FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
الان این سواپ هایی که واسه سیزن 1 اومده رو فقط میشه واسه همین سیزن خرج کرد یا میشه نگه داشت مثلا سیزن بعدی بازم با همینا جمع کرد یه آیکون خوب گرف؟

• Wow
Reactions: Alireza99

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان این سواپ هایی که واسه سیزن 1 اومده رو فقط میشه واسه همین سیزن خرج کرد یا میشه نگه داشت مثلا سیزن بعدی بازم با همینا جمع کرد یه آیکون خوب گرف؟
نه فقط همین، الان 12تا هست ماه بعدی هم 12 تا بعد مهلتش تموم بشه کارتشو نمیشه استفاده کرد، بعدها مخصوص دارن

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این سیزن 26 روز دیگه تمومه . این 12 تا رو باید قبل 26 روز بگیری . تو سیزن بعدی 12 تا دیگه قرار میدن . اونا رو هم بگیری بعد با هم می تونی مثلا دروگبا بگیری . الان ایکون ها رو نگاه کنی زده زمان انقضا 68 روز دیگه

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
یه کوه پشکل ارزشش از این سرورهای ea بهتره . باید بگم نتم اصلا مشکل نداره و مثل روزهای قبله . تو ریوالز بازیکن پیدا نمی کنه . هر 5 دقیقه با ارورهای مختلف از التیمیت میندازه بیرون. تو هر بخشی داری کاری انجام میده یکدفعه ارور سرور میده که بعدا امتحان کن الان نمی تونم.
دارم اسکواد بازی می کنم یکدفعه بدون دلیل قطع میشه میندازه بیرون سه بر صفر به نفع خودش میزنه .

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
از 19 بهتر شده ولی بدیش همین استفاده بسیار سخت از شوکر هست هم تو ضربه ایستگاهی هم پنالتی چون زمان زیادی نداری و سریع باید مکان رو فیکس کنی وگرنه خودش میزنه و با شوک جهت فیکس کردن به خصوص بالای دروازه و گوشه ها سخته .با جهتی چطور ضربه ایستگاهی میزنی ؟

تو پنالتی پایین بگیری راحت تر دروازبان می گیره
چون هر چقدر پایین(مستقیم پایین منظورمه) بگیری توپ از محدوده دروازه خارج نمیشه، با یکم تمرین آمار جهت گیری چپ و راست هم دستت میاد، جهت و بده مثلا پایین سمت چپ و بازیکنت که حرکت کرد جهتو بده رو راست، اینطوری گل میشه، من اکثرا اینطوری میزنم

• Like
Reactions: zerio

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
یه کوه پشکل ارزشش از این سرورهای ea بهتره . باید بگم نتم اصلا مشکل نداره و مثل روزهای قبله . تو ریوالز بازیکن پیدا نمی کنه . هر 5 دقیقه با ارورهای مختلف از التیمیت میندازه بیرون. تو هر بخشی داری کاری انجام میده یکدفعه ارور سرور میده که بعدا امتحان کن الان نمی تونم.
دارم اسکواد بازی می کنم یکدفعه بدون دلیل قطع میشه میندازه بیرون سه بر صفر به نفع خودش میزنه .
فکر نمیکنم به سرورای این شرکت بیشرف ربطی داشته باشه، با توجه به تحریم ها، ما چون با دی ان اس و اینطور مسخره بازی ها متصل میشیم، بعضا زمان تعمیر نگهداری میشه و با توجه به اینکه ما به سرورهای محدودی میتونیم متصل شیم و تو این زمان محدود تر میشه و ترافیک اتصال بالاتر میره، یک مقدار اختلال در کانکت داریم که باعث ارور میشه

• Like
Reactions: zerio

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
یعنی بازیکنی که خودت پک کردی و نخریدی.
...................
...................

کلا به نظر میرسه EA این Icon Swaps رو واسه همینایی گذاشته که فیفا پوینت میگیرن و مدام پک باز میکنن وگرنه کسی که تیمش مثل اکثر ماها Road to Glory باشه نمیتونه این first ownerهایی که از لیگ‌های مختلف نیازه رو تو تیمش داشته باشه و به فرض هم یه سری بازیکن با اورال کم رو نفروخته باشه نمیتونه باهاشون بره رایوالز و برنده بشه. از الان هم بخواد تو جوایز هفتگیش پک‌های غیر قابل فروش که بیشترن رو بگیره یا اگه بازیکن خوبی پک کرد نفروشه عملا کلی وقت واسه تقویت تیمش از دست میده به خاطر گرفتن یه آیکانی که بالای ۱۶ ۱۷ تا توکن میخواد.
این اسکواد بتل و مود آفلاین رو هم که بالاخره یه جوری باید بکنن تو پاچه‌ی ما :D من صرفا شاید از روی علاقه‌ی شخصی بخوام گواردیولا رو بگیرم ولی همون ۸ تا توکن هم گرفتنشون با اسکواد بتل خیلی حوصله‌سربر و خسته‌کننده‌ست.
قشنگ کاپیتالیسم رو به بهترین شکل دارن اجرا میکنن اونی که پول زیاد داره امکانات هم براش هر سری بیشتر میشه که تیم بهتری بسازه بقیه هم که بشینن اینا رو نگاه کنن :))

کلا روش آیکون ها امسال بهتر شده نسبت به پارسال که باید با خرید بازیکن های رده بالا پازل ها رو حل میکردی اما در کل این آیکون هایی که گذاشتن من به جز دو یا سه تا از بقیه خوشم نیومد مخصوصا اینکه همشون آیکون های رده پایین هستند به نظرم با وقت گذاشتن و بازی کردن و پک بازکردن های جایزه های اسکوادبتل و ویکند و ریوالز خیلی سریعتر و راحتتر میشه پیشرفت کرد البته این جایزه ها فکر میکنم نسبت به پارسال خیلی بهتر هم شده!
من الان فکر کنم 3 یا 4 از این کارت های سواپ رو گرفتم ولی ترجیح میدم با تیم قوی بازی کنم توی ریوالز ها با توجه به مشکلات نت تا اینکه بخاطر سواپ تیم ضعیف بچینم و با حریف های سخت بازی کنم برای کارت های سواپ...

دوستان chemistry چقدر اهمیت داره؟ یکسری بازیکنام رو میذارم بیرون که chemistry صد باشه ولی به نظر اونقدرها هم تاثیر نداره

کمیستری خیلی روی عملکرد بازیکن ها تاثیر داره بازیکن هایی که بصورت تعویضی میان توی بازی کمیستری 5 دارن...یه سری بازیکن ها اگه یک هم باشگاهی بندازی کنارشون اگه Loyalty داشته باشن کمیستری 10 میشه سعی کن بازیکن های اصلیتو اینجوری کمیستری رو ببری بالا بازیکن های غیر اصلی رو تعویضی بیار توی بازی.... در کل کمیستری 8 با 10 خیلی تفاوت آنچنانی نداره با توجه به مشکلات نت ما

روی PS4 من این مشکلات انداختن بیرون از بازی رو فقط همون روزهای اول بازی یک یا دوبار برام پیش اومد اونم ساعت های خیلی شلوغ... اینترنت از کدوم شرکت میگیری؟

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
کلا روش آیکون ها امسال بهتر شده نسبت به پارسال که باید با خرید بازیکن های رده بالا پازل ها رو حل میکردی اما در کل این آیکون هایی که گذاشتن من به جز دو یا سه تا از بقیه خوشم نیومد مخصوصا اینکه همشون آیکون های رده پایین هستند به نظرم با وقت گذاشتن و بازی کردن و پک بازکردن های جایزه های اسکوادبتل و ویکند و ریوالز خیلی سریعتر و راحتتر میشه پیشرفت کرد البته این جایزه ها فکر میکنم نسبت به پارسال خیلی بهتر هم شده!
من الان فکر کنم 3 یا 4 از این کارت های سواپ رو گرفتم ولی ترجیح میدم با تیم قوی بازی کنم توی ریوالز ها با توجه به مشکلات نت تا اینکه بخاطر سواپ تیم ضعیف بچینم و با حریف های سخت بازی کنم برای کارت های سواپ...

کمیستری خیلی روی عملکرد بازیکن ها تاثیر داره بازیکن هایی که بصورت تعویضی میان توی بازی کمیستری 5 دارن...یه سری بازیکن ها اگه یک هم باشگاهی بندازی کنارشون اگه Loyalty داشته باشن کمیستری 10 میشه سعی کن بازیکن های اصلیتو اینجوری کمیستری رو ببری بالا بازیکن های غیر اصلی رو تعویضی بیار توی بازی.... در کل کمیستری 8 با 10 خیلی تفاوت آنچنانی نداره با توجه به مشکلات نت ما

روی PS4 من این مشکلات انداختن بیرون از بازی رو فقط همون روزهای اول بازی یک یا دوبار برام پیش اومد اونم ساعت های خیلی شلوغ... اینترنت از کدوم شرکت میگیری؟
5 کیلومتری شهر نشستم که روستا به حساب میاد و طبق یه قانون نانوشته در روستا فقط مخابرات حق داره نت بده . خودتون میدونید که مخابرات چه گوهیه . وگرنه الان با همین فیفا یه کار کاسبی تو توئیچ و .. میزدم. مگه چیمون از امثال این کراسی و ... کمتره.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
دوستان به نظرتون تو این جایزه اخر هفته رایوال پول رو انتخاب کنم یا پک غیر قابل فروش یا پک قابل فروش؟غیر از گزینه شانس کدوم واقعا ارزش بیشتری داره؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
چه افتضاحی زدن به گیم‌پلی بازی خدا وکیلی ! الان که کم کم رسیدم به دیویژن های پایین عمق فاجعه مشخص شد ! دفاع کردن که کلا فقط شده بازیکن کشیدن عقب ! بری تو پای طرف جا می مونی و راحت می خوری . بری عقبم طرف این کاره باشه راحت با شوت بقل پا گل رو می زنه . بازی ها هم همه پر کل به خاطر این قصه ! الان که رسیدم‌سیزن ۳ هر دست ۸ ۹ تا گل داره رد و بدل می شه . وای به حال دیویژن ۱ و بازی که سر لیگ‌تایتل باشه ! انصافا چه افتضاحی زدن به سبک دفاع بازی حالت تهوع گرفتیم دیگه . امارم هم خوبه ها ! ۲۶ تا برد و ۵ تا باخت تا الان:D کسی فکر نکنه از رو عصبانیت یا باخت اینارو می گم ولی به لعنت خدا نمی ارزه این فیفا . گل هایی هم که می زنم همش از رو ضعف گیم پلی بازی تا توان من . متاسفم

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
من که کلا اصلا نمیتونم آنلاین بازی کنم!همش میبازم.دفاع همه ی اصول جدید رو رعایت میکنم ولی راحت با دو تا پاس پشت مدافع میرن و گل میزنن و من هر چی حمله میکنم تو تیر و بیرون.
تیمم بد نیست گلرم اوبلاکه ولی گلهایی میخوره که خندم میگیره.پارسال که من شروع کردم تا حالا آنلاین بازی نکرده بودم و اوایل میباختم ولی کم کم راه افتادم.الان اصلا نمیدونم باید چیکار کرد
فقط امیدوارم بازیم بهتر بشه یا بازی رو بهتر کنن

• Like
Reactions: Siamak61

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
من که کلا اصلا نمیتونم آنلاین بازی کنم!همش میبازم.دفاع همه ی اصول جدید رو رعایت میکنم ولی راحت با دو تا پاس پشت مدافع میرن و گل میزنن و من هر چی حمله میکنم تو تیر و بیرون.
تیمم بد نیست گلرم اوبلاکه ولی گلهایی میخوره که خندم میگیره.پارسال که من شروع کردم تا حالا آنلاین بازی نکرده بودم و اوایل میباختم ولی کم کم راه افتادم.الان اصلا نمیدونم باید چیکار کرد
فقط امیدوارم بازیم بهتر بشه یا بازی رو بهتر کنن
علاوه بر دفاع و شوتهای عجیب غریبی که گل میشه یه مشکل بزرگتر هست اونم نت ایرانه
منم همین مشکل رو دارم تو التیمیت خیلی با دقت دفاع میکنم ولی بخاطر دیلی هرچقدرم بخوای خوب بازی کنی ولی حریف از تو سریعتره

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
علاوه بر دفاع و شوتهای عجیب غریبی که گل میشه یه مشکل بزرگتر هست اونم نت ایرانه
منم همین مشکل رو دارم تو التیمیت خیلی با دقت دفاع میکنم ولی بخاطر دیلی هرچقدرم بخوای خوب بازی کنی ولی حریف از تو سریعتره
4 خط نشون میده ولی در حد 2 خطه ..اصلا ارزش بازی کردن نداره این بازی ...rivals که دیگه واویلا!! اون خارجی هایی که انقد حرف از delay میزنن بیان با نت ما بازی کنن خودکشی میکنن!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر