FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خداکنه این فیزیک مضخرف توپ که بادکنکی رو درست کنن پشت محوطه مهاجم شوت میزنه میخوره به دفاع دقیقا میوفته جلوی پای همون مهاجم باز شوت میزنه باز دفاع بلاک میکنه باز درست میوفته جلوی پای همون مهاجم میره تو گل، خدایی خیلی رو اعصابه همچین چیزی تو واقعیت محاله

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
خداکنه این فیزیک مضخرف توپ که بادکنکی رو درست کنن پشت محوطه مهاجم شوت میزنه میخوره به دفاع دقیقا میوفته جلوی پای همون مهاجم باز شوت میزنه باز دفاع بلاک میکنه باز درست میوفته جلوی پای همون مهاجم میره تو گل، خدایی خیلی رو اعصابه همچین چیزی تو واقعیت محاله
توی آپشن یه تیک magnet داره باید غیرفعالش کنی:))

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
فقط نزنین ،شوخی نمیکنم.
یه فرضیه داشت پرفسور حسابی ،تو یکی از همایشهاش که پسرش بود و رفته بودیم موزه و اونم بود بحث شد.
اینکه اجسام در جایی که شما میبینید خلاصه نشدند و ادامه دارند و بخاطر تجمع مولکولی در یک نقطه شما اون جسم رو در اونجا میبینید.
به بچتون فخر میفروشید ما تو فیفا 19 ،تکنولوژی فیفا 60 رو داشتیم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
#رسمی
تمام 18 تیم بوندسلیگا به طور کامل در FIFA20 لایسنس خواهند بود
+ 11 استادیوم جدید، و سرمربی ها و 200 فیس جدید این لیگ
➖➖➖➖➖➖➖
@FIFA_TIPS ✅
منبع انگلیسی براش نیافتم ،این معتبره. چون یه کانال فارسیه ،بدون ذکر منبع

• Like
Reactions: Adroit and Siamak61

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
لامصب EA چه فشاری گذاشته رو لایسنس نمیزاره کونامی نفس بکشه ! خیلی دیگه این بحث ناعادلانه شده تو فوتبال هر لیگی یک سازی داره
خیلی ها فیفا رو به خاطر همین لایسنس هاش بازی میکنن از جمله خودم!

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
خب دوستان گل گیم پلی جدید بازی هم تو یوتیوب اومدش میتونین ببینین
من به شدت لذت بردم و هایپ شدم از دوربین بازی چون وقتی گیم پلی pes2020 رو دیدم تحسین کردم دوربین جدیدی که گذاشتن رو البته این دوربین Broadcast در فیفا بوده ولی مشکلی که داشت نمای دوربین خیلی نزدیک به بازیکنها بودش و نمیشد از خصوصیات منحصر به فردش استفاده کرد ولی در pes دور کردن نمای دوربین رو و بسیار زیبا شده
و حالا که گیم پلی 17 دقیقه ای فیفا رو هم دیدم با کمال تعجب دیدم همون نمای دوربین به فیفا 20 هم اضافه شده و به شدت لذت بردم از این اتفاق حتما برین ببینین تا متوجه بشین چقدر واقعی تر شده و به پخش تلویزیونی نزدیک هست
ادم کیف میکنه از این تسلطی که روی دفاع و حمله میتونی داشته باشی تو این نمای دوربین من واقعا موندم اینها که میدونستن این بهترین دوربین هست چرا تا حالا اضافه نکرده بودن این حالت Long Shot رو بعد یهو در یه حرکت جالب جفتشون با هم گذاشتن ادم اصلا فکر میکنه هماهنگ میکنن با هم خداییش=))

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
من به شدت لذت بردم و هایپ شدم از دوربین بازی چون وقتی گیم پلی pes2020 رو دیدم تحسین کردم دوربین جدیدی که گذاشتن رو البته این دوربین Broadcast در فیفا بوده ولی مشکلی که داشت نمای دوربین خیلی نزدیک به بازیکنها بودش و نمیشد از خصوصیات منحصر به فردش استفاده کرد ولی در pes دور کردن نمای دوربین رو و بسیار زیبا شده
و حالا که گیم پلی 17 دقیقه ای فیفا رو هم دیدم با کمال تعجب دیدم همون نمای دوربین به فیفا 20 هم اضافه شده و به شدت لذت بردم از این اتفاق حتما برین ببینین تا متوجه بشین چقدر واقعی تر شده و به پخش تلویزیونی نزدیک هست
ادم کیف میکنه از این تسلطی که روی دفاع و حمله میتونی داشته باشی تو این نمای دوربین من واقعا موندم اینها که میدونستن این بهترین دوربین هست چرا تا حالا اضافه نکرده بودن این حالت Long Shot رو بعد یهو در یه حرکت جالب جفتشون با هم گذاشتن ادم اصلا فکر میکنه هماهنگ میکنن با هم خداییش=))

دوربین فوتبال منیجر یادمه همین شکلی بود.
به نظر من گوشه های دور تصویر خوب دیده نمیشه تو این دوربین.من خودم رو تله میزارم ارتفاع رو میبرم بالا بیشتر زمین رو میتونم ببینم.حالا اینم باید تو عمل تست کنم ولی فکر کنم اسکیل زدن اون گوشه ها و دفاع سخت بشه.

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد

دیدیم و بسی لذت بردیم
ولی فکر کنم واسه pes یکم داینامیک تر باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: hesearoom

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دوربین فوتبال منیجر یادمه همین شکلی بود.
به نظر من گوشه های دور تصویر خوب دیده نمیشه تو این دوربین.من خودم رو تله میزارم ارتفاع رو میبرم بالا بیشتر زمین رو میتونم ببینم.حالا اینم باید تو عمل تست کنم ولی فکر کنم اسکیل زدن اون گوشه ها و دفاع سخت بشه.
اسکیل نمیخواد بنداز گوشه زمین گازش بگیر قشنگ با سرعت نگه دار برو تک به تک بزن تو گل فقط تو فیفا باید گاز داد زد تو گل روشش همینه

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
امسال فکر کنم تمرکز کامل روی بوندس لیگاست مثل این که ۶ ماه فقط صرف اسکن بازیکنا کردن استادیوم ها ها انگار فول هستن
امسال فکر کنم جفت کمپانیا دارن اسکی میرن از روی هم اون از دوربین(که البته دوربین pes انصافا بهتر بود) اینم از باگ تریلر معرفی
IMG_0595.jpg
دو روز دیگه شنیدین مود فوتبال خیابونی اومده توی pes تعجب نکنید
بحث لایسنس ها هم متاسفانه مثل چند سال قبله و فقط انگار چند تا تیم پریمیوم پارتنر تغیر کرده بین دو تا بازی
خیلی دوست دارم یه pes فول لایسنس بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر