FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
مشکلات زیاده ،شروع کردن ریختن رو سر corsey و zaro .منم یکی دو تا براشون زدم. یه سر هم رفتم reddt
یه ایراد که خوندم و پستشو پیدا نکردم ،بازیکنای دو سه پسته قاطی میکنن وقتی شماره رو عوض کنی یا تغییراتی میدی.پستشون عوض میشه و ...ريا،خیلیا ایراد گرفته بودند.از ایرادات قبلی که گذشتم میگذریم ،ارادات جدید
View attachment 117332
التیمیت بازی خیلی اسونه
میگن بازیکن قرضی و ترنسفر مشکلش حل نشده.
View attachment 117333
بعد از دو سه فصل بازی کردن پلی اف لیگ اروپا بهم میریزه
و ایراد دیگه هم مکالمه تیمی گرفتند که حتی با جوابهای منطقی ،مورال رو بهم میریزه
View attachment 117334
و جدول بازیها همچنان با ایراد
Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

تو چند تا از عکسها دیدم که گذاشته بودند مثلا دهخیا با انرژی کامل رونیمکت بود و....
19 رو بازی نکردم ولی رو 18 بود.حالا حل شده خیلی خوبه .
داری پچ میزنی ،لیگ ایران رو هم اضافه کن. حداقل تیم ملی رو درست کن
هیچی نباشه حدود 1ماهه که بازی گلد شده.تو این 1 ماه وقت نداشتن چند نفرو بذارن تخصصی روی هر کدوم ازین بخشها بشینه تخصصی بازی کنه ایراد کارو در بیاره؟
برمیدارن 4تا استریمر مشنگ(بلانسبت دوستان) رو میبرن بازی کنن الکی فریاد بزنن که بگن پشماشون ریخته ازین بازی
اصلا ادم میمونه چی بگه.انجام دادن همچین کاری برای کمپانی به اون بزرگی واقعا" سخته؟؟؟!!!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
هیچی نباشه حدود 1ماهه که بازی گلد شده.تو این 1 ماه وقت نداشتن چند نفرو بذارن تخصصی روی هر کدوم ازین بخشها بشینه تخصصی بازی کنه ایراد کارو در بیاره؟
برمیدارن 4تا استریمر مشنگ(بلانسبت دوستان) رو میبرن بازی کنن الکی فریاد بزنن که بگن پشماشون ریخته ازین بازی
اصلا ادم میمونه چی بگه.انجام دادن همچین کاری برای کمپانی به اون بزرگی واقعا" سخته؟؟؟!!!
هر جور فکر میکنم نمیدونم چرا بیلد قدیمی رو آپلود میکنن رو دیجیتال.بیلد این بازیحداقل ماله سه هفته قبله. چون لیگهای اروپایی آپدیت نیستن
اما از یه طرف هم منطقی شاید باشه.چون بازی مدتهاست گلد شده و این نسخه گلد شده هست .چون باید کلی cd آماده کنند ارسال کنندنمیشه نسخه فیزیکی با دیجیتال یکی نباشه.
برا همین همون بیلد رو میزارن.بعد آپدیت میکنن.قطعا بعد گلد ،کلی وقت داشتن تا بازی رو درت کنن.
البته مهم اینه که بخواهند درست کنن.
_________
اون یکی دلیلشم اگه بگمهون شیردوشیه،باید دلیلی باشه که 21 فروش بره

• Like
Reactions: ehsas1 and 19Rodar

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
سلام دوستان...من اگه بازی رو ظرفیت 3 بخرم و ریجن 2 باشه با توجه به اینکه اکانت اصلی خودم ریجن یک هست باید دیتای کدوم ریجن رو دانلود کنم؟...

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
سلام دوستان...من اگه بازی رو ظرفیت 3 بخرم و ریجن 2 باشه با توجه به اینکه اکانت اصلی خودم ریجن یک هست باید دیتای کدوم ریجن رو دانلود کنم؟...
با توجه به ریجین بازی باید دیتا رو دانلود کنی

• Like
Reactions: Ramos1367

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ریجن اون اکانتی که گرفتی مهمه فقط
نه ریجن کنسول نه باقی اکانتها

• Like
Reactions: Ramos1367

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر