FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اخ اخ اخ عجب چمنی دیگه بهتر از این نمیشد از وقتی دیدم عکسارو رفتم گیمپلی رو هم دیدم دستم به فیفا نمیره
هزار بار گفته بودم تا چمن درست نشه بازی از لحاظ بصری هیچ تغییری نمیکنه
جالب اینه این مود یدونه هم گیمپلی ازش دیدم فیفا ١۶ رو هم زیر و رو کرده بود چمن الدترافورد دقیقا خودشه
میدونم بعیده ولی راهی نیست روی کنسول پیاده بشه؟
چون کنسولای هکی تمام پچ های بازی pes رو میشه ریخت

Sent from my iPhone using Tapatalk
کنسول‌های جدید سال دیگه اواخر آبان میان قیمت هم 500 دلار ولی روزهای اول قیمت توی ایران خیلی بالا هست تا 3 4 ماه

• Like
Reactions: Lord Stark

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
فک کنم درجه آلتیمیت درست کردن چون چند دست کریر بلزی کردم حریف خوب بازی میکرد در کل با این اپدیت میشه دیگه حداقل کریر تحمل کرد و از اون حالت وحشتناک درومده

• Like
Reactions: Lord Stark

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان بعد اپدیت درجه سختی آلایمیت درست شده یا خرابه هنوز؟
فک کنم درجه آلتیمیت درست کردن چون چند دست کریر بلزی کردم حریف خوب بازی میکرد در کل با این اپدیت میشه دیگه حداقل کریر تحمل کرد و از اون حالت وحشتناک درومده
آره خیلی خوب شده

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
آره خیلی خوب شده
ولی مصنوعی شده مثلا بازیکن ولوز از وسط زمین میزنه تو گل یا کریستال پالاس عین بارسلونا بازی میکنه بازی ها هم پر گل میشن مثلا یهو تو یه بازی ده تا کل زده میشه.باید بین کریستال و منسچتر سیتی یه فرقی باشه کا متاسفانه نیست.عین هم بازی میکنن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
اخ اخ اخ عجب چمنی دیگه بهتر از این نمیشد از وقتی دیدم عکسارو رفتم گیمپلی رو هم دیدم دستم به فیفا نمیره
هزار بار گفته بودم تا چمن درست نشه بازی از لحاظ بصری هیچ تغییری نمیکنه
جالب اینه این مود یدونه هم گیمپلی ازش دیدم فیفا ١۶ رو هم زیر و رو کرده بود چمن الدترافورد دقیقا خودشه
میدونم بعیده ولی راهی نیست روی کنسول پیاده بشه؟
چون کنسولای هکی تمام پچ های بازی pes رو میشه ریخت

Sent from my iPhone using Tapatalk
اینها مد هستن نه پچ.
نیاز بهfrosty یه نرم افزار دیگه داره که بتونه با اون اجرا بشه.
مثل اینکه بعد 1 ماه از عرضه اینم عمومی میشه.
عمومی همون free خودمونه
فیکس کردن تقویم مسابقات جز اولین تغییراتی بود که میگفتن.حتی تو بتا هم بنظرم میگفتن درست شده.چی شده که یهو سر نسخه اصلی دوباره خرابش کردن
دوستانی که بعد از اپدیت جدید روی سرح آلتیمیت بازی کردن درجه سختیش چطوریه؟بعد از اپدیت قبلی خیلی بهتر شده بود.میخوام بدونم الان بهترم شده یا نه
تغییر دادن ،مثل اینکه بعدا مشکل خوردن ولی.
فیفا نشون داد بریزیم سرش آدم میشه n سال گفتیم تیم ذخیره داره بازی میکنه ،کاری نکرد. وقتی دید ابروش تو خطره
درست شد ،تو لیگ فرانسه همون باگ جدید مشاهده میشه .
امتیازات اون آخری هست.
EHF6_Z2WoAAVW22.jpg EHF6-JLXYAA18Oa.jpg EHF7ApaWwAMadq9.jpg
قشنگ فشار بزاری پشتش ،فیفا یه ساله میتونه متحول کنه بازیشو
به دو هفته نرسید.چند تا از ایرادهای مهمشو که چند ساله باهاشون دست و پنجه نرم میکردیم و درست کرد

آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
من بادفاع بازی مشکل دارم باخودبازی دربخشهای دیگه مشکلی ندارم همش بازیها پرگله چه توبتل چه کریر.کمترین انتظارم این بودکه حداقل دفاعش بااپدیت درست میشد که متاسفانه نشد

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
بازی بعد از آپدیت آخری افتضاح شده. دوباره مثل سال‌های قبل تغییراتی دادن که تو pitch note نیست ولی بازی رو خراب کرده. من به شخصه تا قبل از این آپدیت به جز اون مسئله‌ی عدم تعادل بازیکنا تو یه سری صحنه‌ها مشکل چندانی با بازی نداشتم ولی الان فاجعه شده قشنگ. ارور شوت فینس رو از قبل هم بیشتر کردن و گلرها رو قوی‌تر و عملا دیگه یا باید یه جوری دروازه خالی ایجاد کنی گل بزنی یا از زاویه‌ی کاملا بسته بزنی که تنها حالتیه که گلرها واکنش خوبی نشون نمیدن.
این ارور شوت وقتی با ارور پاسکاری امسال کنار هم قرار میگیرن بازی دیوانه‌ت میکنه قشنگ. یه پاسی که یه ثانیه پیش دادی و مثل آدم رسیده به بازیکنت الان میدی انگار وزنه‌ی صد کیلویی کردن تو توپ و تا برسه به بازیکن یه اپیزود فوتبالیست‌ها تموم شده. دهن آدم سرویس میشه تا برسه به دروازه بعد از اون‌ور زدن ارور شوت رو هم بردن بالا گلرها هم همه یاشین شدن دیگه فقط باید منتظر اتفاقات عجیب فیفایی باشی که گل بزنی.
من با دفاع تا قبل از این آپدیت اصلا مشکل نداشتم و تعریف هم کردم ازش ولی بعد از آپدیت اصلا نابودش کردن. تا قبل از این بازیکنای تحت کنترل AI پرس و بلاک نمیکردن که خوب بود ولی تحرک داشتن و میشد با سوییچ کردن به موقع بین بازیکنا خوب دفاع کرد الان اصلا تحرکی ندارن و وایمیسن نگاه میکنن و با سوییچ هم جا میمونی چون بازیکنی که باید تا محوطه میومده عقب در حال قدم زدنه واسه خودش. من چون همون روز قبل و بعد از آپدیت داشتم بازی میکردم این تفاوت خیلی به چشمم اومد و دقیقا چیزی که نباید تو دفاع بازی اتفاق میفتاد افتاد و داغونش کرد. تکل‌های ایستا هم که هیچی دیگه کلا که بگیر نگیر داشتن الان بدتر هم شدن یعنی ۵۰ بار توپ رو میزنی هنوز تو پای مهاجمه داره میره جلو باهاش و میشه همون اتفاقات عجیب فیفایی که باعث گل میشن و اگه یکی از ۵۰ تا تکلت بالاخره به یاری خدا بگیره که خب هیچی اگه نگیره گل رو خوردی و برعکسش هم اتفاق بیفته گلی زدی که بهت حال نمیده اصلا.
اینا هیچ‌کدوم به دیلی هم ربط نداره هم با دیلی زیاد بازی کردم هم بدون کوچکترین دیلی تو جفتش همین بود.
واقعا نمیتونم درک کنم چرا جای بهتر کردن بازی همون ویژگی‌های مثبت رو هم میزنن خراب میکنن.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
بازی بعد از آپدیت آخری افتضاح شده. دوباره مثل سال‌های قبل تغییراتی دادن که تو pitch note نیست ولی بازی رو خراب کرده. من به شخصه تا قبل از این آپدیت به جز اون مسئله‌ی عدم تعادل بازیکنا تو یه سری صحنه‌ها مشکل چندانی با بازی نداشتم ولی الان فاجعه شده قشنگ. ارور شوت فینس رو از قبل هم بیشتر کردن و گلرها رو قوی‌تر و عملا دیگه یا باید یه جوری دروازه خالی ایجاد کنی گل بزنی یا از زاویه‌ی کاملا بسته بزنی که تنها حالتیه که گلرها واکنش خوبی نشون نمیدن.
این ارور شوت وقتی با ارور پاسکاری امسال کنار هم قرار میگیرن بازی دیوانه‌ت میکنه قشنگ. یه پاسی که یه ثانیه پیش دادی و مثل آدم رسیده به بازیکنت الان میدی انگار وزنه‌ی صد کیلویی کردن تو توپ و تا برسه به بازیکن یه اپیزود فوتبالیست‌ها تموم شده. دهن آدم سرویس میشه تا برسه به دروازه بعد از اون‌ور زدن ارور شوت رو هم بردن بالا گلرها هم همه یاشین شدن دیگه فقط باید منتظر اتفاقات عجیب فیفایی باشی که گل بزنی.
من با دفاع تا قبل از این آپدیت اصلا مشکل نداشتم و تعریف هم کردم ازش ولی بعد از آپدیت اصلا نابودش کردن. تا قبل از این بازیکنای تحت کنترل AI پرس و بلاک نمیکردن که خوب بود ولی تحرک داشتن و میشد با سوییچ کردن به موقع بین بازیکنا خوب دفاع کرد الان اصلا تحرکی ندارن و وایمیسن نگاه میکنن و با سوییچ هم جا میمونی چون بازیکنی که باید تا محوطه میومده عقب در حال قدم زدنه واسه خودش. من چون همون روز قبل و بعد از آپدیت داشتم بازی میکردم این تفاوت خیلی به چشمم اومد و دقیقا چیزی که نباید تو دفاع بازی اتفاق میفتاد افتاد و داغونش کرد. تکل‌های ایستا هم که هیچی دیگه کلا که بگیر نگیر داشتن الان بدتر هم شدن یعنی ۵۰ بار توپ رو میزنی هنوز تو پای مهاجمه داره میره جلو باهاش و میشه همون اتفاقات عجیب فیفایی که باعث گل میشن و اگه یکی از ۵۰ تا تکلت بالاخره به یاری خدا بگیره که خب هیچی اگه نگیره گل رو خوردی و برعکسش هم اتفاق بیفته گلی زدی که بهت حال نمیده اصلا.
اینا هیچ‌کدوم به دیلی هم ربط نداره هم با دیلی زیاد بازی کردم هم بدون کوچکترین دیلی تو جفتش همین بود.
واقعا نمیتونم درک کنم چرا جای بهتر کردن بازی همون ویژگی‌های مثبت رو هم میزنن خراب میکنن.
از گیم پلی ایراداتی گرفتن همه جا بعد آپدیت
تکل ایستا تو موقعیت حساس عمدتا نباید بگیره.قبلا تو فیفاهای قبلی با تکل ایستا کل بازی رو پوشش میدادی.
ولی فوتبال کلا سلیقه ای هست
الان یکسریا بشدت از گیمپلی بعد آپدیت دارن تعریف میکنن یسریا مینالن
ea هم زده تو یه آپدیت اینوریا رو راضی میکنه تو بعدی اونوریا
اگه یه setting میزاشت که از بین گیمپلی ها یکی رو انتخاب میکردی خوب میشد.
بجای دستی تنظیم کردن slider ،خودش چند تا پیشفرض میزاشت

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
از گیم پلی ایراداتی گرفتن همه جا بعد آپدیت
تکل ایستا تو موقعیت حساس عمدتا نباید بگیره.قبلا تو فیفاهای قبلی با تکل ایستا کل بازی رو پوشش میدادی.
ولی فوتبال کلا سلیقه ای هست
الان یکسریا بشدت از گیمپلی بعد آپدیت دارن تعریف میکنن یسریا مینالن
ea هم زده تو یه آپدیت اینوریا رو راضی میکنه تو بعدی اونوریا
اگه یه setting میزاشت که از بین گیمپلی ها یکی رو انتخاب میکردی خوب میشد.
بجای دستی تنظیم کردن slider ،خودش چند تا پیشفرض میزاشت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
این نوع پوشش برای جذب مشتری از بین جماعت همجنس بازه ... چون فقط این موجودات هستن که لباس های این شکلی دوست دارن کلا EA فقط دنبال مشتریه حتی از بین حیوانات:D
نه اینا مود هستند ،کار خود فیفا نیست.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
نه اینا مود هستند ،کار خود فیفا نیست.
آخه مود هم باید یکم عقلانی باشه دیگه.کدوم مربیو دیدی لخت بره کنار زمین کوچ بکنه؟ :))
خود مودینگ وی دیگه برای پی سی پچ نمیزنه؟تا جایی که خبر دارم 2-3 سالی میشه که دیگه کار نمیکنن.چرا فعالیتشونو ادامه ندادن؟

• Smile
Reactions: mohsenebrahimi

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
patreon طرف اینه. پارسال یه دو ماهی فاصله مینداخت بین عرضه patreon و عمومی

GFX MOD is creating Realistic Next-Gen Quality Level Mods for FIFA & PES! | Patreon

FCB17 Facepack #1
View attachment 119821

اینم لیست فیسها
که ea یه موقع نیاد سراغتون
سلام الان میتونیم با دانلود اینا گرافیک رو افزایش بدیم یا پولیه؟pc هستم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
آخه مود هم باید یکم عقلانی باشه دیگه.کدوم مربیو دیدی لخت بره کنار زمین کوچ بکنه؟ :))
خود مودینگ وی دیگه برای پی سی پچ نمیزنه؟تا جایی که خبر دارم 2-3 سالی میشه که دیگه کار نمیکنن.چرا فعالیتشونو ادامه ندادن؟
بابا کجاش لخته؟؟؟
این همه مود درست میکنن کل بازی ل.ت میشه پس چی.حداقل یه شورتی براش گذاشته
10 دلار بده ،آره .
نسخه 19 مجانیش هست .20 نه.
اومد میزارم .
البته یه بدی داره ،با هر آپدیت مودش غیرفعال میشه و دوباره باید بگیری. در نتیجه مودش وقتی بکارت میاد که آپدیت بازی تموم شده باشه
مث این
https://downloads.fifa-infinity.com/fifa-19/fifa-19-gfx-mod/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر