Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
لطفا دوستانی که بازی رو پیش خرید کردن لینک دانلود رو بذارن چون بتا 60 گیگه و تا ما بخوایم شبا رایگان دانلود کنیم مهلتش تموم شده

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان میشه بازی رو preorder کرد و بتا رو بزنیم بر بدن، بعد بازی رو refund کنیم؟:D
لازم به همچین کاری نیست چون بتا رایگانه پیش خرید کننده ها فقط دسترسی زودتر دارن تازه 3 تا بتا داریم که در مجموع میشه 9 روز دسترسی به بازی

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
گرافیک بازی روی پلی 4 معمولی فوق العادست واقعا نسبت به بلک آپس 4 پیشرفت کرده از نظر سرور هم بدون معطلی مچ پیدا میکنه و اصلا لگی تو بازی ندیدم اصلا شلیک کردن تفنگا دیگه اون حالت آرکید رو نداره و انگار داری بتل بازی میکنی
بدون شک اگه ترس من از ف یلتر شدن بازی به خاطر ماموریتای سوریه بازی نبود همین الان بازی رو پیش خرید میکردم

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
استریم مالتی بازی رو دیدم و باید بگم بسیار زیبا بود :D اگر کمپین هم مثل سری مدرن وارفیر شاهکار باشه بنظر من میتونه یکی از رقیبای اصلی باشه واسه گوتی

• Like
Reactions: MO021 and VEGETAR

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
گرافیک بازی روی پلی 4 معمولی فوق العادست واقعا نسبت به بلک آپس 4 پیشرفت کرده از نظر سرور هم بدون معطلی مچ پیدا میکنه و اصلا لگی تو بازی ندیدم اصلا شلیک کردن تفنگا دیگه اون حالت آرکید رو نداره و انگار داری بتل بازی میکنی
بدون شک اگه ترس من از ف یلتر شدن بازی به خاطر ماموریتای سوریه بازی نبود همین الان بازی رو پیش خرید میکردم
سوریه کجا بود بازی تو یوزیکیستان جریان داره ... هی سوریه سوریه نکن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر