FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ویدئو گیم پلی و عکس هایی که از فیفا 20 نشون داده شده و در اینترنت پخش شده گفته شده که فیک بوده و چهره ها و .... مربوط به ماد هایی هستش که بر روی نسخه پی سی اضافه شده .

شایعاتی هم شده که کریر امسال ویژگی های جدیدی بهش اضافه شده و میتونید منتظر اخبار خوبی در رابطه با بخش کریر باشید .

اون ویدئو های فیس بارسا هم ماد بر روی پی سی هستش .

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
من دو تا نکته بگم برم
اول اینکه ویدئو هایی که با اسم گیم پلی فیفا ۲۰ اومده همون ۱۹ هست و هیچ گیم پلیی از ۲۰ نیومده و اولیاش تو گیمز کام میاد.
دوم اینکه یه سریا که عضو ea game changer هستن اجازه داشتن مود کیک آف رو بازی کنن و هیچ مودی حتی ولتا رو نتونستن تست کنن.
مواردی که میگن تغییر کرده:
پنالتی و ضربه ازاد با سیستم جدید شدیدا سخته و نیاز به تمرین خیلی زیادی داره.
سانترا و هد زدنا کلا سخت شده و دیگه مثل ۱۹ شخمی شخمی نمیشه سانتر کنی هد بزنی.
حرکت گلر خیلی کند شده و تاثیرشو از دست داده.
تایم فینیشینگ تقریبا از بین رفته و ریسک بسیار بالایی داره.
سرعت بازی بین ۱۸ و ۱۹ هست نه میگ میگ مثل ۱۸ نه کند مثل ۱۹.
یعنی اگه دفاعو رد کنی دیگه به این راحتی بهت نمیرسن.
دریبل های پشت هم شامل ارور میشه اما خیلی تاثیر نمیزاره.
یکی دوتاشونم میگن بهترین فیفای این نسله.
هرچند به نظر من از اون آشغالی که ۱۹ بود بعیده یهو ۲۰ بشه بهترین.
باید منتظر بمونیم گیم پلی رسمی بیاد

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
همه اینا اگر واقعیت داشته باشه (که احتمالا زر مفته) با یه آپدیت به حالت دیفالت گند خودش برمیگرده و بازی پر از باگ و نابرابری میشه
اواخر نسل اونم چه کمپانی بیاد تغییرات ایجاد کنه؟!
عمرا
تنها امیدی که به فیفای امسال دارم بازی کردن پدرم و فوتبال خیابونیه :D

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
ویدئو گیم پلی و عکس هایی که از فیفا 20 نشون داده شده و در اینترنت پخش شده گفته شده که فیک بوده و چهره ها و .... مربوط به ماد هایی هستش که بر روی نسخه پی سی اضافه شده .

شایعاتی هم شده که کریر امسال ویژگی های جدیدی بهش اضافه شده و میتونید منتظر اخبار خوبی در رابطه با بخش کریر باشید .

اون ویدئو های فیس بارسا هم ماد بر روی پی سی هستش .
سلام عزیز ویدیو که من گذاشتم فکر نمیکنم فیک بوده باشه چون اون نمای دوربین اصلا نیست تو فیفا ولی غیر اون منم فکر میکنم بقیه فیک باشه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سلام عزیز ویدیو که من گذاشتم فکر نمیکنم فیک بوده باشه چون اون نمای دوربین اصلا نیست تو فیفا ولی غیر اون منم فکر میکنم بقیه فیک باشه
با سلام به شما . والا این رو لوکاس پزاتی گفته و کسی هم که جز بخش سوشال مدیای فیفا بوده پستش رو لایک کرده و موضوع مهم تر اینه اصلا EA گیم پلی رسمی از بازی نشون نداده و این ویدئو هم احتمالش هست روی پی سی باشه و این دوربین هم با مادی میشه راحت درستش کرد .

گیم پلی و همه چیز هم به شدت به فیفا 19 میخوره خداییش ! بازم خبر جدید تری دستم اومد براتون میذارم .

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
IMG_0686.jpg
این عکسو تو یه کانال دیدم که نوشته بود یه یوتیوبر برزیلی لیک کرده و خبر ازفوتبال باشگاهی بانوان داده به بانوان و ایناش کاری ندارم ولی اگه درست باشه عکس قشنگ زدن فیزیک پارچه و لباس رو نسل بعدی کردن عجیب طبیعی و خوبه ولی با انتظاری ک از ea میره بعید میدونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Destro

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
View attachment 110983
این عکسو تو یه کانال دیدم که نوشته بود یه یوتیوبر برزیلی لیک کرده و خبر ازفوتبال باشگاهی بانوان داده به بانوان و ایناش کاری ندارم ولی اگه درست باشه عکس قشنگ زدن فیزیک پارچه و لباس رو نسل بعدی کردن عجیب طبیعی و خوبه ولی با انتظاری ک از ea میره بعید میدونم

Sent from my iPhone using Tapatalk
این 3D CG برای نشون دادن کیت های جدید هستش و خود باشگاه ها رو نمایی کردن ( ادیتور های CG ساز که باشگاه ها در اختیار دارن ) و ارتباطی به فیفا نداره .

قبل این که فیفا 20 و PES 2020 رونمایی بشن هر کسی میومد میگفت این مال نسخه فیفا 20 هستش و یکی دیگه میگفت مال نسخه PES 2020 هستش .

چنین کیفیتی ( حالا کیفیت این عکس خوب نیست و بهترش رو ببینید کیفیت پارچه و ... بی نظیره ) رو شاید در نسل بعدی بازی های فوتبالی ببینیم .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
FIFA 20 gameplay details are scheduled to arrive in mid-July, with details on career mode and pro clubs, coming at the end of July
Details on FIFA 20 Gameplay, Career Mode & Pro Clubs Coming in July, FIFA Ultimate Team & Volta Football in August - Operation Sports
حالا چقدر حقیقت داره نمیدونم خبر مال ماه گذشته هست.
باید ببینیم تو کریر واقعا تغییری قراره بدن یا نه.
کریر صد در صد تغییراتی کرده و دچار بهبود هایی شده . واقعا خیلی بعیده ویژگی جدیدی بهش اضافه نشده باشه . البته کریر فیفا بنیان و ریشش عالیه . مشکل پایه ای و ریشه ای نداره . ( حالا به جز بخش ترانسفر که در این سال های اخیر دچار مشکل شده و یه سری باگ و خرید و فروش آسون و ... دیده میشه که باید رفع بشه و بخش بازیکنان جوان باشگاه که چهره هاشون خیلی بد کیفیت هستش و یه سری موضوعات دیگه که باید برطرف بشه ..... ) یعنی کریر فیفا در حالت نرمال خوبه و فقط موضوع اینه در این دو سه سال اخیر توجه ویژه ای بهش نشده و ویژگی های جدیدی بهش اضافه نشده . واقعا میتون بخش تیم داری مثل انتخاب پزشک و فیزیو تراپ و حاشیه های مربوط به باشگاه و رابطه مربی با بازیکن و مدیران باشگاه و تاثیراتش صحبت ها و کار هاش بر روحیه تیمی و ... ... برای باشگاه و این چیزا رو اضافه کنن و بخش ترانسفرش رو عمیق تر و سخت تر و هوشمند تر کنن و خیلی موضوعات دیگه که میتونن به بخش کریر اضافه کنن .

فکر کنم امسال یه سری ویژگی های جدید به بخش کریر اضافه بشه و خیلی بعیده که این کار رو نکرده باشن . خودشون هم گفتن در این ماه از بخش کریر رونمایی میشه و پس این داره نشون میده این بخش دچار تغییرات و بهبود هایی شده و حالا چقدر و چه میزان خب مشخص میشه .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
فیفا12 تغییرات خیلی خوب و زیادی داشت اونم تو نسل قبل بعد اون همه فیفا ها لاک‌پشتی بود تغییراتشون
فیفا 12 تو زمان خودش انقلابی کرده بود . قشنگ یاد حرف های دیوید روتر کارگردان اون زمان بازی میفتم که قبل از انتشار بازی اومد گفت فیفا 12 انقلاب به پا میکنه و خداییش با اضافه کردن تاکتیکال دیفندینگ و موتور فیزیک ایمپکت انجین انقلابی هم به پا کرد و فیفا 12 متای بالایی هم گرفت و متای 90 رو گرفت و شوخی نیست این متا برای یه بازی ورزشی . فیفا نسل هفتم بی نظیر بود و سیاست های EA هم عالی بود و بازی شاهکار دد اسپیس و کلی بازی خفن دیگه نسل هفت رو کرد و بخش ورزشی هم که دست پیتر مور بود و یادمه گفته بود کیفیت براش از هر چیزی مهم تر هستش و ....

Capture21521521521.PNG

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
فیفا 12 تو زمان خودش انقلابی کرده بود . قشنگ یاد حرف های دیوید روتر کارگردان اون زمان بازی میفتم که قبل از انتشار بازی اومد گفت فیفا 12 انقلاب به پا میکنه و خداییش با اضافه کردن تاکتیکال دیفندینگ و موتور فیزیک ایمپکت انجین انقلابی هم به پا کرد و فیفا 12 متای بالایی هم گرفت و متای 90 رو گرفت و شوخی نیست این متا برای یه بازی ورزشی . فیفا نسل هفتم بی نظیر بود و سیاست های EA هم عالی بود و بازی شاهکار دد اسپیس و کلی بازی خفن دیگه نسل هفت رو کرد و بخش ورزشی هم که دست پیتر مور بود و یادمه گفته بود کیفیت براش از هر چیزی مهم تر هستش و ....

من خودم اولین فیفایی که نسل قبل رفتم همین ۱۲ بود واقعا عالی بود گرافیک عجیب غریب انجین جدید همون بخش تاکتیکی لذت عجیبی میداد مدام شب و روز کریر مد میرفتم و معتاد شده بودم
عملا pes گوشه خونه خاک میخورد و نیم ساعتم نمیشد تحمل کرد ولی میگن در روی یک پاشنه نمیچرخه همینم شد !

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
مطمئن نیستم گیمپلی نسخه فیک پچ شده رو PC باشه یا واقعا فیفا 20 باشه ... بهرحال گفتم بذارم ببینید:
بارسا و رئال:
چقدر خوب بودش .. یعنی میتون به این خوبی پچ کنن ؟! دمشون گرم اگه پچ باشه این :D
ولی بعیده به نظرم واقعا فیفا 20 هستش

• Like
Reactions: Siamak61

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
مطمئن نیستم گیمپلی نسخه فیک پچ شده رو PC باشه یا واقعا فیفا 20 باشه ... بهرحال گفتم بذارم ببینید:
بارسا و رئال:
فیک هستش علی جان . هنوز هیچ گیم پلی رسمی از بازی نشون داده نشده . رفتن بازی رو تست کردن و یه سری صحبت ها کردن ولی هیچ ویدئویی تا به حال منتشر نشده .

به هر حال دستت درد نکنه بابت گذاشتن این ویدئو ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر