FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من دو تا نکته بگم برم
اول اینکه ویدئو هایی که با اسم گیم پلی فیفا ۲۰ اومده همون ۱۹ هست و هیچ گیم پلیی از ۲۰ نیومده و اولیاش تو گیمز کام میاد.
دوم اینکه یه سریا که عضو ea game changer هستن اجازه داشتن مود کیک آف رو بازی کنن و هیچ مودی حتی ولتا رو نتونستن تست کنن.
مواردی که میگن تغییر کرده:
پنالتی و ضربه ازاد با سیستم جدید شدیدا سخته و نیاز به تمرین خیلی زیادی داره.
سانترا و هد زدنا کلا سخت شده و دیگه مثل ۱۹ شخمی شخمی نمیشه سانتر کنی هد بزنی.
حرکت گلر خیلی کند شده و تاثیرشو از دست داده.
تایم فینیشینگ تقریبا از بین رفته و ریسک بسیار بالایی داره.
سرعت بازی بین ۱۸ و ۱۹ هست نه میگ میگ مثل ۱۸ نه کند مثل ۱۹.
یعنی اگه دفاعو رد کنی دیگه به این راحتی بهت نمیرسن.
دریبل های پشت هم شامل ارور میشه اما خیلی تاثیر نمیزاره.
یکی دوتاشونم میگن بهترین فیفای این نسله.
هرچند به نظر من از اون آشغالی که ۱۹ بود بعیده یهو ۲۰ بشه بهترین.
باید منتظر بمونیم گیم پلی رسمی بیاد

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
من دو تا نکته بگم برم
اول اینکه ویدئو هایی که با اسم گیم پلی فیفا ۲۰ اومده همون ۱۹ هست و هیچ گیم پلیی از ۲۰ نیومده و اولیاش تو گیمز کام میاد.
دوم اینکه یه سریا که عضو ea game changer هستن اجازه داشتن مود کیک آف رو بازی کنن و هیچ مودی حتی ولتا رو نتونستن تست کنن.

فکر کنم بالاخره به دستی هم به سر و روی بازیکنای بارسا کشیدن
البته چون پارتنر کونامی هستش حق اسکن نداشتن و دستی وارد عمل شدن که نتیجه زیاد جالب نشده اگه اونی باشه که دیدم ولی بازم از هیچی بهتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فکر کنم بالاخره به دستی هم به سر و روی بازیکنای بارسا کشیدن
البته چون پارتنر کونامی هستش حق اسکن نداشتن و دستی وارد عمل شدن که نتیجه زیاد جالب نشده اگه اونی باشه که دیدم ولی بازم از هیچی بهتره

Sent from my iPhone using Tapatalk
پارتنر نبودن ربطی به اسکن نداره. Ea کل لیگ اسپانیا رو داره و میتونه اسکن کنه.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
من دو تا نکته بگم برم

من هم اول گیم پلی رودیدم تعجب کردم وچیزایی که دیدم باحرفهای EAمنافات داشت امیدوارم همینطورباشه چون سازنده گفته بودگیمپلی تغییرات زیادی داشته

• Like
Reactions: Hodor and samadi741

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544

ولی من شنیدم بارسا پریمیوم پارتنر هست ونمیشه اسکن کرد مگراینکه بااون بازیکن سواببندند که ازEAاین برمیادولی دستی میتونن بسازن چون جردی آلبا فیسش فرق کرده بودوبقول دوستمون ازهیچی بهتره.

• Like
Reactions: samadi741

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
فیس آپدیت شده آلبا و سوارز در #FIFA20

به دلیل قرارداد کونامی با بارسا EA حق اسکن فیس بازیکنان بارسارو نداره و این آپدیت ها بدون اسکن انجام شده !

➲ @FIFA_FOOT IMG_20190624_130458_010.jpg IMG_20190624_130502_306.jpg

• Like
Reactions: voldmort

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
519

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج

مثل اینکه بارسا و کونامی با هم ازدواج کردن چون نه فیس نه استادیوم نه هیچی بارسا رو جز تیمش و لباس و بازیکن هاش نمیشه تو فیفا گذاشت! این اتفاق برای بوکاجونیورز هم افتاد امسال و امیدوارم تو این جنگ لایسنس EA دست کم اجازه نده از این اتفاق ها تو لیگ برتر و بوندس لیگا و ... بیافته چون کونامی تو بحث لایسنس قافیه رو باخته کانتنت درست حسابی هم نداره فقط فوتبالشو برای اذیت و آزار میده تو بازار:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر