FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
من اولین فیفایی که دیجیتالی گرفتم اکانت قانونی برای 19 بود که با یکی از دوستام گرفتیم نفری 270 دراومد من چون رو اکس باکس بازی میکنم ظرفیتی پیدا نمیشه به راحتی و باید اکانت قانونی بخرم ولی بچه هایی که پلی استیشن دارن کارشون خیلی راحت تره دیگه کسی بازی رو فیزیکی نمیخره من حتی رد دد 2 رو هم اکانت قانونی خریدم شریکی خیلی هم به صرفه دراومد! دیجیتال بگیرید که ارزون تر بیافته و به فکر فروش دست دومش هم نباشید دوران جولان مغازه دارهای بی انصاف تموم شده یه بسته 3-4 تومنی همراه اول نامحدود بگیرید سرجمع بیشتر از 300 نمیشه دیگه گرونترین حالتشو گفتم البته به شرطی که شریکی بخرید بازی رو
داداش منم ایکس باکس هستم، جای خوب و منصف سراغ داری معرفی بنما لطفا چون قیمتایی که میدن برا اکانت اشتراکی معقول نیست

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
این ها مواردی بوده که از فیفا 12 بوده و تا الان هم ادامه داره و هیچ وقت درست نمیشه، شما هم سعی کن فان بازی کنی که زیاد عصبانی نشی، چاره ای نیست
من التیمیتو از 18 شروع کردم تو 18 اسکیل این همه نبود
خیلی معمولی بود نه اینکه طرف پشت 18 توپو پله کنه واس خودش بلند شه با قیچی بذاره کنج دروازه جوری که اوبلاک ریت 95 نبینه توپ از کجا رد شده چسبیده به تور
در مورد فان بودنم شماها رو نمیدونم ولی من نمیتونم در مقابل کسی که پرچم و پیراهن الهلال داره و کلی هم رو مخ بازی میکنه و وقت کشی شادی های بعد از گل تحقیر کننده داره
به چشم فان بازی کنم ینی جوری بازی میکنم که ضربدر و مربع میخوان از جاشون در بیان :D

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
من التیمیتو از 18 شروع کردم تو 18 اسکیل این همه نبود
خیلی معمولی بود نه اینکه طرف پشت 18 توپو پله کنه واس خودش بلند شه با قیچی بذاره کنج دروازه جوری که اوبلاک ریت 95 نبینه توپ از کجا رد شده چسبیده به تور
در مورد فان بودنم شماها رو نمیدونم ولی من نمیتونم در مقابل کسی که پرچم و پیراهن الهلال داره و کلی هم رو مخ بازی میکنه و وقت کشی شادی های بعد از گل تحقیر کننده داره
به چشم فان بازی کنم ینی جوری بازی میکنم که ضربدر و مربع میخوان از جاشون در بیان :D

راست میگی ، به نحوی شده که از فان گذشته و آنچه بازی بر سر آدم میاره و اتفاقاتی که میفته حتی ادم ریلکسی هم باشی بازم اعصاب و روان رو میریزه به هم.

فقط عربا نیستن اینجوری ، برای من الان یک ماهه که دیگه از عربا خبری نیست و فقط دارم با پرتغالی و ایتالیایی و هلندی و المانی و فرانسوی میفتم . تو اونا هم همچین ادمایی هست.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چون زیاد اهل بازی نیستم(تهش فیفا و چندتا بازی شوتر) تا حالا استفاده نکردم فقط شنیدم که ظرفیت دو خوبه .
( یعنی الان ظرفیت دو بخری احتمال بن شدن کنسول نیست و مثل اکانت قانونی میشه انلاین و افلاین بازی کرد؟؟؟؟؟؟)

جای مطمئن معرفی کنید برای خرید همچین چیزی چون کلک و دزدی هم تو این زیاده

پ.ن : الان همین ظرفیت 2 تو یکی از سایتا که میفروخت تو آموزش زده بود ایمیل و پس یوزر ( رو ps4 ) خودمون رو باید بهش بدیم ؟!! یه سایت دیگه تو آموزشش می گفت خودمون ایمیل و پس میدیم برای یوزر ساختن . آخرش کدومه ؟؟
قیمتشم 400 تومنه برای فیفا 20
با اینکه آف تاپیکه ولی یه سری توضیحات میدم شاید بدرد بقیه هم بخوره
دونوع اکانت داریم یک هکی دو قانونی
هکی قیمتش پایین‌تر و یه شخصو هک کردن اکانتشو میفروشن
دو قانونی که طرف کاروکاسبی راه انداخته و گیفت می‌خره بازیو می‌خره و به سه ظرفیت تقسیم میکنه و هر ظرفیتش میفروشه به یکی
فرق اکانت قانونی با هک چیه آقامصطفی؟ شما اکانت قانونی بهت بدن فقط یه بازی توی اون اکانت هست ولی هکی بیش از یکی توی اون اکانت که بهت میدن بازی هست
کلا همه اکانت بهت میدن هیچجا نمیگن برو خودت بساز سعی کن قبل خرید از بقیه تحقیق کنی کسی خریده یانه
اکانت قانونی سه نوع ظرفیت داره
یک=فروشنده یوزر پس میده بدوبدو میری تویه اکانت جداگانه وارد میکنی Active as primary میزنی میری تو لایبری میزنی دانلود یکی دو روز وقت داری دانلود کنی دانلود کردی تیک اینترنت رو برمیداری تا وقتی تموم نکردی نباید تیک اینترنت بزنی یا وصل کنی به نت کنسول رو
ظرفیت دو=بهترین و گرونترین ظرفیت دو هست، فروشنده یوزر پس میده میری میزنی اکتیو از پرایمری میکنی میری تو لایبری دانلود میزنی ساین اوت میکنی اکانت یارو رو بعد میتونی تو اکانت خودت آنلاین آفلاین هر جور دوست داری بازی کنی
ظرفیت 3=فروشنده یوزر پس میده میری یه یوزر جدید میسازی وارد میکنی دانلود میکنی بعد که دانلود کردی هروقت خواستی اجرا کنی اول باید بری تو اکانتی که بهت داده استارت شو بزنی یا میتونی تو همون اکانت بازی کنی یا سوئیچ یوزر کنی بری تو اکانت خودت ولی باید همیشه به Psn وصل باشی البته ظرفیت 3 فقط برا Psn تو اکانت خودت میتونی سوئیچ کنی برا بقیه بازی‌هایی غیر فیفا تو اکانت خودت ظرفیت سه اجرا نمیشن ولی ایکس باکس وان ظرفیت غیر هومش هر بازیو تو اکانت خودت اجرا میکنه
ادرس کانال رو پخ میکنم خودم بالای 6 بار ازش خریدم مولادرزش نمیره خودت ببین ظرفیت چند میخوای بخر

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
با اینکه آف تاپیکه ولی یه سری توضیحات میدم شاید بدرد بقیه هم بخوره
دونوع اکانت داریم یک هکی دو قانونی
هکی قیمتش پایین‌تر و یه شخصو هک کردن اکانتشو میفروشن
دو قانونی که طرف کاروکاسبی راه انداخته و گیفت می‌خره بازیو می‌خره و به سه ظرفیت تقسیم میکنه و هر ظرفیتش میفروشه به یکی
فرق اکانت قانونی با هک چیه آقامصطفی؟ شما اکانت قانونی بهت بدن فقط یه بازی توی اون اکانت هست ولی هکی بیش از یکی توی اون اکانت که بهت میدن بازی هست
کلا همه اکانت بهت میدن هیچجا نمیگن برو خودت بساز سعی کن قبل خرید از بقیه تحقیق کنی کسی خریده یانه
اکانت قانونی سه نوع ظرفیت داره
یک=فروشنده یوزر پس میده بدوبدو میری تویه اکانت جداگانه وارد میکنی Active as primary میزنی میری تو لایبری میزنی دانلود یکی دو روز وقت داری دانلود کنی دانلود کردی تیک اینترنت رو برمیداری تا وقتی تموم نکردی نباید تیک اینترنت بزنی یا وصل کنی به نت کنسول رو
ظرفیت دو=بهترین و گرونترین ظرفیت دو هست، فروشنده یوزر پس میده میری میزنی اکتیو از پرایمری میکنی میری تو لایبری دانلود میزنی ساین اوت میکنی اکانت یارو رو بعد میتونی تو اکانت خودت آنلاین آفلاین هر جور دوست داری بازی کنی
ظرفیت 3=فروشنده یوزر پس میده میری یه یوزر جدید میسازی وارد میکنی دانلود میکنی بعد که دانلود کردی هروقت خواستی اجرا کنی اول باید بری تو اکانتی که بهت داده استارت شو بزنی یا میتونی تو همون اکانت بازی کنی یا سوئیچ یوزر کنی بری تو اکانت خودت ولی باید همیشه به Psn وصل باشی البته ظرفیت 3 فقط برا Psn تو اکانت خودت میتونی سوئیچ کنی برا بقیه بازی‌هایی غیر فیفا تو اکانت خودت ظرفیت سه اجرا نمیشن ولی ایکس باکس وان ظرفیت غیر هومش هر بازیو تو اکانت خودت اجرا میکنه
ادرس کانال رو پخ میکنم خودم بالای 6 بار ازش خریدم مولادرزش نمیره خودت ببین ظرفیت چند میخوای بخر
میشه برای منم آدرسشو پخ کنی لطفا؟8->

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
طبق خبر جدید
دموی فیفا 20 ،از 10 سپتامبر تشریف میاره
ساعت 1:16 بامداد امروزه
نه دیگه امروز نیست، رفتیم تو فردا
پس الان فرداست، دیگه نمی تونیم بگیم امروز،