مشکل کاهش سرعت بازی در PCSX2

sasury

عضو جدید
Jun 9, 2019
1
دوستان لطفا کمک کنید من دارم بازی Bleach Blade Battlers 2 داخل برنامه ی PCSX2 بازی میکنم و سرعت بازی وقتی بازی میکنیم خوبه یعنی speed بین 96 درصد تا 100 هست فریم هم خوبه میانگین رویه 57 هستش اما من وقتی میام با یکی از کاراکته را یه ضربه خاص رو میزنم تو بازی که موجب جا به جا شدنش تو محیط میشه سرعت بازی به شدت کاهش پیدا میکنه و میره زیر 10 دصد تا اون ضربش تموم بشه و بعد اون بازی دوباره به حالت نورمال برمیگرده و سرعت حتی رو 100 هم میره . فقط زمای که اون ضربه رو تو بازی با اون کاراکتر میزنم این مشکل پیش میاد و گرنه جایه دیگه از این داستانا نداره لطفا کمک کنید چی کار کنم

Attachments

• Bleach_Blade_Battlers_2nd_cover.png
    Bleach_Blade_Battlers_2nd_cover.png
    1.2 MB · مشاهده: 0
  • Like
Reactions: parsa hossini

parsa hossini

کاربر سایت
Apr 7, 2020
6
دوستان لطفا کمک کنید من دارم بازی Bleach Blade Battlers 2 داخل برنامه ی PCSX2 بازی میکنم و سرعت بازی وقتی بازی میکنیم خوبه یعنی speed بین 96 درصد تا 100 هست فریم هم خوبه میانگین رویه 57 هستش اما من وقتی میام با یکی از کاراکته را یه ضربه خاص رو میزنم تو بازی که موجب جا به جا شدنش تو محیط میشه سرعت بازی به شدت کاهش پیدا میکنه و میره زیر 10 دصد تا اون ضربش تموم بشه و بعد اون بازی دوباره به حالت نورمال برمیگرده و سرعت حتی رو 100 هم میره . فقط زمای که اون ضربه رو تو بازی با اون کاراکتر میزنم این مشکل پیش میاد و گرنه جایه دیگه از این داستانا نداره لطفا کمک کنید چی کار کنم؟
احتمالا یا مشکل از بازیه (که باید بازی رو دوباره نصب کنی یا از جای دیگه دانلودش کنی).
بعد ببین وقتایی که با اون کاراکتر ضربه می زنی افکت یا جلوه اضافی خاصی تو بازی هست. اگه بفهمی چجور جلوه ای هست میتونی اون جلوه رو از بخش تنضیمات گرافیکی کم کنی.
امیدوارم مشکلت حل شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر