Remake بازی Destroy All Humans! به صورت رسمی توسط THQ Nordic معرفی شد (به همراه تریلر معرفی)

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
THQ Nordic به صورت رسمی از بازسازی نسخه 2005 بازی محبوب Destroy all Humans! که برای کنسول های PS2 و Original Xbox عرضه شده بوده، پرده برداری کرد! بازی برای کنسول های PS4 و Xbox One و کامپیوتر های شخصی در سال 2020 منتشر خواهد شد. تریلر بازی هم میشه از لینک زیر مشاهده کنید:

ویرایش1: لینک از آپارات:

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
تو پست اول در این باره حرفی نزدم برای کسی spoil نشه!
من خودم اصلا به خاطر destroy all human ویدیو رو باز کردم، ولی به خاطر rammstein نشد ازش پاشم! jk 8->
خوب برای دوستانی که علاقه دارند من lyric این آهنگ، بخش هایی که پخش میشه رو همراه با متن ترجمه انگلیسیش قرار میدم اینجا!

Ich will - I want
Ich will - I want
Ich will - I want
Ich will - I want

Ich will, Ich will eure Phantasie - (I want) I want your fantasy
Ich will, Ich will eure Energie - (I want) I want your energy
Ich will, Ich will eure Hände sehen - (I want) I want to see your hands
Ich will in Beifall untergehen - (I want) to drown in cheering

Seht ihr mich? - Do you see me?
Versteht ihr mich? - Do you understand me?
Fühlt ihr mich? - Do you feel me?
Hört ihr mich? - Do you hear me?

Könnt ihr mich hören? - Can you hear me?
(Wir hören dich) - (We hear you)
Könnt ihr mich sehen? - Can you see me?
(Wir sehen dich) - (We see you)
Könnt ihr mich fühlen? - Can you feel me?
(Wir fühlen dich) - (We feel you)
Ich verstehe euch nicht - I don't understand you

حالا که کمی بحث Rammstein هم شد به هیچ وجه آلبوم جدیدشون که دو سه هفته هست اومده رو از دست ندید \m/

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
توی اون یکی تاپیک هم گفتم، این تریلر به خاطر آهنگ Rammstein تبدیل شد به یکی از بهترین تریلرهای جدید برای بنده! :D واقعاً ایده‌ی عالی‌ و درجه یکی بود ترکیب این آهنگ با تریلر! چقدر هم متنش همخونی داره با فضای بازی. :D
کلاً بروبچ آلمانی که صدای کلفتی دارن، خیلی باحال می‌خونن و با اینکه آدم چیزی نمی‌فهمه ولی یه حس جالبی دارن. یادش بخیر الکس هم که یه زمانی توی ایران معروف شده بود صدای عجیبی داشت و کلی مشتری پیدا کرده بود! اون زمان اینترنت هم مثل الآن دم دست ملت نبود و بازار شایعه داغ بود. یکی می‌گفت مُرده (در حالی که هنوز زنده هست) و اون یکی می‌گفت حنجره‌ی گاو و خر و نمی‌دونم چی بهش پیوند زدن که صداش این‌طوری شده! :))

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
گیم پلی :

چقدر فردی که داشت بازی میکرد بازیش بد بود! قشنگ انگاری یک دستی بازی میکنه!
در هر صورت یادش بخیر! فقط الان فکر میکنم شاید بازیش دیگه جذابیت قدیم رو نداشته باشه! شاید یک مقداری از تکراری شدن رنج ببره که امیدوارم یک سری بهینه سازی هایی انجام بدن! در نهایت هم Pre-Alpha version هست و خیلی قضاوت نمی‌خوام بکنم تا الان میشه گفت ok هست،:Angel: ولی همیشه اینکه حس کنی یک آدم فضایی هستی و بزنی ملت به روش های مختلف پودر کنی خیلی حال میده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر