FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
ایرانیا فحش دادن؟
فکر نکنم ،یوزرها رو نمیشه دید. ولی فحشها حرفه ای هست.شاید یه خارجی بتونه فحش فارسی بده ولی یه سریاش رو واقعا باید حرفه ای باشه
اینا از اوناست. کار ایرانی نیست. چون تو همون هشتگ هم پیداشون نمیشد.عمدشون ،شاید اصلا ندونن یه همچین کسی هم هست

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
واقعا این حجم از نوسان تو سرورهای ea شرکتی به این بزرگی در نوع خودش نوبره . دیروز تا امروز سرورها از این رو به اون رو شد . نت ایران که جای خود . اصلا نمیشه بازی کرد وقتی دیلی خیلی بالاست .حالا این ریوالزه اونوقت ویکند دیگه چیه .
مهندسهای کوسمشنگ ea فقط بلدن چیزایی که خوبه رو خراب کنن و چیزای خراب رو اصلاح نکنن و اسمشو بذارن تغییر
یه چندتا مثال میزنم:
1- توی sbc منوی مارکت گذاشتن همون جا بازیکن رو بخری و به اسکواد اضافه کنی ولی وقتی از اونجا بازیکنی رو با بید میخری با ضربدر اضافه نمیشه و دوباره صفحه بید میاد . باید بیای بیرون بری تو ترنسفر بازیکن رو به کلاب اضافه کنی و برگردی ولی در کمال تعجب صفحه sbc قفل میشه و باید از التیمیت کلا خارج شی و دوباره بیای داخل تا بتونی ادامه بدی
2- تو قسمت مای کلاب در 19 بازیکنان بر اساس قرضی و بعد قابل فروش و بعد غیرقابل فروش چیده میشدن (بماند که وقتی میزدی فقط بازیکن گلد ، بازیکنان مخصوص رو هم جزیشون حساب می کرد ) اینو درست نکردن هیچ اومدن قیمه ها رو قاطی ماستا کردن . کلا همه با هم قاطی هستن و بر اساس اورال چیده شدن . اخه تو میای فیلتر میذاری فقط بازیکنان غیرقابل فروش رو نشون بده فیلتر معکوسشم بذار احمق
3- تو ویکند لباس اول دوم خودت بود و بازیها تو شب . الان من دیدم ویکند تو روز و تو افتاب هم اضافه شده از طرفی مثل ریوالز انتخاب لباس دو تیم اختیاری شده و همین جا باگ داره که من تو ریوالز بودم لباس خودم نارنجی بود و زدم لباس حریف پیش فرض اون که سیستم وقتی فهمید لباس من با لباس اون یک رنگه باید لباس دوم منو میذاشت ولی در کمال تعجب رفتیم تو بازی لباس هر دو نارنجی بود ، اومدم فیلم بگیرم که اون طرف زد بیرون
و ........

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
فکر نکنم ،یوزرها رو نمیشه دید. ولی فحشها حرفه ای هست.شاید یه خارجی بتونه فحش فارسی بده ولی یه سریاش رو واقعا باید حرفه ای باشه
اینا از اوناست. کار ایرانی نیست. چون تو همون هشتگ هم پیداشون نمیشد.عمدشون ،شاید اصلا ندونن یه همچین کسی هم هست
حقشه . هر چی فحش بخوره حقشه . 19 حداقل قابل بازی کردن بود ولی این با این سرورها و نت ما اصلا نمیشه

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
من با پی سی مشکل ندارم تاخیرهایی که باعث منقطع شدن حرکت میشه هست ولی کم هست
اما پیدا کردن حریف حدود سی ثانیه تا یک دقیقه طول میکشه
پینگم در 8 8 8 8 حدود صد هست

یک سوال: برخی حریفان در زمان شروع مجدد با دروازه بان کاری میکنند که هر چهار دفاع خیلی خیلی میان عقب و راحت پاس میدن با دروازه بان بهشون، چطور اینکار رو میکنند؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
حقشه . هر چی فحش بخوره حقشه . 19 حداقل قابل بازی کردن بود ولی این با این سرورها و نت ما اصلا نمیشه
اون نته. مشکل ماست. نت ما از پارسال بدتر هم شده.
جدیدا هم یکی. گفته اختلالات اخیر برا تست شبکه ملی بوده و ما باید بی نیاز بشیم به اینترنت.
ایننا تقصیر اونا نیست. اینا تقصیر ماست.
عکس از نت روز دنیا گذاشتم همینجحا که فیفا رو یکی دو ساعته دانلود میکنن.اون مشکل جای دیگه است

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو التیمیت 99.9% حریفان سیستم 41212 نارو یا 2 دارن، اونایی هم ندارن میرن تو بازی این سیستم رو میذارن اگه یاد بگیرید چجور جوی این سیستم بازی کنید 99.9% میبرید
تجربه 9ساله ای که توی التیمیت تیم دارم اینه هر وقت فیفایی این سیستم جواب بده بشدت فیفای خیلی خیلی بدی هست دقیقا عین 15 و 18 و حالا 20

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544

یک سوال: برخی حریفان در زمان شروع مجدد با دروازه بان کاری میکنند که هر چهار دفاع خیلی خیلی میان عقب و راحت پاس میدن با دروازه بان بهشون، چطور اینکار رو میکنند؟
بسته به تاکتیکی داره من تاکتیک روفاست میدارم اینطوری میشه ولی پوزیشن اینطورنیست بخاطرتاکتیکه یا یک دگمه هست که نوشته بالا صفحه بازیکنات میان عقب فکرکنم L1یاR2.دقیق نمیدونم

• Like
Reactions: EAnoSports

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

R1

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
تو التیمیت 99.9% حریفان سیستم 41212 نارو یا 2 دارن، اونایی هم ندارن میرن تو بازی این سیستم رو میذارن اگه یاد بگیرید چجور جوی این سیستم بازی کنید 99.9% میبرید
تجربه 9ساله ای که توی التیمیت تیم دارم اینه هر وقت فیفایی این سیستم جواب بده بشدت فیفای خیلی خیلی بدی هست دقیقا عین 15 و 18 و حالا 20
اصلا این مشکل دیلی به کنار . من مشکل تمام کنندگی دارم . 20 تا موقیت 100 درصد ایجاد می کنم موقع زدن برای ضربه فیتنس R2 رو میگیرم و تو تک به تک L2 ولی همشو دروازبان میگیره بعد طرف با دو تا موقیت گل و من می بازم .
این تک به تک ها رو چطور گل کنیم . اینم به خاطر نته ؟!! یا باید کلید خاصی رو زد؟

• Like
Reactions: Siamak61

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اصلا این مشکل دیلی به کنار . من مشکل تمام کنندگی دارم . 20 تا موقیت 100 درصد ایجاد می کنم موقع زدن برای ضربه فیتنس R2 رو میگیرم و تو تک به تک L2 ولی همشو دروازبان میگیره بعد طرف با دو تا موقیت گل و من می بازم .
این تک به تک ها رو چطور گل کنیم . اینم به خاطر نته ؟!! یا باید کلید خاصی رو زد؟
من دست میذارم رو سرعت گوشه بالای دروازه رو هدف قرار میدم زیاد پر میکنم این فیفا باید زیاد پر کنی، با این دیلی کات دار جواب نمیده خرشوتی بزنی همه گلن

• Like
Reactions: Siamak61 and zerio

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
برا اینکه مهاجم نوکت هد بزنه تنظمیات اینستراکشنش رو روی چی میذاری؟
چون من هرچی سانتر میکنم میره قاطی باقالی ها :)).
اصلا مهاجمم تو موقعیت هد زدن قرار نمیگیره.چون اگه بگیره هد رو گل میکنم

خب در درجه اول این نکته رو بگم احسان که ارسال توپ برای مهاجم اصلی بدترین گزینه ممکنه چون مهاجم اصلی همیشه با یار بلندزن دفاع حریف تو سطح آلتیمیت (یا بازی با رقیب درست و حسابی)‌ یارگیری میشه
ولی با این حال به نظر من بهترین تنظیماتش به این شکله
اول Support Runs رو تو حالت Stay Central قرار بده که تقریبا بره بین دو مدافع حریف قرار بگیره
بعد Attacking Runs رو بذار رو حالت Target Man که مهاجم استارت های انفجاری هم بزنه بعضا اگر خنگ شد خودت دستی دکمه استارت رو بزن که حرکت کنه
ولی تو این فیفای سگ مذهب :D انقدر خفن تله آفساید میذارن که دستی خیلی سخت بتونی این کارو انجام بدی
نکته مهم دیگه اینه که Defensive Supp هم بذار روی Stay Forward که اصلا به عقب برنگرده و همیشه کنار مدافعش من تو من باشه
این خیلی مهمه که ارسال برای مهاجم هدف باید دقیقا جلوتر از مدافع و محدوده ای باشه که دروازه بان جلو نیاد چون تمامی ارسال ها برای استرایکر مرکزی رو دروازه بان (تو سطح آلتیمیت) مشت میکنه و من تا حالا اشتباه دروازه بان تو این حالت ندیدم برای همین باید محدوده تحت پوشش رو تو ذهن داشته باشی قبل ارسال.

اما پیشنهادم بهت اینه داداش وینگر های سرعتی با قد نسبی خوب داشته باش (قد ۶ فوت یا ۵و۱۱)
بعد تو تنظیماتشون گزینه Supp on Crosses رو بذار روی Get into the box و سعی کن توپ رو به وینگر هات برسونی اینطوری خیلی راحت هر ارسالی رو میتونی بفرستی رو سرشون
هوش مصنوعی دروازه بان تو بالاترین سطح هم حتی در مقابل ارسال برای وینگ هایی که به تو زدن الاغی بیش نیست :D مثل بز صبر میکنه وینگت هدشو بزنه قشنگ نقطه کورشه
ولی خب تو ۱۹ اینطوری بود که تو هر بازی ۶ دقیقه حداقل ۳ تا گل راحت میزدم
اما تو این فیفا بازم خیلی ساده میتونم توپ رو بفرستم رو سر بازیکنم ولی تمامی ضرباتش میره تو باقالیا

• Like
Reactions: ehsas1 and Siamak61

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان یادتونه گفتم توی ولتا یه تروفی/اچیومنت خیلی سخت گذاشتن که خیلی باید بازی کنیم، این شما و نفر 36م دنیا

Attachments

• Screenshot_20191009_224933_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20191009_224933_com.android.chrome.jpg
    718.6 KB · مشاهده: 52

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
مشخص نشد این آپدیت کی میاد مشکلات رو حل کنه؟؟
corey چهار روز پیش گریه میکرد بهش فحش دادن ،دو روز پیش گفت بلاک میکنه. امروز هم اتفاقی نیوفتاده.گفته خبری از تیمش بیاد.میگه. هنوز خبره نشده.خبره بشه.حداقل یه هفته زمان نیاز داره.
MZ's AIO Graphics Pack V0.0.1
طرز نصب
Open Mod Manager
1. Click NEW
2. Go to Program Files or (x86) > Origin Games > FIFA 20 > Double click FIFA20 app (Not Trial or Demo)
3. FIFA 20 will show in Mod Manager. Double Click it.
4. Now you'll see the Mod Manager, in the bottom left it will say IMPORT MODS > locate my .fbmod fiel that you downloaded and double click it.
5. you'll see it pop up with a description on the right, on the left is the modfile > double click the modfile
6. on the right hand side it will now shows it as applied.
7. on the top menu bar next to the default drop down box below "Help" click the button that says launch It will then minimise after loading and will load FIFA 20 for you.
In future then all you have to do is open mod manager when you want to play fifa, and everything will be there saved from this first time, just press launch to start the game with the mods applied. (Starting the old way by the desktop icon or via origin will now have the mods active)
مود و تغییرات در لایسنس و لوگوها
عکسها بندانگشتی
EGdpapGUcAEed-l.jpg EGdpapJUYAA02iN.jpg EGdpapJVAAA_7BK.jpg EGGxd7BVAAIo9CU.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
خب در درجه اول این نکته رو بگم احسان که ارسال توپ برای مهاجم اصلی بدترین گزینه ممکنه چون مهاجم اصلی همیشه با یار بلندزن دفاع حریف تو سطح آلتیمیت (یا بازی با رقیب درست و حسابی)‌ یارگیری میشه
ولی با این حال به نظر من بهترین تنظیماتش به این شکله
اول Support Runs رو تو حالت Stay Central قرار بده که تقریبا بره بین دو مدافع حریف قرار بگیره
بعد Attacking Runs رو بذار رو حالت Target Man که مهاجم استارت های انفجاری هم بزنه بعضا اگر خنگ شد خودت دستی دکمه استارت رو بزن که حرکت کنه
ولی تو این فیفای سگ مذهب :D انقدر خفن تله آفساید میذارن که دستی خیلی سخت بتونی این کارو انجام بدی
نکته مهم دیگه اینه که Defensive Supp هم بذار روی Stay Forward که اصلا به عقب برنگرده و همیشه کنار مدافعش من تو من باشه
این خیلی مهمه که ارسال برای مهاجم هدف باید دقیقا جلوتر از مدافع و محدوده ای باشه که دروازه بان جلو نیاد چون تمامی ارسال ها برای استرایکر مرکزی رو دروازه بان (تو سطح آلتیمیت) مشت میکنه و من تا حالا اشتباه دروازه بان تو این حالت ندیدم برای همین باید محدوده تحت پوشش رو تو ذهن داشته باشی قبل ارسال.

اما پیشنهادم بهت اینه داداش وینگر های سرعتی با قد نسبی خوب داشته باش (قد ۶ فوت یا ۵و۱۱)
بعد تو تنظیماتشون گزینه Supp on Crosses رو بذار روی Get into the box و سعی کن توپ رو به وینگر هات برسونی اینطوری خیلی راحت هر ارسالی رو میتونی بفرستی رو سرشون
هوش مصنوعی دروازه بان تو بالاترین سطح هم حتی در مقابل ارسال برای وینگ هایی که به تو زدن الاغی بیش نیست :D مثل بز صبر میکنه وینگت هدشو بزنه قشنگ نقطه کورشه
ولی خب تو ۱۹ اینطوری بود که تو هر بازی ۶ دقیقه حداقل ۳ تا گل راحت میزدم
اما تو این فیفا بازم خیلی ساده میتونم توپ رو بفرستم رو سر بازیکنم ولی تمامی ضرباتش میره تو باقالیا
اره وینگر هارو که تنظیماتشون رو همین میذارم ولی مهاجم نوک رو اینو تست میزنم
تو فوتبال واقعی هم تیر دوم نقطه کور مدافعین و گلر حساب میشه خب
برا هد زدن هم بازیکن رو بعد از ارسال بکش جلوی مدافع تا هد بزنه.من از بچگی اینطوری هد میزدم تا الانش .همه هم اینکارو میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر