FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

mohamed salah

کاربر سایت
Aug 20, 2018
145
شایعاتی شده لیورپول پارتنر فیفا شده و منچستر یونایتد و بایرن مونیخ پارتنر های pes شدن . فعلا تمام و کمال این صحبت ها رو در حد یه شایعه در نظر بگیرید .
منچستر و بایرن و یووه با pes قرارداد بستن تو سایت هر باشگاه هم برید لگو ea حذف کردن از طرفی تو تیزر های که از هر لیگ ea داد این سه تا تیم نیستن بخاطر قرارداد کونامی اجازه استفاده تو تبلیغات ندارن (مثل سال پیش لیورپول و بارسا ) ولی لاینسشون که تو بازی هست چون لیگ انگلیس المان فول لاینسسه ولی ایتالیا نه پس احتمالش میره ورزشگاه یووه تو بازی نباشه بازم باید منتظر موند ببینیم چی میشه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
منچستر و بایرن و یووه با pes قرارداد بستن تو سایت هر باشگاه هم برید لگو ea حذف کردن از طرفی تو تیزر های که از هر لیگ ea داد این سه تا تیم نیستن بخاطر قرارداد کونامی اجازه استفاده تو تبلیغات ندارن (مثل سال پیش لیورپول و بارسا ) ولی لاینسشون که تو بازی هست چون لیگ انگلیس المان فول لاینسسه ولی ایتالیا نه پس احتمالش میره ورزشگاه یووه تو بازی نباشه بازم باید منتظر موند ببینیم چی میشه
آره برای فیفا خیلی فرقی نداره چون لایسنس های اون لیگ ها رو داره . فقط اگه یوونتوس با کونامی قرار داد بسته باشه استادیومش از فیفا میپره از اون ور هم استادیوم لیورپول از pes میپره .

البته یه نوع پارتنر داریم که بهش میگن پرمیوم پارتنر و این نوع پارتنر داستانش اینه که حتی اگه شما لایسنس اون لیگ رو هم داشته باشی بازم نمیتونی از استادیوم اون تیم استفاده کنی اگه اون تیم پرمیوم پارتنر بازی مقابل باشه ! چیزی مثل بارسا که پرمیوم پارتنر کونامی هستش .

در کل لعنت به هر چی لایسنس انحصاری و انحصار و ....

آخرین ویرایش:

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
آره برای فیفا خیلی فرقی نداره چون لایسنس های اون لیگ ها رو داره . فقط اگه یوونتوس با کونامی قرار داد بسته باشه استادیومش از فیفا میپره از اون ور هم استادیوم لیورپول از pes میپره .

البته یه نوع پارتنر داریم که بهش میگن پرمیوم پارتنر و این نوع پارتنر داستانش اینه که حتی اگه شما لایسنس اون لیگ رو هم داشته باشی بازم نمیتونی از استادیوم اون تیم استفاده کنی اگه اون تیم پرمیوم پارتنر بازی مقابل باشه ! چیزی مثل بارسا که پرمیوم پارتنر کونامی هستش .

در کل لعنت به هر چی لایسنس انحصاری و انحصار و ....

کونامی که توانایی ساخت یه فوتبال درست حسابی نداره چرا بیخیال نمیشه بزاره حداقل لایسنس ها کامل باشن توی فیفا
همون لیگ روسیه رو برن لایسنس کنن خوش باشن دیگه چیکار به تیمهای مطرح دارن
حالا درسته فیفا مشکل ماشالله زیاد داره ولی بازم خیلی از pes بهتره
بدبختی آخه pes فروش هم نمیکنه که EA یکم به خودش بیاد
یعنی یه بازی بی خاصیت فقط دلش خوشه هر سال عرضه میکنه کونامی

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
بازم فیفا بازم شروع ترول ها از همه جالب ترش این بود یکی از این ترول پس فنا امده بود گفته بود فیفا اسم ها رو غلط مینویسه این بنده خدا کاملا معلوم رنگ فیفا هم ندیده که اینجوری ترول میکنه نمیدونه که بازی مورد علاقش این قابلیت اسم عجق وجق داره که البته اونم بخاطر لایسنسه اما تو فیفا این قضیه کلا فقط برای تیم برزیل بود که اونم بخاطر مشکلاتشون با فدرایسون برزیل بود که این اتفاق افتاد.
راستی یه بنده خدایی که خدای ترول فیفا هست و فن شدید پس هست اما همیشه انکار کرده زیر بارش نرفته از تریلر اولیه بازی خیلی زحمت کشیده رگ به رگ شده رفته عکس اورده که این باگ هست فلان دیگه خبر نداره اون باگ که عکسشو گذاشته امضای سری پس هست که موقع شادی گل از تو هم رد میشن دستشون از بدن همدیگه .
در کل فعلا چیزی مشخص نیست تریلر e3 چیزی که مشخص میکرد ضربات ایستگاهی پنالتی اینا تغییر خوبی کرده البته انیمیشن ها هم بهتر واقع پذیر تر شده بود همچنین پلیر ایدی هم معلوم بود بیشتر شده نمونش ضربه پنالتی هری کین و سون در کل باید منتظر یه نمایش درست حسابی از گیم پلی باشیم تو حساب کار دستمون بیاد اما واقعا این فیفا استریت چیز کمی نیست که دستکم بگیریم که کاملا مشخص بود مدلینگ انیمیشن هاش با فیفا کاملا متفاوت بود ومدیلینگ ها عالی بود تو این بخش اما با تمام این صحبت ها فیفا 20 به نظر من تغییر انقلابی قطعا نداره و رفت برای نسل بعد

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
جدا به 19 حس خاصی داشتی؟:D دمت گرم عمو چه امیدی داری!:D 19 از همون دموش معلوم بود در و دیوارو محکم بقل کرده!:D
آره :D
بخاطر چمپیونز لیگ یکم جذبش شده بودم و برام جالب بود....که اونم بعد یه مدت تکراری شد :D

• Like
Reactions: J. Constantine

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
تجربه سالهای اخیر ثابت کرده وقتی ea از تغییر حرف میزنه ینی هیچی.امسالم کریر مود رو با قراردادن ایتم های مسخره داخل بازی هایپش میکنه.
من چون فقط کریر میزنم با اینکه امسال بازیو دوس داشتم اما 2ماه بازی کردم سیر شدم.اصلا هیچ چلنجی نداشت برام حتی با تیم درِ پیت دسته چهارمی انگلیس
کریر از جمله مودهایی تو فیفا هست که ea باید اول یه پیت بنزین جت روش بریزه آتیشش بزنه بعد از نو بسازه.وگرنه مثل بازی های هرسالش یه اپدیت میده براش.مثلا فیس خودتو بکنی مربی و...
خلاصه میگم منتظر تغییر خاصی تو این مود نباشین
سایر بخش هارو هم که دوستان به درستی دارن میگن.واقعا دعوا نداره.مشخصه ea چقد گشاد و پول دوسته.اصلا کاری به کونامی ندارم.نظر بازی محبوب خودمو میدم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این بحث لایسنس ها باید یکبار برای همیشه حل بشن ... هم کونامی هم فیفا بتونن از لایسنس ها استفاده کنن اینطوری بازی رقابتی میشه وهرکی هرکدوم رو که دوست داشت بازی میکنه هی رفتن و قرارداد بستن و موی دماغ همدیگه شدن به هیچ دردی نمیخوره

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
این نوع پنالتی زدن و ضربه کاشته زدنو بالاخره مثل اینکه درست کردن و از اون حالت مسخره در اومده .. خیلی خفنه و عالی شده این مدل جدید
youtube.com/watch?v=I_DuqCb3Otw

تو 20 مثل اینکه دیگه وقتی با یه بازیکن داری تکنیک میزنی نمیشه بیشتر از دوبار پشت هم زد یه تکنیک رو ! حالا نمیدونم تایید شده یا نه

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
این نوع پنالتی زدن و ضربه کاشته زدنو بالاخره مثل اینکه درست کردن و از اون حالت مسخره در اومده .. خیلی خفنه و عالی شده این مدل جدید

تو 20 مثل اینکه دیگه وقتی با یه بازیکن داری تکنیک میزنی نمیشه بیشتر از دوبار پشت هم زد یه تکنیک رو ! حالا نمیدونم تایید شده یا نه

اگه تایید بشه خیلی خوبه نمودن مارو با یه پا دو پا

Sent from my iPhone using Tapatalk

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا

تو تغییراتی که ea داشت اعلام میکرد گفت که skill chain یا همون اسکیل زدن های پیاپی نرف شده! رسما فیفا 19 فری استایل بود!
منکه وای میستم تا نظرات بقیه رو ببینم بعد بخرم دیگه حوصله ندارم 60 دلار بدم تا فقط پروکلاب بازی کنم اعصابشم ندارم مثل چند ماه اول فیفا 19 اعصاب خودمو تو آلتیمیت خورد کنم :D

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
فیفا 19 یک مشکل بزرگ داشت که من بهش میگم مهندسی نتایج. عملا فیفا همه رو مچل کرده بود. به نظرم تو خیلی از بازیها چه انلاین یا افلاین کاربرا تو نتیجه نهایی زیاد تاثیری نداشتن هنر ماها این بود که موقعیت سازی بکنیم . اگر قرار بود گل بزنیم با یک بازیکن بی ربط میشد از پشت محوطه گل زد و اگر محکوم به گل نزدن بودیم تو یک بازی حتی بالای ده تا هم میشد به تیرک زد و هیچ. این اتقافاقی که تو نوزده افتاد فقط به خاطر درامد بیشتر وترغیب کار برا برای پوینت خریدن و درامد بیشتر بود. گیم پلی مشکل داشته باشه فیزیک بد باشه و... میشه تحمل کرد ولی این مهندسی نتایج و این اتفاقاتو نه. امید وارم تو فیفا 20 این موردو بردارن هر کسی بنا به تواناییش و وقتی که برای تیم بستن گذاشته نتیجه بگیره.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
فیفا 19 یک مشکل بزرگ داشت که من بهش میگم مهندسی نتایج. عملا فیفا همه رو مچل کرده بود. به نظرم تو خیلی از بازیها چه انلاین یا افلاین کاربرا تو نتیجه نهایی زیاد تاثیری نداشتن هنر ماها این بود که موقعیت سازی بکنیم . اگر قرار بود گل بزنیم با یک بازیکن بی ربط میشد از پشت محوطه گل زد و اگر محکوم به گل نزدن بودیم تو یک بازی حتی بالای ده تا هم میشد به تیرک زد و هیچ. این اتقافاقی که تو نوزده افتاد فقط به خاطر درامد بیشتر وترغیب کار برا برای پوینت خریدن و درامد بیشتر بود. گیم پلی مشکل داشته باشه فیزیک بد باشه و... میشه تحمل کرد ولی این مهندسی نتایج و این اتفاقاتو نه. امید وارم تو فیفا 20 این موردو بردارن هر کسی بنا به تواناییش و وقتی که برای تیم بستن گذاشته نتیجه بگیره.
فقط این فیفا اینطور نبود ، فیفا قبلی و قبل ترش هم همینطور بود . من خودم 70% گل هایی که میخورم kick off glitch هست .

• Like
Reactions: HoSIs

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355

منم خیلی وقتا همین حس داشتم
مثلا یه بازی کاملا دست من بود ولی هر چی میزدم گل نمیشد اون وقت حریف کلا به موقعیت غیر حساس داشت که گل میشد
من دروازه خالی به بازیکن پاس میدادم نمیزد اون وقت طرف مقابلم از وسط 16 نفر توپش رد میشد میرفت تو گل

• Like
Reactions: HoSIs

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر