FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من هرکاری میکنم با وب و حتی اپ اندروید نمیتونم وارد آلتیمیت بشم همش میگه تو کلاب نداری و برو با کنسولت کلاب بساز در حالی که کلاب دارم هم روی فیفا ۱۹ هم هم فیفا ۲۰ آلتیمیت دارم میزنم ! چیکار کنم؟

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
بازی فیفا چون کراس پلی نیست اصلا همچین چیزی امکانپذیر نیست.پس دنبال راه های محیر العقول نباش
اون لینک شدنم برای ثبت رکوردهای بازیته دیگه.اون نباشه چطوری ea بدونه رو کنسول چیا داری؟
شاید تو نسل بعد کراس پلی به بازی ها بیاد.درواقع همه راضین جز سونی.

ببین کراس پلی یعنی اینکه دو نفر یا بیشتر از دوتا پلتفرم مختلف یعنی مثلا یکی PC یکی PS4 یا Xbox با هم بازی کنن ربطی به اینکه باشگاه رو مثلا از PC انتقال بدی به PS4 و روی PS4 ادامه بدی نداره این اطلاعات همگی توی دیتابیس های EA هستش حالا اینکه اجازه همچین کاری رو نمیده دیگه سیاست شرکت هستش ربطی به کراس پلی نداره...

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,311
نام
Rashed
:blink::blink::blink1::blink1::blink::blink:الله الله الله
هولی شت
جیسس فاکینگ کرایست
کوین دی بروینه پک کردم
$-)$-)$-)

Attachments

• Screenshot_20190923-104756_Companion.jpg
    Screenshot_20190923-104756_Companion.jpg
    162 KB · مشاهده: 48
  • Screenshot_20190923-104007_Companion.jpg
    Screenshot_20190923-104007_Companion.jpg
    266.8 KB · مشاهده: 51
  • Screenshot_20190923-103900_Companion.jpg
    Screenshot_20190923-103900_Companion.jpg
    155 KB · مشاهده: 53

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب ظاهرا بخش کریر مود مشکلات زیادی داره و پر از باگه که البته اصلا عجیبم نیست ... تو یوتیوب اغلب یوتیوبرهای کریرباز به این مشکلات اشاره کردن که یکیش عدم استفاده تیم ها از ترکیب اصلیشونه و با ترکیب بازیکن های رزروشون بازی میکنن ایراد بعدی هم سقوط تیمهای قدرتمند لیگ به رتبه های 13 - 14 جدوله! ایراد دیگه اینه که اگر بازیکن هارو ادیت کنید و بوتهاشون رو تغییر بدین اورالشون افت میکنه:D مشکل بازی با فاصله یک روز هم که گفته بودن رفع شده همچنان برقراره! بنظرم سطح فنی تیم سازنده افت کرده ... وگرنه این حجم از اشتباه اصلا عادی نیست بخش آنلاین و التیمت هم که سناریو داره ... البته این باگ با یه آپدیت رفع شدنیه و نشون میده اینا اصلا بازی رو تست نمیکنن فقط ریلیز میکنن مثل خودروسازهای ایرانی که ماشین رو تولید میکنن و فرآیند تست و کنترل کیفیتش به عهده مشتریه:D

• Love
Reactions: mohsenebrahimi

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
دیگه کی میره دیسک بخره؟! خرید دیسک ضرر به گیمره و پر کردن جیب لاشخورها دیجیتالی بگیرید بازی کنید دوره دیسک تموم شد امیدوارم نسل بعد کامل بساط دیسک فیزیکی جمع بشه و دست دلال جماعت کوتاه بشه
کاملا باهات موافقم دیسکی خریدن درست نیستش مخصوصا توی ایران... اما لذت خریدن فیزیکی بازی یک چیز دیگس شخصا یاد خاطرات دوران کودکی و کارتریج های سگا و میکرو میوفتم...
منم تصمیم رو عوض کردم چندتایی آمار گرفتم دیدم قیمت رو الکی میدن... امسال هم مثل سال های قبلی دیجیتالی میگیرم دلار هم دارم و برام ارزون تر میشه از نسخه فیزیکی توی ایران...
پلاستیک کمتر مصرف کنیم به محیط زیست هم کمک کردیم...
نسخه چمپیونز رو امروز میگیرم که از فردا میشه میشه بازی کرد...

:blink::blink::blink1::blink1::blink::blink:الله الله الله
هولی شت
جیسس فاکینگ کرایست
کوین دی بروینه پک کردم
$-)$-)$-)
ایول عجب شانسی داری فعلا استفاده کن چند روز دیگه گرونتر هم میشه

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
این اسکواد بتلو خیلیا دست کم میگیرن من سال قبل از جوایزش یک ایکون (هرنان کرسپو) دو سه تا بازیکن اینفورم به دست اوردم از فروششون تقریبا یک ملیونو هفتصد هشتصد تا کوین بدست اوردم با وجود اینکه کم بازی کردم

• Like
Reactions: samadi741

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
این اسکواد بتلو خیلیا دست کم میگیرن من سال قبل از جوایزش یک ایکون (هرنان کرسپو) دو سه تا بازیکن اینفورم به دست اوردم از فروششون تقریبا یک ملیونو هفتصد هشتصد تا کوین بدست اوردم با وجود اینکه کم بازی کردم
جزو 100 نفر اول رفته بودی؟

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام لطفا یکم راجع به قسمت آنلاین بازی به من توضیح بدید امسال میخوام برای بار اول فیفا رو تجربه کنم منتها زیاد اهل تکنفره نیستم کلا آنلاینش چیا داره

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
سلام لطفا یکم راجع به قسمت آنلاین بازی به من توضیح بدید امسال میخوام برای بار اول فیفا رو تجربه کنم منتها زیاد اهل تکنفره نیستم کلا آنلاینش چیا داره

١.بخش سیزن هست که میتونی با هر تیمی با هم سطح خودت بازی کنی با هر تیمی که دوست داشتی که نسبت به تواناییت و تیمت حریفت پیدا میشه
٢.پرو کلابه که میتونه عضو یه باشگاه بشی و یا اینکه خودت یه باشگاه بسازی با دوستان دیگه توی تیم هر کسی یه پست رو برداره مثلا شما دفاع راست رفیقت وینگر تا تیم کامل بشه اگه هم تیم تکمیل نشد پست های دیگه رو هم به انتخاب یا میدید سی پی یو بازی کنه یا خودتون لیدر تیم میشید
٣.ولتا که هنوز خودم بازی رو تهیه نکردم نمیدونم چند تا مود انلاین داره
۴.بخش التیمیت هستش که اونم قسمت انلاینش دو بخشه
١دیویژن رایوالز
٢فات چمپیون یا ویکند لیگ
که به نظر من اگه میخوای وقت بزاری همین التیمیت رو برو که تا نسخه بعدی ارضات میکنه
شما نسبت به سطح تواناییت تیمت رو میبندی و وارد دیویژن رایوالز میشی و نسبت به بردهات سطح بازیت تعیین میشه و خود این رایوالز جایزه هفتگی داره( که میتونی تیمت رو ارتقاء بدی)و یه امتیاز دیگه داره که اگه به دو هزار برسه مجوز ویکند لیگ رو کسب میکنی این مسابقات محدودیت تعداد و زمان نداره
ویکند لیگ بالاترین سطح مسابقات فیفاست که بخشای دیگه جلوش شوخیه(البته از ١٩ به خاطر نوع انتخابیش سطح مسابقات اومد پایین تر )
این بازیا از ساعت ده و نیم جمعه شروع میشه و فکر کنم دوشنبه تموم میشه و تعدادش سی تاست و اگه بتونی گلد یک به بالا بشی راحت بدون یه قرون خرج کردن یه تیم عالی میشه بست
مسابقات اسکواد بتل هم هست که افلاینه ولی به خاطر رنکینگ انلاینش و چالشای سختش واقعا جذابه
امیدوارم کمک کرده باشم دوست عزیز

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر