Gears 5 | PC

Saber

F.A.M.I.L.Y
ناظم انجمن
Jun 16, 2009
3,633
1,268
نام
صابر
سال پیش در همین حوالی زمزمه هایی از معرفی نسخه ی 5 بازی Gears of War به گوش میرسید. و سسر انجام در E3 سال 2018 شاهد معرفی Gears 5 در کنفرانس ماکرو سافت بودیم . بازی با نمایش یک تریلر و دقایقی از گیم پلی منتشر شد . و تا به الان ( نریدک به همایش E3 2019 ) اطلاعات زیادی از بازی به بیرون درز پیدا نکرده است ! اما در E3 2019 شاهد اطلاعات عظیمی و همچنین نمایشی از بازی را شاهد خواهیم بود
اما اطلاعاتی که تا کنون منتشر شده سا به شرح زیر است
- کوالیشن‌گیمز ساخت بازی را بر عهده دارد
- Generación Xbox مدعی شده است که بازی در 10 سپتامبر 2019( 19 شهریور) منتشر میشود {شایعه}
- داستان بازی : جهان بازی ئدر حال فروپاشی و هرج و مرج است ، ارتشی از رباتها در پی حمله به جاهای امن انسانی هستند .
- از باکس آرت بازی هم به صورت غیر رسمی رونمایی شده که احتمالا قابل تغییره
107797

رفته رفته نزدیک به E3 2019 و برگذاری کنفرانس ماکرو هستیم خبری منتشر شده است که بازی در زمان عرضه بر روی Steam هم منتشر میشود

امروز (2019/05/30 ) فیل اسپنسر در مصاحبه ای گفته :
ما میدانیم که میلیون ها کاربر خواستار انتشار بازی بر روی شبکه ی Steam هستند ! و همچنین میدانیم که فروشگاهای زیاد دیگری برای PC وجود دارد ! و تلاش ما این است که با آنها نیز همکاری داشته باشیم .

Update 0.1

خب همینطور که انتظار میرفت در کنفرانس ماکروسافت نمایش و اطلاعاتی از بازی Gears 5 منتشر شد .
در این نمایش حالت Escape معرفی شد . Escape حالت 3 نفره به صورت Co-op اس که بازیکنان به صورت همکاری به کمک یک دیگر میروند . که باید از دست دشمنان خلاص شوند .
همچنین به صورت رسمی مشخص شد بازی در تاریخ 10 September ( تاریخ 19 شهریور ) برای ایکس باکس وان و PC منتشر خواهد شد . همچنین در روز عرضه بر روی Steam هم عرضه خواهد شد .
مورد بعدی هم تایید شد که اگر خریدار نسخه ی آلتیمیت بازی باشید 4 روز زودتر به بازی دسترسی خواهید داشت .
در انتهای نمایش کنفرانس ماکروسافت مشخص شد که پک ترمیناتور دارک فیت را در هفته ی اول لانچ بازی دریافت خواهید کرد.
در حواشی E3 استودیو کوالیشن تایید کرده است که فعلا بازی حالت Battle Royal را دریافت نخواهد کرد ! این به معنی آن است ممکن است بازی در اینده با آپدیت هایی حالت Battle Royal را به خود اضافه کند .

تریلر های جدید هم از حالت ها و گیم پلی بازی منتشر شده که در زیر میتونید تماشا کنید . ( ممنون از دوستان که در تاپیک های دیگه قرار دادند)

Gears 5 - E3 2019 - Terminator Dark Fate Reveal

Gears 5 - E3 2019 - Escape Announce

Gears POP! - E3 2019 - Kitten Around with RAAM

Gears 5 - E3 2019 - Kait, Broken

در آخر هم تصاویری از بازی رو میتونید ببینید

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
2,301
1,003
نام
سروش
بازی برای من بعد از مدتی error gw 502 رو میده نمیدونم مشکل از کجاست

mamalux

کاربر سایت
May 7, 2009
79
4
نام
mamalux
من با پاور شل نتونستم بازی رو نصب کنم کسی از دوستان میتونه کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
Add-Appxpackage : Deployment failed with HRESULT: 0x80073CF0, Package could not be open
ed.

آخرین ویرایش:

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
35
19
سایت Alienware بازم داره کد رایگان گیم پس مخصوص PC میده در حال حاضر ۳۸۵ تا کد مونده دست بجنبونید:)
اکانت بسازید quest ها رو سریع انجام بدید برید تو فروم خود سایت به ۵ تا تاپیک vote بدید که اکانتتون لول دو بشه بتونید کد رو بگیرید

• Like
Reactions: kamyy

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,092
2,392
نام
Majid
سایت Alienware بازم داره کد رایگان گیم پس مخصوص PC میده در حال حاضر ۳۸۵ تا کد مونده دست بجنبونید:)
اکانت بسازید quest ها رو سریع انجام بدید برید تو فروم خود سایت به ۵ تا تاپیک vote بدید که اکانتتون لول دو بشه بتونید کد رو بگیرید
الان که نگاه کردم زده تموم شده که :D تو همین چند دقیقه همش تموم شد یا این کارایی که میگی رو انجام بدیم میشه گرفت؟ :D

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
13,083
61,077
نام
∂αнмα
من با پاور شل نتونستم بازی رو نصب کنم کسی از دوستان میتونه کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
Add-Appxpackage : Deployment failed with HRESULT: 0x80073CF0, Package could not be open
ed.
من الان همین مشکل رو داشتم گذاشتم بازی از تو خود استور دانلود بشه بعد همزمان کد رو تو پاورشل زدم از همون جا خود استور شروع کرد از رو پکیج کامل کردن دانلود ....

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
35
19
الان که نگاه کردم زده تموم شده که :D تو همین چند دقیقه همش تموم شد یا این کارایی که میگی رو انجام بدیم میشه گرفت؟ :D
آره میشه من با همین مراحل گرفتم همین الان هم که چک کردم همچنان na.alienwarearena کد داره در حالی که ورژن اروپا سایت زده تموم شده فقط با قند شکن آمریکا برو که quest ها برات بیاد با اروپا quest ها رو بهت نشون نمیده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SAGAD

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,419
2,169
آره میشه من با همین مراحل گرفتم همین الان هم که چک کردم همچنان na.alienwarearena کد داره در حالی که ورژن اروپا سایت زده تموم شده فقط با قند شکن آمریکا برو که quest ها برات بیاد با اروپا quest ها رو بهت نشون نمیده
یعنی باورم نمیشه من هیچوقت نمیتونم حتی یکی بگیرم :|

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
1,652
410
من گرفتم فقط وی پی ان ببرید رو امریکا 200 تا مونده
دمت گرم حالا بازی رو چه جوری دانلود کنیم؟ راهی نداره مثل استیم بهش دیتا شناسوند؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,419
2,169
د
من گرفتم فقط وی پی ان ببرید رو امریکا 200 تا مونده
دمت گرم حالا بازی رو چه جوری دانلود کنیم؟ راهی نداره مثل استیم بهش دیتا شناسوند؟
اش دقیقا الان از کجا گرفتی؟ من ک رفتم میگ تموم شده

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,128
48
نام
Mahdi D.K
بله عزیز اولین بار که بازی رو باز کنید از شما مشخصات یک اکانت میخواد و همین. بعد از اون هم اگر خواستید بازی رو به صورت انلاین انجام بدین باید از تغییر dns یا روش ها دیگه استفاده کنید.
حالا اینجوری که من فهمیدم چون بازی از همون سرور های xbox استفاده میکنه وقتی تو xbox app شما مشکل های nat type strict یا server connectivity blocked رو داشته باشید اینجا هم با اینکه بازی از استیم هست تجربه انلاین برای شما مقدور نخواهد بود.
دادا اوکیش کردم اپ مایکرو رو:punk:

• Like
Reactions: ArefTheGreat

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,419
2,169
اروپا تموم شده باید برید سایت امریکاش که دوستمون اسمشو نوشت البته با چیز پی ان امریکا
من رفتم آمریکا کوئست هم اکی کردم گفت برنده شدی ولی کد ندیدم
ی دکمه بود زدم نوشت رفت بخش arena?

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,092
2,392
نام
Majid
من رفتم آمریکا کوئست هم اکی کردم گفت برنده شدی ولی کد ندیدم
ی دکمه بود زدم نوشت رفت بخش arena?
کوئست که تموم میکنی پوینت میده، وقتی همه کوئستا رو بری میری تو فروم:
Forums | Alienware Arena
5 تا تاپیکو باز میکنی سمت راست بالا فلش بالا و پایین داره یکیشو میزنی بعد پروفایلتو باز میکنی باید زده باشه لول 2
اون موقع وقتی بری تو صفحه بازی میبینی Get key هست میزنی میده.

Last edited by a moderator:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,419
2,169
کوئست که تموم میکنی پوینت میده، وقتی همه کوئستا رو بری میری تو فروم:
Forums | Alienware Arena
5 تا تاپیکو باز میکنی سمت راست بالا فلش بالا و پایین داره یکیشو میزنی بعد پروفایلتو باز میکنی باید زده باشه لول 2
اون موقع وقتی بری تو صفحه بازی میبینی Get key هست میزنی میده.
ممنون داش رفتم فروم و الان لول 2 شدم
صفحه بازی ؟ استیم؟ استور؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

• kamyy
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟