Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
مد 64 نفره بازی خر تو خر ترین چیزیه که تا حالا تو عمرا دیدم یعنی فقط کافیه برید تو یک از بیسا کمپ کنی مثل مورچه ملت اسپاون میشن !! کلا سیستم اسپاون بازی مشکل داره از اون ور مپ بازی اصلا انداره بتلفیلد بزرگ نیست !!!

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
گرافیک بازی روی وان معمولی یه چیزی تو مایه های کانتر 1.6 باورم نمیشه اصلا تاحالا تو نسل 8 همچین چیزی ندیده بودم... اصلا قابل بازی نیسست هیچی دیده نمیشه:))
:|

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
مد 64 نفره بازی خر تو خر ترین چیزیه که تا حالا تو عمرا دیدم یعنی فقط کافیه برید تو یک از بیسا کمپ کنی مثل مورچه ملت اسپاون میشن !! کلا سیستم اسپاون بازی مشکل داره از اون ور مپ بازی اصلا انداره بتلفیلد بزرگ نیست !!!
اسپاون بازی توی همه مودهاش فاجعش
کلا طراحی مپ هاش هم بنظرم اصلا خوب نیست و خیلی جا کمپ داره
چند تا مودش رو هم که بازی کردم بنظرم هیچ فرقی با کال اف های دیگه نداره و همچنان مثل همه کال اف ها خر تو خر هست و کلا کیل گرفتن شانسیه داخلش:))

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
گرافیک بازی روی وان معمولی یه چیزی تو مایه های کانتر 1.6 باورم نمیشه اصلا تاحالا تو نسل 8 همچین چیزی ندیده بودم... اصلا قابل بازی نیسست هیچی دیده نمیشه:))
:|
من اون آلفای 2v2 رو روی ps4 رفتم بازی کلا همه چیزو فدای ۶۰ فریم کرده بود حتی رزولوشن 1080p نبود طرفای ۹۰۰ بود

چجوری میشه کراس پلی با pc رو خاموش کرد فقط ps4 و xbox باشه ؟
واقعا خیلی ظلمه. چه زجری میکشن اونایی که میفتن با یه کلن pc پلیر :D:D:D

پ.ن: آقا این ماجرای پینگ چیه همش میژنه ۳۰ یا ۲۰:| مسخره کرده مارو یا چی؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gladiator12

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
من اون آلفای 2v2 رو روی ps4 رفتم بازی کلا همه چیزو فدای ۶۰ فریم کرده بود حتی رزولوشن 1080p نبود طرفای ۹۰۰ بود

واقعا خیلی ظلمه. چه زجری میکشن اونایی که میفتن با یه کلن pc پلیر :D:D:D

پ.ن: آقا این ماجرای پینگ چیه همش میژنه ۳۰ یا ۲۰:| مسخره کرده مارو یا چی؟
فکر کنم روی وان 720 p باشه :|

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
مد 64 نفره واقعا افتضاحه از کمپ کردن و ریسپان های بد و اون نفر بر لعنتیش که بگذریم مدام بازی واسه من فریز میشه و باید خارج بشم از اون طرفم تکسچرا به شدت دیر لود میشن

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
رو PC نمیره داخل بازی :|
من این مشکل دقیقا با بتای COD BO4 داشتم! هرکاریم کردم نشد که نشد!
رو لپ تاپ میرفت تو بازی رو PC نمیرفت!
-----------------------
آقا گیم پلیش خیلی خوبه، خیلییی!
من اصلا فکر نمیکردم اینقد معتاد کنه حیف خیلی گرونه اگه تخفیفی چیزی بخوره میخرم. من بعد از MW3 و یک کم AW که بعدش دیگه نمیدونم چه مرگش شد انلاینش نمیومد COD بازی نکردم و رفتم BF زدم.
ولی این MW خیلی نرم و کیف میده ولی هنوز محیط هاش خسته کننده و بی روحن، یک چیزی که BF V برام جذاب میکنه همینه که شدیدا محیط بازی شاده و چندین ساعت هم بازی کنی حس خستگی نمیگیرتت. البته جزئیات که توی BFV هست هم اصلا نزدیکش هم نیست MW ولی در کل خیلی خوبه.
ولی اون مد 64 نفرش خیلی چرته! ده دقیقه بازی کردم هم لگ شدیدا داشت هم اصلا یه جوریه انگار خیلی کار داره تا جا بیوفته.
در کل امیدوارم بخش تک نفرشم بترکونه.
------------
فقط این پینگ ها ماجراش چیه؟ من تو بازی پینگم همش 0 و 1 هست نهایت میشه 10! ( الان ویدیو ها که گرفتم دیدم 30 و 40 هم داشتم و حتی 135 ولی 0 و 1 زیاد بود ) خیلی توهمیه! فقط تو زولا چنین پینگی داشتم!

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
بازی رو وان ایکس و ps4 pro چطوره کسی تست کرده؟
PS4 pro
خیلی خوب روال بود خبری از افت فریم لگم نبود نور پردازی انعکاس نور همه خوب بود با اینکه بازی بتا بود
فقط بازی خیلی شبیه ww2 فقط سرعتش بیشتر وحرکت کارکترها نرم رون تره روی هم رفته راضی کنندس
من حدود 5 ساعتی که بازی کردم راحت مچ میشد

• Like
Reactions: VEGETAR

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
بازی رو وان ایکس و ps4 pro چطوره کسی تست کرده؟
وان X رو نمیدونم ولی رو پرو بازی میکنم، بازی احساس میکنم از اون آلفا که قبلا دادن بهتر و روون تر شده،
حتی از بتای هفته قبل هم بهتر شده و نمای کلی بازی خیلی راضی کننده هستش و نرخ فریم دهی و همه چیزش خوبه.
یه سری مشکلات داره که امیدوارم تا نسخه اصلی برطرف شه، مصب مشکل اسپان بازی که بعضی وقتا پشت پلیرهای دشمن خیلی راحت اسپان میکنه یا خودت جایی اسپان میشی که دقیقا دشمن روت aim گرفته!
بعضی وقتا اتچمنت های گان ها خود به خود ریست میشه و همه برداشته میشه.
با اینکه از طراحی گان ها و خیلی چیزهاش خوشم اومده ولی هنوز دو دلم واسه پیش خرید ، یکی از نگرانی هام هم سرور و وضعیت کانکشن بازی و بعدش هم افتادن جلو PC پلیرها و موس کیبردی ها هستش که مایی که با کنترولر معمولی بدون هیچ کمکی ای پلی میدیم واقعا شرایط برابری نیست.

• Like
Reactions: VEGETAR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر