Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
بچه جان خوب فهمیدی من فن کال اف هستم اما نق زن نیستم انتقاد با نق زدن فرق داره البته... درضمن از کجا میدانی من با شما هستم که به من ریپلی میزنی
تعریف بچه بودن و نق نقو بودن: کسی که بازی رو ندارد اما نق میزند
کسی که بازی رو دارد اما باز هم نق میزند
کسی که آرزوی بازی کردن دارد باز هم نق میزند
کسی که پری اردر کرده باز...
کسی که بیکار است اما به جای کار کردن همش نق میزند
فکر کنم کافی باشه!!
من از مولتی بلک 3 دیگه سراغ کال نرفتم ولی قبلش اکثریت نسخه ها رو بازی کردم اونم نه تنهایی همیشه تو پارتی با بچه های مختلف
البته خودم فن بتلم ولی درکل می خوام یه چیزی رو به عنوان فکت بگم بهت
فقط و فقط تو کالاف من با ادمایی مثل تو سر و کله زدم فقط تو کالاف
ادمایی که خود خفن پنداری میکنن حس میکنن 60 ساله دارن کال میزنن حس میکنن کارکشته این بازین حس میکنن این بازی ارث پدرشونه کسایی که هم بقیه رو بچه فرض میکنن و فقط فحش بلدن بدن
نمیدونم مپ های کوچیک کالاف باعث شده که ذهنتون هم به همون اندازه کوچیک بمونه یا چیز دیگه ایه
البته داستان شما ادما فاجعه تر از این حرفاست چون من تا زندگی خصوصیشون هم فقط از طریق همون هدفونه شنیدم و فهیمدم عمق فاجعه از کجا میاد
لپ کلام بشین بازیت رو پری اوردر کن برو تو پارتی برا رفیقات پز بده و کوری بخون اینجا چرت و پرت نگو

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
محدودیت لول آپ برداشته شده و میشه تا لول 20 رفت و پرک گوست رو گرفت فیلتر بازی هم فعال شده و میشه فقط مود دلخواه رو بازی کرد
motion blur و film grain رو هم خاموش کنید تجربه بازی خیلی بهتر میشه

• Like
Reactions: VEGETAR

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
134
محدودیت لول آپ برداشته شده و میشه تا لول 20 رفت و پرک گوست رو گرفت فیلتر بازی هم فعال شده و میشه فقط مود دلخواه رو بازی کرد
motion blur و film grain رو هم خاموش کنید تجربه بازی خیلی بهتر میشه
این ۲تا حالتی گفتی برای چی هست؟

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
این کمپر ها گند زدن تو بازی مگه rainbow که یه جا می شینی و خط می گیری شیلدم که به بازی اضافه کردن از کنارش می زنن نمیشه دیدشون

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
این ۲تا حالتی گفتی برای چی هست؟
وقتی motion blur غیر فعال بشه موقع پرخیدن دیگه صفحه تار نمیشه و زاویه دید بهتری داری film grain هم یه حالت برفک مانندی به بازی میده که با خاموش کردنش توی جاهای تاریک بهتر دشمنا رو میبینی

• Like
Reactions: gladiator12

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
screenshot-twitter.com-2019.09.15-21_25_20.png

تیپیکال کمپر :D :| اخه این چه ایرادیه که گرفتی مپ بزرگ شده و خوب طبیعه نباد نقاطی بری که کلی نقطه واسه دیده شدن داره ! سازندگان بازی دقیقا اینجا بهت دارن میگن نرو اون گوشه واستا چون کتلت میشی از چند نقطه این مشکل لول دیزاین نیست مشکل اینکه که میخوای راحت حلقوم یـ جا کمپ کنی مثل نسخه های قبل که مپ کوچیک بود بی درد سر کمپ کنی که با بزرگ تر شدن مپ همچین چیزی محیا نیست و اتفاقا این عالیه !!!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
اونایی که میگن نق میزنی فقط بلد اند بیخودی از یه چیز دفاع کنند اون هم بدون هیچ دلیل و حرف خاصی فقط بقیه رو محکوم می کنند

در این که بازی اشکال داره شکی نیست خصوصا شاهد این ماجرا اینه که تو دو روز دوم مینی مپ رو کامل برگردوندند ولی هنوز روی مینی مپ جانسون معلوم نیست پس این یعنی خودشون هم میدونین یه جای کار لنگه

یه نکته دیگه هم اینکه توی بتل V و بتاش افراد توی پس زمینه گم میشدن اینو اومدن درست کردن و کاراکتر ها بیشتر معلوم بودن اینجا هم احتمالا همین میشه چون خیلی راحت کاراکتر توی پس زمینه گم میشه

فعلا باید ۶۴ نفره اش رو دید و امیدوارم قشنگ باشه واقعا دوست دارم خوب بشه ولی اگر قرار باشه همه ملت هی کیل استریک همزمان بزنن گند میشه تو همه چی نتونن هم که یه سری زده میشن
الان تو اون مپ کوچیکه یه چاپر گانر بود یا یه ساپورت هلی ... :|

فقط اونجا ملت کمپ نکنن که به باده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: RoCoCo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر