نمایشگاه/رویداد Square Enix E3 2019 Press Conference

بهترين بخش و خبر در رابطه با ريميك final fantasy VII براي شما چه بود

• مشخص شدن تاريخ عرضه و قرار گرفتن امكان پيشخريد بازي

رای‌ها: 4 25.0%
  • تاكيتيكال مود و امكان بازي كردن به شيوه هاي مدرن يا كلاسيك تر

رای‌ها: 11 68.8%
  • عرضه بازي بر روي دو بلوري

رای‌ها: 1 6.3%
  • رونمايي از اديشن هاي مختلف بازي

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    16

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
4233A3FD-EE33-483C-B2B0-775B77F31E90.jpeg
زمان برگزاري : سه شنبه ٢١ خرداد ماه ساعت ٥:٣٠
با حضور عناويني مثل avengers, final fantasy vii Remake و حضور احتمالي شركت پلاتينيوم احتمالا امسال اسكوئر انيكس كنفرانسي درخور خواهد داشت.
انتظارات و اخبار در دسترس خود را با بقيه افراد به اشتراك بگذاريد.

به اميد نمايش هاي رنگين در اين كنفرانس

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
Outriders شوتر اول شخص جدید People Can Fly.
Babylon's Fall بازی جدید پلاتونیوم.
دمت گرم اضافه كردم
پس با اين اوصاف واقعا نمايشاي خوبي قراره ببينيم تو اين كنفرانس :D راستش اينقد كنفرانش پارسالشون اشغال بود كه اصن ولش كن :|:D اميدوارم امسال كنفرانسشون راضي كننده باشه

• Like
Reactions: Hamid Payne

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
جایی اشاره شده دوباره نمایش از قبل ضبط شده دارن یا اجرای زنده ؟از اونجایی که اسکوار تو اخرین گزارش سالانشون رو کنفرانس E3 خیلی حساب باز کرده امیدوارم نمایش زنده داشته باشن ....

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
جایی اشاره شده دوباره نمایش از قبل ضبط شده دارن یا اجرای زنده ؟از اونجایی که اسکوار تو اخرین گزارش سالانشون رو کنفرانس E3 خیلی حساب باز کرده امیدوارم نمایش زنده داشته باشن ....
FD0D9CB9-45D2-4D9E-AA48-0DEE51F2F452.jpeg
تو گيم اسپات نوشته زندست و از پيش ضبط شده نيست حالا اين كه چطور و چگونه باشتشو دقيقا نميدونم :D

• Like
Reactions: Akiba and Ali Venom

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به نشانه ی اعتراض رای نمیدم :| خو من خیلی از گزینه ها رو میخوام! :)) چجوری انتخاب کنم؟ :D ولی .... همممم...

خوب، به Avengers و FF VII R و WoFF رای میدم:D
KH III DLC رو میزارم برای TGS و یا حتی پاریس:-" اگر چیز خفنی میخواد باشه...و بازی فقط یک DLC (یا بهتر بگم Expansion ) میخواد داشته باشه، هنوز زوده:D .... گرچه اون کی بلیدهایی که قول دادن مجانی اضافه بشه رو شاید نشون بدن:D

Babylon's Fall هم.... منتظرشم، ولی فکر کنم Co Op چیزی باشه! حالا معرفی بشه ببینیم چی به چی در میاد ازش، اما با این حال بهش امیدوارم:D

New FF هم که با وجود FF VII R بعید میدونم معرفی بشه! :D ولی اینکه تا کی نخوان FF XVI رو با FF VII Rی که دو قرن عرضه کاملش طول میکشه، شاخ به شاخ نکنند نمیدونم:-"
---
این دوتا هم دیشب تو اون تاپیک گذاشته بودم... فکر کنم اینجا هم باشه بد نباشه:p

اون شایعه ای که چندی قبل اومده بود رو بزارم،شاید برای کسی غیر از من جذاب باشه:D

شخصیت محوریه داستان Kamala Khan خواهد بود (گویا Ms Marvel اسم حرفه ایش میشه:D ) ، مدتیه که اونجرز از هم پاشیده شده و حالا این بشر نقش کلیدی توی جمع کردن اعضا داره

یه بازیه داستانیه درست حسابیه(و به کمیک ها نزدیک تره و نه MCU )

بازی رو میشه کاملا 1نفره بازی کرد و بقیه ی اعضا رو AI کنترل میکنه، همینطور که بالا هم مشخص شد تا 4نفر میشه Co Op بازیش کرد

Helicarrier (همون هواپیما... ناو که توی فیلم های اونجرز هم دیدیم) ، Hub اصلیه بازیه... البته سقوط نموده:-"

مراحل بازی رو به KH تشبیه کردن(و البته تفاوت زیادی داره توصیفش:)) ) ، بازی مثل بتمن و اسپایدی Open World نیست ، ولی مثل خود KH هم مراحلش خطی نیست... در اصل مراحل نقش دنیاهای KH رو بازی میکنند، اما هر مرحله/منطقه به قدری بزرگ هست که به درد کاراکترهایی که اساسشون پرواز هست هم بخوره! ( Iron Man :x )
همممم... شاید مثل دنیای Big Hero 6ه کینگدام هارتز....؟ یا بزرگ ترش دزدان دریایی کارائیبش:D الان که این دوتا رو یادم اومد یکم بیشتر قابل درک شد برام:D

خبری از Loot و این حرف ها تو بازی نیست، مثال هم زده شده مثلا انتظار پیدا کردن جت پک Rare و لجندری و ... برای آیرون من نداشته باشید! پیشرفت کاراکترها بر اساس Skill Tree و این حرفاست

Ms Marvel و Iron Man و Hulk هم اوایل بازی تیم رو تشکیل میدن ... اگر تغییر نکنه این مورد... (>:) کاراکتر محبوبم از اول بازی در دسترسه! یوهاهاهاها>:) )

---
اینا یه سری شایعه ای بود که اخیرا اومده... اون بخش Co Opش حداقل تایید شده فعلا، ببینیم بقیش چی میشه!
که البته قبل از این هم شایعه ش بود...ولی مقداری منفی بود که شاید داستان محور نباشه بازی و یا یک بازی GAAS دیگه باشه که تمرکزش روی Loot و این حرفاست! حداقل اگر اینا باشه که من خیلی براش هایپم:D

چیزایی که میخوام... هممم... قاعدتا تعداد کاراکترهاش به قدری هست که رضایت بخش باشه:D و واقعا جز MCU کسی رو نمیشناسم از کمیک ها! که درخواست حضورش رو داشته باشم!

پس به جاش، امیدوارم تنوع مراحل زیاد باشه! :D نیان 4-5تا مپ تحویل بدن بگن برید دست خدا!

بازی اونقدر محتوا داشته باشه که بخوایم با همه کاراکترها بازی کنیم! جوری نشه که بعد از تموم کردن بازی، بگیم دیگه حسش نیست سراغ بقیه هیرو ها برم!

از نظر گرافیکی دوست دارم شبیه اسپایدی باشه! نه برن سمت واقع گرایانه کامل، نه کارتونی! این اسپایدی از این نظر به نظرم خیلی بالانس خوبی داشت! کلا معجون اسپایدی همه جوره بهم چسبید! :x

تبلیغات با سونیه دیگه؟ اگر اسپایدی هست...لباس اسپایدی PS4 رو میدن دیگه؟ :p البته الان که فکرش رو میکنم...اینا عمرا بتونند گشت و گذار اسپایدی رو اونجوری لذت بخش در بیارن! همش مقایسه میشه میخوره تو ذوقمون:-" شاید نباشه بهتر باشه:))

به طور کلی من این نسل از Square Enix راضی بودم، بازی های جذابی برام داشته،برای همین دیدم به این بازی هم مثبته! امیدوارم بعد از نمایش هم مثبت بمونه!

خبر جدید از Square Enix :-"
New Parasite Eve Trademark found (Not a renewal)

سال های قبل فکر میکنم خواستار داشت...
@BARDI YA فکر کنم خیلی دنبالش بود:D

View attachment 108219
تو گيم اسپات نوشته زندست و از پيش ضبط شده نيست حالا اين كه چطور و چگونه باشتشو دقيقا نميدونم :D
اول که تشکرات فراوان برای تاپیک :D انشاالله کنفرانس خوبی هم میشه >:)

SE چندسال پیش هم کنفرانس زنده داشت فکر کنم... اون سال که Nier رو معرفی کردن اگر اشتباه نکنم! البته خیلی جمع و جور بود:D
امسالم یحتمل همونجوری باشه!

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
به نشانه ی اعتراض رای نمیدم :| خو من خیلی از گزینه ها رو میخوام! :)) چجوری انتخاب کنم؟ :D ولی .... همممم...

خوب، به Avengers و FF VII R و WoFF رای میدم:D
KH III DLC رو میزارم برای TGS و یا حتی پاریس:-" اگر چیز خفنی میخواد باشه...و بازی فقط یک DLC (یا بهتر بگم Expansion ) میخواد داشته باشه، هنوز زوده:D .... گرچه اون کی بلیدهایی که قول دادن مجانی اضافه بشه رو شاید نشون بدن:D

Babylon's Fall هم.... منتظرشم، ولی فکر کنم Co Op چیزی باشه! حالا معرفی بشه ببینیم چی به چی در میاد ازش، اما با این حال بهش امیدوارم:D

New FF هم که با وجود FF VII R بعید میدونم معرفی بشه! :D ولی اینکه تا کی نخوان FF XVI رو با FF VII Rی که دو قرن عرضه کاملش طول میکشه، شاخ به شاخ نکنند نمیدونم:-"
---
این دوتا هم دیشب تو اون تاپیک گذاشته بودم... فکر کنم اینجا هم باشه بد نباشه:p

اول که تشکرات فراوان برای تاپیک :D انشاالله کنفرانس خوبی هم میشه >:)

SE چندسال پیش هم کنفرانس زنده داشت فکر کنم... اون سال که Nier رو معرفی کردن اگر اشتباه نکنم! البته خیلی جمع و جور بود:D
امسالم یحتمل همونجوری باشه!
خواهش ميكنم قابلي نداره :Dگزينه ها رو سه تا گذاشتم اما اخرش اينقد بازي اضاف شد كه خودمم دلم خواست بيشتر ٣ گزينه رو انتخاب كنم :)) ولي گفتم لوس ميشه ديگه خدايي :D

من خودم به avengers يه حس دوگانه اي دارم به خاطر همين خيلي منتظر ديدنشم...پيشه خودم دوس دارم خيلي بازي خفني بشه اما يه خورده ناممكنه تو مغزم :D ببين مثلا اخرين بازي ابرقهرماني اي كه داشتيم همين اسپايدرمن بود :D يه تصوري داشتيم پيش خودمون كه اگه بخوان از اسپايدرمن بازي بسازن بايد چطوري باشه كه خوب بازي شبيه به همون تصور و حتي بهتر بود :D اما اونجرزو خدايي نميتونم تصور كنم چيكار ميخوان باش كنن :D
همين بحث طراحي مرحله...محيطي كه برا رومانوف و هاك آي و كپ بزرگ در نظر گرفته ميشه برا ايرون من و هالك و تور كوچيكه :D
تو سيتستم مبارزات و دشمنا و اينام همين وضعه و از اونجايي كه بازي كواپ داره پس مرحله براساس هيرو مورد نظر پرداخت نشده يكم ميتونه اوضا قاراشميش بشه كه اميدوارم كريستال از پس اين قضيه كنار بياد :Dنميدونم منظورمو گرفتي يا نه كلا بد انتقال ميدم حرفمو ولي اين از اين :D

من هنو كينگدام هارتز سه رو بازي نكردم(شرم برمن:D) پس واسه dlc و اين حرفام هايپ نيستم فعلا...اما ايشالا dlc واقعا درست و حسابي باشه واز دنياهاي كلاسيك بزارن توش=P~كينگدام سه به دنيا هاي كلاسيك نياز داره :D

FF Vii هم منتظرم اما اين اپيزودي بودنش تو ذوقمه :( ميزدين دو تا سه تا ديسكش ميكردين گرون تر ٦٠ ميفروختين هركاري ميكردين ولي خدايي اپيزوديك ؟:D ده پونزده سال انتظار ريميك شدنشو كشيديم بايد ده پونزده سالم صبر كنيم تا اپيزوداي مختلفش عرضه شه عاخه ينيييي چيييييي x-(

از "مردم ميتونن پرواز كنن"هم خوشم مياد چه اون زمان كه با اپيك همراه بودن چه بعدش و قبلش خلاصه كارشون تو شوتر سازي حرف نداره :x outriders هم احتمالا بازي نابي بشه و بسي باش حال كنيم :D
—————————
قبل اينكه تاپيكو بزنم فقط انگيزم تاپيك نداشتنش بود :)) بعد كه شروع كردم به گذاشتن نظر سنجي ديدم چقد منتظر اين بازيام خودمم و چقد حيف بود ك تاپيك نداشت :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
xplb_unnamed_(1).jpg

V7hWnhautBzkYg

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
حالا ببینیم نمایش اونجرز چی میشه چع رقابت ابرقهرمانی شده یک هالیوود گیم درست شده از یک طرف استاوارز از اون طرف اونجرز

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
DLCه KH III ....
پر از هیچی بود:-" دوتا کاتسین جدید نشون دادن‌... با اون کاراکترهای قابل بازی موجود، یک مبارزه دیگه بهشون اضافه شده...

ولی نه مبارزه جدیدی نشون دادن،نه محیط جدیدی ...
امیدوارم DLC واقعا در حد همین تغییرات جزئی نباشه! یه چیز خیلییی بزرگ تر میخوام ازشون:D

ویرایش : یادم رفت بگم...تریلر از ته بازیه، اگر بازی رو تموم نکردید، نبینید:-"

آخرین ویرایش:
  • Wow
Reactions: mohsenebrahimi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر