FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
من هر سال بجز 19 کلی pes میزدم ،میدونم منظورت چی هست.هندیکپ داره حتی تو آفلاین.توپ اصلا فیزیکی نداره ،با یه شوت ساده تیرک میخوره.میدونم .
ولی حس بدی نمیده حتی 19،وقتی سختش میکنی.
من خیلی وقتها pes میزدم ،گزارشگر رو میبستم ،اینقدر افتضاح بود ،تازه رو pc که کلی اسم بهش اضافه میکردم. گلزنی تو pes واقعا راحته.فیفا یهججاهایی بخاطر همون توپش ،از شش قدم میزننی به تیرک ،ولی نشد من pes بازی کنم و تو هر بازی 5-6 تا کمتر بزنم
pes ضعفهای کمی تو خود همین زمین فوتبال نداره،به جزییات کاری نداریم.از خود ضعفهای خطا ندادن pc ،داوریهایی که گاهی خودشون نتیجه بازی رو تغییر میدن.هوای برفی که بارونیه.
فوتبال منیجر ،قشنگه ولی خیلی مدیرتیه ،یکم جذابیتت هم میخوایم ،یکم انعطاف .من خودم شبیه ساز ،خیلی دوست دارم.ولی تو منیجر بیش از یکی دو فصل دوام نیاوردم.
خیلی خشکه.و نکته دوم همون رقابت هست ،تو فیفا جامعه خیلی بزرگه ،ااین قشنگترش میکنه،التیمیت یکی از نکاتش همین جامعه هست
pes از کمبود لیگ رنج میبره ژاپن رو میبره رو موبایل ، ولی برای کنسولی و pc نمیاره.
قابل دفاع نیستن هیچکدوم ولی مشکلات فیفا برام قابل هضمتره

به جز داخل زمین، بقیه حرفایی که گفتی اکثرش درسته، منم منکر ضعف های pes نیستم
اما داخل زمین خدایی اصلا دیگه حتی قابل مقایسه هم نیستن ! تو 18 و 19 pes بهتر بود ولی باز قابل قیاس بود ... چون تو یه قسمتایی هم فیفا برتری داشت (هرچند تعدادش کمتر بود) مثل این مورد که توپ موقع دریبلینگ از پای بازیکن استقلال بیشتری داشت ... اما pes 20 دیگه اون چند تا برتری قبلی فیفا رم از بین برده و زده بالاتر ...
در مورد 5-6 تا گل زدن تو هر بازی که مطمئنم اینطور نیست ! حالا یه بازی ممکنه پیش بیاد ولی هر بازی 5-6 رو با قاطعیت میگم که تو یه وقت نرمال، حتی تو درجه سوپراستار هم نمیتونی بزنی چه برسه به درجه لجند ...
بله در مورد داوری درست میگی و زیاد جالب نیست یا بعضی از انیمیشن های حرکات دروازباناشو چندان خوشم نمیاد و مال فیفا رو طبیعی تر میدونم ...
اما خدایی نسبت خوبیا و بدیای دو بازی تو زمین 20 به 80 عه دیگه الان !
ولی بیرون زمین ... در مورد مودها ... در مورد گزارشگری ... در مورد کیفیت سرورها ... حاشیه زمین و نیمکت و مربی و کات سین ها و ریپلای ها و ... در همه این چیزا pes اشکال و کمبود داره (به این معنی نیست که فیفا پرفکته تو این زمینه ها، ولی باز سطح خوبی داره)
در درون زمین و گیم پلی و فیزیک و گرافیک و مدلینگ و نورپردازی و سورس باز ادیت آفلاین هم فیفا اشکال و کمبود داره (به این معنی نیست که pes پرفکته تو این زمینه ها، ولی باز سطح خوبی داره)

حالا شما اینا برات اون قسمتهایی که گفتم از زمین بازی مهمتره، سلیقه ته و قابل احترام
یکی هم بازی تو زمین براش مهمتره که حداقل شبیه فوتبال باشه نه یه چیز فانتزی
همونطور که گفتی متاسفانه دو تا بازی ناقص داریم و نمیشه این دو دسته از فاکتور ها رو همزمان داشته باشیم
میدونم خودتونم شاکی هستید از EA و نمیخوام منم اضافه بشم و رو اعصابتون راه برم ... اما خیلیا تو این فروم ها میگردن و مطالب رو میخونن و ممکنه تو تصمیم شون تاثیر بذاره، پس چه بهتر که منصفانه حرف بزنیم
60 دلار با این وضعیت قیمت ها پول کمی نیست
خود من در نظر داشتم اگه pes 20 تغییراتش بخواد کند باشه همون 19 رو نگه دارم و امسالم باهاش سر کنم (با توجه به اینکه معمولا pes آنلاین درست حسابیم نداشته) ... ولی خب تغییرات اینقدر زیاد بود که تصمیمم عوض شد، سرورهاشم بهتر شده و تاخیر خیلی کمتر شده (حالا نمیدونم چون الان ترکیه هستم بخاطر اینکه IP ایران نیست اینقدر فرق کرده یا چون دموئه و پلیر کمتر داره و سرورا خلوت تره کیفیت بهتر شده)
اما بهرحال تو کیفیت سرور فیفا و کلا EA خیلی عالیه تو بازیای دیگه ش (از جمله بتلفیلد که خیلی زیاد بازی کردم) هم نشون داده که کیفیتش از این نظر تضمین شده س
...
برای اینکه خیلی از بحث اصلی تاپیک خارج نشیم، این ویدئو (یوتیوب) از یه سری فیس های فیفا 20 رو دیدم، فکر کنم کسی اینجا نذاشته ... برای کسایی که منتظرن ببینن فیس های آپدیت شده کیا هستن و چجورین ...

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
هر کسی سنی داره به مقتضای سنش توقعاتی داره که نمیشه ایراد گرفت
من حرف خیلی از افراد وتوقعاتشون رو متوجه نمیشم . من سال 80 کنکور دادم یعنی کسی که اون سال متولد شده الان 18 سالشه.
فضای دنیای گیم وکانالو سایتو این چیزا رو این افراد حتی باسن های خیلی پایین تر میچرخونن. یعنی این نسل دارن خوراک میدن دست بقیه
بازی پسو برای این نسل جدید طراحی کردن عین دفتر نقاشی میمونه رنگای اغراق شده و...ایراد ها پشت رنگها گم میشن .
به یک بچه یه فرفره خوشگل بده غم دنیا رو فراموش میکنه. ایراد های فرفره براش مهم نیست همینکه اونو داره کافیه. ایراد من اینه که علاقه به فوتبال دارم ولی گیم دست بچه هاست تو ایران . دو تا نقد درست حسابی ومفید به زور میشه پیدا کرد.
بیشتر گیمرا تو ایران طرفدار پس هستن نسلی که لگد به گربه نزدن فوتبال خیابانی نمیدونن چیه چشم باز کردن کامپیوتر تبلت گوشی....
کارتون فوتبالیستا کلی بیننده داشت پس هم همینطوره. البته نظر من کلی نیست تو تمام موارد استثناء هم وجود داره .

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
من هر سال بجز 19 کلی pes میزدم ،میدونم منظورت چی هست.هندیکپ داره حتی تو آفلاین.توپ اصلا فیزیکی نداره ،با یه شوت ساده تیرک میخوره.میدونم .
ولی حس بدی نمیده حتی 19،وقتی سختش میکنی.
من خیلی وقتها pes میزدم ،گزارشگر رو میبستم ،اینقدر افتضاح بود ،تازه رو pc که کلی اسم بهش اضافه میکردم. گلزنی تو pes واقعا راحته.فیفا یهججاهایی بخاطر همون توپش ،از شش قدم میزننی به تیرک ،ولی نشد من pes بازی کنم و تو هر بازی 5-6 تا کمتر بزنم
pes ضعفهای کمی تو خود همین زمین فوتبال نداره،به جزییات کاری نداریم.از خود ضعفهای خطا ندادن pc ،داوریهایی که گاهی خودشون نتیجه بازی رو تغییر میدن.هوای برفی که بارونیه.
فوتبال منیجر ،قشنگه ولی خیلی مدیرتیه ،یکم جذابیتت هم میخوایم ،یکم انعطاف .من خودم شبیه ساز ،خیلی دوست دارم.ولی تو منیجر بیش از یکی دو فصل دوام نیاوردم.
خیلی خشکه.و نکته دوم همون رقابت هست ،تو فیفا جامعه خیلی بزرگه ،ااین قشنگترش میکنه،التیمیت یکی از نکاتش همین جامعه هست
pes از کمبود لیگ رنج میبره ژاپن رو میبره رو موبایل ، ولی برای کنسولی و pc نمیاره.
قابل دفاع نیستن هیچکدوم ولی مشکلات فیفا برام قابل هضمتره
من اصلا به pes کاری ندارم ، بحثم همین فیفا هست . شما میگی :
"این دو شرکت جفتشون کثیفند،خود شما pes ،به لایسنس کاری نداریم ساخت چند تا ورزشگاه فیک ،حل مشکل صفحه سیاه ،صدا گذاری و گزارشگر و .... اینا کدومشون به لایسنس ربطی داره."

خوب همین فیفا بیاد یه بخشی اضافه کنه تو کریر که خودت بتونی ورزشگاه ارتقاع بدی ، لباس تیمتو هر فصل طراحی کنی . یه بخش تمرینی باشه (مثل فیفا 12 اگه اشتباه نکنم ) تیم خودتو 11 به 11 بچینی بازی تمرینی بزنی هر تایمی دوست داری با این کار بازیکای جوان و استعداد ها هم اورالشون بره بالا به جای اون بخش تمرینی مسخره ای که الان هست .
نقل و انتقالات رو بهترش کنی جذاب ترش کنی
ولی چرا این کارا رو نمی کنه چون توش پول نیست . خودت میگی می تونه گیم پلی رو درست کنه ولی میگی نمی کنه چرا چون اگه یه چیز کامل به بیرون و بی نقص سال بعد چه کار کنه که نسخشو بخرن ؟
پس بحث رقیب و اینا نیست . بحث پوله . بحث پولیه که از التیمیت داره در میاره . برای بدست اوردن پول بیشترم باید همه رو راضی نگه داره اینجاست که هندیکپ داریم و موارد دیگه . میشه درست کنه ولی نمیکنه به خاطر پول . حالا این وسط رقیبم نداره چه بهتر
بحث اصلیم اینه هدف ارائه یه بازی خوب به کل نابود شده هدف فقط شده پول در اوردن به هر شکلی

• Like
Reactions: db07 and rahyarpaul

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ویدئو هایی که من دیدم رو کریر خیلی خوب کار شده
همین که میتونی با بازیکنات چت کنی و مثلا بتونی نظر بازیکنی که قصد رفتن داره رو عوض کنی خیلی خوبه!
ولی خب برای یکی مثل من که بیشتر FUT براش مهمه و کریر رو 2 ماه آخر فیفا بازی میکنم فعلا برای انتخاب زوده!
همین که ea زوم کرده رو ولتا که به نظرم اصلا شباهتی به فیفا استریت نداره و فقط فیفای تو زمین کوچیک هست برای من نشونه بدیه! امیدوارم فکری به حال هندیکپا و بازی اسکریپت شده FUT بکنه که کمتر اعصابمون خورد شه و مخصوصا هر بازی 7-8 تا گل نداشته باشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
من اصلا به pes کاری ندارم ، بحثم همین فیفا هست . شما میگی :
"این دو شرکت جفتشون کثیفند،خود شما pes ،به لایسنس کاری نداریم ساخت چند تا ورزشگاه فیک ،حل مشکل صفحه سیاه ،صدا گذاری و گزارشگر و .... اینا کدومشون به لایسنس ربطی داره."

خوب همین فیفا بیاد یه بخشی اضافه کنه تو کریر که خودت بتونی ورزشگاه ارتقاع بدی ، لباس تیمتو هر فصل طراحی کنی . یه بخش تمرینی باشه (مثل فیفا 12 اگه اشتباه نکنم ) تیم خودتو 11 به 11 بچینی بازی تمرینی بزنی هر تایمی دوست داری با این کار بازیکای جوان و استعداد ها هم اورالشون بره بالا به جای اون بخش تمرینی مسخره ای که الان هست .
نقل و انتقالات رو بهترش کنی جذاب ترش کنی
ولی چرا این کارا رو نمی کنه چون توش پول نیست . خودت میگی می تونه گیم پلی رو درست کنه ولی میگی نمی کنه چرا چون اگه یه چیز کامل به بیرون و بی نقص سال بعد چه کار کنه که نسخشو بخرن ؟
پس بحث رقیب و اینا نیست . بحث پوله . بحث پولیه که از التیمیت داره در میاره . برای بدست اوردن پول بیشترم باید همه رو راضی نگه داره اینجاست که هندیکپ داریم و موارد دیگه . میشه درست کنه ولی نمیکنه به خاطر پول . حالا این وسط رقیبم نداره چه بهتر
بحث اصلیم اینه هدف ارائه یه بازی خوب به کل نابود شده هدف فقط شده پول در اوردن به هر شکلی
از نظر کریر فیفا تو سطح مناسبی هست الان ،مشکلش اصلیش فیزیکه.فیزیک توپ خیلی بده. یه جایی شوت میزنی ،توپ پایین نمیاد.با همون زاویه میره بالا.تو شش قدم توپایی میخره به تیرک که کلتو میخوای بکنی.
درسته چون زاویه دوربین بالاست ،فیزیک بدنی مشخص نیست ولی تو این زمینه و ساختار اسکلتی مشکل داری ،منم موافقم @اروند 2520 هستم تو این زمینه ها ،فیفا ضعف داره.
اما فیفا گیمپلی رو میتونه درست میکنه.تو آپدیت بعد گند میزنه به کلش.انگار یه اسلایدر گذاشتن جلو یه بچه.اینا رو هی تکون میده.میبینی تو این آپدیت ارور شوت بالاست تو بعدی میبینی شد سرعت.
112778
112777

اینها یکی دو تا از قابلیتهایی هست که تو فیفا بوده ،تعیین قیمت بلیت و .... هم بوده و به مرور زمان حذف شده ،دلیلش نبود رقیب تو فروشه.
تا حالا ml بازی pes بازی کردی ،کل نقل و انتقال تو ده دقیقه انجام میشه.یه چند تا بازیکن free agent هست که با همونا میتونی میلیونر بشی.یکیش lobato بد فکر کنم برزیلی بود.واقعا بده
سه چهار بار برو بیرون بیا تو قبل قیمت گذاری ،میبینی هر بار یه قیمت داری با اختلاف وحشتناک من مسی رو از 16 تا 64 میلیون قیمت گرفتم .فیفا وقتی اینا رو دید .شروع کرد به از بین بردن قابلیتها و بعد بصورت ذره ای و قطره چکانی دادن اونها.
سال دیگه شاید همین training بیاد ،قبلا
112776

قابلیت خرید با انتقال قرضی بود ،الان نیست.چون حریف نیست .
یه قابلیت داشت فکر کنم تو یورو 2004 بود. بازیهای حساس تاریخو میرفتی ،توش از یه دقیقه خاصی و بازی میکردی و نتیجه رو تغییر میدادی.
قبلا میتونستی بری بازی بقیه تیمها رو هم ببینی و .....
نداشتن رقیب و صنعت تک قطبی بدترین آسیب رو به خریدار میزنه ،مثلا خودرو خودمون.
خیلی از ps فن ها خوشحال میشن که مایکروتو اکس باکس بخوره زمین ،ولی این بدترین اتفاق هست.
تا pes قوی نشه فیفا توش اتفاق بزرگی رخ نمیده ولی pes تو بخشهایی که میتونه حالا لایسنس نه،چون قبضه کرده فیفا.مثل صدا ،داوری ،مودها و .... وارد بشه یه تغییر عظیمی شکل بده اونموقع خواهی داد ،موتور بازی فیفا عوض میشه فیزیک عوض میشه و ....
من بعد 22 سال فیفا زدن و با کیبورد بازی کردن ،دیگه میدونم چقدر دکمه کیبورد رو فشار میدم ولی تو یه بازی میشه گل ،تو یکی تیرک .
فقط باید امید داشت که این کونامی و pes بتونن برگردند،چون شرکتای دیگه پا پیش نمیزارند.
چون رسیدن به یه فوتبال هم زمان بالایی میطلبه و هم هزینه کرد بالا
ولی دائم رو مخه.البته این رفیقمون خیلی تیمش پره. عمدتا من با 20 تا 21 بازیکن ،بازی میکنم
مثل اینکه morale به 4 آیتم بستگی داره ،بتا بازها بیان بگن واقعا اینجوری هست یا نه
مدت زمان بازی بازیکن
قرارداد
عملکرد بازیکن
عملکرد تیم
_______
اما نمیدونم ،چرا وقتی play time اش اوکیه و سبزه ،چرا بازم نامه نگاری میکنه ،البته رابیوت بازیکن بزرگیه و شاید حقشو بیشتر میدونه ولی چرا قبول کرده rotation ببنده.

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
از نظر کریر فیفا تو سطح مناسبی هست الان ،مشکلش اصلیش فیزیکه.فیزیک توپ خیلی بده. یه جایی شوت میزنی ،توپ پایین نمیاد.با همون زاویه میره بالا.تو شش قدم توپایی میخره به تیرک که کلتو میخوای بکنی.
درسته چون زاویه دوربین بالاست ،فیزیک بدنی مشخص نیست ولی تو این زمینه و ساختار اسکلتی مشکل داری ،منم موافقم @اروند 2520 هستم تو این زمینه ها ،فیفا ضعف داره.
اما فیفا گیمپلی رو میتونه درست میکنه.تو آپدیت بعد گند میزنه به کلش.انگار یه اسلایدر گذاشتن جلو یه بچه.اینا رو هی تکون میده.میبینی تو این آپدیت ارور شوت بالاست تو بعدی میبینی شد سرعت.
112778
112777

اینها یکی دو تا از قابلیتهایی هست که تو فیفا بوده ،تعیین قیمت بلیت و .... هم بوده و به مرور زمان حذف شده ،دلیلش نبود رقیب تو فروشه.
تا حالا ml بازی pes بازی کردی ،کل نقل و انتقال تو ده دقیقه انجام میشه.یه چند تا بازیکن free agent هست که با همونا میتونی میلیونر بشی.یکیش lobato بد فکر کنم برزیلی بود.واقعا بده
سه چهار بار برو بیرون بیا تو قبل قیمت گذاری ،میبینی هر بار یه قیمت داری با اختلاف وحشتناک من مسی رو از 16 تا 64 میلیون قیمت گرفتم .فیفا وقتی اینا رو دید .شروع کرد به از بین بردن قابلیتها و بعد بصورت ذره ای و قطره چکانی دادن اونها.
112776

یه قابلیت داشت فکر کنم تو یورو 2004 بود. بازیهای حساس تاریخو میرفتی ،توش از یه دقیقه خاصی و بازی میکردی و نتیجه رو تغییر میدادی.
خیلی از ps فن ها خوشحال میشن که مایکروتو اکس باکس بخوره زمین ،ولی این بدترین اتفاق هست.
تا pes قوی نشه فیفا توش اتفاق بزرگی رخ نمیده ولی pes تو بخشهایی که میتونه حالا لایسنس نه،چون قبضه کرده فیفا.مثل صدا ،داوری ،مودها و .... وارد بشه یه تغییر عظیمی شکل بده اونموقع خواهی داد ،موتور بازی فیفا عوض میشه فیزیک عوض میشه و ....
من بعد 22 سال فیفا زدن و با کیبورد بازی کردن ،دیگه میدونم چقدر دکمه کیبورد رو فشار میدم ولی تو یه بازی میشه گل ،تو یکی تیرک .
فقط باید امید داشت که این کونامی و pes بتونن برگردند،چون شرکتای دیگه پا پیش نمیزارند.
ولی دائم رو مخه.البته این رفیقمون خیلی تیمش پره. عمدتا من با 20 تا 21 بازیکن ،بازی میکنم
مثل اینکه morale به 4 آیتم بستگی داره ،بتا بازها بیان بگن واقعا اینجوری هست یا نه
مدت زمان بازی بازیکن
قرارداد
عملکرد بازیکن
عملکرد تیم
_______
اما نمیدونم ،چرا وقتی play time اش اوکیه و سبزه ،چرا بازم نامه نگاری میکنه ،البته رابیوت بازیکن بزرگیه و شاید حقشو بیشتر میدونه ولی چرا قبول کرده rotation ببنده.
کریر فیفا در حال حاضر به هیچ عنوان تو سطح و شرایط مناسبی نیست دوست عزیز ... نقل و انتقالاتش توهمیه پیشنهادات مربیگریش رفع تکلیفیه و کلی نوآوری میشه تو این بخش داشت که اصلا به فکرش نیستن و هرسال کدهاش کپی پیست میشه جای قبلی! امسالم که یووه و سری آ پریدن رفتن سال دیگه هم احتمالا نوبت پریدن تیم های لیگ برتر و ... به هرحال التیمت رو با پیمونته کالچیو و اف سی دراگونز لندن و بایرن شاپیخ آلمان میشه انجام دادو تا خرتناق فرو کرد به ملت و پول چاپید! امسالم کریر یه آشغالیه بدتر از 19

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
اینجا بخش پلیر پرفورمنسش قرمزه احتمالا کسی که داشته بازی میکرده نتایج کلی خوبی نداشته با این تیم یا از ربیو خوب بازی نگرفته که دومیو بعید میدونم انقد EA زحمت به خودش بده چنین سیستمیو پیاده سازی کنه. چیز زیاد پیچیده ای نیست اگه بازیکنای سوپراستار تو تیمت داشته باشی و نتایج ضعیف بگیری درخواست خروج میدن.

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
کریر فیفا در حال حاضر به هیچ عنوان تو سطح و شرایط مناسبی نیست دوست عزیز ... نقل و انتقالاتش توهمیه پیشنهادات مربیگریش رفع تکلیفیه و کلی نوآوری میشه تو این بخش داشت که اصلا به فکرش نیستن و هرسال کدهاش کپی پیست میشه جای قبلی! امسالم که یووه و سری آ پریدن رفتن سال دیگه هم احتمالا نوبت پریدن تیم های لیگ برتر و ... به هرحال التیمت رو با پیمونته کالچیو و اف سی دراگونز لندن و بایرن شاپیخ آلمان میشه انجام دادو تا خرتناق فرو کرد به ملت و پول چاپید! امسالم کریر یه آشغالیه بدتر از 19
سری آ به طور کامل لایسنس هست فقط یوونتوس نیست بقیه باشگاه ها هستن.اتفاقا فیفا محاله لایسنس جزیره و لالیگا و بوندس از دست بده چون نقطه قوت اصلیش همینه.سر یوونتوسم من فکر میکنم خود سران ea هم غافلگیر شدن و انتظار نداستن که یووه از دست بره

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سری آ به طور کامل لایسنس هست فقط یوونتوس نیست بقیه باشگاه ها هستن.اتفاقا فیفا محاله لایسنس جزیره و لالیگا و بوندس از دست بده چون نقطه قوت اصلیش همینه.سر یوونتوسم من فکر میکنم خود سران ea هم غافلگیر شدن و انتظار نداستن که یووه از دست بره
تا جایی که من شنیدم سری آ کلا توسط کونامی لایسنس شده حالا اینکه تو فیفا هست یا نه نمیدونم ولی کونامی ظاهرا لایسنس کامل کرده سری آ رو

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
اول باید ببینیم مناسب یعنی چی و من در قیاس با فیزیک بازی مطرح کردم که مناسبه و واقعا هم مناسبه اگه ایرادات نقل و انتقالات که کمه واقعا ،ولی تو بتا بازم بود رو رفع کنن.
سری آ هست گفته شده بود که میخواسته انحصار کنه کونامی ولی ایتالیا نداده ،بحث بیشتر در مورد ایتالیا نمیکنم ،تا آینده
انگلیس تا 2024-25 در انحصار فیفا هست
اسپانیا 2023-24
آلمان تا 2022
اینجا بخش پلیر پرفورمنسش قرمزه احتمالا کسی که داشته بازی میکرده نتایج کلی خوبی نداشته با این تیم یا از ربیو خوب بازی نگرفته که دومیو بعید میدونم انقد EA زحمت به خودش بده چنین سیستمیو پیاده سازی کنه. چیز زیاد پیچیده ای نیست اگه بازیکنای سوپراستار تو تیمت داشته باشی و نتایج ضعیف بگیری درخواست خروج میدن.
قیمه ها رو ریختی تو ماستها ،چند تا بخشو قاطی کردی.
قسمت اول:پلیر پرفورمنس با تیم جداست زیر پلیر تیم هست که معمولی بوده اگه خوب رو سبز ،قرمز رو بد و سفید یا طوسی رو معمولی بگیریم پس فقط پرفورمنس پلیر بد بوده.اما من بحثم دو چیزه
1.میزان تایمی که بازی کرده تیک سبز خورده ولی هی ایمیل میزنه ،سر بدبختو خورده
2.دو تا سبز داره یه سفید و یه قرمز ،نباید بیوفته رو VERY UNHAPPY .خودت گند زدی.البته تو ایمیلها یه نکته هست ،پرسیده بود از مربی ،بازی بعدی بازی کنم ،میره با جوابش کوبیده بود تو برجکش و گفته بود به اندازه کافی خوب نیستی.
قسمت دوم:بازیکنها میتونن درخواست خروج بدن ،عکسش ،همینی هست که گذاشتم
ECp0fD6WwAYbhMV.jpg
همین حاج رابیوت خودمونه.
photo_2019-08-22_02-21-23.jpg
بهشون بگی بالا چشت ابرو هست ،قهر میکنن،درخواست خروج میدن.پیاده کرده EA ،ولی حالا چقدر خوب شده باشه ،اون مهمه.

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
تا جایی که من شنیدم سری آ کلا توسط کونامی لایسنس شده حالا اینکه تو فیفا هست یا نه نمیدونم ولی کونامی ظاهرا لایسنس کامل کرده سری آ رو

فکر کنم انحصاری برای هیچکدوم نیست و احتمالا تو هر دو بازی لیگ سری آ لایسنس باشه
ولی خب حق لایسنس لیگش جدا از لایسنس تیم ها هست (برعکس انگلیس و اسپانیا و آلمان و ...)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
راستی دوستان بخش جرنی حذف شده؟ هیچ خبری ازش ندیدم! داستان الکس هانتر چی میشه اون وقت :))
his response was a strong hint that Alex Hunter's days aren't completely over, as he simply said "Uhhh... watch this space! Maybe!".
به نظر میاد ،ممکنه بیاد الکس هانتر تو ولتا
@Ali Venom
WHY?

آخرین ویرایش:
  • Angry
Reactions: Ali Venom

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
112778
112777

112776

مدت زمان بازی بازیکن
قرارداد
عملکرد بازیکن
عملکرد تیم
_______
درباره گیم پلی که صحبت زیادی ندارم چون شما فکر میکنی و چنین نظری داری که اصولا گیم پلی فقط محدود به شوت ارور ! پاس ارور ، هد ارور و این موارد میشه و ما هر چی توضیح بدیم فایده ای نداره . بهبود گیم پلی فیفا نه با یه اپدیت برطرف میشه و نه با یک سال کار کردن و اینا باید برن گیم پلی بازی رو از نو بسازن و بکوبن ! اولین کاری هم که باید بکنن تغییر موتور فیزیک بازی هستش که انیمیشن ها و فیزیک توپ و کلی موارد دیگه به این مورد ارتباط داره . ساختار گیم پلی بازی فرسوده هستش و تو نمای گیم پلی بصری که قشنگ بازی نسل هفتمی به نظر میرسه ( تو کات سن ها و پرزنتیشن ها کاملا نسل هشتمی به نظر میرسه ) و کلا بگذریم از این موضوع چون تو این مورد اختلاف نظر زیاد داریم مثل این که و شما تو این مورد حرف خودت رو میزنی و نظر خودت رو داری و ما هم حرف خودمون رو .

و اما درباره توضیح کریر مد و عکس اولی که گذاشتین و به خصوص این عکس :Arrowd:

EBMUuvpW4AEKE54.jpg

شما بازم داری تو نوشته هات تو یه بخش هاییش البته یه سری جاهاش ( مابقی پستت رو کاری ندارم و خیلی هم عالی ) صحبت های اشتباه و اطلاعات غلط میدی و حذف کردن های یه سری قابلیت های فیفا رو انداختی گردن PES شما !؟!! چه ربطی به PES داره ؟!

دو تا عکسی که گذاشتی و میگی اینا تو فیفا بوده و بعد حذف شده و بعد میای میگی دلیل حذفش به دلیل نبود فروش رقیبیه ؟!؟!!؟ ( یعنی مقصر فروش کم تر PES نسبت به فیفا هستش ؟؟!!) کونامی که استاد حذف کردن مد ها و مسترلیگ شاهکار نسخه 2013 ( کلی ویژگی اون نسخه داشت که هنوز نه کریر فیفا و نه مسترلیگ فعلی PES اون ویژگی ها رو نداره و از منوی داینامیک و کات سن های بی نظیر اون نسخه که چیزی نگم بهتره ) و استادیوم کریتور و PES Shop و حذف بخش ادیتور اضافه کردن شعار تماشاگرا و کلی موارد هستش که در نسخه نسل هشتمی حذفش کردن !!!!!!!! پس اینا هم به خاطر فروش ضعیف فیفاست !؟!؟!؟ فیفا میاد یه بخشی رو حذف میکنه و بعد میندازین گردن PES ؟ یا PES بیاد یه چیزی رو حذف کنه باید انداخت گردن فیفا ؟!؟! چنین چیزی با منطق جور در میاد به نظر شما ؟!

همین مسترلیگ ضعیف PES در نسخه 2019 رو وقتی گزینه چلنج رو انتخاب کنی و بعد بری تو مسترلیگ عمرا دیگه بشه بازیکنی مثل مسی رو بتونی به راحتی به یه تیم متوسط و حتی قدرتمند انتخاب کنی و من فکر کنم اصلا نسخه اصلی 2019 رو اصلا بازی نکردی و از چیزی هم خبر نداری و بازیکن های بزرگ هر تیم و حتی خوب و متوسط یه درجه ای دارن که میزان وفاداریشون به باشگاه رو نشون میده و هر چقدر خط درجه کم تر باشه خیلی سخت تر بشه بازیکن مورد نظر رو خریداری کرد .

درباره کریر فیفا و ... اول این که به دوستان دیگه توضیح بگم این عکس بالایی که گذاشتم بگم که مربوط به فروش بلیط و این چیزا مال نسخه های فیفا 08 هستش !!! که اون زمان هم اسمش کریر مد نبود و اسمش منجر مد بود ( اون زمان به کل فیفا بازی میکردم و این رو شک ندارم خیلی ها اصلا نسخه فیفا 08 رو اصلا تجربه نکردن . نسخه کنسولیش هم به کل با نسخه پی سی فرق داشت و نسخه کنسولیش یه نسخه تمام و کمال نسل هفتمی بود و شاهکار بود فیفا 08 ) تو فیفا 09 هم فکر کنم بود ولی بعد تر در فیفا 10 یا 11 ویژگی های این عکس رو به بعد زدن پاکش کردن ! این بخش تو اون فیفا هم از لحظا ظاهری بسیار جالب بود ولی مشکلات و باگ های فراوان داشت و یعنی یه نیم فصل بازی میکردی یا کلا یک فصل و اون بخش ها رو هر چی بیشتر پر میشد قدرت باشگاه و تیمتون دیگه زیاد از حد قوی میشد و به راحتی هم اون بخش ها رو میشد بعد مدتی پرش کرد . سازندگان فیفا سال های بعد اومدن به جای این که مشکلاتش رو برطرف کنن اومدن زدن به کل پاکش کردن ولی خب تو نسخه های بعد یه سری ویژگی های جدید دیگه ای اضافه کردن و مثلا در نسخه فیفا 13 پلیر استوری مد اضافه کردن به بخش کریر که شاهکاری بود این ویژکی که به بخش کریر اضافه شده بود و کلی ویژگی جالب دیگه در کریر های قبل و بعدش هم اضافه کردن .

اضافه شدن بخش داستانی در فیفا 13 و این بخش داستانی مربوط به حواشی و اتفاقات دنیای فوتبال بود و کلی اتفاقات به صورت رندوم برای بازیکن های باشگاه های مختلف و همین طور تیم خودمون پیش میومد . مثلا من دقیقا یادمه تیم بایرن رو داشتم و مانوئل نویر تو تیم من با هواداری باشگاه به مشکل برخورد و بعد گفت تیم رو ترک میکنه و میخواد از تیم بره و دقیقا یادمه هر کاری کردم که نره فایده نداشت و نیم فصل تیم من رو ترک کرد و رفت رئال مارید و قشنگ تیم من بعد رفتنش مشکل پیدا کرد و من با بدبختی رفتم لوریس رو خریدم .

Capture9525559.PNG

اضافه شدن ویژگی جدید مربی گری تیم ملی در کریر مد در فیفا 13

( برای اولین بار فیفا چنین ویژگی جالبی رو به بازی اضافه کرد و بعد PES از این ویژگی در مسترلیگ از فیفا الگو برداری کرد )

Capture848959859.PNG

خلاصه این که فیفا های نسل هفتمی رو مو به مو دقیقا یادمه چی بود و چی کار کرد و دوست داشتی بازم برات توضیحات بیشتر رو میدم . این پست هم فکر نکنم کسی دیگه بدش بیاد و بهش بر بخوره و ای وای به فیفای مقدس من توهین شد و به PES مقدس من توهین شد و از این صحبت ها و وقتی صحبت از یک کدوم از این بازی ها میشه مقایسه صد در صد صورت میگیره . شما نظرت اینه که تا PES قوی نشه ، فیفا پیشرفت نمیکنه و دیگه PES باید چی کار بکنه تا فیفا پیشرفت بکنه ؟؟!! گیم پلیش که عالی شده ، منوش رو عوض کرده ، گرافیک بالایی داره ، بخش ادیتور قوی داره ، مسترلیگ رو بازسازی کرده و .... ( اگه بخش هایی هم که توش ضعف داره اونا رو هم میکرد در حد عالی بازی میشد شاهکار که !!! خب نیست شاهکار و PES هنوز یه بازی ناقصه و انتظار دارین PES شاهکار بشه و اون وقت سازندگان فیفا بیان بازیشون رو پیشرفت های بزرگی توش رخ بدن ؟!؟! واقعا مسخره نیست ؟!!؟ ) افتضاحات EA رو گردن کونامی نندازین . اینا نسل هشت سر هر ای پی و نام خودشون تر زدن ! ای پی به اون شاهکاری Dead Space رو نابود کردن . انتم که مراحل توسعش فاجعه بود .

نید فور اسپید هم نتونستن به گذشته شکوهمند خودشون برگردونن ، استار وارز رو کنسل کردن و استدیویی به خفنی Visceral Games رو درش رو تخته کردن . حتی سیاست های فاجعه بار ویلسون باعث شد استدیوی به اون خفنی Dice هم افت کنه سر ساخت و توسعه بازی بتلفیلد و و موتور گرافیکی Frostbite که مشکلات زیادی تو بازی های سوم شخص داشت ( این موتور از همون اول طراحی شده بود برای بازی های اول شخص توسط استدیوی دایس و برای بازی خودشون ساخته بودنش و تازه دایس از موتور فیزیک هاوک استفاده میکنه برای ساخت سری بتلفیلد ) و گرفتاری های زیادی برای استدیوی های EA به وجود آورد و اجبار کمپانی از بالا که باید از این موتور استفاده کنید و در ضمن عزیز !! NBA Live چی ؟ این بازی چی ؟ این بازی که رقیب سرسختی داره به نام NBA 2k که تو فروش هم این بازی ترکوند و چرا بازی NBA Live نتونست جون بگیره و دوباره موفق بشه ؟! کونامی هم یه طور و این کمپانی عوضی هم داستان های خودش رو داره و بار ها و بار ها تو تاپیک خودش دربارشون صحبت کردیم . مشکلات و افت فیفا رو در نسل هشت گردن PES ننداز ! PES پیشرفت کرده ( البته خیلی دیر در نسل هشتم ) و تو کیفیت و در زمینه هایی واقعا نسل هشتمی شده حالا شما قبول نداری ! نداشته باش ولی سایت ها و منتقدین و طرفدار های بازی و حتی خیلی از فیفا باز ها مثل مت و ... فعلا دارن چنین چیزی نمیگن .​

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
درباره گیم پلی که اصلا صحبتی ندارم چون شما فکر میکنی گیم پلی فقط محدود به شوت ارور ! پاس ارور ، هد ارور و این موارد میشه و ما هر چی توضیح بدیم فایده ای نداره و از این توضیح اصلا میگذرم ! بهبود گیم پلی فیفا نه با یه اپدیت برطرف میشه و نه با یک سال کار کردن و اینا باید برن گیم پلی بازی رو از نو بسازن و بکوبن ! اولین کاری هم که باید بکنن تغییر موتور فیزیک بازی هستش که انیمیشن ها و فیزیک توپ و کلی موارد دیگه به این مورد ارتباط داره . ساختار گیم پلی بازی فرسوده هستش و تو نمای گیم پلی بصری که قشنگ بازی نسل هفتمی به نظر میرسه و کلا ولش کن شما تو این مورد حرف خودت رو میزنی و ما هم حرف خودمون رو ...

و اما درباره توضیح کریر مد و عکس اولی که گذاشتی و به خصوص این عکس :Arrowd:

View attachment 114306

شما بازم داری تو نوشته هات تو یه بخش هاییش البته یه سری جاهاش صحبت های اشتباه و اطلاعات غلط میدی و حذف کردن های یه سری قابلیت های فیفا رو انداختی گردن PES شما !؟!! چه ربطی به PES داره ؟؟!!

دو تا عکسی که گذاشتی و میگی اینا تو فیفا بوده و بعد حذف شده و بعد میای میگی دلیل حذفش به دلیل نبود فروش رقیبیه ؟!؟!!؟ ( یعنی مقصر فروش کم تر PES نسبت به فیفا هستش ؟؟!! خدایا توبه ) کونامی که استاد حذف کردن مد ها و مسترلیگ شاهکار نسخه 2013 ( کلی ویژگی اون نسخه داشت که هنوز نه کریر فیفا و نه مسترلیگ فعلی PES اون ویژگی ها رو نداره و از منوی داینامیک و کات سن های بی نظیر اون نسخه که چیزی نگم بهتره ) و استادیوم کریتور و PES Shop و اضافه کردن شعار تماشاگرا و کلی موارد هستش که در نسخه نسل هشتمی حذفش کردن !!!!!!!! پس اینا هم به خاطر فروش ضعیف فیفاست !؟!؟!؟ فیفا میاد یه بخشی رو حذف میکنه و بعد میندازین گردن PES ؟ یا PES بیاد یه چیزی رو حذف کنه باید انداخت گردن فیفا ؟!؟! آقا خداییش داری شوخی میکنی ؟؟!! :|

همین مسترلیگ ضعیف PES در نسخه 2019 رو وقتی گزینه چلنج رو انتخاب کنی و بعد بری تو مسترلیگ عمرا دیگه بشه بازیکنی مثل مسی رو بتونی به راحتی به یه تیم متوسط و حتی قدرتمند انتخاب کنی و من فکر کنم اصلا نسخه اصلی 2019 رو اصلا بازی نکردی و از چیزی هم خبر نداری و بازیکن های بزرگ هر تیم و حتی خوب و متوسط یه درجه ای دارن که میزان وفاداریشون به باشگاه رو نشون میده و هر چقدر خط درجه کم تر باشه خیلی سخت تر بشه بازیکن مورد نظر رو خریداری کرد .

درباره کریر فیفا و ... اول این که به دوستان دیگه توضیح بدم این عکس بالایی که گذاشتم بدم که مربوط به فروش بلیط و این چیزا مال نسخه های فیفا 08 هستش !!! که اون زمان هم اسمش کریر مد نبود و اسمش منجر مد بود ( اون زمان به کل فیفا بازی میکردم و این رو شک ندارم خیلی ها اصلا نسخه فیفا 08 رو اصلا تجربه نکردن . نسخه کنسولیش هم به کل با نسخه پی سی فرق داشت و نسخه کنسولیش یه نسخه تمام و کمال نسل هفتمی بود و شاهکار بود فیفا 08 ) تو فیفا 09 هم فکر کنم بود ولی بعد تر در فیفا 10 یا 11 ویژگی های ین عکس رو به بعد زدن پاکش کردن ! این بخش تو اون فیفا هم از لحظا ظاهری بسیار جالب بود ولی مشکلات و باگ های فراوان داشت و یعنی یه نیم فصل بازی میکردی یا کلا یک فصل و اون بخش ها رو هر چی بیشتر پر میشد قدرت باشگاه و تیمتون دیگه زیاد از حد قوی میشد و به راحتی هم اون بخش ها رو میشد بعد مدتی پرش کرد . سازندگان فیفا سال های بعد اومدن به جای این که مشکلاتش رو برطرف کنن اومدن زدن به کل پاکش کردن ولی خب تو نسخه های بعد یه سری ویژگی های جدید دیگه ای اضافه کردن و مثلا در نسخه فیفا 13 پلیر استوری مد اضافه کردن به بخش کریر که شاهکاری بود این ویژکی که به بخش کریر اضافه شده بود و کلی ویژگی جالب دیگه در کریر های قبل و بعدش هم اضافه کردن .

اضافه شدن بخش داستانی در فیفا 13 و این بخش داستانی مربوط به حواشی و اتفاقات دنیای فوتبال بود و کلی اتفاقات به صورت رندوم برای بازیکن های باشگاه های مختلف و همین طور تیم خومون پیش میومد . مثلا من دقیقا یادمه تیم بایرن رو داشتم و مانوئل نویر تو تیم من با هواداری باشگاه به مشکل برخورد و بعد گفت تیم رو ترک میکنه و میخواد از تیم بره و دقیقا یادمه هر کاری کردم که نره فایده نداشت و نیم فصل تیم من رو ترک کرد و رفت رئال مارید و قشنگ تیم من بعد رفتنش مشکل پیدا کرد و من با بدبختی رفتم لویس رو خریدم

View attachment 114311

اضافه شده ویژگی جدید مربی شدن تیم ملی در کریر مد در فیفا 13

View attachment 114306

خلاصه این که فیفا های نسل هفتمی رو مو به مو دقیقا یادمه چی بود و چی کار کرد و دوست داشتی بازم برات توضیحات بیشتر رو میدم . این پست هم فکر نکنم کسی دیگه بدش بیاد و بهش بر بخوره و ای وای به فیفای مقدس من توهین شد و به PES مقدس من توهین شد و از این صحبت ها و وقتی صحبت از یک کدوم از این بازی ها میشه مقایسه صد در صد صورت میگیره . حالا همین طور پست بذار تا PES قوی نشه و فلان و بیسار فیفا پیشرفت نمیکنه و دیگه PES باید چی کار بکنه تا فیفا پیشرفت بکنه ؟؟!! گیم پلیش که عالی شده ، منوش رو عوض کرده ، گرافیک بالایی داره ، بخش ادیتور قوی داره ، مسترلیگ رو بازسازی کرده و .... ( اگه بخش هایی هم که توش ضعف داره اونا رو هم میکرد در حد عالی بازی میشد شاهکار که !!! خب نیست شاهکار و PES هنوز یه بازی ناقصه و انتظار دارین PES شاهکار بشه و اون وقت سازندگان فیفا بیان بازیشون رو پیشرفت های بزرگی توش بدن ؟!؟! واقعا مسخره نیست ؟!!؟ ) افتضاحات EA رو گردن کونامی نندازین . اینا نسل هشت سر هر ای پی و نام خودشون تر زدن ! ای پی به اون شاهکاری Dead Space رو نابود کردن . انتم که مراحل توسعش فاجعه بود .

نید فور اسپید هم نتونستن به گذشته شکوهمند خودشون برگردونن ، استار وارز رو کنسل کردن و استدیویی به خفنی Visceral Games رو درش رو تخته کردن . حتی سیاست های فاجعه بار ویلسون باعث شد استدیوی به اون خفنی Dice هم افت کنه سر ساخت و توسعه بازی بتلفیلد و و موتور گرافیکی Frostbite که مشکلات زیادی تو بازی های سوم شخص داشت ( این موتور از همون اول طراحی شده بود برای بازی های اول شخص توسط استدیوی دایس و برای بازی خودشون ساخته بودنش و تازه دایس از موتور فیزیک هاوک استفاده میکنه برای ساخت سری بتلفیلد ) و گرفتاری های زیادی برای استدیوی های EA به وجود آورد و اجبار کمپانی از بالا که باید از این موتور استفاده کنید و در ضمن عزیز !! NBA Live چی ؟ این بازی چی ؟ این بازی که رقیب سرسختی داره به نام NBA 2k که تو فروش هم این بازی ترکوند و چرا بازی NBA Live نتونست جون بگیره و دوباره موفق بشه ؟! کونامی هم یه طور و این کمپانی عوضی هم داستان های خودش رو داره و بار ها و بار ها تو تاپیک خودش دربارشون صحبت کردیم . مشکلات و افت فیفا رو در نسل هشت گردن PES ننداز ! PES پیشرفت کرده و تو کیفیت و در زمینه هایی واقعا نسل هشتمی شده حالا شما قبول نداری ! نداشته باشه ولی سایت ها و منتقدین و طرفدار های بازی و حتی خیلی از فیفا باز ها مثل مت و ... فعلا دارن چنین چیزی نمیگن و ...​
مادربزرگ من تازه فوت کرده ،حس بحث اصلا ندارم.
فقط یه جمله میگم ،بحث هم در موردش نمیکنم. چون پارگراف اولتو خوندم ،اگه کامل بخونی بقیه چی گفتن ،مشکل حل میشه.و اینکه اینجا فرومه ،نظر هر کس فکت نیست ،نظر شخصیشه
من گفتم ،بی رقیبی و انحصار چیزی مثل صنعت خودرو ایران باعث آسیب و افت میشه ،وقتی فیفا دید pes تو فروشش اثری نداره ،همه چی رو ول کرد ،چیزهایی که تو گذشته داشت رو حذف کرد و بعد کم کم داره میاد همونها رو داره میده ،ایراد pes هست ،که اونم ول کرده و رقیبشو به چالش نمیکشه.
حالا قبول نداری ،من چی کار کنم. همین morale هم قبلا به شکل دیگه ای بود تو فیفاها.
در مورد گیم پلی هم تا بازی نیاد نظری نمیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر