Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دیگه اسکین و اینا رو که نگفتن فریِ D:
کلی دارم میگم :D حالا اینکه بتل پس ولی لوت باکسا مطمئن باش بزودی پدیدار میشه البته تو همون بتا پیدا شد و خیلیا pre order هاشون رو کنسل کردن!
دست کم لوت باکساش مثل اورواچم نیست یه حالی بهت بده (همونم با بالا رفتن لول عذابی میشه گرفتنش :D) ولی بلیزاد انقدر چیزای خوب مثل هر مچ 25تا کوین اضافه کرده که راحت راضیت میکنه :D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
همون طور که دوستان گفتن هنوز نمیشه نسخه ی PC رو دانلود کرد.....

واسه من یک بار اومد که بزنم برا دانلود ولی اون درایور که دیفالتش بود جا نداشت به اندازه بازی دیگه بعد از اون Install خاموش شده :(

• Like
Reactions: Locker and VEGETAR

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
مطمئنن اکتی سر این نسخه ریسک نمیکنه و لوت باکس نمیاره بیادکلا تزیینی چون اینقدر هایپ بازی بالاست که سود خودش میکنه من فقط دانلود شروع کردم تا 8 صبح جمعه دیگه تحمل ندارم بعد mw2مورد انتظار ترین کال برای من بتل پس شما تمام ایتم با بازی کردن بدست میاری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: delta05 and VEGETAR

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
آقا یعنی روی ps4 هم حجمش همین حدوده ؟؟
یعنی پر حجم ترین بازی تاریخ PS4 هست ؟؟؟ ( من که شخصا 200 گیگ به بالا هم باشه استقبال میکنم چون 60 دلار می خوام پول بدم :)) )
پس باید خیلی از نظر بخش داستانی و تک نفره و مولتی کامل باشه که همچین حجمی داره !!!
اره ديگه و حسنش هم اينه كه چون مثلا كمپينش دوتا پكه ميشه جدا دانلودشون كرد كلا اين بازيهاي اخر ٢٠١٩ و ٢٠٢٠ خيلي از نظر حجم شبيه نسل بعد هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر