Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
البوم موسیقی بازی هم منتشر شد، فوق العاده ست چی بشه این بازی داره میاد که بله ... :D

این خانم برای اینفینیت وارفیر هم آهنگسازی کرده بود انتظار نداشتم این بازی رو بدن بهش. بنظرم آلبوم متوسطیه انتظار بهتر از این رو داشتم. یه مقداری هم شبیه به آلبوم اینفینیت هست.
اولین بار که اسم بازی رو شنیدم انتظار داشتم شاهکار mw2 رو تکرار کنن فعلا که یه مقداری ناامیدم :|

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
519
این خانم برای اینفینیت وارفیر هم آهنگسازی کرده بود انتظار نداشتم این بازی رو بدن بهش. بنظرم آلبوم متوسطیه انتظار بهتر از این رو داشتم. یه مقداری هم شبیه به آلبوم اینفینیت هست.
اولین بار که اسم بازی رو شنیدم انتظار داشتم شاهکار mw2 رو تکرار کنن فعلا که یه مقداری ناامیدم :|
شاهکاری مثل mw2 یه کسایی مثل وست و زامپلا بالا سر تیم میخواد. بعضی از تغییرات بنیادی هم که دادن کار همون اعضا سابقی بوده که رفته بودن ریسپاون و الان برای ساخت نسخه جدید برگشتن. ایشون که داخل ویدئو زیر هستن lead animator کالاف ۱ تا ۶ بودن که برگشتن به اینفینیتی وارد

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
یه سری شایعه هست که BR بازی قراره بیست بیست بیاد و F2P هستش!
نمیدونم چقدر به حقیقت نزدیک تره یا به شایعه ولی همین شایعه هم به نظرم میتونه رو فروش تأثیر بذاره.
من خودم به شخصه که طرفدار مولتی بازی ام .

• Like
Reactions: ps34 and Price_One

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بالاخره دانلودش رو تموم کردم یعنی پدر صاحابم در اومد 108 گیگ#:-S کنجکاوم بدونم نسخه فیزیکی بازی که احتمالا یک دیسک هست رو چه چیزی میخوان از این حجم زیاد رو توی دیسک جا بدن ! اما قاعدتا دو حالت بیشتر نداره ، یا میان فقط بخش کمپین بازی رو میزارن توی دیسک و بقیش رو با پچ باید پلیرها دانلود کنن و یا اینکه مثل‌ نسخه فیزیکی بلک اوپس ۴ پارسال دیسک خالی که فقط نقش یه لایسانس ورودی رو داره میدن دست ملت رو میگن خودتون برید مثل دیجیتالی ها همشو دانلود کنید:-" دیتا بخش اسپک اوپس خودش جدا یه بلوری میطلبه هرچند تریلر اسپک اوپس رو نگاه کنید میفهمید اومدن مثل یه بازی مستقل co-op توی مایه های دیویژن روش کار کردن و مراحلش خیلی پخته هستن.بازی واقعا غنی هست.
حجم کلی بازی رو Pro :

120082

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
یه سری شایعه هست که BR بازی قراره بیست بیست بیاد و F2P هستش!
نمیدونم چقدر به حقیقت نزدیک تره یا به شایعه ولی همین شایعه هم به نظرم میتونه رو فروش تأثیر بذاره.
من خودم به شخصه که طرفدار مولتی بازی ام .

اگه Br تایید بشه رسما پایان Black ops 4 هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: VEGETAR

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
این مرحله special ops که اخر تریلر نشون میده رو دقیقا عین مرحله پس از پایان تیتراز مدرن وارفر 1 درست کردن که توی هواپیما بودیم.من مطمن هستم هممون مرحله هواپیما رو چون هم کوتاه بود هم جذاب هزار بازی تکرارش کردیم توی همه درجه سختی و چلنج هاش :D

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
سعی کردم خودمو قانع کنم بگیرمش اما با توجه به اینکه مطمعنم اکتیویژن یه جایی بالاخره مثل cod های قبلی pay to win می کنه اینم در اخرین لحظات از خیرش گذشتم. دیگه نباید اشتباه اعتماد به اکتیویژن رو تکرار کنم.دیگه بسه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
بالاخره دانلودش رو تموم کردم یعنی پدر صاحابم در اومد 108 گیگ#:-S کنجکاوم بدونم نسخه فیزیکی بازی که احتمالا یک دیسک هست رو چه چیزی میخوان از این حجم زیاد رو توی دیسک جا بدن ! اما قاعدتا دو حالت بیشتر نداره ، یا میان فقط بخش کمپین بازی رو میزارن توی دیسک و بقیش رو با پچ باید پلیرها دانلود کنن و یا اینکه مثل‌ نسخه فیزیکی بلک اوپس ۴ پارسال دیسک خالی که فقط نقش یه لایسانس ورودی رو داره میدن دست ملت رو میگن خودتون برید مثل دیجیتالی ها همشو دانلود کنید:-" دیتا بخش اسپک اوپس خودش جدا یه بلوری میطلبه هرچند تریلر اسپک اوپس رو نگاه کنید میفهمید اومدن مثل یه بازی مستقل co-op توی مایه های دیویژن روش کار کردن و مراحلش خیلی پخته هستن.بازی واقعا غنی هست.
حجم کلی بازی رو Pro :

View attachment 120082
روی ps4 pro من که زده 106.320 گیگ
چجوریه که حجم دانلود ها فرق داره ؟!!!

• Like
Reactions: VEGETAR

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
روی ps4 pro من که زده 106.320 گیگ
چجوریه که حجم دانلود ها فرق داره ؟!!!
اگر مطمنی همه فایل ها رو دانلود کردی نگران نباش ممکنه مثلا استورهای ایلات مختلف کمی حجمشون باهام فرق کنن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سعی کردم خودمو قانع کنم بگیرمش اما با توجه به اینکه مطمعنم اکتیویژن یه جایی بالاخره مثل cod های قبلی pay to win می کنه اینم در اخرین لحظات از خیرش گذشتم. دیگه نباید اشتباه اعتماد به اکتیویژن رو تکرار کنم.دیگه بسه
بله و یکی از بهترین بازی های نسل رو سر همین قضیه از دست داد !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر