Rocksteady در E3 پیش رو هیچ نمایشی نخواهد داشت

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
طبق تویت کارگردان استدیوی Rocksteady (سازنده سری بازی بتمن) این استدیو در E3 پیش رو هیچ نمایشی نخواهد داشت و خبری از رونمایی از جدیدترین عنوانشان نخواهد بود

9b38142f-b7f6-4663-b5b4-b7bf4d162ff4.png

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
:| :| :|
واقعا دوست دارم بدونم تو RS چه خبره! :|
اینجا هم که نیستن...یعنی بازیشون نسل بعدی میخواد باشه؟

و... یعنی میخواید باور کنم از بعد AK دارن برای نسل بعد آماده میشن؟ :| تو کتم نمیره!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من یک زمانی میگفتم راک استدی به خاطر هایپ اسپایدرمن بازی شو نمیخواد معرفی کنه و صبر کرده اون بازی عرضه بشه و بعد معرفی کنه که میشد TGA پارسال، الان فکرکنم باید بگم از ترس رونمایی اونجرز جدید نمیخواد بیاد تو صحنه!!!

پس رفت اینم باز اخرسال تا کنفرانس اختصاصی سونی و یا TGA!

• Like
Reactions: g4mer

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
من احتمال می دم که بازیش رو موقع رونمایی ps5 نشون بده ، که یک شوکیس گرافیکی واسه نسل بعد باشه.
و شاید قراردادی با سونی بسته باشن.

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
استودیو RS زیاد بزرگ نیست. احتمالا درصد زیادی ازین زمانی که نبودن صرف ساختن ابزار شده. وگرنه هر بازیی بود تا الان در حد یک نمایش ازش حاضر می شد.

• Like
Reactions: Destruction

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
فقط ی بازی برا نسل هشت داشتن
لعنت بهشون:-s
این لعنتیا زیر دلشون درد نمیکنه اینهمه مدت ملتو گذاشتن تو کف
بشخصه حاضرم هر پنج سال ی بازی از سازنده محبوبم ببینم اما نتیجه اون پنج سال شاهکاری مثل GOW و RDRII یا هر محصول اینچنینی باش که برای همیشه برام موندگار و غنی باش

• Like
Reactions: benjohn

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
احتمالا استودیو به مشکل برخورده. شاید چیزی شبیه به اتفاقاتی که تو سانتا افتاد و بازیشون کنسل شد. امیدوارم اتفاقا خیلی ناجوری نیفته و بتونن سریعتر بازیشون رو آماده کنن

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
احتمالا استودیو به مشکل برخورده. شاید چیزی شبیه به اتفاقاتی که تو سانتا افتاد و بازیشون کنسل شد. امیدوارم اتفاقا خیلی ناجوری نیفته و بتونن سریعتر بازیشون رو آماده کنن
اصلا اینطوری فکر نمیکردم :|
امیدوارم فقط به دلیل کیفیت یا ترافیک بازی فعلا رونمایی نکرده باشن
از محبوب ترین و متفاوت ترین استدیوهاس
امیدوارم خدشه ای تو روند کار و پروژشون بیشتر این این پیش نیاد
البته هنوز هیچی معلوم نیست
شایدم بعد پیش رفتن پروژه انقدر قوی بوده ک گفتم بذارن برا نسل بعد ک گیمرارو بکشونن اونور

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بنظرم به احتمال خیلی زیاد واسه این توی E3 نیستن چون WB میخواد بازی استدیوی WB Montreal رو زودتر معرفی و عرضه کنه و مشخصا اگه همزمان یا نزدیک بهم معرفی بشن، بازی Montreal میره زیر سایه راکستدی.
کلا نگران نیستم در مورد استدیو و پروژه‌شون...وگرنه یه خبرای بدی تا الان در مورد وضعیت پروژه‌ و کلا استدیوشون میشنیدیم.
حدسم هم اینه که بازی راکستدی سال دیگه بصورت بین‌نسلی عرضه میشه...پاییز امسالم پروژه WB Montreal احتمالا عرضه بشه چون از آخرین کارشون خیلی وقته گذشته.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دیروز با یکی از بچه ها صحبت میکردیم در این مورد... دقیقا همین بحث هم شد!
ولی فاصله عرضه GOW A تا معرفی GOW جدید هم انقدر نبود:|
آنچارتد4 دوباره ساخته شد و انقدر طول نکشید!

کوجیما بازیش دیرتر اومد ، بی خانمان و کارتن خواب شد( :D ) ولی الان داره بازی بعدیش منتشر میشه!

اینا من نمیدونم واقعا چه غلطی دارن میکنند! در بدترین حالت باید معرفی داشته باشن آخه:|

• Smile
Reactions: g4mer

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دیروز با یکی از بچه ها صحبت میکردیم در این مورد... دقیقا همین بحث هم شد!
ولی فاصله عرضه GOW A تا معرفی GOW جدید هم انقدر نبود:|
آنچارتد4 دوباره ساخته شد و انقدر طول نکشید!

کوجیما بازیش دیرتر اومد ، بی خانمان و کارتن خواب شد( :D ) ولی الان داره بازی بعدیش منتشر میشه!

اینا من نمیدونم واقعا چه غلطی دارن میکنند! در بدترین حالت باید معرفی داشته باشن آخه:|
بازیشون نسل بعدیه برای همینم زوده فعلا معرفی کنن ولی حیف شد راکستدی حداقل میتونست یک بازی دیگه تو این نسل داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر