FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
واقعا این چند مورد که گفتی گند زد به 19 ... مشکل حاد نبود که نشه بازی کرد ولی وقتی میدیدی یه سری که اصلا بازی بلد نیستن راحت میتونن ازش استفاده کنن .. از سانتر گرفته تا شوتا و AI DEF .. واقعا ادم اعصاب نمیموند واسش
این شوتای مسخره اوایل اینجوری نبود .. با اپدیت اینجوریش کردن .. واقعا نمیدونم فازشون چی بود..
حالا باز خداروشکر درست کردن این چیزارو

تو 20 این دکمه X رو هم حذف کردن و فقط میشه باهاش یه جاهایی پاسارو دفع کرد .. AI DEFENDING هم پر ! و دیگه دفاع کردن مزخرف پارسال وجود نداره :D
یکی دسته رو ول میکرد هم دفاع کار خودشو میکرد :| حالا یه سری میخوان بیان فحش بدن ای بابا دفاع کردن چرا سخت شدو این حرفا دیگه بهتره فیفا بازی نکنن و یه بازی دیگه انتخاب کنن برای سرگرمیشون ! :D
چون میدونم خیلیا با اون X دفاع میکردن و فکر میکردن چه کار بزرگی داره میکنن ! :))

--------------
نمایشگاهیی هم که چند وقت پیش بودو استیمرا بازی کردن توش بازی فرق داشت نسبت به این دمو ... این نسخه دمو بیلد قدیمیه و کم کم واسه 3/4 ماه پیشه .. قطعا نسخه اصلی خیلی کامل تره
اون دفاعی که تو 19 بود با ال2 بود(فکر کنم) که وقتی سوییچ رو بازیکن مدنظرت بود ولی ال2 میگرفتی بازیکن دیگت میرفت تو پا برا دفاع کردن حذف شده؟اگه حذف شده که عالیه.هرچی بازی سخت تر بشه بهتره.چون این کارو تست زدم انجام نمیشد.فکر میکردم تنظیمات دسته جابه جا شده
سلام
رنگ و آب ،فیس،گرافیک،فیزیک،توپ،گیم پلی و ... نسبت به 19یه پیشرفت ملویی داشته!
ولتا رو هم که فقط نوکشو نشونمون دادن!!
درکل
از فیفا 10تا 20 ، ea سعی کرده به ترکیب برندش دست نزنه و هرسال یه ذره تغییر بماله روشو تحویلمون بده!
Pes هم با اینکه پیشرفت کرده ولی گیم پلیش رو متأسفانه نمیشه باش حال کرد...
در نتیجه
چاره ای نیست ، اگر هنوز یکی از تفریحاتمون فوتبال گیمینگه ، باید با همین یه چس تغییرات کنار بیایم و سعی کنیم باش حال کنیم.
ومن الله توفیق...
ارادت مهندس
در اینکه جفتشون خوب نیستن شکی نیستا ولی حداقل Pes برای طرفداران خودش یه پیشرفت بزرگی کرده نه اینکه جوری باشه یه فیفا باز بره سمتش و قید فیفارو بزنه ولی خود فیفارو ببین.طرفداراش در حد یه اپدیت میدوننش که در این مورد اجماع وجود داره.پس امسال pes برا طرفداراش راضی کننده بوده اما فیفا برا ما نه.فرقشون امسال تو اینه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
ولی فکر میکنم میتونن یه نسخه لایت(کم حجم با چند تا تیم محدود(حالت دمو)) بدن بیرون با تغییراتی که مد نظر اکثریت کاربرا هست- اگر مورد قبول بود اونوقت رو نسخه اصلی پیادش کنن
مثلا میتونن اواسط 2020 این کار رو انجام بدن که تا وقتی نسخه 21 میاد بیرون تغییرات هم کامل اعمال شه مشکلی پیش نیاد.
بسته به مشتری مداریشون داره، ولی فکی نمیکنم EA همچین مشتری مدار باشه، تجربه ثابت کرده.(لازم به ذکره این نظر شخصی منه و امیدوارم به کسی بر نخورده باشه و سیبل نشیم)
به نظرت شرکت ea همچین کاریو میکنه ؟ :D عمرا
میگم که تا زمانی فروشش اینجوری تضمین شدس نمیاد همچین کاری کنه وقتی ببینه رقیبش داره میرسه بهش شاید یه حر کتایی بزنه

هر سال بیشتر میاد رو چیزایی تایم میزاره که پول توشه .. اگه التیمیت فیفا رو دنبال کنی قطعا باید بدونی چقدر قسمتای جدید اضافه کرده هر سال به این مود .. اصلا یه چیز اعتیاد اوری شده میتونی 1 سال کامل لذت ببری ازش ... خوب ea چرا بیاد نسخه لایت بزنه برای جذب مشتریای جدید ؟ میدونی که چقدر وقت گیره و هزینه میزاره رو دستش .... مطمئن باش هیچموقع این کارو نمیکنه ... وقتی میتونه تو این قسمتا که واسش پول سازه با ایده های جدید پول پارو کنه
الان مثلا volta اضافه کرده کلی مشتری جدیدم پیدا میکنه .. تا اینجاشم واقعا همیشه اول بوده تو فروش .. حالا مشتری مدار بوده یا نبوده رو کار ندارم ولی به قول یکی از بچه ها که گفت به ترکیب برنده دست نمیزنه دیگه

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
دمو رو منم بازی کردم متاسفانه همون نوزدهه با تغییرات اندک. هنوز سی پی یو تو دفاع دخالت های زیادی میکنه دفاع بازم زیاد دستی نیست . همون ویروسی که تو فیفا ی قبل به بازی مینداختن که تیم حد اقل تو بخش دفاع نابود بشه بازم هست تو بعضی صحنه ها دفاعها همچنان سرخود پستشونو ترک میکردن کند میشدن گیج میزدن و...چون تایم بازی کمه شاید الان زیاد متوجهش نشیم ولی در تایمهای بالا وبخصوص بازیهای انلاین بیشتر این مشکل نمایان میشه و این فقط برای درامده و بعید میدونم این مورد درست بشه
امید وارم که تو نسخه اصلی مشکلات کمتر بشه . اگر بازی بهتری وجود داشت من قطعا فیفا بیستو نمی خریدم

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
خب نظرات رو بچه ها گفتن من بیشتر نظرم به علیرضا و نوید نزدیک تره
تغییرات بسیار محسوس ولی مثبته
سرعت کم شده بازیکن‌های سرعتی هم نمیتونن زیاد مانور بدن
پاسها سخت تر شدن
گلرها بهتر میگیرن
دفاع سخت تر شده
در کل بسمت واقعی رفته ولی همونجور که دوستان گفتن در حد یه dlc برای 19 هست
من به بچه های فیفا بازی که التیمیت براشون مهم نیست حق میدم Pes بگیرن، ولی این مد ولتاش انلاینش فاز میده تکراری هم نمیشه اگه فیفا باز هستین و التیمیت باز نیستین روی این مدت میتونید حساب کنید

در مورد نسل بعد و تعویض موتور فک نکنم ea برای 2021یا2022 موتور رو عوض کنه احتمالا از فيفا 23 موتور عوض میشه ولی ea بخواد اینجور ادامه بده( و باپیشرفت Pes اگه بتونه مدهای انلاینش رو درست کنه) قطعا نسل بعد این سهم فروششو از دست میده پس باید بخودش بیاد
حتی کسی کریر یا فقط سیزن و انلاین فرندلیم بزنه نمیتونه بره سراغ pes.هم مشکل لایسنس ها هست هم مشکل نبود برودکستینگ و نبودن حس و حال لیگ های مختلف.سروراشم که خیلی ضعیفن.حتی تو گیم پلیم سخت عادت کردن به گیم پلی pes.pes بشه چند دست همین طوری با رفیقا زد واقعا بازی یک ساله نیست.همین فیفا باز وولتا داره آلتیمیت داره سیزنش هست کریرشم به خاطر لایسنسا جذاب تره از pes.سرورا و گزارسگری که بماند. Pes یه تابلوی اعلام نتایجم نساخته برای لیگاش.کلا مشکل همینه دیگه فیفا هر سال یه اپدیتم بده طرفداری از دست نمیده .

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
دمو رو منم بازی کردم متاسفانه همون نوزدهه با تغییرات اندک. هنوز سی پی یو تو دفاع دخالت های زیادی میکنه دفاع بازم زیاد دستی نیست . همون ویروسی که تو فیفا ی قبل به بازی مینداختن که تیم حد اقل تو بخش دفاع نابود بشه بازم هست تو بعضی صحنه ها دفاعها همچنان سرخود پستشونو ترک میکردن کند میشدن گیج میزدن و...چون تایم بازی کمه شاید الان زیاد متوجهش نشیم ولی در تایمهای بالا وبخصوص بازیهای انلاین بیشتر این مشکل نمایان میشه و این فقط برای درامده و بعید میدونم این مورد درست بشه
امید وارم که تو نسخه اصلی مشکلات کمتر بشه . اگر بازی بهتری وجود داشت من قطعا فیفا بیستو نمی خریدم
حرفات درستن.ولی بازم از ۱۹ بهتره.هم وولتا داره هم گیم پلیش بهتر شده.در هر صورت پارسال خاطرت باشه کلا فیفا ۱۹ فقط یه چمپیونز داشت هیچی نداشت کریر که کلا دست نخورده بود گیم پلیم به معنای واقعی کلمه افتضاح بود.دفاع نداشتیم کلا.هر حمله گل بود.ولی باز این فیفا یه تغییراتی داشته وولتا هم داره.کریرم تغییرات داشته بالاخره.ارزش خریدش انصافا از ۱۹ و حتی به نظر من ۱۸ بیشتره.قضیه یه مو کندن از خرسه. با ea طرفیم ما.باید واقعیتم دید

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
این اضافه کنم یه عده فکر میکنن میگیم از بازی ایراد نگیرید. من خودم دارم از بازی و مشکلاتش میگم. حرف من اینه ایرادهایی که بعضیا میگیرن طوریه که اگه واقعا وجود داشته باشه بازی اصلا دفورمه میشه تبدیل میشه به یک چیز دیگه سود که هیچی با مخ میخوره زمین. در ضمن اگر از پس حرفی به میان میاد به خاطر اینه که غیر از این دو تا بازی دیگه ای در این زمینه وجود نداره ناچارن تو هر نقدی اسم هر دو بازی اورده میشه

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
به نظرت شرکت ea همچین کاریو میکنه ؟ :D عمرا
میگم که تا زمانی فروشش اینجوری تضمین شدس نمیاد همچین کاری کنه وقتی ببینه رقیبش داره میرسه بهش شاید یه حر کتایی بزنه

هر سال بیشتر میاد رو چیزایی تایم میزاره که پول توشه .. اگه التیمیت فیفا رو دنبال کنی قطعا باید بدونی چقدر قسمتای جدید اضافه کرده هر سال به این مود .. اصلا یه چیز اعتیاد اوری شده میتونی 1 سال کامل لذت ببری ازش ... خوب ea چرا بیاد نسخه لایت بزنه برای جذب مشتریای جدید ؟ میدونی که چقدر وقت گیره و هزینه میزاره رو دستش .... مطمئن باش هیچموقع این کارو نمیکنه ... وقتی میتونه تو این قسمتا که واسش پول سازه با ایده های جدید پول پارو کنه
الان مثلا volta اضافه کرده کلی مشتری جدیدم پیدا میکنه .. تا اینجاشم واقعا همیشه اول بوده تو فروش .. حالا مشتری مدار بوده یا نبوده رو کار ندارم ولی به قول یکی از بچه ها که گفت به ترکیب برنده دست نمیزنه دیگه
اگر و تنها اگر این مسخره بازیهای لایسنس و موارد اینچنینی نبود، اونوقت مجبور بودن خیلی از کارها و نظرات رو اعمال کنن، ولی الان دقیقا ما مجبوریم بین پی ای اس و فیفا یکی رو انتخاب کنیم، که اون هم دیگه معلومه که انتخاب اکثریت با چیه و خیال اون بی وجدانا هم راحته
عربا هم که علی برکت ا...، دو برابر کل دنیا خرج میکنن، از همه هم نوبتر، این ها هم حال میکنن،
اصلا بازی رو برای اینا میسازن نه برای بقیه

• Like
Reactions: samadi741

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
EA یه شرکتیه که با متدهای مدیریتی ایران خودرو و سایپا داره تو کانادا فعالیت میکنه ... حداقل تغییر و حداکثر سود! بازی لایسنس نبود و کونامی هم میتونست کامل از تیمها استفاده کنه اونوقت باید میدیدی فیفای ساخته شده توسط EA چه وضعیتی داره ... من که از 2006 فیفا میزنم به جرات میگم تو بحث گرافیک هیچ حرفی برای گفتن نداره جلوی پس! بازی رسما کمرنگه و عمدتا تم قهوه ای داره! گرافیک 18 و 19 که مرخص بود 20 هم همونه طبق گفته دوستان من نسخه دموی پس رو دانلود کردم و انصافا گرافیکش یه سر و گردن بالاتره مشکل من اینه که اکس باکس وان دارم و نمیتونم پچ هایی که ادیتورهای پس منتشر میکنن رو دانلود کنم وگرنه فیفا امسال یه گزینه 50 - 50 است برای من از بس که این بازی درجا میزنه این ولتا و فوتبال خیابونی هم برای من چندان جذاب نیست باز الکس هانتر یه نوآوری بود داستانش تو بازی ولی فوتبال خیابونی یه تجربه فان دورهمیه و بجز این جذابیتی نداره اگر بتونم کنسولم رو با کسی عوض کنم و پی اس 4 داشته باشم احتمال زیاد پس رو تجربه میکنم ... اتفاقی که با NBA2K برای NBA Live الکترونیک آرتز افتاد به زودی برای فیفای این شرکت هم میافته

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
امسال تلاش EA در برطرف کردن مشکلات کریر مود و ساخت فوتبال خیابانی و یک سری جزییات ریز دیگه بوده که الحق و انصاف خوب عمل کرده ، انتظار نداشته باشید هر سال در گیم پلی انقلاب ایجاد کنه! اون دیگه میره واسه نسخه نسل بعدی که سال دیگه فیفا ۲۱ میشه.امسال کریر واقعا حال میده ، بخش آلتیمیت هم که دو ساله تکامل یافته و شدیدا اعتیاد آور ، امسالم فوتبال خیابانی اضافه کرده ،دیگه چیکار کنه بدبخت به EA

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

دیگه فوتبال همینه دیگه خدایی...مثل بازیای دیگه نیست که مرحله جدید یا مپ جدید یا یه همچین چیزی داشته باشه...

به قول خیلیا....یه زمین فوتباله و 22 نفر داخلش میدون دنبال توپ :D

گرافیک فلان و زمین چمن بهمان نداره دیگه...هرسالم یه سری تغییرات میدن داخلش و میدن ملت میخرن بازی میکنن...

قیافه بازیکناست که زیاد تغییر نمیکنه...لباس تیماست که تغییرش میدن...ورزشگاه و داور...فوتبال همینه دیگه...

آخرین ویرایش:

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
دیگه فوتبال همینه دیگه خدایی...مثل بازیای دیگه نیست که مرحله جدید یا مپ جدید یا یه همچین چیزی داشته باشه...

به قول خیلیا....یه زمین فوتباله و 22 نفر داخلش میدون دنبال توپ :D

گرافیک فلان و زمین چمن بهمان نداره دیگه...هرسالم یه سری تغییرات میدن داخلش و میدن ملت میخرن بازی میکنن...

قیافه بازیکناست که زیاد تغییر نمیکنه...لباس تیماست که تغییرش میدن...ورزشگاه و داور...فوتبال همینه دیگه...

درسته که فوتبال همینه ولی حالا که میبینن ته فوتبال ساختنوشن همینه و دارن درجا میزنن و دیگه آخر پیشرفت همینه بگن اوکی از امسال دیگه نسخه جدید نمیدیم و فقط آپدیت یا DLC ، نه که هر سال بیان با تغییرات اسلایدر و یه خورده قدرت شوت کم و زیاد کنن بازی رو به اسم یه فیفا جدید بدن بیرون اونم 60 دلار ، حالا خوبه میشه بازی ظرفیتی خرید در غیر اینصورت من به هیچ عنوان نمیخریدم جالبه 19 رو هم اشتباه کردم خریدم باید صبر میکردم هر 2 یا 3 سال یه بار بازی میخریدم که واقعاً تغییرات قابل قبولی ببینم ولی بازم متاسفانه خ.... میشیم باز هر سال بازی میخریم .

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
منم دمو رو چند دست بازی کردم و متاسفانه نتونست قانعم کنه واسه خریدش.
بعد از 8 سال فیفا بازی کردن و تست نسخه دمو فیفا 20 واقعن به این نتیجه رسیدم حداقل امسال فیفا جذابیتی واسم نداره.

امسال و با pes سر میکنم تا سال بعد ببینم چی میشه.

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
درسته که فوتبال همینه ولی حالا که میبینن ته فوتبال ساختنوشن همینه و دارن درجا میزنن و دیگه آخر پیشرفت همینه بگن اوکی از امسال دیگه نسخه جدید نمیدیم و فقط آپدیت یا DLC ، نه که هر سال بیان با تغییرات اسلایدر و یه خورده قدرت شوت کم و زیاد کنن بازی رو به اسم یه فیفا جدید بدن بیرون اونم 60 دلار ، حالا خوبه میشه بازی ظرفیتی خرید در غیر اینصورت من به هیچ عنوان نمیخریدم جالبه 19 رو هم اشتباه کردم خریدم باید صبر میکردم هر 2 یا 3 سال یه بار بازی میخریدم که واقعاً تغییرات قابل قبولی ببینم ولی بازم متاسفانه خ.... میشیم باز هر سال بازی میخریم .
هیچ کمپانی عرضه محصولی که سالانه بالای بیست میلیون فروش داره و نهصد میلیونم خرید درون برنامه ای داره قطع نمیکنه.به چشم اقتصادی نگاه کنید.دو دو تا چهارتا.بازیم به دلیل لایسنس های گسترده و وجود رقیبی که بعد بیست نسخه هنوز نه لایسنس درست حسابی نداره نه حتی یه برودکستینگ و تابلو اعلام نتایج داره جایگاهس به خطر نمیوفته.باید واقع گرا بود هر وقت کمپانی مثل مایکروسافت یا سونی یا ۲k اومدن وسط ea بازارش به خطر میوفته غیر این همینه‌هر سال با تغییرات اندک بازی میده.تازه امیال انقدر اعنراض هست اومده یه وولتا اضافه کرده و کریر دستکاری کرده سر ۱۸ و ۱۹ که عملا همون بازی پارسال داد بیرون

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
حقیقتش برام جالبه این همه اعنراض هست امسال.در حالی که تو ۳ نسحه اخیر باز امسال حداقل یه وولتا اضافه کرده کریزم تغییر داده یکم.گیم پلیم تغییر نسبتا مثبتی داشته.فیفا ۱۸ و ۱۹ که هیچ تغییری نداشتن هپون قبلی بودن با یه بخش ۵ ۶ ساعته خسته کننده به اسم جرنی.شما pes تعریف میکنید ولی حواستونم نیست همین pes انقدر بیخیاله که لایسنس هر لیگیم که داره یه تابلوی اعلام نتایجشو اضافه نمیکنه.سرورای افتضاحش درست تمیکنه.هیچ مودی به بازی اضافه نمیکنه.در زینه گرافیک چهره ها هم واقعا نمیشه گفت کدوم بازی بهتره یسری فیسا تو فیفا بهتره یسری فیس تو pes .p امسال اصلی ترین دلیل این مطرح شدنش نورپردازی واقع گرایانش بود.از نظر من وگرنه گیم پلیش در ادامه همون پارسال بود‌.pes پیشرفت های خوبی داشته ولی تو یک زمینه هایی بی توجهی داره که نمیشه رفت سراغش‌.فیفا هم وقتی رقیب قدر نداره سالی بالا بیست میلیون نسخه هم میفروشه نهصد میلیونم خرید درون برنامه ای داره.چه نیازی داره هر سال گیم پلی بازیش تغییر بده؟ فیزیک بازیشو از نوع تعریف کنه؟ همین pes کلا سه نسخست در زیمنه گیم پلی پیشرفت کرده.وگرنه از pes 2008 رسما تعطیل شد دیگه‌.سال ۲۰۱۳ که pes 14 داد که کلا بازی ناقص بود هیچی نداشت‌.کونامی همچین شرکتیه‌.خیالتونم راحت فیفا با حفظ همین گیم پلی و تغییرات کوچک سالانه تا ده سال دیکه به خاطر لایسنس ها و بی رقیب بودن جایگاهش محفوظه.انحصار همینه.باز ea با پیشینه ای که داره همین که امسال وولتا جدا ۶۰ دلار نفروخت جای تعجب داره‌‌.به نظرم یا باید فوتبال کلا گذاشت کنار یا با همین فیفا با وجود همه مشکلاتش کنار اومد‌.گزینه دیگه ای نیست چون pes نمیشه یک سال بازی کرد چون نه آلتیمیت داره نه سرور درست حسابی داره نه لایسنس معقولی داره‌‌.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر