FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
فیفا امسال رو گذاشته رو آلمان ،سال دیگه ایتالیاست.
15 انگلیس
19 شد اسپانیا
20 رسید به المان
21 هم شاید ایتالیا
---___________________________
تو فیفا استریت قابلیت ساخت استادیوم ،احتمال کم داره که یه موقع بیارن این قابلیتو تو کریر.اگه بیارن خیلی خوبه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خب دوستان گل گیم پلی جدید بازی هم تو یوتیوب اومدش میتونین ببینین
من به شدت لذت بردم و هایپ شدم از دوربین بازی چون وقتی گیم پلی pes2020 رو دیدم تحسین کردم دوربین جدیدی که گذاشتن رو البته این دوربین Broadcast در فیفا بوده ولی مشکلی که داشت نمای دوربین خیلی نزدیک به بازیکنها بودش و نمیشد از خصوصیات منحصر به فردش استفاده کرد ولی در pes دور کردن نمای دوربین رو و بسیار زیبا شده
و حالا که گیم پلی 17 دقیقه ای فیفا رو هم دیدم با کمال تعجب دیدم همون نمای دوربین به فیفا 20 هم اضافه شده و به شدت لذت بردم از این اتفاق حتما برین ببینین تا متوجه بشین چقدر واقعی تر شده و به پخش تلویزیونی نزدیک هست
ادم کیف میکنه از این تسلطی که روی دفاع و حمله میتونی داشته باشی تو این نمای دوربین من واقعا موندم اینها که میدونستن این بهترین دوربین هست چرا تا حالا اضافه نکرده بودن این حالت Long Shot رو بعد یهو در یه حرکت جالب جفتشون با هم گذاشتن ادم اصلا فکر میکنه هماهنگ میکنن با هم خداییش=))

این دوربین جدید امسال داستانی شده ! :D این دو تا بازی رو باید باهاشون همین کار رو کرد و انقدر بهشون فشار آورد که به صدای هوادارانشون گوش کنن .... :Silenced:x-(داستان هم هماهنگی و این چیزا نیست . بخش بزرگی به صحبت ها و فیدبک ها و این چیزا وابسته هستش ! کاربرای ایرانی خیلی فعال نیستن تو توییتر سر این فیفا و PES ( چون اصلا انجمنی ندارن و من و فرهاد و یه سری دوستان ایرانی دیگه خیلی تلاش کردیم که انجمن قوی ایرانی درست کنیم ولی نشد که نشد و دلایل خودش رو داره که در این بحث نمیگنجه ) وگرنه بحث ها و جدال ها و .... طرفداران بازی با سازنده ها تو توییتر در سال به شدت تنورش داغه

داستان این دوربین جدید از جایی شروع شد که تو نسخه PES 2018 ماد سازی به نام Nesa این دوربین رو به نسخه پی سی اضافه کرد و از همون سال سر و صدای زیادی به پا کرد . همون سال فیدبک ها درا رابطه به اضافه کردن چنین دوربینی در انجمن های PES شروع شد و بعدش داستان کشید به نسخه PES 2019 و بعدش هم بازم فیدبک ها شروع شد ولی خب فیفا باز ها و انجمن های فیفا هم هستن دیگه :Cheesygrin: اونا هم دیدن و فیدبک رو فرستادن به بخش سوشال مدیای فیفا ! حتی ما خودمون یه سری فیدبک ها که فیفا هم میتونه ازش استفاده کنه هشتک فیفا 20 رو هم بهش میزدیم و همین طور فیفا باز های دیگه و تو توییتر و انجمن ها به هر حال این انجمن های فیفا و PES با هم در تماسن و همین طور TheTrueBrits که PES باز آفلاین باز هستش که رو پی سی بازی میکنه خب فیفا بازا میان گیم پلی ویدئو هاش رو میبینن و باقی داستان .

دوربین PES داینامیک تره و عقب جلو میره و این داستان ها .....

دوربین جدید هم نوش جون طرفدار های هر دو بازی .... حالش رو ببریم ....

این مثلا یه نمونه مثال که TheTrueBrits دربارش صحبت میکرد .

اینم یکی از دو فیدبک های خود من که فقط همین دو بار و دو تا نبود و چندین و چند بار با اشکال مختلف براشون فرستادم ( فیدبک اول توضیحات فقط با عکس هستش و فیدبک دومی بسیار کامل تر و توضیحات همراه با عکس و نوشته و ویدئو و .... ) که خب آخر سر هم نتیجه داد . فرهاد گرامی هم کلی فعال بود و فیدبک فرستاد و ....

آخرین ویرایش:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
این دوربین جدید امسال داستانی شده ! :D این دو تا بازی رو باید باهاشون همین کار رو کرد و انقدر بهشون فشار آورد که به صدای هوادارانشون گوش کنن .... :Silenced:x-(داستان هم هماهنگی و این چیزا نیست . بخش بزرگی به صحبت ها و فیدبک ها و این چیزا وابسته هستش ! کاربرای ایرانی خیلی فعال نیستن تو توییتر سر این فیفا و PES ( چون اصلا انجمنی ندارن و من و فرهاد و یه سری دوستان ایرانی دیگه خیلی تلاش کردیم که انجمن قوی ایرانی درست کنیم ولی نشد که نشد و دلایل خودش رو داره که در این بحث نمیگنجه ) وگرنه بحث ها و جدال ها و .... طرفداران بازی با سازنده ها تو توییتر در سال به شدت تنورش داغه

داستان این دوربین جدید از جایی شروع شد که تو نسخه PES 2018 ماد سازی به نام Nesa این دوربین رو به نسخه پی سی اضافه کرد و از همون سال سر و صدای زیادی به پا کرد . همون سال فیدبک ها درا رابطه به اضافه کردن چنین دوربینی در انجمن های PES شروع شد و بعدش داستان کشید به نسخه PES 2019 و بعدش هم بازم فیدبک ها شروع شد ولی خب فیفا باز ها و انجمن های فیفا هم هستن دیگه :Cheesygrin: اونا هم دیدن و فیدبک رو فرستادن به بخش سوشال مدیای فیفا ! حتی ما خودمون یه سری فیدبک ها که فیفا هم میتونه ازش استفاده کنه هشتک فیفا 20 رو هم بهش میزدیم و همین طور فیفا باز های دیگه و تو توییتر و انجمن ها به هر حال این انجمن های فیفا و PES با هم در تماسن و همین طور TheTrueBrits که PES باز آفلاین باز هستش که رو پی سی بازی میکنه خب فیفا بازا میان گیم پلی ویدئو هاش رو میبینن و باقی داستان .

دوربین PES داینامیک تره و عقب جلو میره و این داستان ها .....

دوربین جدید هم نوش جون طرفدار های هر دو بازی .... حالش رو ببریم ....

این مثلا یه نمونه مثال که TheTrueBrits دربارش صحبت میکرد .

اینم یکی از دو فیدبک های خود من که فقط همین دو بار و دو تا نبود و چندین و چند بار با اشکال مختلف براشون فرستادم ( فیدبک اول توضیحات فقط با عکس هستش و فیدبک دومی بسیار کامل تر و توضیحات همراه با عکس و نوشته و ویدئو و .... ) که خب آخر سر هم نتیجه داد . فرهاد گرامی هم کلی فعال بود و فیدبک فرستاد و ....

مرسی ممنون از توضیحاتت مسعله اینجاست که من از فیفا 07 دارم فیفا میزنم تا الان البته نسخه pes رو هم هر سال یازی کردم تا الان این دوربین در نسخه های قدیمی فیفا بود ولی برداشته شد البته شاید به دقت الان نبود ولی بودش مثلا تو نسخه فیفا 11 که الان گشتم ویدیوش رو براتون یه چیزی پیدا کردم امیدوارم به درد بخوره
خدارو شکر که بالاخره سازنده ها به حرف شما و دوستان دیگه و فن های واقعی گوش میدن و این باعث پیشرفت این دو تا بازی میشه این دوربین قبلا بوده ولی من نمیدونم چرا جاش رو از اون حالت long عوض کردن و نتیجه شد این حالت close که الان داریم تو سریهای فیفا و pes باز خوبه گوش کردن

اینم ویدیو

• Like
Reactions: Romell and ehsas1

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
خب دوستان گل گیم پلی جدید بازی هم تو یوتیوب اومدش میتونین ببینین
من به شدت لذت بردم و هایپ شدم از دوربین بازی چون وقتی گیم پلی pes2020 رو دیدم تحسین کردم دوربین جدیدی که گذاشتن رو البته این دوربین Broadcast در فیفا بوده ولی مشکلی که داشت نمای دوربین خیلی نزدیک به بازیکنها بودش و نمیشد از خصوصیات منحصر به فردش استفاده کرد ولی در pes دور کردن نمای دوربین رو و بسیار زیبا شده
و حالا که گیم پلی 17 دقیقه ای فیفا رو هم دیدم با کمال تعجب دیدم همون نمای دوربین به فیفا 20 هم اضافه شده و به شدت لذت بردم از این اتفاق حتما برین ببینین تا متوجه بشین چقدر واقعی تر شده و به پخش تلویزیونی نزدیک هست
ادم کیف میکنه از این تسلطی که روی دفاع و حمله میتونی داشته باشی تو این نمای دوربین من واقعا موندم اینها که میدونستن این بهترین دوربین هست چرا تا حالا اضافه نکرده بودن این حالت Long Shot رو بعد یهو در یه حرکت جالب جفتشون با هم گذاشتن ادم اصلا فکر میکنه هماهنگ میکنن با هم خداییش=))

با این دوربین خو آدم کور میشه بابا... :|برا دفاع خوبه به نظرم ولی برا حمله و شوت زدن زیاد جالب نی...

همون co op به نظرم بهتره...با یکم تنظیمات

• Like
Reactions: Siamak61

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امسال از اون سالهاست كه نبايد فيفا بگيرم.. اخه بمعناى واقعى كلمه تغييرى نكرده همونه دقيقا همونه با دوربين جديد و لباساى جديد تيماى فصل بعد .. احتمالا پيس بزنيم امسال
کدوم سال فیفای این نسل تغییرات زیاد داشته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر