FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
پریلود یعنی دانلود بازی قبل عرضه
الان شروع کن به دانلود تا بازی اومد بتونی همون موقع ران کنیش
چرا زده 24 ام ،استاندارد 27 ام هست

مرسی، نمیدونم ولی کاور استاندارد هازارد الان تو Origin من ثبت شده

+
دوستان یک اموزش برای شروع التیمیت تیم میدین به ما؟ من یک ماه فیفا 17 رو التیمیت تیم بازی کردم خیلی سخت بود گذاشتم کنار همش باید قرارداد میخریدم.
از کریر هم که بیزار شدم بازی با CPU خیلی اسون و تکراری میشه حتی در بالاترین درجه سختی.

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
کجا میده ۶۵۰؟ یه چک کن اگه راسته منم میخوام‌.من کمارین قیمتی دیدم ۹۹۹ بود‌.

فردا اگه وقت کنم میرم سراغش

مرسی، نمیدونم ولی کاور استاندارد هازارد الان تو Origin من ثبت شده

+
دوستان یک اموزش برای شروع التیمیت تیم میدین به ما؟ من یک ماه فیفا 17 رو التیمیت تیم بازی کردم خیلی سخت بود گذاشتم کنار همش باید قرارداد میخریدم.
از کریر هم که بیزار شدم بازی با CPU خیلی اسون و تکراری میشه حتی در بالاترین درجه سختی.

KRASI - FIFA 20 TUTORIALS & SKILLS

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اطلاع نداری پک هایی که میده قابل فروش هستن یا نه؟
احتمالا قابل فروش باشن
ولی میگم ارزش نداره واقعا
اگه پیش خرید کنی این چیزارو بهت میده

fifa-20-ultimate-edition.jpg

• Like
Reactions: soorena and ehsas1

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
دوستانی که نسخه چمپیون رو ظرفیت سه خریدن بازی رو که ران کردن ببینن سوییچ یوزر میشه کرد یا نه
چه غلطی کردیم ظرفیت سه خریدیم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کجا میده ۶۵۰؟ یه چک کن اگه راسته منم میخوام‌.من کمارین قیمتی دیدم ۹۹۹ بود‌.
دیگه کی میره دیسک بخره؟! خرید دیسک ضرر به گیمره و پر کردن جیب لاشخورها دیجیتالی بگیرید بازی کنید دوره دیسک تموم شد امیدوارم نسل بعد کامل بساط دیسک فیزیکی جمع بشه و دست دلال جماعت کوتاه بشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,860
نام
malek
پریلود یعنی دانلود بازی قبل عرضه
الان شروع کن به دانلود تا بازی اومد بتونی همون موقع ران کنیش
چرا زده 24 ام ،استاندارد 27 ام هست
واسه من دانلود نمیاره فقط اون زمان سنج فعاله .تیک گزینه auto download رو هم زدم ولی فعلا خبری نیست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
واسه من دانلود نمیاره فقط اون زمان سنج فعاله .تیک گزینه auto download رو هم زدم ولی فعلا خبری نیست
برا اون دوستمون که فعال بود و نوشته بود پریلود فعاله.
اوریجین فعال شده. ولی اگه سونی هستی بچه ها میگن از چهارشنبه عصر

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
برا اون دوستمون که فعال بود و نوشته بود پریلود فعاله.
اوریجین فعال شده. ولی اگه سونی هستی بچه ها میگن از چهارشنبه عصر
پری لود فقط واسه ایکس باکس عشقه ، از دو سه هفته قبل ریلیز بازی میشه پری لود کنی همه بازیها :)

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پری لود فقط واسه ایکس باکس عشقه ، از دو سه هفته قبل ریلیز بازی میشه پری لود کنی همه بازیها :)

Ea access ش هم گلیچ نامحدود داره تو Psn یا گلیچی بود یا یه عده نگفتن
@علیرضا

• Like
Reactions: aslirezahddd

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
@علیرضا
من از بچه ها پرسیدم گفتن گلیچ واسه امسال کار نمیکنه اما الان یوتیوب یه نگاه کردم چند تا ویدیو اموزشی واسه گلیچ تریال گذاشتن حالا نمیدونم کار میکنه واقعا یا نه.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
@علیرضا
یه سری فیلم جدید اومده تو یوتیوب واسه PS4 من شب تست کردم یهو فریز کرد کنسول ناچار شدم کابلو بکشم دیگه از خیرش گذشتم
دیگه این بار فریز کنه کنسول به فاک میره
اون دوستانی که گلیج رو میدونن ولی نگفتن اینو بدونن کوه به کوه نمیرسه ولی ادم به ادم میرسه ! :D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
یه سری فیلم جدید اومده تو یوتیوب واسه PS4 من شب تست کردم یهو فریز کرد کنسول ناچار شدم کابلو بکشم دیگه از خیرش گذشتم
دیگه این بار فریز کنه کنسول به فاک میره
اون دوستانی که گلیج رو میدونن ولی نگفتن اینو بدونن کوه به کوه نمیرسه ولی ادم به ادم میرسه ! :D
آقا امسال گلیچ کار نمیکنه گویا ، یه چند روز دندون رو جیگر بذار خب ۲۷ ام نزدیکه :)

• Like
Reactions: aslirezahddd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر