Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

VEGETAR

کاربر سایت
Apr 13, 2017
61
aim assist :D
البته assist که چه عرض کنم auto aim لامصب :)) رو طرف قفل میکنه تا مصبشو در نیاره ول کن هم نیس :/
والا پیسی پلیر ها همیشه میگفتن بازی با موس و کیبرد خیلی راحتر و بهتر هستش نسبت به کنترلر یکی از مزیت های بازی های شوتر رو پیسی رو هم عکس العمل خیلی سریع تر نسبت به کنترلر میدونستن ولی جدیدا میبینم نظرشون عوض شده چند روز پیش هم که shroud با موس جلوی scump که با کنترلر بازی میکرد باخت تو کامنت ها میگفتن موس برتری نداره و حتی دلایلشون با چیزی که شما گفتی هم فرق میکرد ولی بنده که با هر دو تاشون بازی کردم فقط یه شوخی میدونم برتری نداشتن موس رو نسبت به کنترلر حتی با aim assist البته اینم بگم که اصلا قرار نیست این دو گروه تو بازی اصلی اجباری برای بازی مقابل هم داشته باشن .

آخرین ویرایش:

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
من بتل باز هستم ولی از این بازی خیلی بیشتر از آخرین نسخه بتل خوشم اومد
تنها مشکلش ttk فوقالعاده پایینش هست که فرصت عکس العمل رو کلا میگیره

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
Ground war هنوز خیلی جای کار داره
مود کمپرا و اسنایپر هاست :D
ریسپاون ها واقعا بده
اندازه مپ اصلا خوب نیست و تخریب پذیری نداره 100 نفر رو چجوری میخوان تو این مپ جا بدن؟
در کل اصلا با Conquest بتل قابل مقایسه نیست
ولی مود های کلاسیک بازی عالی و اعتیاد اوره :D
Gun fight و cyber attack هم قابل قبولن
اگه کمپین خوبی هم داشته باشه به راحتی بهترین Cod نسل هشتمه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام
بازی خیلی خوبه،گرافیک و صداگذاری و طراحی اسلحه ها عالیه،اما این انداختن کنترلر با موس و کیبورد اصلا جالب نیست،بنده خدا اونا که کنترلر دارن میترکن :D
همه چی خوبه ولی تا وضعیت کانکشن بازی مشخص نشه نمیگیرم بازیو اگرم مشخص شد که یه نسخه روسی میزنیم بر بدن

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• Like
Reactions: VEGETAR

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
Ground War رو اگه بازی نکردید بازی نکنید!
اگه بازی کنید احتمال اینکه پیش خریدتون رو کنسل کنید یا کلا بتا رو هم پاک کنید زیاده!
حتی ابتدایی ترین ویژگی های یه مود بزرگ رو هم نداره.
اینقدر که مشکل داره این مود، از وضعیت سرور و کانکشن بگیر تا طراحی بد مپ واسه این مود ، ترسی از کسی ندارم ولی اینو راحت میگم چیزی که این مود میخواد ارائه بده، صد برابر بهترش رو BFV ایه پر از اشکال ارائه داده قبلا.

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
مود Ground War خیلی جای کار داره
و چند بارم واس من تو صفحه لودینگ گیر میکنه مجبورم بازیو کلا ببندم ..
همونطور که رفقا اشاره کردین ریسپاون ها واقعا رو مخه منی که پلیر این بازیم به شدت رو اعصابه اصلا غیر منطقی ریسپاون میشه :|
سروراشم امیدوارم اوکی باشه
فقط یه سوال دوستان چکار کنم ایدی خودمو نشون بده تو گیم ؟ الان ایدی اکانت cod منو نشون میده اما میخوام ایدی psn رو نمایش بده ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
کلا بازی غیر از مود 6 به 6 که بمب میزاری بقیه مودهاش کلا فان هست.
اگه مود S&D کلاسیک هم اضافه کنن خیلی خوب میشه و همینطور یک بخش رنکد که فقط محدود به این 2 مود میشه.
بقیه مودها برای من کلا جنبه فان داره و دست گرمی.

• Like
Reactions: TeTration

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
کلا بازی غیر از مود 6 به 6 که بمب میزاری بقیه مودهاش کلا فان هست.
اگه مود S&D کلاسیک هم اضافه کنن خیلی خوب میشه و همینطور یک بخش رنکد که فقط محدود به این 2 مود میشه.
بقیه مودها برای من کلا جنبه فان داره و دست گرمی.
متاسفانه انقدر وضعیت اسپاون بازی بده که همه مود ها خر تو خره

• Like
Reactions: AM!R and VEGETAR

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
گرند وار یه کپی ناقص از بتله. گرافیکش هم چرا انقدر پایینه تو این مد؟ شبیه بازی های PS3 بیشتر. این همه موتور جدید موتور جدید کردن همین بود؟ هنوز جای کار داره خیلی.

• Like
Reactions: gladiator12

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
واقعا به این نتیجه رسیدم که کار هر کس نیست خرمن کوفتن!!!
مد ۶۴ نفره اش یه چیز فاجعه بود، قشنگ معلوم بود از تعداد زیاد و نفرات و وسایل جنگی فقط یه چیزی شنیدن
طراحی مپ که تو باقالی هاست، کیل استریک های ملت واقعا زیاده! نکته اینه که اگر برش دارن فان بازی می‌پره بذارنش همه چی رو هواست
هر ثانیه چندتا UAV هست حتی در یکی از صحنه ها دیدم یه چاپر گانر با یه VTOL با هم رو هوا داشتن میزدن خو این یه چیز ماورایی ه میشه حتی دوتا VTOL هم رو هوا دیدم یعنی هر طرف یکی( یکی از بهترین کیل استریک هاست)
قشنگ ملت مثل مورچه تو یه ساختمون جمع میشن از این سمت گلوله میزنن اون سمت یه عده، هم نوک ساختمون ها هی چراغ قوه می اندازند :/

حتی ملتی که دارن حرکت می کنند هم به خاطر وان شات وان کیل بودن فقط اسنایپ گرفتن دست

سرور که به کل تو دره بود! همش لگ داشتم و پینگ فضایی در صورتی که ما با همین سرعت و پینگ راحت بتل می‌زنیم

هر چند خودم هم گفته بودم این زنگ خطریه برای بتلفیلد ولی حرفم رو پس می گیرم

تا یک استودیوی اختصاصی و چندین نفر خبره سیستم بتلفیلدی نباشن مثل بتل یا هم سطح اش نمی شن ساخت

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
واقعا به این نتیجه رسیدم که کار هر کس نیست خرمن کوفتن!!!
مد ۶۴ نفره اش یه چیز فاجعه بود، قشنگ معلوم بود از تعداد زیاد و نفرات و وسایل جنگی فقط یه چیزی شنیدن
طراحی مپ که تو باقالی هاست، کیل استریک های ملت واقعا زیاده! نکته اینه که اگر برش دارن فان بازی می‌پره بذارنش همه چی رو هواست
هر ثانیه چندتا UAV هست حتی در یکی از صحنه ها دیدم یه چاپر گانر با یه VTOL با هم رو هوا داشتن میزدن خو این یه چیز ماورایی ه میشه حتی دوتا VTOL هم رو هوا دیدم یعنی هر طرف یکی( یکی از بهترین کیل استریک هاست)
قشنگ ملت مثل مورچه تو یه ساختمون جمع میشن از این سمت گلوله میزنن اون سمت یه عده، هم نوک ساختمون ها هی چراغ قوه می اندازند :/

حتی ملتی که دارن حرکت می کنند هم به خاطر وان شات وان کیل بودن فقط اسنایپ گرفتن دست

سرور که به کل تو دره بود! همش لگ داشتم و پینگ فضایی در صورتی که ما با همین سرعت و پینگ راحت بتل می‌زنیم

هر چند خودم هم گفته بودم این زنگ خطریه برای بتلفیلد ولی حرفم رو پس می گیرم

تا یک استودیوی اختصاصی و چندین نفر خبره سیستم بتلفیلدی نباشن مثل بتل یا هم سطح اش نمی شن ساخت
دقیقا تجربه ی مجدد من رو بیان کردی، اومدم تایپ کنم اعصابم نکشید کارم رو راحت کردی ممنون.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
متاسفانه انقدر وضعیت اسپاون بازی بده که همه مود ها خر تو خره
میگم دیگه، فقط مود Cyber Attack خوبه، اسپاون دیگه مهم نیست.
انگاری دارم S&D بازی میکنم.
مخصوصا اسکوئد با دوستان برید که عالیه.
بقیه مودها اصلا ارزش بازی کردن نداره، مثل همه نسخه های COD.
من که سردرد میگیرم اونهارو بازی میکنم.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
خدا رو شکر بتا رو بازی کردم، وگرنه حتما سرم کلاه میرفت و میخریدمش
بازی فاجعه ای بیش نیست
طراحی مپ توی دیوار
هر ثانیه یه UAV هست. کافیه یک تیم زودتر UAV بگیره، مثل آب پشت بندش همش UAV میگیرن
اسپاون بازی هم که چیزی نگم بهتره
اینقدر فاجعه بود که خودم و دوستام امشب زدیم پاکش کردیم رفت
واقعا کال آف به این مقدار خر تو خری ندیده بودم :))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر