دانلود فوتبال 2004 پلی استیشن 1 (PS1)

nelital

کاربر سایت
Jul 9, 2015
6
با درود
فوتبال 2004 برای پلی استیشن 1 (winning eleven 2004 ps1) را می‌تونید از لینک زیر دانلود بنمایید هم در سایت پرشین گیگ آپلود شده و هم در گوگل درایو. برای دانلود از گوگل درایو اگر نیاز شد از فیلتر شکن استفاده کنید و برای اینکه حجمش زیاد بود به 3 فایل با پسوند rar بخش شده است و بعد از اینکه با برنامه winrar (یا هر برنامه دیگه‌ای که می‌تونید این سه فایل unrar کنید) این 3 فایل را unrar کردید (برای اینکه بتونید unrar کنید باید همه 3 فایل را دانلود کرده باشید) اگر پسوند ایمج گرفته شده nrg بود و برنامه شبیه‌ساز شما این پسوند را پشتیبانی نمی‌کند برای اینکه در برنامه‌های شبیه ساز بتوانید بازی کنید از برنامه‌هایی که برای تبدیل فایل با پسوند nrg به فایل با پسوند bin هست می‌تونید استفاده کنید.
من چند سال پیش خیلی دنبالش بودم تا اینکه توی یکی از سایت‌های فروم درخواست دادم و کاربر گرامی با نام میلاد شاید بود CD بازیشو داشت و ایمیج گرفت و آپلود کرد. امیدوارم نیک و خوشبخت و شاد باشند همیشه.

هر 3 لینک دانلود از دو سرور پرشین گیگ و گوگل درایو:

لینک1:
دانلود از پرشین گیگ:
Download WE2004.part1.rar
دانلود از گوگل درایو:

لینک2:
دانلود از سایت پرشین گیگ:
Download WE2004.part2.rar
دانلود از گوگل درایو:

لینک3:
دانلود از پرشین گیگ:
Download WE2004.part3.rar
دانلود از گوگل درایو:

Capture.JPG Capture1.JPG Capture2.JPG Capture3.JPG

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
با درود
فوتبال 2004 برای پلی استیشن 1 (winning eleven 2004 ps1) را می‌تونید از لینک زیر دانلود بنمایید هم در سایت پرشین گیگ آپلود شده و هم در گوگل درایو. برای دانلود از گوگل درایو اگر نیاز شد از فیلتر شکن استفاده کنید و برای اینکه حجمش زیاد بود به 3 فایل با پسوند rar بخش شده است و بعد از اینکه با برنامه winrar (یا هر برنامه دیگه‌ای که می‌تونید این سه فایل unrar کنید) این 3 فایل را unrar کردید (برای اینکه بتونید unrar کنید باید همه 3 فایل را دانلود کرده باشید) اگر پسوند ایمج گرفته شده nrg بود و برنامه شبیه‌ساز شما این پسوند را پشتیبانی نمی‌کند برای اینکه در برنامه‌های شبیه ساز بتوانید بازی کنید از برنامه‌هایی که برای تبدیل فایل با پسوند nrg به فایل با پسوند bin هست می‌تونید استفاده کنید.
من چند سال پیش خیلی دنبالش بودم تا اینکه توی یکی از سایت‌های فروم درخواست دادم و کاربر گرامی با نام میلاد شاید بود CD بازیشو داشت و ایمیج گرفت و آپلود کرد. امیدوارم نیک و خوشبخت و شاد باشند همیشه.

لینک1:
دانلود از پرشین گیگ:
دانلود از گوگل درایو:

لینک2:
دانلود از گوگل درایو:

لینک3:
دانلود از پرشین گیگ:
دانلود از گوگل درایو:

View attachment 108201View attachment 108202View attachment 108203View attachment 108204
سلام
آقا دمت گرم:x
خاطراتمونو زنده کردی باش:)
فقط یادمون انداختی که پیر شدیم رفت:-<

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

nelital

کاربر سایت
Jul 9, 2015
6
سلام
آقا دمت گرم:x
خاطراتمونو زنده کردی باش:)
زمان زیادی به فروم سر نزده بودم امروز پست شما را دیدم.
ممنونم از محبتتون
خوشحال شدم که هم برای شما و هم برای سایر کاربران این فروم خوشحال کننده بود.
زنده دل باشید همیشه.

• Like
Reactions: atzoriha

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
با درود

لینک1:
دانلود از پرشین گیگ:
دانلود از گوگل درایو:

لینک2:
دانلود از گوگل درایو:

لینک3:
دانلود از پرشین گیگ:
دانلود از گوگل درایو:

View attachment 108201View attachment 108202View attachment 108203View attachment 108204
اینو توی کانال تلگرام گذاشته بودید،من دو پارت دانلود کرده بودم،هرچی گشتم لینک های شما رو بعد از چند روز دیگه پیدا نکردم،خوشحالم اینجا دیدم پست شما رو
ممنونم
بازم بازیهای قدیمی برامون آپلود کنید،ممنونم

nelital

کاربر سایت
Jul 9, 2015
6
اینو توی کانال تلگرام گذاشته بودید،من دو پارت دانلود کرده بودم،هرچی گشتم لینک های شما رو بعد از چند روز دیگه پیدا نکردم،خوشحالم اینجا دیدم پست شما رو
ممنونم
بازم بازیهای قدیمی برامون آپلود کنید،ممنونم
با درود و آرزوی بهترین‌ها برای شما
من تنها در اینجا و فروم سایت انجمنهای پرشین تولز این بازی را برای دانلود گذاشتم و از اینکه در کانال تلگرامی هم برای دانلود گذاشته شده یا نه، من ناآگاه هستم.
ممنونم از محبتتون، همین یه بازی را داشتم که توی اینترنت هم هرچی می گشتم پیداش نمی کردم تا اینکه در یک فرومی چند سال پیش درخواست دادم و یکی اعضا که نامشان شاید میلاد بود و تصویر ی از شیرجه دروازه بان وحید طالبلو را هم در پس زمینه پروفایلشون بود با زحمت زیاد و اینترنت آن زمان آپلود کردند، امیدوارم همیشه نیک و خوشبخت و شاد باشند.

آخرین ویرایش:

nelital

کاربر سایت
Jul 9, 2015
6
پس از این بازی، بازی فوتبال 2005 (winning eleven 2005) هم آمد که درست مانند این بازی ویرایشی از نسخه رسمی winning eleven 2002 بود.
متاسفانه یادم نیست درست که محیط بازی چطوری بود کسی یادش هست؟
ممنونم

nelital

کاربر سایت
Jul 9, 2015
6
احتمالا منظورتون بازی موجود در لینک زیر هست
MEGA
با درود و آرزوی بهترینها برای شما
ممنونم، من این بازی را پیش تر از همین لینک دانلود کرده بودم تیم های موجود در اون تیم های ملی هستند مانند عکس زیر:

Untitled1.png

بازم ممنونم از توجه تون

آخرین ویرایش:

farhad.s

عضو جدید
Dec 16, 2019
2
من این س فایلو دانلود کردم از حالت رار خارج کردم با برنامه شبیه ساز هر چی میزنم نمیاد کل س فایلو باید ی جا از رار خارج کرد؟؟

nelital1

عضو جدید
Jan 20, 2020
2
برنامه تبدیل ایسو ب بین هم گرفتم تبدیل ب بینم کردم نمیاد چرا تو رو خدا راهنمایی کنین
با سلام و درود

به پسوند BIN تبدیل کنید بهتره، 2 فایل با پسوند BIN و CUE را براتون میسازه و با شبیه ساز epsxe ورژن 7 که راحت هم نصب میشه می تونید بر روی کامپیوتر بازی کنید.
با برنامه UltraISO فکر کنم میشه به پسوند BIN/CUE تبدیلش کرد.
اینم برنامه شبیه ساز نصبی epsxe 1.7.0

Attachments

• ePSXe 1.7.0 [www.3sotdownload.com].zip
    4.1 MB · مشاهده: 30

nelital1

عضو جدید
Jan 20, 2020
2
برای راحتی کاربران فایل این بازی با پسوند BIN/CUE هم آپلود کردم این فایل تست شده می باشد با همان نرم افزار نصبی epsxe 1.7.0 برای ویندوز که در پست بالا برای دانلود گذاشته شده است.
Code:
https://drive.google.com/uc?id=1GD5tWz7fU3ME54ypkcLib_xtNVojMq6F&export=download

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
با درود

لینک1:
دانلود از پرشین گیگ:
دانلود از گوگل درایو:

لینک2:
دانلود از گوگل درایو:

لینک3:
دانلود از پرشین گیگ:
دانلود از گوگل درایو:

دمت گرم خاطرات زنده شد!! با شبیه ساز پلی میدمش تو پی سی :) آخرین نسخه ی WE که برای PS1 اومد همین بود؟

• Like
Reactions: nelital2

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
دوستان توضیحات رو تو پیوست گذاشتم وینرره کامل توضیح دادم بخونید- با ابدیت 2019 از همان قالب 2004 چمن سن سیرو راه راه هستش و هردو رونالدوها-رونالدو برزیلی وکریستیانو رونالدو وکارلوس تورئال هستند- ومسی و نیمار و رونالدینیو توی بارساهستند و . . .که لینکه اون بازی چون حجمش زیاده اینجا بلد نبودم ونشد توی مای فور شیرد خودمwww.4shared.com گذاشتم بااین لینک ( Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original - Download - 4shared - hamid a ) بزنید رو لینک میره واسه دانلود-خود بازی اونه که فرمتش ایمیج هستش وحجمش 452 مگ-و بقیه تنظیمات و توصیه هامیباشد - و اینکه این هم برنامه شبیه ساز نصبی epsxe 1.7.0 که سرچ کنید من تنظیماتش رو هم تو پیوست گذاشتم وخود شبیه ساز رو هم نتونستم تو پیوست بزارم ولی تنظیماتش رو دقیقا مثل من انجام بدید - فوق العاده ه ه ه ه ه ه هههههههه میشه-دقت کن و اینکه توضیحات برای دوستان که در شبیه ساز واجرای 4نفره فوتبال Winning Eleven_2004 مشکل خوردن مشکلی نیست زنگ بزنید بگید واسه بازی 2004 توضیحات بهتر شماره تماسم اگه سایت اجازه بده 09224529114- واین 3تاپیوست .وینرر-شامل توضیحات وتنظیمات شبیه ساز وتبدیل به ایمیج یا بین با اولترا ایسو هستش هستش بای وینرر کنید-حجمشون 3یا 4مگه-وخود بازی هم که دوستمون گذاشته با اولترا ایسو UltraISO که تو که تو پیوست به خاطر حجم بیش از3 مگ نتونستم بذارم یا که توسایت YasDL.com هم هست به راحتی دانلود میشه بهIMAGE تبدیل کنید یا به بین که من عکس تنظیمات رو گذاشتم

وفقط برنامه شبیه ساز نصبی epsxe 1.7.0 را که کنار بازی توی لینک دانلود بالا هستش یا ازسایت ها دانلود کنید فقط خود epsxe 1.7.0 چون بهترین توی شبیه ساز ها هستش وتنظیماتش دقیق هستش وبرنانه دقیق وقوی هستس _عکس تیمهای یکی مونده به اخری و باشگاهی با منتخبها وتیمهای قدیم 1970 تا1996 مارادونا و پله وپوشکاش رئال و روماریو در یکجا-یه سیو آبدیت 40مگابایتی داره اگه خواستید بگید اپلود میکنم و عکس تیمهای اخری به اسم Pro Evolution Soccer 2005 2006_Montakhab_Del Piero_Adriano_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original هستش اگه خواستید بگید اپلود میکنم با تیمهای ملی و منتخبها وتیمهای قدیم 1970 تا1996 مارادونا و پله وپوشکاش رئال و روماریو در یکجا-اگه اسمها توسیو ابدیت تغیر کروه بود خودتون از قسمت ادیت نام که وینررش رو گذاشتم ببینید
واقعا دمت گرم

Attachments

• Winning Eleven 2004 Update ta Setaregane 2019 Lige Ghahramanane Europa ( Made Usa Japan ) Full...png
    Winning Eleven 2004 Update ta Setaregane 2019 Lige Ghahramanane Europa ( Made Usa Japan ) Full...png
    766.4 KB · مشاهده: 38
  • Akshaie tanzimate_A-(Aisisaft _ 2019_4k_ultra)_Orjinal _ ia haman epsxe 1.7.0.rar
    585.9 KB · مشاهده: 20
  • توضیحات کامل تنظیمات نصب شبیه ساز-Aisisaft _ 2019_4k_ultra - 1 - _Orjinal _ ia haman epsxe 1.7.rar
    1.7 MB · مشاهده: 22
  • Winning Eleven 2004 Update ta Setaregane 2019 Lige Ghahramanane Europa ( Made Usa Japan ) Full...png
    Winning Eleven 2004 Update ta Setaregane 2019 Lige Ghahramanane Europa ( Made Usa Japan ) Full...png
    388.8 KB · مشاهده: 24
    387.7 KB · مشاهده: 27
    407.7 KB · مشاهده: 31
    147.4 KB · مشاهده: 25
    376.7 KB · مشاهده: 23
    143 KB · مشاهده: 24
    324.6 KB · مشاهده: 26
    407.7 KB · مشاهده: 30
  • Untitled.png
    Untitled.png
    163.8 KB · مشاهده: 36
  • 1-Pro Evolution Soccer 2004_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original.png
    1-Pro Evolution Soccer 2004_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original.png
    124.8 KB · مشاهده: 35
  • 2-Pro Evolution Soccer 2005 2006_Montakhab_Del Piero_Adriano_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original.png
    2-Pro Evolution Soccer 2005 2006_Montakhab_Del Piero_Adriano_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original.png
    125.3 KB · مشاهده: 29
  • ادیت نام ها وکیفیت بازیکن.rar
    380.7 KB · مشاهده: 19
  • تنظیم دسته پلی و لیست پلی های 4نفره و2نفره.rar
    1.3 MB · مشاهده: 25
آخرین ویرایش:
  • Like

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
دمت گرم خاطرات زنده شد!! با شبیه ساز پلی میدمش تو پی سی :) آخرین نسخه ی WE که برای PS1 اومد همین بود؟
دوستان درتوضیحات بالا اگه مشکلی بود پیام بدید بهم-اگه جواب ندادم به دایرکت اینستام کهshahinfutball.besmeallah786767 هستش پیام بدید

Attachments

387.7 KB · مشاهده: 40
  • تنظیم دسته پلی و لیست پلی های 4نفره و2نفره.rar
    1.3 MB · مشاهده: 14
آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر