FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
یعنی اینایی که دیسک رو دارن الان میفروشن نمیشه FUT لاگین کرد؟
میتونی لاگین کنی
فقط داداش ببخشا پول خودته اصلا بریز دور :D
دیسک رو ولی 1/500 میفروشنا .. واقعا میخوای بخری ازشون ؟
اگه زیاد عجله داری برا بازی نسخه التیمیت ظرفیت 3 هم بخری 700 میوفته واست اگه اشتباه نکنم
بعضی کانالا میفروشن و میتونی دو روز دیگه بازی کنی ( مطمئن نیستم موجود داشته باشن الان )

• Like
Reactions: ehsas1

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
میتونی لاگین کنی
فقط داداش ببخشا پول خودته اصلا بریز دور :D
دیسک رو ولی 1/500 میفروشنا .. واقعا میخوای بخری ازشون ؟
اگه زیاد عجله داری برا بازی نسخه التیمیت ظرفیت 3 هم بخری 700 میوفته واست اگه اشتباه نکنم
بعضی کانالا میفروشن و میتونی دو روز دیگه بازی کنی ( مطمئن نیستم موجود داشته باشن الان )

چه خبره بابا 1.5
من دیسک رو پیدا کردم 650 تومن!!!

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
چه خبره بابا 1.5
من دیسک رو پیدا کردم 650 تومن!!!
اگه قصدت جدیه حضوری بخر حتما چون یه ذره مشکوکه این قیمت
همچین قیمتی خیلی خوبه نسبتا ..چون من دوروز پیش خبر داشتم 1/500 میفروشن چند جا

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
برای نسخه های معمولی هم هست؟ برا من که هنوز زده ۲۵ ام.

Sent from my iPhone using Tapatalk

والا نمیدونم تاریخی نمیزنه
ولی فکر کنم برای نسخه استاندارد هم دو روز قبل عرضه پری لود رو شروع کنن
جون این نسخه هم دقیقا ۲ روز قبل عرضه اجازه دانلود دادن

• Like
Reactions: ehsas1

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
اگه قصدت جدیه حضوری بخر حتما چون یه ذره مشکوکه این قیمت
همچین قیمتی خیلی خوبه نسبتا ..چون من دوروز پیش خبر داشتم 1/500 میفروشن چند جا
امروز وقت نکردم مسیرش دور بود حالا اگه شد فردا میرم سراغ عجله ای ندارم پول مفت هم به دلال جماعت نمیدم!
ناموسا ؟؟؟!!! :o:-t

برو 4-5 تا بخر با این قیمت...

راحت دو برابر بفروش...خیلیا پولشو دارن و میخرن ...قیمتش و این چیزا براشون مهم نی...
دلال نیستم ... مملکت ما بخاطر همین دلالی ها و عدم اتصال به بازارهای آزاد به این روز افتاده... طرز فکر همه متاسفانه همینجوری خراب شده...

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
این نسخه آلتیمیت ارزش خرید داره؟
چیا اضافه دار روش؟برا التیمیت پک درست حسابی میده؟
میشه زودتر بازی کرد 3 روز
یه سری پکم میده که مفت نمیرزه
قیمتش بالاس و اصلا ارزش نداره به نظرم

• Like
Reactions: ehsas1 and soorena

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
امروز وقت نکردم مسیرش دور بود حالا اگه شد فردا میرم سراغ عجله ای ندارم پول مفت هم به دلال جماعت نمیدم!

دلال نیستم ... مملکت ما بخاطر همین دلالی ها و عدم اتصال به بازارهای آزاد به این روز افتاده... طرز فکر همه متاسفانه همینجوری خراب شده...

نمیگم که دلال هستی شما دوست عزیز...اینجوری گفتم که با این قیمتی که سایتا میزارن شما میتون چند تا با اون قیمتی که خودت گیر آوردی, بخری ...

ولی در کل برو ظزفیت 3 بازیو بخر هم قیمتش کمتره و هم راحت کارتو راه میندازه...

به هر حال موفق باشی...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین

بخر،1 تومن نده. بزار 800 تومن. هم تو سود میکنی.هم اون بنده خدا.
یه دعای خیرم پشتت میکنه.تو همینجا و لیون بزار یا پرشین تولز.
این موراله باعث میشه.بازیکنات افت کنم و در آخر حکم اخراجت بیاد در خونت. بعد استراشاه رو میکنن تو گونی مثل 4 تیم قبلی dhl میکننش به ایتالیا.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
دوستان من این نسخه رو که زده بود استاندارد خریدم 630 تومن، این عبارت pre load یعنی چی؟

View attachment 117384
پریلود یعنی دانلود بازی قبل عرضه
الان شروع کن به دانلود تا بازی اومد بتونی همون موقع ران کنیش
چرا زده 24 ام ،استاندارد 27 ام هست

• Like
Reactions: EAnoSports

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر