نمایشگاه/رویداد Square Enix E3 2019 Press Conference

بهترين بخش و خبر در رابطه با ريميك final fantasy VII براي شما چه بود

• مشخص شدن تاريخ عرضه و قرار گرفتن امكان پيشخريد بازي

رای‌ها: 4 25.0%
  • تاكيتيكال مود و امكان بازي كردن به شيوه هاي مدرن يا كلاسيك تر

رای‌ها: 11 68.8%
  • عرضه بازي بر روي دو بلوري

رای‌ها: 1 6.3%
  • رونمايي از اديشن هاي مختلف بازي

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    16

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
4233A3FD-EE33-483C-B2B0-775B77F31E90.jpeg
زمان برگزاري : سه شنبه ٢١ خرداد ماه ساعت ٥:٣٠
با حضور عناويني مثل avengers, final fantasy vii Remake و حضور احتمالي شركت پلاتينيوم احتمالا امسال اسكوئر انيكس كنفرانسي درخور خواهد داشت.
انتظارات و اخبار در دسترس خود را با بقيه افراد به اشتراك بگذاريد.

به اميد نمايش هاي رنگين در اين كنفرانس

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
تو نسخه اول که عمرا باشدش
بله. تو اپیزود اول احتمال قوی نباید باشه.
لزومی هم نداره چون کارکترها برای این قسمت زیاد هستن.
معلوم نیست که پایان اپیزود اول ریمیک دقیقا پایان دیسک یک ffvii هست یا نه.
یک نکته تو ffvii اصلی کلا میشد بدون پیدا کردن vincent و yufi رفت واسه پایان بازی و نحوه باز کردن این کارکترها خیلی هم جالب و فکری بود.
گفتن در ریمیک اینجور نیست. بنظر میاد همین ریمیک رو کاملتر میکنه و تصمیمشون درسته.

یک سوال دقت کردین تو تریلر چرا چشم های تیفا قرمزه؟؟؟!!

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
م
بله. تو اپیزود اول احتمال قوی نباید باشه.
لزومی هم نداره چون کارکترها برای این قسمت زیاد هستن.
معلوم نیست که پایان اپیزود اول ریمیک دقیقا پایان دیسک یک ffvii هست یا نه.
یک نکته تو ffvii اصلی کلا میشد بدون پیدا کردن vincent و yufi رفت واسه پایان بازی و نحوه باز کردن این کارکترها خیلی هم جالب و فکری بود.
گفتن در ریمیک اینجور نیست. بنظر میاد همین ریمیک رو کاملتر میکنه و تصمیمشون درسته.

یک سوال دقت کردین تو تریلر چرا چشم های تیفا قرمزه؟؟؟!!
من حس میکنم پارتی رو مدیریت و کارگردانی میکنن و همه کارکتر ها همزمان در دسترس نباشن ، به جز بخش های که کارکتر ها داستانی جدا میشن از پارتی!

من بیشتر از همه دوست داشتم xiii رو ببینم! خصوصا گیم پلیش ،که احتمالا اونم تو نسخه اول نباشه

• Like
Reactions: Genesis

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
م

من حس میکنم پارتی رو مدیریت و کارگردانی میکنن و همه کارکتر ها همزمان در دسترس نباشن ، به جز بخش های که کارکتر ها داستانی جدا میشن از پارتی!

من بیشتر از همه دوست داشتم xiii رو ببینم! خصوصا گیم پلیش ،که احتمالا اونم تو نسخه اول نباشه
من یادمه زمان ورسوس هم نومورا گفته بود که از این چهار شخصیت...سه تاشون رو انتخاب می کنید و بینشون می تونید سوییچ کنید...تا جایی هم که یادم میاد ورسوس هم تو جریان بازی سه تا شخصیت رو نشون میداد تو کات سین ها ولی شخصیت ها بودن...

• Like
Reactions: Genesis and vaan 2

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
م

اتفاقا xiii توی میدگاره. بزودی می بینیمش!
همین ساختمان شینرا که توی تریلر لابی و چند طبقه داخلش رو نشون دادن. طبقه 70 فکر کنم و در دیسک اول نسخه اصلی میاد توی بازی.

تقریبا با هرتریلر یک شخصیت رو دارن رونمایی میکنن. اندازه میدگار که راحت صد برابر نسخه اصلیه.
یک نکته جالب تر اگر دقت کرده باشین توی FFVIIAC شهر میدگار و سکتورهاش که داریم می بینیم نیست بلکه مردم مهاجرت کردن و توی midgar edge هستن و اونجا زاغه نشینیهای شهر میدگاره. که الان میبینم مقداریش هم توی زوم بک تریلر حاضر معروف از آریث دیده میشه....

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
زیبایی این عکس جدا از صدا پیشه هاشون ، نیتن و جوئلن ، نیتن عاشق پروازه و با زمین میونه خوبی نداره ! ، و جوئل ... که محکوم به هالک بودنه !! . با اینکه خندوندم ، همزمان اشکمم درآورد ! . دلم برای جفتشون بدجور تنگ شده .

e04159_.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر