Watch Dogs Legion | PC

7zh_watch-dogs-legion-pig-mask-uhdpaper.com-8k-12.jpg

Title: Watch Dogs Legion
Developer: Ubisoft Toronto
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC, Xbox 1, PS4 & also Next Gen Consoles
Release Date: 29OCT 2020
Metacritic Score: TBD
System Requirements:

نسخه سوم Watch Dogs اینبار بدون شماره و با پسوند Legion معرفی شد. این نسخه بر خلاف دو نسخه قبل توسط که توسط تیم مونترال ساخته شده بودند، توسط تیم تورنتو در حال ساخت است. کارگردانی این عنوان توسط Clint Hocking که دو بازی جریان‌ساز Far Cry 2 و Splinter Cell Chaos Theory را در کارنامه خود دارد صورت می‌پذیرد. داستان بازی در آینده نه چندان دور (بین سال‌های 2020 الی 2030) در لندن جریان دارد. بازی با شعار God Save the NPCs معرفی شد و یکی از ویژگی‌های اصلی آن قابلیت بازی کردن با هر یک از NPCهای موجود در جهان بازیست! Clint Hocking چند سال پیش از Ubisot جدا شده بود و سال 2015 مجد به یوبی‌سافت برگشت، در آن زمان بسیاری گمان می‌کردند که او قرار است روی نسخه جدیدی از Splinter Cell کار کند، اما او گفته بود من هرچه می‌توانستم برای این سری انجام دادم و این سری نیاز به تفکرات جدید دارد. در یکی از مصاحبه‌های جدید در مورد کار خود بر روی Watch Dogs نیز گفت زمانی که تهیه کننده این بازی با من تماس گرفت، تنها به یک شرط حاضر به همکاری بودم، آن هم آوردن المانی که تا به حال در بازی‌ها استفاده نشده باشد. حال باید دید آیا یوبی‌سافت و تیم تورنتو با این ایده جاه‌طلبانه می‌توانند موفق شوند یا خیر!

اطلاعات بازی:

• داستان بازی بین در آینده نزدیک بین سال‎های 2020 تا 2030 روایت می‌شود.​
  • در بازی شخصیت اصلی خاصی وجود ندارد و بازیکن قابلیت کنترل هر NPC را خواهد داشت.​
  • برای کنترل NPCها ابتدا باید او را به عضویت تیم خود در آورید، که انجام این کار به شکل‌های مختلف صورت می‌پذیرد. مثلا برخی به شما چندین ماموریت می‌دهند و اگر آن‌ها را انجام دهید به شما می‌پیوندند.​
  • هر NPC مشخصات کاملا مختص به خود را دارد، از سن گرفته تا Abilityهای مخصوص به خود.​
  • تیم شما ظرفیت 20 نفر را خواهد داشت و NPCها علاوه بر قابلیت‌های فردی، نقش مشخصی در تیم ایفا می‌کنند. برای مثال اگر یک هکر ماهر در تیم داشته باشید، در هنگام تعقیب و گریزها با ایجاد موانع (تغییر چراغ راهنما، موانع پلیس، بالا و پایین بردن پل و ...) به شما کمک خواهد کرد.​
  • به منظور تکراری نشدن صدا و حرکات NPCها، یوبی‌سافت از حداقل 20 نفر با فیریک بدنی مختلف استفاده کرده و سپس توسط AI و رندم سازی، فرم حرف زدن، صدا، هیکل، انیمیشن و ... متفاوتی را خلق کرده است.​
  • داستان بازی چندین روایت مختلف خواهد داشت که در این مسیر تجربه بازیکنان با هم کاملا متفاوت خواهد بود.​
  • شخصیت‌هایی که به عضویت شما در می‌آیند در سه کلاس طبقه‌بندی می‌شوند و علاوه بر تغییر ظاهر، Level Up نیز خواهند شد.​
  • مرگ در بازی به صورت دائم است، یعنی اگر یکی از شخصیت‌های شما بمیرد، دیگر قابل دسترس نخواهد بود.​
  • چرخه زندگی NPCها دقیق و منظم است. همچنین روابط بین NPCها برای عمق بیشتر بر گیم‌پلی تاثیر گذار است. برای مثال اگر شما یکی از اعضای خانواده شخصی را بکشید و او از این موضوع با خبر گردد، تمایل بسیار کمی برای عضویت در تیم شما خواهد داشت و بیشتر تمایل به انتقام دارد.​
  • دسترسی به هک و استفاده از آن گسترده‌تر از دو عنوان قبلی خواهد بود.​
  • اعضای تیم شما (به جز شخصیتی که در حال بازی با او هستید) به دنبال کارهای روزمره خود می‌روند.​

این بازی در ابتدا قرار بود در ماه March سال 2020 میلادی عرضه گردد، اما سپس تاریخ انتشار آن به تاریخ نامشخصی در سال مالی 2020 (از April 2020 تا March 2021) منتقل شد.
با آمدن اطلاعات جدید تاپیک آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اون صحنه‌های Boxing و فوتبال گویا توی بخش گیم‌پلی هم هست و فقط توسط NPCها رخ نمی‌ده!
توی بخش Co-Op بازی هم 4 نفر می‌تونن به هم وصل بشن و علاوه بر فعالیت‌های بالا، ماموریت‌های اختصاصی هم انجام بدن!

یعنی یوبی Freestyle Football آورده توی بازیش؟!!!!!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
بر اساس گزارش مالی یوبی‌سافت تاریخ انتشار بازی بین April 2020 تا انتهای March 2021 خواهد بود. اطلاعات بیشتر اواسط ماه May یا در E3 مشخص می‌شه!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
بر اساس گزارش مالی یوبی‌سافت تاریخ انتشار بازی بین April 2020 تا انتهای March 2021 خواهد بود. اطلاعات بیشتر اواسط ماه May یا در E3 مشخص می‌شه!
قبلا این رو نگفته بودن؟ حدود 6 ماه پیش؟ همون موقع که در مورد Breakpoints و فروش فاجعه اش حرف زدن. گفتن 5 تا بازی برای این سال مالی دارن، که سه تاش از همینهایی هست که تاخیر خوردن، اون دو تا بقیه هم Far Cry و Assassin باید باشه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
قبلا این رو نگفته بودن؟ حدود 6 ماه پیش؟ همون موقع که در مورد Breakpoints و فروش فاجعه اش حرف زدن. گفتن 5 تا بازی برای این سال مالی دارن، که سه تاش از همینهایی هست که تاخیر خوردن، اون دو تا بقیه هم Far Cry و Assassin باید باشه.
چرا، ولی خوب دوباره توی گزارش مالی آوردن! البته گویا این 3 تا بازی قراره تا پایان 2020 باشه و 2 تا دیگه توی 3 ماه اول 2021!
اون AC و FC هم که جیسون گفته، احتمال 90% درست هست، اما امیدوارم حداقل FC نباشه!

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
چرا، ولی خوب دوباره توی گزارش مالی آوردن! البته گویا این 3 تا بازی قراره تا پایان 2020 باشه و 2 تا دیگه توی 3 ماه اول 2021!
اون AC و FC هم که جیسون گفته، احتمال 90% درست هست، اما امیدوارم حداقل FC نباشه!
چرا FC نباشه؟:Dاز FC جدید شدیدا استقبال میشه:Dفکر کنم تو این سایت فارکرای فن فقط خودمم:D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
چرا FC نباشه؟:Dاز FC جدید شدیدا استقبال میشه:Dفکر کنم تو این سایت فارکرای فن فقط خودمم:D
نمی‌دونم، اگر هم هست حداقل یک چیز متفاوت باشه!
به نظرم FCها همه بازی‌های خوبی بودن، اما زمان انتشارشون و میزان تغییراتشون باعث شد اینطوری دیده بشن! خودم هم دوست دارم سری رو، اما نیاز یه تغییرات اساسی داره و اینکه از آخرین تغییراتی که داشت توی New Dawn هم خوشم نمیاد! RPG شدن به درد این سری نمی‌خوره ...
باز AC یه تغییر جهتی داده و گویا این شماره هم قراره یک شیفت دیگه داشته باشه!
در کل جفتشون هم به یکم استراحت بیشتر نیاز دارن و هم بازنگری بیشتر ...

• Like
Reactions: Vesemir

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
چه خاکی اینجا رو گرفته. در عرض یک سال از یه صفحه هم رد نکرده. تاپیک Far cry سه صفحه رو رد کرده و تازه دو روز که زدمش. چه قدر دوستان امید دارن به این بازی. با نمایش امروز فکر کنم بازی بدی نباشه. عالی رو نمیدونم ولی بد نیست یا بهتر بگم افتضاح نیست. اینم بررسی DigitalFoundry در مورد بازی. یادتون باشه بازی توی نسخه ی آلفای و مشکل پرفوماتس بدی داره.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اطلاعات زیادی توی مراسم Ubisoft Forward از بازی منتشر شد. بازی تغییرات زیادی هم نسبت به معرفی قبلی کرده که به یک سری اشاره کنم:

• حالت Permadeath از قسمت اصلی بازی خارج شده و به صورت یک Option در اختیار قرار می‌گیره که خوب تغییرات زیادی رو توی روند بازی ایجاد می‌کنه! البته بودنش به صورت یک آپشن یکسری مزیت هم داره ولی به نظرم از عمق قضیه کم می‌کنه!
  • تغییر مهم دیگه حذف Lvl شخصیت‌ها هست، قرار بود قبلا هر شخصیت لوِل بندی داشته باشه و هرچی بیشتر ازش استفاده بشه قابلیت‌هاش افزایش پیدا کنه، اما این موضوع هم از بازی حذف شده و شخصیت‌ها و کاراییشون از اول مشخص هست.
  • در مورد فیزیک ماشین‌ها و فیزیک کلی بازی به نظر نمیاد تغییرات زیادی رو شاهد باشیم، یکسری مسائل جزیی تغییر کرده. در کل انگار همون موتور شماره قبل هست با کوچکترین تغییرات
  • صحبتی از بخش آنلاین و CooP بازی نشد امسال، شاید این موارد هم حذف شده باشن!
  • یکی از فعالیت‌های جانبی که پارسال صحبتش بود، Freestyle Football بود که انگار به Mini Game روپایی زدن خلاصه می‌شه!
  • تنوع شخصیت‌هایی که قابل انتخاب هستن و وسایل و تجهیزاتی که در اختیار دارن بیشتر شده!
  • ماموریت‌ها با شیوه‌های مختلفی می‌تونن انجام بشن و طبق بازخوردها خیلی خوب در اومده
  • بیشتر تمرکز سازنده هم روی بخش ماموریت‌ها بوده، با این حال دنیای بازی هم بسیار با جزییات و خوب گزارش شده.

بازخوردهای کلی نسبت به بازی مثبت بوده و خیلی‌ها بعد از چند ساعت بازی کردن نظرشون در مورد بازی خیلی خوب بوده، باید دید که کلیت بازی چطور خواهد بود و با توجه به نبود شخصیت اصلی واحد، داستان بازی چطور روایت می‌شه!

تاریخ انتشار بازی هم 29 اکتبر سال 2020 میلادی مشخص شده و به نظر نمیاد دیگه تغییر ایجاد بشه

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
من که چشمم آب نمیخوره.
طبق عادت یوبیسافت، دقیقا همه چیز کپی بازی قبلیه. البته گفتن 20 نفر واسه motion capture استفاده کردن ولی چیزی که از گیم پلی بازی فهمیدم کاری به انیمیشن های پارکور نسخه قبلی نداشتن! منطقیه چون هزینه بره.
از تجربه ای که از بازی های یوبیسافت دارم، بقیه جزئیات بازی هم فقط گفتنش قشنگه ولی در عمل مطمئنم چنگی به دل نمیزنه.
آخرشم به شکل عجیبی متا بازی بالای 80 میشه.

• Like
Reactions: saeed_sg and kamyy

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

چرا حس میکنم گرافیک نسخه اول با Mod ـای که براش اومد از این بهتره :-" با اینکه ری تریسینگ داره اما حداقل روزش چندان خوب بنظر نمیرسه شب اما نورپردازی جذابی داره.
انیمیشنا هم که تو درو دیواره خشک بنظر میرسه، درایوینگشم که میگه یک خرده نسبت به نسخه قبلی بهتر شده که یک جورایی افتضاحه :D Vice city و SA همین الان درایوینگ جذاب تری دارن.
خیلی از امکانات دو هم حذف شده بی دلیل.
در کل با اینکه خیلی از طراحی مراحل و ایناش تعریف کرد چشمم آب نمیخوره چیز خیلی خوبی تهش از آب در بیاد، انگار هیچ روحی نداره و کم عمق بنظر میرسه، تنها چیزی که تا اینجا جذبم کرده همین سیستم کامبتشه، فایتاش خیلی روون و خوب بنظر میرسه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر