FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
چند سال با جرنی حالا با استریت سعی در کیسه کردن دارن

هر سال مییان میگن ویژگی های اضافه شده: موقعیت تک ب تک . ضربات در 4چوب . واکنش دروازه بان ها و.............. و چهارتا هم تریلر خفن قبل بازی ولی موقع عرضه همان اتفاق همیشگی

یه بار نشد بیان بگن فیزیک بازی بهبود داشته هندیکپ از بین رفته پلیر آی دی و تیم آی دی اضافه بر سازمان شده و..................

یعنی فوکوس میشه رو یه سری نکات ظاهری و اغراق آمیز که ب اصطلاح پشت صحنه ماست مالی بشه

تا وقتی فراسبایت هست و ea با چاشنی هندیکپ سعی بر جذاب کردن بازی داره وضعیت همینه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
فیفا 19 لامصب فیفا استریتی هست برای خودش نمیدونم چرا میخوان فیفا استریت بزارن داخلش
امیدوارم فیزیک بازی رو هم درست کنن که این اخر نسلی ی فیفای خوب بزنیم هر چند که بعیده
من بخاطر همین فیزیک منسوخش از 18 رفتم سمت پس که اونم مشکلات خودش رو داره
ی فوتبال کم نقص این نسل بازی نکردیم:-??

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب خوشحالم که فیفای بعدی تایید شد سالهاست فیفا بازی میکنم .... امیدوارم نسخه 20 مثل 19 تمام تمرکزش روی التیمت تیم نباشه و به کریر مود هم توجه کنن خیلی جای کار داره و باید براش وقت بزارن هرچند که بازی تا الان ساخته شده تقریبا و داره کارهای نهاییش برای عرضه به بازار انجام میشه ولی امیدوارم امسال کریر خوب و لذت بخشی رو تجربه کنیم

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
به شخصه با فیزیک بازی مشکلی ندارم(به غیر از فیزیک توپ) البته قبول دارم فیزیک بازی کامل نیست مثل همون عکسایی که دوستمون شیر کردن که توپ از توی پای بازیکن رد شده بود و یا خیلی از باگهای عجیب و غریب
شاید باور نکنید ولی یکی از نکته هایی ک خیلی برای من مهمه چمن بازیه بخصوص پویا بودنش و همینطور بافت چمن مخصوص هر ورزشگاه مخصوصا ورزشگاه های انگلیس که بافت چمنشون متفاوته
چمن اگه درست باشه بازی از لحاظ بصری یه جهش چند پله ای میکنه و همینطور یه دوربین باز طراحی شده و شبیه فیلمبرداری بازی واقعی
که جفتشم بعید میدونم با این موتور گرافیک و این نسل عملی بشه
از نظر هم همچنان با اختلاف چمن فیفا ١۶ بهترینه تو نوع خودش
امیدوارم جرنی هم کنسل بشه(به شخصه تا حالا یه بارم واردش نشدم )و یه دست و رویی به کریر بکشن برای دوستان افلاین بازمون. یا حتی میشه کریر انلاین هم بزارن که لذتش چند برابر میشه
و اینکه اگه فوتبال سالنی یا خیابانی توی بازی هست وارد بخش التیمیت بشه واقعا عالی میشه
و در اخر احتمال نود و نه درصد تمام اینا خواب و رویاست و با یه پچ ۵٠ گیگی سر و تهشو هم میارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
اگه فیفا 20 بخش کریر و انیمیشن ها رو کوبید از نو ساخت بازی ارزش خرید داره در غیر اینصورت با تغییر چندتا فیس بازیکن ها و شنیدن هوش و پاس و دفاع و شوت و هزار کوفت دیگه هیچ غلطی نکرده ea با فیفا 20 جز یه آپدیت معمولی چیز دیگه ای نیست ، شما برو انیمیشن های فیفا 15 رو تا 19 ببین بعد بگو چی شده تا الان ریده به خدا نابود شدیم با این انیمیشن های تکراری مدل ورود بازیکنها به زمین و چقدر جا داره بخش کریر رو پیشرفت بده و .... امیدوارم یه روزی درست بشه .

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
توی همین تریلر هم معلومه که به انیمیشن های بازی دستم نزدن
گفتم که آخر نسلی یه فوتبال خیابونی میزنن تنگش که بیشتر بفروشه
خلاصه انتظار تغییرات اصلا نداشته باشید :D

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یعنی وقتی تریلر بدی بیرون و حتی تو تریلر باگ فرو رفتن دست و پا باشه و صحبت از فیزیک بازی هم بشه که فیزیک بازی مشکلی نداره و .... ولش کن من صحبتی نکنم بهتره و قبلا درباره موتور فیزیک بازی و انیمیشن هاش و .... قشنگ صحبت کردم و ما بقی میشه تکرار مکررات ! مدلینگ بازی هم طبق معمول هیچ باز سازی و کاری خاصی بازم صورت نگرفت ....

D8i6LN3X4AAEsvz.jpg

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دمشون گرم حداقل یک کار مفید تو زندگیشون کردن اضافه کردن فوتبال خیابانی و سالنی بود که رسما تایید شد یاد Fifa street بخیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر