Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
Rapid Fire مجله GI هم منتشر شد اطلاعات خوبی داره توش :

اینم خلاصه اطلاعات جدید در مورد مپ های بزرگ از jackfrags

من ویدئو پایینیو کامل دیدم،بازی زیر و رو شده عملا.
بعد از مدتها یه کاد که واقعا تفاوتش با نسخه های قبلی مشهوده رو میتونیم بازی کنیم.
گیم پلی،انیمیشن ها،گرافیک(اون دود خفنی که هنگام شلیک از اسلحه بیرون میاد) کند شدن سرعت بازی وسنگینی سلاح ها،مپ های بزرگ و کاربردی و...هرچند تا حدودی بازی شبیه بتلفیلد شده ولی وجود همچین تغییراتی واجب بود.
امیدوارم،امیدوارم و بازم امیدوارم بازی در بخش داستانیم برای کسایی مثل من که از همون اولین نسخه تا الان کاد رو برای تجربه این بخش خریدن حرف هایی برای گفتن داشته باشه.

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
جیکوب مینکاف طراح بخش داستانی گفت: تعدادی از تستر های بازی هنگام تجربه این عنوان گریه افتاده اند.
به گفته او در این بازی تلاش شده چهره غمگین ،وحشی و ترسناک جنگ به تصویر کشیده شود و همین باعث شده برخی از سکانس های بازی تلخ از اب در بیایند.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
جیکوب مینکاف طراح بخش داستانی گفت: تعدادی از تستر های بازی هنگام تجربه این عنوان گریه افتاده اند.
به گفته او در این بازی تلاش شده چهره غمگین ،وحشی و ترسناک جنگ به تصویر کشیده شود و همین باعث شده برخی از سکانس های بازی تلخ از اب در بیایند.
احتمالا باید مربوط به جنگ داخلی سوریه باشه چون تو بخش داستانی مراحلی به تروریسم و جنگ داخلی سوریه اختصاص پیدا کرده تا جایی که من خوندم به هرحال جنگ ویرانگری بوده

• Like
Reactions: kamyy

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,061
نام
AmiR
من الان دارم Battlefield4 رو پلی میدم و گیم پلی های این رو هم میبینم.
احساس میکنم خیلی شبیه همن!
چرا CoD سعی میکنه شبیه بتل شه و بتل سعی میکنه شبیه CoD شه؟
به نظرم بتل باید بتل بمونه با ویژگی های خودش CoD هم باید خودش باشه.

• Like
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
احتمالا باید مربوط به جنگ داخلی سوریه باشه چون تو بخش داستانی مراحلی به تروریسم و جنگ داخلی سوریه اختصاص پیدا کرده تا جایی که من خوندم به هرحال جنگ ویرانگری بوده
از اونجا الهام گرفتن ولی اون کشور که وقایع تروریستی توش اتفاق میفوته ی کشور خیالیه
من الان دارم Battlefield4 رو پلی میدم و گیم پلی های این رو هم میبینم.
احساس میکنم خیلی شبیه همن!
چرا CoD سعی میکنه شبیه بتل شه و بتل سعی میکنه شبیه CoD شه؟
به نظرم بتل باید بتل بمونه با ویژگی های خودش CoD هم باید خودش باشه.
ی عمر کاد رو به خاطر مپ های کوچیکش مصخره میکردن اینکه کاد رسیده بتل تقصیر سازنده های کاد نیست تقصیر سازنده های بتلفیده که از سال 2002 تا به الان 64 نفر پلیر رو افزایش ندادن جدای اون هم باز سرعت کاد بیشتر از بتلفیده این وجه تمایز خوبی هست تازه بزرگترین برتری بتلفیلد که تخریب پذیری باشه رو هم نداره !

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بتل که مرده فکر نمیکنم حتی یه بازی درستم ازش تو چندسال اینده ببینیم اکتیویژن هرچقدرم دزد باشه باز رو بازی کار میکنه ولی EA فقط میخواد جیب خالی کنه بتل3 و بدکمپانی 1.2 کجا بتلای این نسل کجا:(

• Like
Reactions: delta05 and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر