FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
بر خلاف بقيه شركتها كه ماچ ميگيرن بازي ميدن:دي
بقیه شرکتا ماچ نمیگیرن. این دیگه شورشو دراورده. این قسمت Ultimate و Volta آنلاین باید مجانی می‌بود. یا حداقل با یه قیمت معقول می‌بود یا حداقل حداقل دیگه نیاز به Gold یا Plus نداشت و سرور اختصاصی داشت. چون به اندازه‌ی کافی ازش پول در میاره. رنگ یه شورتو می‌خوای عوض کنی بایست پول بدی:|
الان یه Ultimate بخوای بازی کنی باید پول بازی رو بدی، پول اینترنت بدی، پول Gold یا Plus بدی، پول خرید بازیکن (خرید که چه عرض کنم! قرض گرفتن) ، پول رنگ شورت ورزشی و هزار کوفت و زهر مار دیگه‌ای رو بدی.

• Like
Reactions: Siamak61

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
بقیه شرکتا ماچ نمیگیرن. این دیگه شورشو دراورده. این قسمت Ultimate و Volta آنلاین باید مجانی می‌بود. یا حداقل با یه قیمت معقول می‌بود یا حداقل حداقل دیگه نیاز به Gold یا Plus نداشت و سرور اختصاصی داشت. چون به اندازه‌ی کافی ازش پول در میاره. رنگ یه شورتو می‌خوای عوض کنی بایست پول بدی:|
الان یه Ultimate بخوای بازی کنی باید پول بازی رو بدی، پول اینترنت بدی، پول Gold یا Plus بدی، پول خرید بازیکن (خرید که چه عرض کنم! قرض گرفتن) ، پول رنگ شورت ورزشی و هزار کوفت و زهر مار دیگه‌ای رو بدی.

جو الکی نده خواهشا بخش ولتا کلا خرید درون برنامه ای نداره با ولتا کوین تمام ایتم هاشو میشه خرید ک با بازی کردن بدست میاد التیمیت هم منی که کژوال گیمرم الان هشت تا ایکون دارم تو تیمم تفنگ نذاشتن روی شقیقت ک برو فیفا پوینت بخر
یه جا هم گفتی پول خرید بازیکن که چه عرض کنم قرض گرفتن یعنی چی؟؟؟؟
بازی هست انلاینش پلاس نخواد منم در جریان بزار
در ضمن من حاضرم دو دلار کی هیچی صد دلار بدم همین الان فیفا بیست رو ران کنم کمکم کن دست ea رو بزار تو دستم میخوام دوزار بزارم کف دستش
میخواین ایراد بگیرین از جاهایی ک ایراد داره شروع کنید خواهشا

Sent from my iPhone using Tapatalk

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
برای خطا بودن که فکر کنم خطا باشه چون بعد از بعضی از آوانتاژا کارت زرد میده. ولی خب وقتی شما میگین جز خطاهایی که باعث پنالتی میشن حساب نمیشه، حتماً بازی هم مشکلی نداره و من اشتباه حدس زدم.
یکی از قوانین فوتسال رو میزارم ،چون مشخصه آوانتاژ خطا نیست ،برا همین توضیح واضحات نمیدن
۳) پس از خطای پنجم آوانتاژ زمانی معنی می دهد که احتمال به ثمر رسیدن گل بسیار زیاد باشد در غیر اینصورت گرفتن خطا بهتر است.
همینطور که میکنی گفته ،اگه آوانتاژ خطا محسوب میشد .پس چرا این قانون اومده.
یا آوانتاژ یا خطا.
ولی اگر تخلف مستحق جریمه باشد ،باید داور پس از توقف جریمه کند.مثل فوتبال
اینکه ولتا پولیه ،نه همچین برنامه ای نیست
We're not planning on launching with any [microtransactions]" says FIFA producer Jeff Antwi, "right now, anything that you earn is earned through in-game challenges." You can unlock cosmetic items by completing objectives or by using Volta Coins that can oonly be earned by completing matches.
این مصاحله جف هست تهیه کننده بازی،میگه بازی در زمان عرضه هم پرداخت درون برنامه ای نداره این که بتا هست
یا باید اهدافی که میگه رو انجام بدی یا اینقدر مسابقه بدی و کوین بگیری تا بخریشون (که این کوینی هست که با بازی کردن میده و پرداخت نقدی نداره.)
درست متوجه نمی شم، برای اینکه ۱۹ سپتامبر بازی کنم، باید چیکار کنم؟
عین بقیه شرکتها مثل یوبیسافت و مایکروسافت و ...
ea هم یه جا داره ماهیانه پول میدی و یه سری بازی ،رو اجازه داری انجام بدی.
برا کنسولها هست ea access برا pc هست origin access

آخرین ویرایش:

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
جو الکی نده خواهشا بخش ولتا کلا خرید درون برنامه ای نداره با ولتا کوین تمام ایتم هاشو میشه خرید ک با بازی کردن بدست میاد التیمیت هم منی که کژوال گیمرم الان هشت تا ایکون دارم تو تیمم تفنگ نذاشتن روی شقیقت ک برو فیفا پوینت بخر
یه جا هم گفتی پول خرید بازیکن که چه عرض کنم قرض گرفتن یعنی چی؟؟؟؟
بازی هست انلاینش پلاس نخواد منم در جریان بزار
در ضمن من حاضرم دو دلار کی هیچی صد دلار بدم همین الان فیفا بیست رو ران کنم کمکم کن دست ea رو بزار تو دستم میخوام دوزار بزارم کف دستش
میخواین ایراد بگیرین از جاهایی ک ایراد داره شروع کنید خواهش

اول اینکه قبوله! فعلا ظاهراً من در مورد پولی بودن ایتم های ولتا اشتباه کردم. ولی خب بلاخره بعد از انتشار بازی کاملا مشخص میشه. خود اون یارو هم گفته RIGHT NOW یعنی فعلا برنامه پولی کردن نداریم. یعنی حداکثر دیگه توی ۲۱ گندش در میاد اگه وقت نکنن گزینه های پول دادنو‌ توی ۲۰‌قرار بدن!

دوم اینکه هر بازی‌ای که بتونی با پول دادن امکانات بیشتری نسبت به رقیبت پیدا کنی(منظورم‌از امکانات لباس و ... نیست منظور امکاناتیه که توی نتیجه بازی تاثیر مستقیم می‌ذاره مثل بازیکن و سرعت رشد و...) به درد سطل زباله هم نمیخوره. شما که پول‌نمیدی، صدتا ایکون هم داشته باشی اینو توجیه نمیکنه که چرا کسی که پول داده باید بتونه راه ده روزه رو یه دقیقه ای طی کنه.

مقایسشم خیلی سادست فرض کن دو نفر با شرایط یکسان روزی ۲۴ ساعت بازی کنن یکی‌پول بده یکی دیگه پول نده. کدومشون رنکش بهتر میشه؟تازه اینا در صورتیه که خیلی خوشبینانه در نظر بگیریم که هندیکپ به اون کسی که پول میده کمک نمیکنه!

بازی بدون پلاس آنلاین میخوای؟ بفرما: FORTNITE

قرض گرفتن یعنی بازیکنه مثلا ۵ بازی برات میتونه بازی کنه بعدش باید دوباره پول بدی!

برای زودتر بازی کردن باید چه کار کرد؟ باید EA Access داشت. برای داشتن EA Access باید چه کار کرد؟ باید پول داد.
من که ایرادامو توی پستای قبلی گرفتم و کسی هم پاسخی به اون موارد بازی نداد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
اول اینکه قبوله! فعلا ظاهراً من در مورد پولی بودن ایتم های ولتا اشتباه کردم. ولی خب بلاخره بعد از انتشار بازی کاملا مشخص میشه. خود اون یارو هم گفته RIGHT NOW یعنی فعلا برنامه پولی کردن نداریم. یعنی حداکثر دیگه توی ۲۱ گندش در میاد اگه وقت نکنن گزینه های پول دادنو‌ توی ۲۰‌قرار بدن!

دوم اینکه هر بازی‌ای که بتونی با پول دادن امکانات بیشتری نسبت به رقیبت پیدا کنی(منظورم‌از امکانات لباس و ... نیست منظور امکاناتیه که توی نتیجه بازی تاثیر مستقیم می‌ذاره مثل بازیکن و سرعت رشد و...) به درد سطل زباله هم نمیخوره. شما که پول‌نمیدی، صدتا ایکون هم داشته باشی اینو توجیه نمیکنه که چرا کسی که پول داده باید بتونه راه ده روزه رو یه دقیقه ای طی کنه.

مقایسشم خیلی سادست فرض کن دو نفر با شرایط یکسان روزی ۲۴ ساعت بازی کنن یکی‌پول بده یکی دیگه پول نده. کدومشون رنکش بهتر میشه؟تازه اینا در صورتیه که خیلی خوشبینانه در نظر بگیریم که هندیکپ به اون کسی که پول میده کمک نمیکنه!

بازی بدون پلاس آنلاین میخوای؟ بفرما: FORTNITE

قرض گرفتن یعنی بازیکنه مثلا ۵ بازی برات میتونه بازی کنه بعدش باید دوباره پول بدی!

برای زودتر بازی کردن باید چه کار کرد؟ باید EA Access داشت. برای داشتن EA Access باید چه کار کرد؟ باید پول داد.
من که ایرادامو توی پستای قبلی گرفتم و کسی هم پاسخی به اون موارد بازی نداد.
داداش فازت چیه؟! دیگه ببخشید برای آنلاین بازی کردن روی پلتفرم خودت( اکس باکس یا پلی استیشن یا حتی نینتندو) هم دیگه نمیخوای پول خرج کنی؟ ببخشید عاشق چشم و ابروی منو شما هستن سونی و مایکروسافت که این همه هزینه راه اندازی و نگهداری سرور میدن که ما تحت شبکه لایو و وی اس ان آنلاین بازی کنیم؟ با این تفکر شما مخابرات و همراه اول و ایرانسل هم باید امکانات شون رو رایگان در اختیار شما بذارن چون شما میخوای برای حرف زدن هم پول ندی
اون بازی هم ک مثال زدی اولا شما چی از قرار داد بین سونی و سازنده فورتنایت میدونی که حاضر شدن بازی رو روی شبکه پی اس ان رایگان کنن؟ یه دلیلش واضحه اون اوایل چون پابجی رو اکس باکس کولاک کرده بود فورتنایت برای رقابت اومد این حرکت رو زد که پلیر جذب کنه در ثانی اونا عاشق چشم و ابروی منو شما نیستن انقد از همین پرداختای دروت برنامه ای فورتنایت درآمد داره که هزینه اشتراک پلاس در قبال جذب پلیر بیشتر میصرفیده یجورایی انگار بجای هزینه تبلیغات اومده با سونی همچین حرکتی زده
ما ایرانیا از بس از بچگی فیلم و ویندوز و بازی هارو مفتی و دزدی دانلود و اجرا کردیم تو فرهنگ و خونمون رفته که زورمون میاد برای محصولاتی که استفاده میکنیم پول خرج کنیم.
البته این صحبت های من دفاع از فیفا و سیاست های کثیف و پول پرستانه ای اِی نیست منتهی شما دیگه کلا میخوای همه چی مفت باشه برات
هیچ اجباری هم نیست بازی رو زودتر بازی کنی میتونی صبر کنی یا سر کیسه رو شل کنی نسخه گرونتر بازی رو بخری یا از سرویسی که اصلا برا همین ایجاد شده اشتراک بگیری و جدا ازینکه فیفا رو زودتر بازی کنی به مدت زمان محدود به کلی بازی دیگه هم دسترسی پیدا کنی که به پول هر کشوری جز ایران این هزینه پول ی نهارشونم نمیشه اینجا به منو شما ولی بخاطر وضع مزخرف کشور فشار میاد که ربطی به کمپانی های بازیساز نداره مملکت ما پولش ارزش جهانی نداره یا جووناش کار ندارن برای خرید دو تا بازی کل حقوق یک ماه یک کارگر رو باید بدن

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پول اینترنت و پلاس ربطی به ea نداره اصلا، پول پلاس میره توی جیب سونی پول اینترنت هم میره جیب isp ها، کسی اگه به پرداخت های درون برنامه ای گیر بده خب درسته، لطفا ایراد میخواین بگیرین درست ایراد بگیرید اون دوستمون تیریپ افسرده برداشته

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
هی با خودم میگم خدایا جواب کیو میدید دو صفحه :)) نگو من این دوست عزیزمونو پارسال بلاک کردم
چرا جوابشو میدید خدایی .. این اصلا حالش خوش نیست .. یه دنیای دیگه سر میکنه واسه خودش
ازش بخواید از بتا عکس یا فیلم بده .. کاری ندارم به راستو دروغش ولی با توجه به سابقه حرفایی که قبلا زده اصلا شک دارم بازیو داشته باشه

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
ما ایرانیا از بس از بچگی فیلم و ویندوز و بازی هارو مفتی و دزدی دانلود و اجرا کردیم تو فرهنگ و خونمون رفته که زورمون میاد برای محصولاتی که استفاده میکنیم پول خرج کنیم.
البته من اصلا جای این بحثو توی این تاپیک نمیبینم. یه عده بچه از جمله‌های من سواستفاده کردن. هرچند که مخالف هزینه‌های آنلاینم ولی بحث من اینجا اصلا این موضوع نبود ولی توی یه خط فقط جواب خودتونو میدم.
ایرانی و خارجی نداره. سوال اینجاست: چرا برای multiplayer روی pc نیاز به پول دادن نیست؟! اگه اون سرور داره، اینم داره. اگه اون تعمیر داره، اینم داره. اگه اون بهینه سازی داره، اینم داره. اگه اون امنیت میخواد، اینم میخواد.
بحث فقط فورتنایت نیست من چند تا بازی میتونم برات اسم ببرم که مجانیه.
اینم لیستشون: The best PlayStation 4 games you can play online without PlayStation Plus
اصلا تاحالا اسم بعضیاشو شنیدی که بخوایم بگیم سونی به خاطر بازاریابی این کارو کرده؟
ظاهرا شما از مدیران بازاریابی سونی هم بیشتر از خودشون در جریان هستید!

میخوایید واسه آنلاین زدن پول پلاس و این مزخرفات ندید برید سمت PC :)
دوست عزیز صحبت شما کاملاً درسته.
اصلا بحث سر پول پلاس نبود. یه عده از بین بیست خطی که ما نوشتیم نتونستن ایراد در بیارن، گیر دادن به این جمله که ما گفتیم فیفا میتونه سرور اختصاصی برای بخش آنلاین آلتیمیت (اونم فقط آلتیمیت نه سیزن و فرندلی و...) داشته باشه چون ازش درآمدزایی میکنه. بعد بحث رو کشوندن اینجا. اصلا برای اینکه بحث ادامه پیدا نکنه میگم آقا جان همین پولی که واسه پلاس و گلد داده میشه، برای فیفا کمه باید یه Gold+ و PS++ بذارن فقط برای بخش آلتیمیت فیفا که قیمتش دو برابر حالت معمولی باشه که فقط لاکچری‌های نخود مغز ایران بتونن بازی کنن. خوب شد الان؟!

بعضیا یه جوری از EA و ... دفاع می‌کنن انگار ارث باباشونه. انگار اونا مشترین و اینا فروشنده! داداش داری اشتباه میزنی اونی که قراره ۶۰ دلار (حداقل) پیاده شه تویی نه اون. اون باید از مواضع خودش دفاع کنه نه تو از مواضع اون.
حالا اینکه میخوای خودتو گول بزنی که این بازه ارزش خرید با این قیمت رو داره، مشکل خودته! چرا میای از فروشنده دفاع میکنی! کل دنیا میگن همیشه حق با مشتریه. جالب اینجاست EA تف هم کف دستت نمیندازه اینجوری واسش یقه پاره می‌کنی. حتی یه کد بتای پیزوری هم براشون نفرستاده که اینجوری توی خماری نمونن! تازه سروراش IPت رو هم بن کرده!
دند نرم EA و KONAMI و SONY و Microsoft این تعصبات بچگانه نخودمغزی چیه آخه

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
میخوایید واسه آنلاین زدن پول پلاس و این مزخرفات ندید برید سمت PC :)
عزيز من پالپ فيكشن فن عزيز طرفدار ترنتينو ساموئل ال جكسون عزيز :D
اگر با ٥ ميليون يه پي سي گيمينگ ميشد دست پا كرد با يه كنترلر ديوانه كه نبوديم كنسول بخريم ميرفتيم پي سي.
منتهي الانبا اين قيمت دلار پول كارت گرافيكشم در نمياد بعدم يه سيستم معمولي دهنتو پاره ميكنه واسه گيم بايد بازيها رو low بذاري يه چيزي در حد پي اس فور ٢٠١٣ بهت ميده :دي.
اصلا شما ٢٠٠ دلار به مايكرو سافت بدي خودش تا ٣ سال گيم و لايو بهت ميده :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
البته من اصلا جای این بحثو توی این تاپیک نمیبینم. یه عده بچه از جمله‌های من سواستفاده کردن. هرچند که مخالف هزینه‌های آنلاینم ولی بحث من اینجا اصلا این موضوع نبود ولی توی یه خط فقط جواب خودتونو میدم.
ایرانی و خارجی نداره. سوال اینجاست: چرا برای multiplayer روی pc نیاز به پول دادن نیست؟! اگه اون سرور داره، اینم داره. اگه اون تعمیر داره، اینم داره. اگه اون بهینه سازی داره، اینم داره. اگه اون امنیت میخواد، اینم میخواد.
اینم لیستشون: The best PlayStation 4 games you can play online without PlayStation Plus
اصلا تاحالا اسم بعضیاشو شنیدی که بخوایم بگیم سونی به خاطر بازاریابی این کارو کرده؟

دوست عزیز اصلا بحث سر پول پلاس نبود. یه عده از بین بیست خطی که ما نوشتیم نتونستن ایراد در بیارن، گیر دادن به این جمله که ما گفتیم فیفا میتونه سرور اختصاصی برای بخش آنلاین آلتیمیت (اونم فقط آلتیمیت نه سیزن و فرندلی و...) داشته باشه چون ازش درآمدزایی میکنه. بعد بحث رو کشوندن اینجا. اصلا برای اینکه بحث ادامه پیدا نکنه میگم آقا جان همین پولی که واسه پلاس و گلد داده میشه، برای فیفا کمه باید یه Gold+ و PS++ بذارن فقط برای بخش آلتیمیت فیفا که قیمتش دو برابر حالت معمولی باشه که فقط لاکچری‌های نخود مغز ایران بتونن بازی کنن. خوب شد الان؟!

بعضیا یه جوری از EA و ... دفاع می‌کنن انگار ارث باباشونه. انگار اونا مشترین و اینا فروشنده! داداش داری اشتباه میزنی اونی که قراره ۶۰ دلار (حداقل) پیاده شه تویی نه اون. اون باید از مواضع خودش دفاع کنه نه تو از مواضع اون.
حالا اینکه میخوای خودتو گول بزنی که این بازه ارزش خرید با این قیمت رو داره، مشکل خودته! چرا میای از فروشنده دفاع میکنی! کل دنیا میگن همیشه حق با مشتریه. جالب اینجاست EA تف هم کف دستت نمیندازه اینجوری واسش یقه پاره می‌کنی. تازه سروراش IPت رو هم بن کرده!
گور بابای EA و KONAMI و SONY و Microsoft این تعصبات بچگانه نخودمغزی چیه آخه
نمیدونم چند ساله گیمری ،این سوالات تو ذهن کسی پیش میاد که یکی دو ساله گیمره:
سونی یا مایکرو کنسولهایی رو دارن میدن که نه تنها از لحاظ سخت افزاری سودی براشون ،بلکه ضررهای هنگفتی براشون در پی داره.باید اینو جایی در بیارن یا نه.
من مطلبش رو تو تاپیک death stranding گذاشتم ،اگه خواستی برو بخون سود سه قسمت فیلم و موزیک و گیم سونی رو با هم مقایسه کرده. پایینترین سود تو بخش صنعت گیمه با وجود سود 30 درصدی از استور و گیم پلاس و ....
اگه اینها رو نخواد بگیره که در گیم سازی سونی تخته هست.همین بحث سرویسهای ابری برا چی داره پیش میاد.قیمت بازی تو این چندین سال ثابت بوده ولی صنعت فیلم ئو موزیک افزایش داشته ،همه اینها باعث شده مایکرو و سونی (مایکرو کامل و سونی در حد استودیوهای ترد پارتی و ps now از خیر انحصاری بگذره.تمامشون با آمار تو همون تاپیک زدم.
چرا مایکرو اومده سمت pc. چرا ،میگن شاید نسل آخر کنسول فیزیکی باشه.
_________
فیلم36 درصد درآمدش سوده
موسیقی 30
گیم 13 درصد توجه کن تو 2017 بود 9 درصد
گیمینگ کم سوده. رقم بالاست از سود موسیقی بیشتر بوده ولی هزینش داره سر به فلک میزنه و بدتر هم داره میشه.قیمت گیم ثابت ولی هزینه ها افزایش
_____________________________________________________________________________________________________
این آمار سود سال هست نه سود کلی کنسول نسل حاضر ،حالا ضررهای ساخت کنسول هم محاسبه کن .ببین سود میشه چند درصد.
حالا دیدی کی خودشو گول میزنه. اگه اینها نباشند گیمی نیست.
بازم میگم این بحثا جاش توی این تاپیک نیست.
اما نمیتونم قبول کنم مایکرو و سونی محض رضای خدا برای اینکه صنعت گیم زنده بمونه اینجوری خودشونو به آب و آتیش بکشن!
طبیعیه قیمت کنسول از قیمت قطعات تمام شدش ارزون تر باشه.
یادمه یه سری چاپگر HP بودن که قیمت کارتریجش از قیمت خود چاپگره گرون‌تر بود چرا؟ خب دلیلش واضح بود سازنده از روی فروش کارتریج میخواست سود کنه و خود چاپگر بهانه‌ای بود که مشتری به خاطرش بره کارتریجشو بخره.

کنسولم همینطوره سازنده‌های کنسول هم از توبره می‌خوردن و هم از آخور.
بابت فروش هر بازی به اینا سود میرسه. بابت خدمات (که چه عرض کنم!) آنلاین به اینا سود میرسه. چرا؟ چون کنسولش قفله. بابت فروش قطعات جانبی به اینا سود میرسه. بابت تبلیغات برندش به اینا سود میرسه.

همین سونی چقدر بابت تبلیغ کنسولش فقط توی بازیای لیگ قهرمانان سرمایه‌گذاری کرده؟

هیچ گـربـه‌ای محض رضای خدا موش نمیگیره.

صنعت بازی رو سونی و مایکرو نگه نداشتن. کنسولا رو نگه داشتن. صنعت بازی رو بازیسازای خفن نگه داشتن. نهایتش اینه کنسول بازی دیگه تولید نمیشه. خب نشه! PC هست، کم هزینه‌تر، با کیفیت‌تر و انعطاف‌پذیر تر.
چون خیلی ادامه پیدا نکنه ،میگم .هزینه کرد یعنی همه اونها اعم از تبلیغاتی که سونی میکنه ،خرج بازی،گیم و ....

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد

دوست عزیز صحبت شما کاملاً درسته.
اصلا بحث سر پول پلاس نبود. یه عده از بین بیست خطی که ما نوشتیم نتونستن ایراد در بیارن، گیر دادن به این جمله که ما گفتیم فیفا میتونه سرور اختصاصی برای بخش آنلاین آلتیمیت (اونم فقط آلتیمیت نه سیزن و فرندلی و...) داشته باشه چون ازش درآمدزایی میکنه. بعد بحث رو کشوندن اینجا. اصلا برای اینکه بحث ادامه پیدا نکنه میگم آقا جان همین پولی که واسه پلاس و گلد داده میشه، برای فیفا کمه باید یه Gold+ و PS++ بذارن فقط برای بخش آلتیمیت فیفا که قیمتش دو برابر حالت معمولی باشه که فقط لاکچری‌های نخود مغز ایران بتونن بازی کنن. خوب شد الان؟!

حالا اینکه میخوای خودتو گول بزنی که این بازه ارزش خرید با این قیمت رو داره، مشکل خودته! چرا میای از فروشنده دفاع میکنی! کل دنیا میگن همیشه حق با مشتریه. جالب اینجاست EA تف هم کف دستت نمیندازه اینجوری واسش یقه پاره می‌کنی. حتی یه کد بتای پیزوری هم براشون نفرستاده که اینجوری توی خماری نمونن! تازه سروراش IPت رو هم بن کرده!
دند نرم EA و KONAMI و SONY و Microsoft این تعصبات بچگانه نخودمغزی چیه آخه

حالا به دل نگیر حرفای یه عده بچه رو بزرگی کن ببخش شرمنده ایم به مولا
اینارو ولش کن
بتا رو بازی کردی چند تا مودش در دسترست بود ؟
ولتاشو بازی کردی چطور بود ؟
یه لطفی بکن چند تا اسکرین از توی فیسای ولتا بزار ببینیم توی حالت بتا چطوره تکسچر ها یا اگه شد از توی فوتبالشم بزار
مردیم انقدر توی این کانالای تلگرام عکس تکراری دیدیم چون تا اونجا که معلومه از شانس شما توی این تاپیک فقط شما کد بتارو دریافت کردی
دمت گرم

• Like
Reactions: aslirezahddd

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
نمیدونم چند ساله گیمری ،این سوالات تو ذهن کسی پیش میاد که یکی دو ساله گیمره:
سونی یا مایکرو کنسولهایی رو دارن میدن که نه تنها از لحاظ سخت افزاری سودی براشون ،بلکه ضررهای هنگفتی براشون در پی داره.باید اینو جایی در بیارن یا نه.
من مطلبش رو تو تاپیک death stranding گذاشتم ،اگه خواستی برو بخون سود سه قسمت فیلم و موزیک و گیم سونی رو با هم مقایسه کرده. پایینترین سود تو بخش صنعت گیمه با وجود سود 30 درصدی از استور و گیم پلاس و ....
اگه اینها رو نخواد بگیره که در گیم سازی سونی تخته هست.همین بحث سرویسهای ابری برا چی داره پیش میاد.قیمت بازی تو این چندین سال ثابت بوده ولی صنعت فیلم ئو موزیک افزایش داشته ،همه اینها باعث شده مایکرو و سونی (مایکرو کامل و سونی در حد استودیوهای ترد پارتی و ps now از خیر انحصاری بگذره.تمامشون با آمار تو همون تاپیک زدم.
چرا مایکرو اومده سمت pc. چرا ،میگن شاید نسل آخر کنسول فیزیکی باشه.
_________
فیلم36 درصد درآمدش سوده
موسیقی 30
گیم 13 درصد توجه کن تو 2017 بود 9 درصد
گیمینگ کم سوده. رقم بالاست از سود موسیقی بیشتر بوده ولی هزینش داره سر به فلک میزنه و بدتر هم داره میشه.قیمت گیم ثابت ولی هزینه ها افزایش
_____________________________________________________________________________________________________
این آمار سود سال هست نه سود کلی کنسول نسل حاضر ،حالا ضررهای ساخت کنسول هم محاسبه کن .ببین سود میشه چند درصد.
حالا دیدی کی خودشو گول میزنه. اگه اینها نباشند گیمی نیست.
بازم میگم این بحثا جاش توی این تاپیک نیست.
اما نمیتونم قبول کنم مایکرو و سونی محض رضای خدا برای اینکه صنعت گیم زنده بمونه اینجوری خودشونو به آب و آتیش بکشن!
طبیعیه قیمت کنسول از قیمت قطعات تمام شدش ارزون تر باشه.
یادمه یه سری چاپگر HP بودن که قیمت کارتریجش از قیمت خود چاپگره گرون‌تر بود چرا؟ خب دلیلش واضح بود سازنده از روی فروش کارتریج میخواست سود کنه و خود چاپگر بهانه‌ای بود که مشتری به خاطرش بره کارتریجشو بخره.

کنسولم همینطوره سازنده‌های کنسول هم از توبره می‌خوردن و هم از آخور.
بابت فروش هر بازی به اینا سود میرسه. بابت خدمات (که چه عرض کنم!) آنلاین به اینا سود میرسه. چرا؟ چون کنسولش قفله. بابت فروش قطعات جانبی به اینا سود میرسه. بابت تبلیغات برندش به اینا سود میرسه.

همین سونی چقدر بابت تبلیغ کنسولش فقط توی بازیای لیگ قهرمانان سرمایه‌گذاری کرده؟

هیچ گـربـه‌ای محض رضای خدا موش نمیگیره.

صنعت بازی رو سونی و مایکرو نگه نداشتن. کنسولا رو نگه داشتن. صنعت بازی رو بازیسازای خفن نگه داشتن. نهایتش اینه کنسول بازی دیگه تولید نمیشه. خب نشه! PC هست، کم هزینه‌تر، با کیفیت‌تر و انعطاف‌پذیر تر.

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
حالا به دل نگیر حرفای یه عده بچه رو بزرگی کن ببخش شرمنده ایم به مولا
اینارو ولش کن
بتا رو بازی کردی چند تا مودش در دسترست بود ؟
ولتاشو بازی کردی چطور بود ؟
یه لطفی بکن چند تا اسکرین از توی فیسای ولتا بزار ببینیم توی حالت بتا چطوره تکسچر ها یا اگه شد از توی فوتبالشم بزار
مردیم انقدر توی این کانالای تلگرام عکس تکراری دیدیم چون تا اونجا که معلومه از شانس شما توی این تاپیک فقط شما کد بتارو دریافت کردی
دمت گرم

من توی پستای قبلی نظرمو در مورد ولتا و فوتبالش دادم بخونید متوجه میشید.
فیسای کدوم بازیکنای ولتا رو میخوای؟ بازیکنای محلی یا بازیکنای تیمای فوتبال که توی ولتا میشه باهاشون بازی کرد؟
فیسای فوتبالیش اشتباه داره. مثلا فیس یه بازیکن دیگه روی لواندوسکیه!
یا مثلا بازیکنا اول بازی از تونل میان تو همشون دست چپشون رنگ چمن ساییده شده چسبیده. (البته فقط یه دست فوتبالشو بازی کردم) که به خاطر بتا بودنه.

مودهای فوتبالش همون بخش Kick Off فیفا ۱۹ هستش.
مودهای Volta هم یه بخش داستانی داره و یه بخش شبیه Kick Off با گزینه های زیر:
3v3 rush: که سه به سه گل کوچیکه
4v4 rush: چهار به چهار گل کوچیک
4v4: فوتسال چهارنفره
5v5: فوتسال پنج نفره (قابلیت دیواری هم داره)
futsal: خود فوتسال بدون قابلیت دیواری با تمامی قوانینش.
توی این مودا فقط میتونی تیمای فوتبالی رو انتخاب کنی یعنی مثلا بارسا و رئال.

توی بخش داستانیش که میری همه بازیکنا فوتبال خیابانین و زن و مرد با لباسای متنوع. توی تورنومنت های مختلف شرکت میکنی. جالب اینجاست که هرتیمی رو ببری میتونی یکی از بازیکناشو ازشون بیاری توی تیم خودت.

یونتوسم توش نیست شده Pimento calcio یاد اون تیمای مسخره PES میفته ادم.

بازی باگ زیاد داره مثلا اگه وسط ولتا بخوای ترکیبتو عوض کنی بازی هنگ میکنه و از بخش ترکیب خارج نمیشه که ادامه بازی رو بری.
از هرجا خواستین بگین براتون عکس بذارم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arsalan_xe

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر