنه.
سونی امسال گفت نمیایم E3 فحشاشو خورد بعدش همه سطح توقعشون صفر شد. الان با یه تریلر قبل E3 همه میگن E3 رو برده.
بزرگترین اشتباه فیل اسپنسر این بود که جوری کنفرانس رو هایپ کرد انگار خود خدا قراره ظهور بکنه. نبود سونی هم خواه نا خواه توقعات رو بالا برده بود. این شد که این شد

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
13,121
61,362
نام
∂αнмα
الان با یه تریلر قبل E3 همه میگن E3 رو برده.
الان این همه کین ؟ خدایی فن بودن هم حدی داره !!! شما رو صرفا نمیگم کلی میگم چجوری یـ تریلر میتونه با یـ کنفرانس رقابت کنه ؟ حالا کاری ندارم همه سونی فن ها نینتندو رو فاکتور میگرین هر سال ولی اگه ملاک شما تعداد بیننده هاست و هایپ که همون نمایش CP2077 بسته برا حرفتون بعدم طبق این منطق MW خدای E3 چون همه کنفرانس ها رو با هم جمع کنی اندازه تریلر معرفیش بازدید نخوردن ! الان اگه بحث کل کل انحصاری هاست که هیچی ولی جمع بستن کل کنفرانس در مقابل یـ بازی خنده دار ترین چیزی که من شنیدم تا الان .....

پ.ن : بهونه اوردن واسه شرکت نکردن سونی توی E3 + بهونه فن های ماکرو با هم :

43aae479-c69c-4c80-8e6a-877b37e0078a.png

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
4,372
6,751
نام
ehsan
الان این همه کین ؟ خدایی فن بودن هم حدی داره !!! شما رو صرفا نمیگم کلی میگم چجوری یـ تریلر میتونه با یـ کنفرانس رقابت کنه ؟ حالا کاری ندارم همه سونی فن ها نینتندو رو فاکتور میگرین هر سال ولی اگه ملاک شما تعداد بیننده هاست و هایپ که همون نمایش CP2077 بسته برا حرفتون بعدم طبق این منطق MW خدای E3 چون همه کنفرانس ها رو با هم جمع کنی اندازه تریلر معرفیش بازدید نخوردن ! الان اگه بحث کل کل انحصاری هاست که هیچی ولی جمع بستن کل کنفرانس در مقابل یـ بازی خنده دار ترین چیزی که من شنیدم تا الان .....

پ.ن : بهونه اوردن واسه شرکت نکردن سونی توی E3 + بهونه فن های ماکرو با هم :

View attachment 109025
خوب شما پست من رو گویا نخوندی من کجای پستم گفتم اعتقاد خودم اینه فکر میکنم خیلی واضح گفتم که اینا همه نسبیست و کاملا به دید هر شخصی بستگی داره
بنظر شما مسخرس ولی به زعم بعضی مسخره نیس یه سر به نظرسنجی ریست ارا بزن

• Like
Reactions: samadi741

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟