Square Enix E3 2019 Press Conference

بهترين بخش و خبر در رابطه با ريميك final fantasy VII براي شما چه بود

• مشخص شدن تاريخ عرضه و قرار گرفتن امكان پيشخريد بازي

رای‌ها: 4 25.0%
  • تاكيتيكال مود و امكان بازي كردن به شيوه هاي مدرن يا كلاسيك تر

رای‌ها: 11 68.8%
  • عرضه بازي بر روي دو بلوري

رای‌ها: 1 6.3%
  • رونمايي از اديشن هاي مختلف بازي

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    16

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,614
2,944
نام
فرهاد
بهترین خبر سال برای من ریسمتر FF8 بود.

• Like
Reactions: Genesis

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,186
2,424
نام
mohammad
م

من حس میکنم پارتی رو مدیریت و کارگردانی میکنن و همه کارکتر ها همزمان در دسترس نباشن ، به جز بخش های که کارکتر ها داستانی جدا میشن از پارتی!

من بیشتر از همه دوست داشتم xiii رو ببینم! خصوصا گیم پلیش ،که احتمالا اونم تو نسخه اول نباشه
من یادمه زمان ورسوس هم نومورا گفته بود که از این چهار شخصیت...سه تاشون رو انتخاب می کنید و بینشون می تونید سوییچ کنید...تا جایی هم که یادم میاد ورسوس هم تو جریان بازی سه تا شخصیت رو نشون میداد تو کات سین ها ولی شخصیت ها بودن...

• Like
Reactions: Genesis and vaan 2

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
737
169
م

من حس میکنم پارتی رو مدیریت و کارگردانی میکنن و همه کارکتر ها همزمان در دسترس نباشن ، به جز بخش های که کارکتر ها داستانی جدا میشن از پارتی!

من بیشتر از همه دوست داشتم xiii رو ببینم! خصوصا گیم پلیش ،که احتمالا اونم تو نسخه اول نباشه
اتفاقا xiii توی میدگاره. بزودی می بینیمش!
همین ساختمان شینرا که توی تریلر لابی و چند طبقه داخلش رو نشون دادن. طبقه 70 فکر کنم و در دیسک اول نسخه اصلی میاد توی بازی.

تقریبا با هرتریلر یک شخصیت رو دارن رونمایی میکنن. اندازه میدگار که راحت صد برابر نسخه اصلیه.
یک نکته جالب تر اگر دقت کرده باشین توی FFVIIAC شهر میدگار و سکتورهاش که داریم می بینیم نیست بلکه مردم مهاجرت کردن و توی midgar edge هستن و اونجا زاغه نشینیهای شهر میدگاره. که الان میبینم مقداریش هم توی زوم بک تریلر حاضر معروف از آریث دیده میشه....

.Amirone

ゴースト オブ ツシマ
Gold User
Oct 1, 2009
2,851
16,477
زیبایی این عکس جدا از صدا پیشه هاشون ، نیتن و جوئلن ، نیتن عاشق پروازه و با زمین میونه خوبی نداره ! ، و جوئل ... که محکوم به هالک بودنه !! . با اینکه خندوندم ، همزمان اشکمم درآورد ! . دلم برای جفتشون بدجور تنگ شده .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟