Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
خوب شد پری اوردر نکردم ...بازی اصلا اون چیزی نیست که انتظارشو داشتم ...حتما قبل خرید بتا رو تجربه کنید.

بازی فقط خط و خط گیری و کمپه

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
خوب شد پری اوردر نکردم ...بازی اصلا اون چیزی نیست که انتظارشو داشتم ...حتما قبل خرید بتا رو تجربه کنید.

از گیم پلی هایی که دیدم میشه فهمید این موضوع رو تو اینستا بازی هم همه دارن همینو میگن شاید این مپ اینجوریه

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
ما که خواستیم دیشب با اکانت سعودی دانلود کنیم تا 10 گیگ دانلود می کرد فایل خراب می شد دو بار هم امتحان کردم باز خراب شد

• Like
Reactions: VEGETAR

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید

قبول دارم ولی اینم درنظر بگیر که خاصیت مد دامینیشن همینه هر دو تیم پشت پرچم وسط کمپ میکنن تا راحت کیل بگیرن البته باید تا بتای سوم که اکثر پرک ها باز میشن صبر کرد شما اگه ghost و deadsilence رو داشته باشی راحت میتونی مپ رو دور بزنی و بری پشت سر دشمنا

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
۴۰ گیگ بتا! :Shocked:یعنی این نت ذغالی ما تا کی میتونه این دانلود و تموم کنه؟ :Scare:
تا 16 ام هست بعد سرور ها افلاین میشن و دوباره از 19 ام تا 23 ام week end 2 شروع میشه که باهاش corss platform هم میاد و دوباره میشه بازی کرد و شایعه شده 2 روز اخر مود 64 نفره رو باز میکنن.

• Like
Reactions: Destro and VEGETAR

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چند نکته در بازی یه دنیا فاصله است با کال های قبلی
اولی ایش اینه که روی بحث انیمیشن ها چه کاراکتر چه اسلحه ها کار شده و یه چیز خشک یا یکنواخت مثل قبل نیست و خسیس بازی هم درنیاوردن و یه سری انیمیشن هم اول هر مچ گذاشتن که کمی از یکنواختی دربیاید و جالب شه

دوم این که در زمینه گرافیک بازی پیشرفت داشته ولی نسبت به عناوین روز و پیشرو چیز خیلی خاصی نیست خصوصا وقتی از زاویه دور یه نقشه ای مثل grazna کاملا داغونه

سوم اینکه از لحاظ طراحی نقشه یه تفاوت عمده ای با قبلی ها پیدا کرده، قبلا کال سه تا خط اصلی داشت چپ وسط راست حالا شما می‌تونستی سر وسطی بجنگیم یا چپی و راستی ملت رو دور بزنی ولی الانه یه چیز پیچیده ای ساختن با ساختمانهایی در وسط که قشنگ میشه کلوز کامبت، کلا مپ ها از ساختار ساده عبور مردن

ولی چیزهایی ایش که تو حال آدم میزنه بدتره
نکته اول همون‌طور که بچه ها گفتن کمپر محور شدن ملته و از اونور یه سری رمبو تر شدن چون یه سری پرک ها یا اسلحه ها بد رو‌مخ اند

ولی یه چیزی برای بدتر از هر چیز دیگه است
این یکی به شدت پینگ محورتر شده و برای من یکی که غیرقابل تحمل بود به شخصه پیشنهاد می کنم اگر پینگ زیر ۱۰۰ همیشگی ندارید اصلا سمت بازی نرید

بارها شده که به طرز عجیبی بدون داشتن هر گونه راداری دشمن پیش پیش من رو زده یا بدتر از او در درگیری های رو به رو با اینکه من سریعتر زدم اون طرف من رو زده که هیچ بعد توی کیل کم من دیرتر زدم و اون فقط خون اش تا آخرین حد پایین رفته
توی کیل کم طرف با نهایت سه چهارتا تیر می افته من باید نصف خشاب بزنم

نکته بعدی هم ریجن لاک احتمالیه که یعنی دهنتون سرویسه چون با دوستان حاشیه خلیج فارس می افتید

از بین رفتن مپ شاید به حرفه ای تر شدن بازی کمک کرده باشه ولی الان نصف ملت شدن کمپر که بازی اومده دوتا UAV گذاشته تا این خلا رو جبران کنه ولی بدتر شده الان معلوم نیست آدم باید UAV بزنه یا بازی کنه

اینجوری بخواد پیش بره باید هی از پرک ضد رادار استفاده کنید

و نکته بعدی حالم از وان شات وان کیل بودن اسنایپ های کال بهم میخوره

امیدوارم مد های ۱۰۰ نفره رو هم بذار یه تستی بزنیم چون اون ها باید هیجان بهتری بدن

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
تا رنک ۱۰ بازی کردم خداییش خیلی حال داد:D سال ها بود که از call of duty دور بودم امیدوارم بتونه فن های قدیمیش رو برگردونه و یه جونی به سبک شوتر نظامی بده

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
خوب به اندازه کافی بازی کردم بازی از خیلی جهت ها خوب شده اما یک مشکل که به شدت بازی پیدا کرده و همه مجبورن که همین سبک بازی کنن اینه که بازی شده camp festival :D کلا زیاد نمیشه تهاجمی بازی کرد و شما نمیدونی دشمن اصلا کجا میتونه باشه و خوب طبیعتا همه کمپ میکنن.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
مدهای دیگه هم باز شد امروز اولین باره cod مولتی بازی میکنم البته بتای black out هم رفته بودم که خیلی نچسب بود ولی این فوق العادس خیلی حال میده اصلا عضو جدا نشدنیه :D بسیار عالی ولی قضیه موس وصل کردنش خیلی ضایعست با موس سرچ میکنی نصف کنترلری پیدا میکنه! بعدش با کنترلر سرچ زدم رفتم تو بازی موس وصل کردم کار کرد!:| این که یعنی چیت!

• Like
Reactions: Destro and VEGETAR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر