Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یعنی لابی جدا نداره؟؟ :o
میدیدم میخورم به بعضی ها خیلی خفن میزنن ها
حرفه ای که توش پیدا میشه (با همون دسته) ولی من یک بارم ندیدم کسی با ماوس و کیبورد همراهم بازی کنه (تو لابی شکلش رو کنار یوزرنیم میکشه نگاه کن عکس دسته کشیده یا ماوس) الانم فک کنم چون الفا هست لابی هاشون مشترکه در کل فک کنم امثال من 1 در 50000 باشن ماوس و کیبورد رو کنسول بازی میکنن نمیدونم شایدم بیشتر !!!
دارن کراس پلی رو امتحان میکنن
البته چیزی به نام کراس پلی وجود نداره فعلا :D چون فقط PS4 هستش ...

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
آقا من PC بازی میکنم بنظرتون بگیرم؟ BO4 که پشیمونم کرد چون Matchingش عجیب غریب ضعیف بود.

به هیچ وجه !
همش حرف مفته . برای bo4 هم گفت سرور اختصاصی اما باز p2p connection بود .
همون اشتباه bo4 ما را بس . بخش زامبی که کلا تعطیل . بتل رویال هم که هر وقت دلش میخواست پلیر پیدا میکرد . ی مدت که کلا با vbn فقط امکان بازی کردن بود .
بخش league که اصلا پلیری پیدا نمیکنه !
چرا پول میدید ؟؟؟ برای چیزی که هر سال همون فرمول قبل رو دوباره به خورد تون میده !

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
آقا من PC بازی میکنم بنظرتون بگیرم؟ BO4 که پشیمونم کرد چون Matchingش عجیب غریب ضعیف بود.
با این که بازی خیلی خوب به نظر میاد اما صبر کنین تا بازی بیاد چون اکتیویژن در یک چشم به هم زدن تمام معاملات رو عوض میکنه:D

• Like
Reactions: Alsavegma

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
با این که بازی خیلی خوب به نظر میاد اما صبر کنین تا بازی بیاد چون اکتیویژن در یک چشم به هم زدن تمام معاملات رو عوض میکنه:D
ولی انصافا اکتیویژن سر کرش تیم ریسینگ خیلی خوب داره عمل میکنه

مثل اینکه سرش خورده به سنگ :D

• Like
Reactions: Alsavegma

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ولی انصافا اکتیویژن سر کرش تیم ریسینگ خیلی خوب داره عمل میکنه

مثل اینکه سرش خورده به سنگ :D
طعمس گولش رو نخور :D شما بهتره بری یـ سر به ساب رددیت BO4 بزنی یعنی یـ جوری کانتنت میدن ملت اونجا همه جوره دارن فر میخورن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر