FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من کاری به pes ندارم چون نه بازیش کردم به طبع نظرم نمی تونم در موردش بدم. ولی با این دمو نمیشه به صورت 100 درصد قضاوت کرد . تنها چیزی که خیلی رو مخ بود کند بودن بیش از حد بازی و حرکت بازیکنا بود(دیگه زیادی کنده) مثلا psg رو برداشتم انگار نه انگار یه امباپه رو دارم
هر چند تا اومدن نسخه ی اصلی باید صبر کرد چون با این دمو و این همه محدودیت به خصوص بخش ولتا نمیشه نظر قطعی داد
اتفاقا از کند بودن بازی استقبال میکنم.اصلا چی معنی داره بازی ریتم تند داشته باشه؟!یکی از کارهای خوبی که امسال کرده باشه همینه که اینم انشالله بعد از عرضه نسخه نهایی آستین هارو میزنه بالا و با آپدیت به گند میکشه.امیدوارم این یه مورد رو دست نزنه
در مورد نسل جدید کاملا با حرفت موافقم
در آستانه رسیدن سخت افزار های جدید هستیم و کاملا طبیعیه که تو این نسل نمیشه شاهد انقلاب دیگه ای برای بازی های سالانه بود
اما دوست من کجای کریر دقیقا مشکلاتش برطرف شده ؟
ما نسبت به فیفا ۱۷ تا الان فقط چند تا انیمشن جدید تو کریر شاهد هستیم همین. ۴ تا لباس و شخصی سازی برای مربی خیلی چیز بزرگی نیست از نظر من
مایی که کریر باز حرفه ای هستیم اینا برامون تغییر حساب نمیشه.از فیفا 14-15 به اینور بخوام 2تا تغییر مثبت داخل کریر بگم آبجکتیوها و اضافه کردن پیش فصله.همین.راه داره درستش کنه ها اما نمیکنه.قطره چکونی انجام میده.امسال pes یه گزینه داره برا درجه سختی نقل و انتقالات.خیلی اپشن خوبیه
حالا باز تو چندسال اخیر چندتا ایتم رو حذف کرده از این بخش

• Like
Reactions: hesearoom

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
من دمو رو بازی کردم متاسفانه خیلی ناامیدم کرد فیزیک توپ که میبینم دقیقاً حس بازی کردن فیفا 98 دارم ، توپ بعد از استپ کردن دقیقاً یه جوری به پای بازیکن چسبیده و رو به جلو میوفته انگار داری یه بادکنک جابه جا میکنی آخه این چه مسخره بازیه دیگه شورش درآوردن خیلی خرابش کردن فکر میکردم گند بزنن ولی نه تا این حد ، جالبه سرعت بازی هم واسه بازیکنهای سرعتی شده مثل فیفا 15 دقیقاً بندازی کنار خط دبرو که رفتیم دفاع بهشون نمیرسه ، ولی شوت ها از دقتش کم شده و سرضرب ها قدرت ندارن که بشه راحت گلشون کنی ، بخش فوتبال خیابونی هم تست کردم مالی نبود ، در کل باید بگم که فیفا به آخر رسیده ته کشیده دیگه چیزی ندارن رو کنن راحت میشد یه آپدیت داد واسه این نسخه این همون 19 هستش جز خراب کاری توپ که شما یه خورده تغییر ببینی آخه نمیشه که هر سال با تغییر فقط قدرت شوت و دستکاری فیزیک توپ و سرعت بازی بشه یه نسخه جدید بدی بیرون میتونستن فوتبال خیابونی جدا بدن واسه 19 هم یه آپدیت .

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
خب هفت هشت دست بازی کردم و الان میتونم یه دیدگاه کلی راجب بازی بگم.
گرافیک:گرافیک بازی همون گرافیک ۱۹ هست و فرق انچنانی نداشته فقط جهره بازبکنا بهتر شده و یسری بازبکنا چهرشون طراحی شده.ولی فرق دیگه ای نیست.راجب چمن هم جایی خونده بودم که شاهد چمن انقلابی هستیم و از رو نمونه واقعی قراره الگو برداری بشه که خب خبر فیک بوده و چمن همون چمن فیفا ۱۹ هست.باقی مواردم فرق خاصی نکردن
گزارش و صدا:گزارش فیفا که همیشه نقطه قوت بوده تو این دمو هم گزارش عالی هست و دبالوگ های جدیدی هم اضافه شده .صدای ورزشگاه ها و تشویق ها هم کیفیت خوبی دارن ولی تغییر خاصی نسبت به ۱۹ نداشتن در کل این بخش کیفیت مطلوبی داره.
گیم پلی: بازی کند تر شده که باعث شده واقع گرایانه تر باشه و سنگینی بازیکنا بهتر حس بشه.فیزیک توپ همچنان جای کار زیادی داره ولی نسبت به ۱۹ یک گام به جلو اومده و بهتر شده.اثر time finishing کمتر شده و سخت تر شده.دریبل زدنای متوالی دیگه به سادگی ممکن نیست و احتمال لو رفتن توپ بیشتر شده.دفاع از ۱۹ بهتر شده و شاهد اون دفاع فاجعه ۱۹ نیستیم که عملا هر موقعیتی گل میشد ولی هنوز جای کار زبادی داره و خیلی مطلوب نیست.پاس تغییر خاصی نکرده.سیستم ضربه ایستگاهی جدید به شخصه خیلی نپسندیدم و قبلی ترجیح میدادم ولی خب قضاوت زوده باید بیشتر بازی کرد تا بشه نظر قطعی داد.در کل گیم پلی پیشرفتای کم ولی خوبی نسبت به فیفا ۱۹ داشته و خب اگه تو تسخه نهایی تغییرات عجیب غریب ندن میشه با گیم پلی کنار اومد.اون حالت افتضاح ۱۹ شاهد نیستیم.
هوش مصنوعی:خب هوش مصنوعی به نظر من بهتر شده مخصوصا حریف تو درجه legendary شما رو میتونه تحت فشار بزاره و جالش ایجاد کنه.به نظرم پیشرفت هایی داشته نسبت به ۱۹ ولی خب من چون تو ۱۹ بیشتر انلاین بازی میکردم دوستان کریر باز بهتر میتونن مقایسه کنند ولی به طور کل به نظرم رضایت بخش بود.نه خیلی بد نه خیلی عالی متوسط.هوش مصنوعی یاران خودی هم تغییر خاصی نسبت به ۱۹ حس نکردم.شاید خیلی خیلی بهبودهای کمی بشه گفت بوجود اومده.
Volta:حقیقتش ea حرکت خیلی خیلی زشتی درباره این قسمت انجام داد و فقط یه بازی از قبل تعیین شده جلوی شما میذاره که نه میتونید درجه سختی تعیین کنید نه محل بازی نه تیم ها و واقعا ea خساست به خرج داده و جالب کار نکرده ولی خب تو همین چند دقیقه کوتاه جذابیت های خودش داشت و به نظرم جالب بود فقط هوش مصنوعی حریف خیلی خیلی خیلی پایین بود که امیدوارم برای بخش وولتا تو نسخه اصلی توانایی تعیین درجه سختی داشته باشیم.
نتبجه گیری: در کل همون طور که انتظار میرفت با بک فیفای انقلابی و یا حتی یک فیفا تحول یافته مواجه نیستیم.بازی قطعا از فاجعه ۲۹ بهتره ولی خب پیشرفت های بزرگی اتفاق نیوفتاده و تغییرات کوچکی رخ داده ولی خب با وجود بخش وولتا و تغییرات هر
نسبتا مناسب کریر قطعا بازی ارزش بیشتری از فیفا ۱۹ داره.خرید نسخه فیزیکی که نه ولی خرید نسخه ظرفیتی قطعا ارزششو داره به شرطی که انتظار زیادی نداشته باشیم.بازی نسخه بهبود یافته ۱۹ هست ولی خب تو نسل گذشته ea بازی فیفا استریت به تنهایی ۶۰ دلار میفروخت و خب همین که ea تو این نسخه volta گذاشته و پول اضافه نگرفته باز جای خوسحالی داره چون همه سابقه ea میدونیم که برای درآمدزایی بیشتر هر کاری میکنه.در کل من ۷.۵ میدم به این دمو‌ و بازم میگم نسبت به ۱۹ با بازی بهتری طرف هستیم.

آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
منم یه 10 دستی بازی کردم و همون طور که از اخرین فیفای نسل انتظار میرفت و با وجود اضافه شدن ولتا و مانوری که روش میدادن مشخص بود کمترین تغییرات و باید توی بازی ببینیم که همین هم هست. شاید کم تفاوت ترین فیفایی هست که بازی کردم.بازی تقریبا همون 19 هست فقط خوشبختانه چند تا چیز که روی اعصاب من بود رو همه رو با هم درست کردن و به همین راضیم :D
اول از همه AI defending که مشکل اصلی من با بازی بود به نظر میاد خیلی کمتر شده
دوم شوت های سر ضرب که به شدت op شده بودن و کل بازی همه شده بود شوت سر ضرب. الان من هرچی زدم رفت بیرون
سوم پاس کاری مسخره 19 که هرکسی هرجوری پاس میداد بدون این که دقت کنه روی بازیکن کدوم سمت هست و پاس هاش همه میرسید الان به نظر سخت تر شده
چهارم هم سانتر که واقعا روی اعصاب بود و الان cpu هرچی زد دفاع های من زدن.
هرچند ممکنه بازی اصلی خیلی فرق کنه ولی 19 به حدی بد بود که من با همین تغییرات هم راضیم :D
در کل همون 19 رو به نظرم چندتا اسلایدر ها رو که عوض کنیم یه همچین چیزی از توش در میاد که دوستان ea زحمتشو کشیدن :D

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اول از همه AI defending که مشکل اصلی من با بازی بود به نظر میاد خیلی کمتر شده
دوم شوت های سر ضرب که به شدت op شده بودن و کل بازی همه شده بود شوت سر ضرب. الان من هرچی زدم رفت بیرون
سوم پاس کاری مسخره 19 که هرکسی هرجوری پاس میداد بدون این که دقت کنه روی بازیکن کدوم سمت هست و پاس هاش همه میرسید الان به نظر سخت تر شده
چهارم هم سانتر که واقعا روی اعصاب بود و الان cpu هرچی زد دفاع های من زدن.
واقعا این چند مورد که گفتی گند زد به 19 ... مشکل حاد نبود که نشه بازی کرد ولی وقتی میدیدی یه سری که اصلا بازی بلد نیستن راحت میتونن ازش استفاده کنن .. از سانتر گرفته تا شوتا و AI DEF .. واقعا ادم اعصاب نمیموند واسش
این شوتای مسخره اوایل اینجوری نبود .. با اپدیت اینجوریش کردن .. واقعا نمیدونم فازشون چی بود..
حالا باز خداروشکر درست کردن این چیزارو

تو 20 این دکمه X رو هم حذف کردن و فقط میشه باهاش یه جاهایی پاسارو دفع کرد .. AI DEFENDING هم پر ! و دیگه دفاع کردن مزخرف پارسال وجود نداره :D
یکی دسته رو ول میکرد هم دفاع کار خودشو میکرد :| حالا یه سری میخوان بیان فحش بدن ای بابا دفاع کردن چرا سخت شدو این حرفا دیگه بهتره فیفا بازی نکنن و یه بازی دیگه انتخاب کنن برای سرگرمیشون ! :D
چون میدونم خیلیا با اون X دفاع میکردن و فکر میکردن چه کار بزرگی داره میکنن ! :))

--------------
نمایشگاهیی هم که چند وقت پیش بودو استیمرا بازی کردن توش بازی فرق داشت نسبت به این دمو ... این نسخه دمو بیلد قدیمیه و کم کم واسه 3/4 ماه پیشه .. قطعا نسخه اصلی خیلی کامل تره

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
واقعا این چند مورد که گفتی گند زد به 19 ... مشکل حاد نبود که نشه بازی کرد ولی وقتی میدیدی یه سری که اصلا بازی بلد نیستن راحت میتونن ازش استفاده کنن .. از سانتر گرفته تا شوتا و AI DEF .. واقعا ادم اعصاب نمیموند واسش
این شوتای مسخره اوایل اینجوری نبود .. با اپدیت اینجوریش کردن .. واقعا نمیدونم فازشون چی بود..

تو 20 این دکمه X رو هم حذف کردن و فقط میشه باهاش یه جاهایی پاسارو دفع کرد .. AI DEFENDING هم پر ! و دیگه دفاع کردن مزخرف پارسال وجود نداره :D
یکی دسته رو ول میکرد هم دفاع کار خودشو میکرد :| حالا یه سری میخوان بیان فحش بدن ای بابا دفاع کردن چرا سخت شدو این حرفا دیگه بهتره فیفا بازی نکنن و یه بازی دیگه انتخاب کنن برای سرگرمیشون ! :D
چون میدونم خیلیا با اون X دفاع میکردن و فکر میکردن چه کار بزرگی داره میکنن ! :))

--------------
نمایشگاهیی هم که چند وقت پیش بودو استیمرا بازی کردن توش بازی فرق داشت نسبت به این دمو ... این نسخه دمو بیلد قدیمیه و کم کم واسه 3/4 ماه پیشه .. قطعا نسخه اصلی خیلی کامل تره
خدا کنه همیمو بدن.باز دمو فیفا ۱۹ از خودش بهتر بود.میترسم خراب تر کنن .همین قابل قبوله باز

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من هنوز نرفتم خونه که دمو رو دانلود کنم یا تست کنم اما چیزایی که در مورد کند شدن سرعت میگین به این دلیله که دارین کیک آف رو تست میکنید که نسبت به التیمیت تیم کند تره همیشه.
سال پیشم از کند شدن همه خوششون اومد بعد تو التیمیت تیم همه دیدیم بازی سرعتیه!
چیزایی که من از نقدا فهمیدم اینه که بازی دقیقا همون ۱۹ هست با چنتا تغییر کوچیک.
مهمترینش بهتر شدن انیمیشنای گلره که اون گلای احمقانه رو کم کرده. باگ شوت فنی ها هنوز سرجاشه با این تفاوت که دقت شوت اومده پایین و هرتی هرتی نمیشه گل زد.
پاسا متاسفانه هنوز پینگ پونگیه و هنوز سازنده های غیر فوتبالی دارن رو بازی کار میکنن و نمیفهمن نمیشه پشت هم پاس تک ضرب داد. من چند روز پیش تیکی تاکای زمان اوج گوآردیولا رو تو یوتیوب میدیدم اکثرا به پاس سوم میرسید استپ میکردن که چرخش توپ کم شه!
استپ کردن توپ که بعضیا میگن چرا راحته رو قبول ندارم... پاس اگه دقیق باشه منی که یه فوتبالیست اماتورم خیلی راحت استپ میکنم. کافیه کمی تمرین داشته باشید و بدونید توپو با کجای پاتون و با حرکت پا به زاویه مخالف توپ استپ کنید خب حالا تصور کنید یکی تو اون سطح نتونه استپ کنه خب خنده داره! ولی مشکل اصلی دقت پاسا هست که خیلی مسخرس تو سال ۲۰۱۹ مثل پس های نسل ۲ بازیکن به جلو میدویه اما به بقل پاس میده اونم با دقت کامل که هممون میدونیم اصلا نمیشه.
دومین چیزی که از ویدیو ها دیدم مشخصه مهاجمای غیر سرعتی مثل قبل نیستن و بدرد بخورن.
سال پیش یکی مثل هری کین به درد نمیخورد اما امسال خیلی کارایی داره.
امیدوارم این دوتا پچی که میگن بعد این نسخه دمو رو نسخه اصلی اومده بازیو منطقی تر کنه. یعنی سانترا و پاسا دقتشون افت کنه تا یه بچه نتونه با ۴ تا پاس اسکلت کنه و برسه دم دروازت و نیاز به تاکتیک و فکر باشه

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
خدا کنه همیمو بدن.باز دمو فیفا ۱۹ از خودش بهتر بود.میترسم خراب تر کنن .همین قابل قبوله باز
کلا دمو ملاک خوبی نیست واسه خوب بودن بازی یا داشتن باگو این چیزا .. فقط انلاین و تو قسمت التیمیت میشه فهمید چجوریاس بازی
اگه یه ذره عقل داشته باشن با اپدیت نمیان خرابش کنن .. چون پارسالم یادمه با اپدیتاشون یه سری باگ اضافه کردن وگرنه 19 اوایل زیاد مشکل نداشت .. EL TORNADO مثلا واقعا چی بود اخه :| بعضی کارشون خیلی عجیبو غیر منطقیه !

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
من هنوز نرفتم خونه که دمو رو دانلود کنم یا تست کنم اما چیزایی که در مورد کند شدن سرعت میگین به این دلیله که دارین کیک آف رو تست میکنید که نسبت به التیمیت تیم کند تره همیشه.
سال پیشم از کند شدن همه خوششون اومد بعد تو التیمیت تیم همه دیدیم بازی سرعتیه!
چیزایی که من از نقدا فهمیدم اینه که بازی دقیقا همون ۱۹ هست با چنتا تغییر کوچیک.
مهمترینش بهتر شدن انیمیشنای گلره که اون گلای احمقانه رو کم کرده. باگ شوت فنی ها هنوز سرجاشه با این تفاوت که دقت شوت اومده پایین و هرتی هرتی نمیشه گل زد.
پاسا متاسفانه هنوز پینگ پونگیه و هنوز سازنده های غیر فوتبالی دارن رو بازی کار میکنن و نمیفهمن نمیشه پشت هم پاس تک ضرب داد. من چند روز پیش تیکی تاکای زمان اوج گوآردیولا رو تو یوتیوب میدیدم اکثرا به پاس سوم میرسید استپ میکردن که چرخش توپ کم شه!
استپ کردن توپ که بعضیا میگن چرا راحته رو قبول ندارم... پاس اگه دقیق باشه منی که یه فوتبالیست اماتورم خیلی راحت استپ میکنم. کافیه کمی تمرین داشته باشید و بدونید توپو با کجای پاتون و با حرکت پا به زاویه مخالف توپ استپ کنید خب حالا تصور کنید یکی تو اون سطح نتونه استپ کنه خب خنده داره! ولی مشکل اصلی دقت پاسا هست که خیلی مسخرس تو سال ۲۰۱۹ مثل پس های نسل ۲ بازیکن به جلو میدویه اما به بقل پاس میده اونم با دقت کامل که هممون میدونیم اصلا نمیشه.
دومین چیزی که از ویدیو ها دیدم مشخصه مهاجمای غیر سرعتی مثل قبل نیستن و بدرد بخورن.
سال پیش یکی مثل هری کین به درد نمیخورد اما امسال خیلی کارایی داره.
امیدوارم این دوتا پچی که میگن بعد این نسخه دمو رو نسخه اصلی اومده بازیو منطقی تر کنه. یعنی سانترا و پاسا دقتشون افت کنه تا یه بچه نتونه با ۴ تا پاس اسکلت کنه و برسه دم دروازت و نیاز به تاکتیک و فکر باشه

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

فکر نکنم داداش تفاوت سرعت توی التیمیت زیاد بشه
دلیل دارم که میگم
بازیکنا دیگه نمیتونن یلخی و شخماتیک برگردن هم با توپ هم بدون توپ به خاطر انیمیشن های جدید
شما بازیرو میریزی متوجه میشی که موقع دفاع کردن انگار دیلی داری چون انیمیشن تغییر جهت اضافه کردن واسه بازیکنا
و اینکه اتفاقا ارور پاس زیاد شده من توی ده دست قشنگ ٣٠ تا توپ وسط زمین از دست دادم
در کل بازی رو دان کن قشنگ تفاوتارو متوجه میشی من که راضیم همینو دست نزنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد

--------------

به نظرت چمن هم بیلد قدیمیه ؟

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
رنگ و آب ،فیس،گرافیک،فیزیک،توپ،گیم پلی و ... نسبت به 19یه پیشرفت ملویی داشته!
ولتا رو هم که فقط نوکشو نشونمون دادن!!
درکل
از فیفا 10تا 20 ، ea سعی کرده به ترکیب برندش دست نزنه و هرسال یه ذره تغییر بماله روشو تحویلمون بده!
Pes هم با اینکه پیشرفت کرده ولی گیم پلیش رو متأسفانه نمیشه باش حال کرد...
در نتیجه
چاره ای نیست ، اگر هنوز یکی از تفریحاتمون فوتبال گیمینگه ، باید با همین یه چس تغییرات کنار بیایم و سعی کنیم باش حال کنیم.
ومن الله توفیق...

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
به نظرت چمن هم بیلد قدیمیه ؟

چند وقت پیش یه خبری اومده بود چمن به کل عوض شده ولی بعد مشخص شد خبرش فیکه
بعیده تغییر خاصی بکنه.. اینقدر دیگه به خودش زحمت نمیده ea :D فقط گیم پلی مثل همیشه یه مقدار تغییر میکنه تو نسخه اصلی

• Like
Reactions: samadi741

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام
رنگ و آب ،فیس،گرافیک،فیزیک،توپ،گیم پلی و ... نسبت به 19یه پیشرفت ملویی داشته!
ولتا رو هم که فقط نوکشو نشونمون دادن!!
درکل
از فیفا 10تا 20 ، ea سعی کرده به ترکیب برندش دست نزنه و هرسال یه ذره تغییر بماله روشو تحویلمون بده!
Pes هم با اینکه پیشرفت کرده ولی گیم پلیش رو متأسفانه نمیشه باش حال کرد...
در نتیجه
چاره ای نیست ، اگر هنوز یکی از تفریحاتمون فوتبال گیمینگه ، باید با همین یه چس تغییرات کنار بیایم و سعی کنیم باش حال کنیم.
ومن الله توفیق...
کارشون به نظرم اشتباه نیست چون واقعا ریسکه بیان یهو بزنن از پایه همه چیو عوض کنن
الان فرض کنیم همه چیو تغییر دادن اگه همین کسایی که تا الان میخریدن راضی نباشن نتیجش چی میشه ؟ یه شکست بزرگ میشه دیگه
خیلیا انتظار یه چیز جدید دارن هر سال ولی واقعا نمیشه چیزی که اینقدر فن داره و هنوزم تو صدر فروش خیلی جاها هستو بیاد تغییر بده
تو این 10 سال که جواب گرفته از این کارش ea .. پس همین روندو ادامه میده قطعا

ولی اینم بگم داداش اگه بگیم تغییری ندادن هر سال و هر سال بازیه قبلو دادن بهمون خدایی بی انصافیه .. من نمیگم گیم پلی ها انچنان تغییر کرده ولی همین امسالشم که خیلیا میگن بازی تغییر زیادی نداشته volta رو اضافه کردن و گرافیک خیلی بهتر شده ..
بی انصافیم نکنیم دیگه volta خودش یه بازی کامله ...

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
کارشون به نظرم اشتباه نیست چون واقعا ریسکه بیان یهو بزنن از پایه همه چیو عوض کنن
الان فرض کنیم همه چیو تغییر دادن اگه همین کسایی که تا الان میخریدن راضی نباشن نتیجش چی میشه ؟ یه شکست بزرگ میشه دیگه
خیلیا انتظار یه چیز جدید دارن هر سال ولی واقعا نمیشه چیزی که اینقدر فن داره و هنوزم تو صدر فروش خیلی جاها هستو بیاد تغییر بده
تو این 10 سال که جواب گرفته از این کارش ea .. پس همین روندو ادامه میده قطعا

ولی اینم بگم داداش اگه بگیم تغییری ندادن هر سال و هر سال بازیه قبلو دادن بهمون خدایی بی انصافیه .. من نمیگم گیم پلی ها انچنان تغییر کرده ولی همین امسالشم که خیلیا میگن بازی تغییر زیادی نداشته volta رو اضافه کردن و گرافیک خیلی بهتر شده ..
بی انصافیم نکنیم دیگه volta خودش یه بازی کامله ...
ولی فکر میکنم میتونن یه نسخه لایت(کم حجم با چند تا تیم محدود(حالت دمو)) بدن بیرون با تغییراتی که مد نظر اکثریت کاربرا هست- اگر مورد قبول بود اونوقت رو نسخه اصلی پیادش کنن
مثلا میتونن اواسط 2020 این کار رو انجام بدن که تا وقتی نسخه 21 میاد بیرون تغییرات هم کامل اعمال شه مشکلی پیش نیاد.
بسته به مشتری مداریشون داره، ولی فکی نمیکنم EA همچین مشتری مدار باشه، تجربه ثابت کرده.(لازم به ذکره این نظر شخصی منه و امیدوارم به کسی بر نخورده باشه و سیبل نشیم)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب نظرات رو بچه ها گفتن من بیشتر نظرم به علیرضا و نوید نزدیک تره
تغییرات بسیار محسوس ولی مثبته
سرعت کم شده بازیکن‌های سرعتی هم نمیتونن زیاد مانور بدن
پاسها سخت تر شدن
گلرها بهتر میگیرن
دفاع سخت تر شده
در کل بسمت واقعی رفته ولی همونجور که دوستان گفتن در حد یه dlc برای 19 هست
من به بچه های فیفا بازی که التیمیت براشون مهم نیست حق میدم Pes بگیرن، ولی این مد ولتاش انلاینش فاز میده تکراری هم نمیشه اگه فیفا باز هستین و التیمیت باز نیستین روی این مدت میتونید حساب کنید

در مورد نسل بعد و تعویض موتور فک نکنم ea برای 2021یا2022 موتور رو عوض کنه احتمالا از فيفا 23 موتور عوض میشه ولی ea بخواد اینجور ادامه بده( و باپیشرفت Pes اگه بتونه مدهای انلاینش رو درست کنه) قطعا نسل بعد این سهم فروششو از دست میده پس باید بخودش بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر