Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
519
منم فقط وقتی دیدم صداش قبلی نیست مأیوس شدم. آخه چرا؟ هیتمن الان ۳ دهه داره همون وویس اکتور رو استفاده میکنه این چرا نه؟
همونطور که دوستان اشاره کردن بیلی مورری نزدیک به ۸۰ سال سن داره و تیم سازنده ترسیدن برای نسخه های بعدی در دسترس نباشه(شایدم خدابیامرز بشه) برای همین از یکی دیگه استفاده کردن. فقط امیدوارم دیگه صداپیشه های soap و ghost تغییر نداده باشن.

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
همونطور که دوستان اشاره کردن بیلی مورری نزدیک به ۸۰ سال سن داره و تیم سازنده ترسیدن برای نسخه های بعدی در دسترس نباشه(شایدم خدابیامرز بشه) برای همین از یکی دیگه استفاده کردن. فقط امیدوارم دیگه صداپیشه های soap و ghost تغییر نداده باشن.

خب ینی قراره سلسله داستانهای مرتبط از این نسخه به بعد منتشر بشه؟

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
خبری در این رابطه ندیدم ولی حدس میزنم تو فکر سه گانه باشن

خب در اونصورت بله ولی الان بیشتر طرفداران بعد سالها انتظار یه نوستالژی داشتن اگر این بابا هم هنوز زندس خب یه ریکورد میگرفتن دیگه

• Like
Reactions: Price_One

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
میخوام بهتون cringy ترین ویدئو هایی که میتونید از یـ سایت گیمینگ انتطار داشته باشین رو معرفی کنم :

چند تا از تحریریه IGN میان و واقعی بودن و خشن بودن صحنه های بازی رو تو دموی پشت درای بسته E3 مورد نقد قرار میدن تا حتی یکیشون میگه اگه بیان تایید کنن که بازی رو بدون کشتن هم میشه تموم کنی خیلی خوب میشه :| از همشون فقط یکیشون هستش که میگه اصلا به خاطر همین مورد بازی برا من تبدیل به بهترین نمایش E3 شده یعنی قشنگ قهوه ای شون میکنه :)) خلاصه که منتظر نمره 6-5 از IGN و امثال IGN باشید کسایی که واقعیت جامعه خشن دور شدن و فقط دوست دارن چیزای مثبت بشنون اینقدر حساس و زود رنج شدن که تحمل دیدن یک داستان واقعی رو ندارن ! جامعه زود رنج اینترنت !
پ.ن : هر وقت دیدید سایتی در مورد این دست مسائل داره میناله بدونید که سازنده داره کار خودش (که اینجا وفادار بودن به سبک خشن جنگ ـه) رو به بهترین نحو ممکن انجام میده اینو مطمئن باشید

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
میخوام بهتون cringy ترین ویدئو هایی که میتونید از یـ سایت گیمینگ انتطار داشته باشین رو معرفی کنم :

چند تا از تحریریه IGN میان و واقعی بودن و خشن بودن صحنه های بازی رو تو دموی پشت درای بسته E3 مورد نقد قرار میدن تا حتی یکیشون میگه اگه بیان تایید کنن که بازی رو بدون کشتن هیچ کسی هم میشه تموم کنی خیلی خوب میشه :| از همشون فقط یکشونه که میگه اصلا به خاطر همین مورد بازی برا من تبدیل به بهترین نمایش E3 شده یعنی قشنگ قهوه ای شون میکنه :)) خلاصه که منتظر نمره 6-5 از IGN و امثال IGN باشید کسایی که واقعیت جامعه خشن دور شدن و فقط دوست دارن چیزای مثبت بشنون اینقدر حساس و زود رنج شدن که تحمل شنیدن یک داستان واقعی رو ندارن ! جامعه زود رنج اینترنت !
پ.ن : هر وقت دیدید سایتی در مورد این دست مسائل داره میناله بدونید که سازنده داره کار خودش (که اینجا وفادار بودن به سبک خشن جنگ و اینکه تو جنگ شیرینی پخش نمیکنن) رو به بهترین نحو ممکن انجام میده اینو مطمئن باشید

لول
باز یکی از سربازهای قدیمی جنگ عراق بازی رو که پشت درهای بسته تجربه کرده گفته عجب دری وری هست و جنگ مایل ها با این اثر فاصله داره. MW یک تجربه دراماتیک هست که ملت رو در ریلکس ترین حالت ممکن میخواد ببره وسط میدون مبارزه و اصلا با جنگ واقعی فاصله داره

متاسفانه متاسفانه یکسری جهت گیریهای نادرست وبسایت های گیمینگ داره باعث قتل بازیهای سینگل پلیر میشه، وقتی سازنده جرات داستانگویی نداشته باشه و مجبور باشه ده ها گروه فکری رو راضی نگه داره به جاش روی میاره به ساخت یک Arena و به چندنفر با گرافیک فانتزی چماق میده و میگه بیاین یکم بازی کنید ...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
لول
باز یکی از سربازهای قدیمی جنگ عراق بازی رو که پشت درهای بسته تجربه کرده گفته عجب دری وری هست و جنگ مایل ها با این اثر فاصله داره. MW یک تجربه دراماتیک هست که ملت رو در ریلکس ترین حالت ممکن میخواد ببره وسط میدون مبارزه و اصلا با جنگ واقعی فاصله داره

متاسفانه متاسفانه یکسری جهت گیریهای نادرست وبسایت های گیمینگ داره باعث قتل بازیهای سینگل پلیر میشه، وقتی سازنده جرات داستانگویی نداشته باشه و مجبور باشه ده ها گروه فکری رو راضی نگه داره به جاش روی میاره به ساخت یک Arena و به چندنفر با گرافیک فانتزی چماق میده و میگه بیاین یکم بازی کنید ...
سر بتلفیلد 5 یادته یـ زن با تریپ پانکی با دست مصنوعی و یـ تریلر فوق سینماتیک به عنوان محیط جنگ جهانی دوم بعد که ملت گفتن این چرت و پرت چیه EA هم گفت میخواید بخرید میخواید نخرید که یکی دو میلیون زیر انتظار EA بازی تموم کرد الانم اینجا تمام این حرفا قشنگ اثر عکس داره بیشتر میفروشه که کمتر نفروشه بعد EA میمونه و پوکر فیس ـش ....

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اخه طبیعیه این بازی شاید مایل ها تفاوت داشته باشه با واقعیت چون معمولا اینا تم درامش زیاد میکنن در حالی که تو جنگ ما میدونیم بی رحمی خالص هست اینجا تم درام خیلی زیاده مثل همون MW به نظر من بهترین بازی که واقعا داستانش شبیه بود به جنگ همون specs ops بود عالی بود بی رحمی تمام! و سیاست پشت کار

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
برای من زیباترین کمپین سری بازی های cod نسخه cod black ops بود. بخش داستانی و کمپین این سری به نطرم توی نسخه بلک آپس به نهایت تکاملش رسید. واقعا کرکترها و خط داستانیش بی نطیر بود، دیگه تکرار نشد. هرچند که سری mw رو هم خیلی خیلی دوست داشتم ولی داستان سیاه bo و کرکترهاش واقعا تکرار نشدنی بود برام. Reznov ، bowman ، woods و حتی خود mason بعد 9 سال هنوز در خاطرم زنده موندن. آنتاگونیست هاشم خیلی عالی بودن، دراگویچ و کراوچنکو و استاینر.
امیدوارم این نسخه یه ریبوت درست و حسابی باشه و کمپین این سری رو برگردونه به همون زمان مدرن وارفرها و بلک اپس و waw .

• Like
Reactions: سگ Naughty

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

چند تا از تحریریه IGN میان و واقعی بودن و خشن بودن صحنه های بازی رو تو دموی پشت درای بسته E3 مورد نقد قرار میدن تا حتی یکیشون میگه اگه بیان تایید کنن که بازی رو بدون کشتن هم میشه تموم کنی خیلی خوب میشه :| از همشون فقط یکیشون هستش که میگه اصلا به خاطر همین مورد بازی برا من تبدیل به بهترین نمایش E3 شده یعنی قشنگ قهوه ای شون میکنه :)) خلاصه که منتظر نمره 6-5 از IGN و امثال IGN باشید کسایی که واقعیت جامعه خشن دور شدن و فقط دوست دارن چیزای مثبت بشنون اینقدر حساس و زود رنج شدن که تحمل دیدن یک داستان واقعی رو ندارن ! جامعه زود رنج اینترنت !
پ.ن : هر وقت دیدید سایتی در مورد این دست مسائل داره میناله بدونید که سازنده داره کار خودش (که اینجا وفادار بودن به سبک خشن جنگ ـه) رو به بهترین نحو ممکن انجام میده اینو مطمئن باشید
البته همچین هم بیراه نگفته. صحنه های آزار دهنده و خشونت آمیز رو نمیشه همینجوری تو بازی پیاده کرده. violence for the sake of violence یه چیز مسخره و بیهوده ای هست که نشون میده سازنده ها تقریبا هیچ ایده جدیدی ندارن.چیزی برای حداقل برای من نگران کننده اس اینفیتی وارد میاد میگه مرحله no Russian پیش این بازی شبیه جک میمونه و قراره کل بازی شاهد اینا باشیم. که خب این خودش به کل وجود اون مرحله تو مدرن وارفر 2 رو زیر سوال میبره. یکی از دلایل محبوبیت مدرن وارفر1و 2 و خشونت به کار رفته تو اون ها به خاطر این بود خشونت یه ابزار بود بود برای جلو بردن داستان. نه اینکه به صرف کول بودن سازنده اونجا گذاشته باشه. تو مارکتینگ اون بازی ها هم هیچ وقت از خشونت استفاده ابزاری نکردن. ولی خب متاسفانه اینجا تمام حرفشون این بوده که بازی ما از no russian بدتره و فلانه. طبیعی هم هست یه سری واکنش منفی نشون بدن

• Like
Reactions: majidred2011

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
یوروگیمر یه مقاله خوب نوشته در مورد یکی از مراحل بازی که تو نقش یه سرباز کم سن بازی میکنیم:

Call of Duty: Modern Warfare and the problem with its child soldier level

اون مرحله که مثلا قرار بود ناراحت کننده باشه تقریبا نه لول دیزاین خوبی داره، و نه داستان و دیالوگ آنچنانی:

If Infinity Ward wanted me to be uncomfortable, it succeeded - but only because this scene felt so jarring and awkward. The reason for this, I feel, is because the child soldier level snaps from on-the-rails cinematic scenes to a weirdly cliché, very video games boss fight

It's even split into two stages - the first being a bizarre game of hide-and-seek where the player crawls through air vents (classic video game fare), and then follows the rule of three by requiring players to hit the "boss" three times. The second stage is a slightly more cinematic "finisher move" where you stab the Russian about five times in the chest, and then finally kill him with the gun

Despite Infinity Ward's continued emphasis on achieving realism, this level didn't feel real at all. The use of tired video game grammar was so obvious that it shattered any suspension of disbelief, trivialised the situation, and cut through what should have been an intense and harrowing moment
.

آخر هم میگه یه چیز اغراق شده در اومده که بر خلاف نسخه 4 ، اینجا اصلا همخوانی نداره با خود بازی:

as I mentioned previously, the original Modern Warfare does it brilliantly in Death from Above. But in the child soldier level Infinity Ward is too eager to do both things at once, pushing inappropriate and obvious game mechanics along with over-dramatised violence. In seeking to make the level both cinematic and engaging in gameplay terms, Infinity Ward stumbles on its own video game grammar - and instead creates a Frankensteinian, dissonant
mess.

تقریبا تمام چیزایی که نگران بودم تو بازی به صورت زورکی بدون توجه به داستان بزارن دارن پیاده میکنن. حداقل با توجه به تیزر اول امیدوار بودم به بازی ولی خب با این وضع انگار خود اینفینیتی وارد هم یادش رفته مدرن وارفر اصلا چی هست و الان صرفا یه سری صحنه ناراحت کننده سرهم کردن که بگن اره بازی ما هم بلده اینجوری باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر