Nintendo E3 2019

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
107685

Nintendo برنامه ی خودش را برای E3 2019 اعلام کرد. Nintendo برای معرفی و نمایش گیم پلی بازیهای Nintendo Switch مراسمی دیجیتالی Nintendo Direct را خواهد داشت که محوریت اصلی این مراسم حول بازی هایی است که در سال 2019 برای Nintendo Switch عرضه می شوند.

E32019_Announcement.jpg

Nintendo Direct در تاریخ 21 خرداد ساعت هشت و نیم شب به وقت تهران پخش شد.

جدای از Nintendo Direct که بیان شد مسابقات Splatoon 2 و Super Smash Bros هم وجود دارد,همچنین مراسم Treehouse Live که در آن گیم پلی از بازی ها با حضور توسعه دهندگان بازی ها پخش میشود هم وجود دارد.

تعدادی از بازی های انحصاری که در Nintendo Direct احتمالا حضور دارند

107688
در اوایل سال 2019 برای Switch معرفی شد و چند روز قبل دایرکت اختصاصی این عنوان نمایش داده شد، احتمال این وجود دارد که به صورت مختصر اطلاعات جدیدتری از این عنوان در Nintendo Direct نمایش داده بشود.

107689
سومین عنوان از این فرانچایز و به صورت انحصاری برای Switch منتشر می شود، تاریخ عرضه ی این عنوان خیلی دور نیست و احتمال حضور این بازی در Nintendo Direct بالا است.

107690
ریمیک The Legend Of Zelda Link's Awakening در اوایل سال 2019 معرفی شد، احتمالا این بازی در Nintendo Direct نمایش دارد.

107691
نسخه ی سوم Luigi's Mansion برای Switch در اوایل سال 2019 معرفی شد

107693
عنوانی در سبک RPG که توسط Game Freak ساخته می شود و طبق آخرین اطلاعات قرار است در سال 2019 منتشر بشود

107694
فرانچایز محبوب Animal Crossing، این عنوان در اوایل سال 2019 معرفی شد

107695
این عنوان در سال 2018 معرفی شد، در ابتدا قرار بود در اوایل 2019 منتشر بشود اما انتشار بازی تاخیر خورد

107696
بازی در سبک H&S برای Switch که در اوایل 2019 معرفی شد و تاریخ انتشار آن هم مشخص شد، احتمال نمایش این بازی در Nintendo Direct وجود دارد

107697
آخرین عنوان غیر Spin Off از سری بازی محبوب Pokemon که قرار است برای Switch در 2019 منتشر بشود، باتوجه به اینکه این بازی دایرکت اختصاصی خود را دارد، احتمالا یا این بازی در Nintendo Direct نیست یا نمایش آن کوتاه و مختصر است

براساس آخرین اطلاعات میتوان گفت که بیش از 9 عنوان انحصاری برای Nintendo Switch در سال 2019 هست که هنوز منتشر نشده است، به عنوان نظر شخصی من خیلی انتظار بالایی ندارم که تعداد زیادی بازی انحصاری جدید برای Switch در Nintendo Direct معرفی بشود اما مثلا انتظار معرفی 3rd party های جدید را دارم، البته به نظر من این احتمال هم هست که یک یا چند عنوان انحصاری از لیست بالا بعد از 2019 منتشر بشوند.

امیدوارم کاستی ها و مشکلات و ... را به بزرگواری خودتان ببخشید.
باتشکر.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
راستش من خیلی خوشم نمیاد با شما فن های نینتندو بحث کنم، چون شبیه فن های اپل میمونید. عادت دارید هرچی نشون داد هایپ شید و اگه یه مراسم رو بپذیرید حداقل شاهکار نبود و صرفا خوب بود هم من راضیم. البته بحثی هم نیست. مبارکتون باشه. ولی دلیل نمیشه من خوشم بیاد. من دوست داشتم متروید یا بیونتا 3 و یا مهم تر اون بازی جدید ببینم. Astral Chain و Zelda برای من خوب بودن، باقی رو حتی حوصله بازی کردن ندارم.

که یعنی مسلما این دور و اطراف نبودی
من مطمئنم پارسال خود فن هاش با این که نمایش Smash خوب بود...(البته اون برای شما تکراریه ببخشید:-j) واقعا دایرکت E3 رو ضعیف خوندن...
این چیزی که من دیدم حاصل درخواست هایی بود که خود فن ها داشتن...
مسلما سالی که لاین آپش تا تو تابستون فقط 4 تا انحصاری AAA داره نیاز به یه بازی جدید نداره یهویی...
یه بخشی هم سلیقه شخصیه... الان نمی کشی تو Animal Crossing و Luigi Mansion بزنی تقصیر نینتندوئه بنده خدا نیست که... اونا دارن دنباله میزنن طرفدارهاش هم راضی اند. منتقدها هم راضی اند

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
دقیقا ناتی داگ برای چی باید از بازی های خطی بیاد بیرون ! و اصلا یه استودیو چه ربطی به یه کنفرانس داره که با هم مقایسه بشن؟

منظورش اینه که اگه نینتندو روش بازیسازی اش خیلی یکنواخت میزنه مورد بدی نیست. نمونه اش ناتی داگ که تو استایل خود از زمان آنچارتد قالب بازی هاش یکیه ولی همیشه تجربه هاش دونه دونه منحصر به فرد بودند
نینتندو هم همینه... نفر اولی که می فهمه نینتندو داره از بازی هاش شیردوشی می کنه خود طرفدارهای نینتندوئن...
تو این جا مشخص نیست ولی فن بیس اش شوخی ندارن. نقدهای منفی خیلی زیادی در مورد NSMB U از همون عرضه اش رو Wii U بهش شد هنوزم با عرضه اش رو سوییچ هست.
این اتفاق سر Luigi's Mansion Dark Moon هم برای 3DS افتاد.
کرم که ندارن. اگه راضی اند یعنی تو نمایش ها به حرف ملت گوش کردن

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دقیقا ناتی داگ برای چی باید از بازی های خطی بیاد بیرون ! و اصلا یه استودیو چه ربطی به یه کنفرانس داره که با هم مقایسه بشن؟
تقصیر خودتونه دیگه از ناتی داگ بت درست کردین اصلا دیگه نمیشه گفت بالای چشمت ابرو یک نگاه کلی بود ببخش شما

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
و این چیزیه که من همیشه میگم...
"سری که درد نمی کنه رو نمی بندن"
فرمول animal crossing و Luigi's Mansion و Zelda Awakening فرمول هایی اند که جواب میدن. قدیمی نشدن و اصن وابسته به زمان نیستن.
این که فیچرهای جدید اضافه کنی، با کلی محتوای دیگه و گرافیک رو هم ارتقا اساسی بدی نسبت به نسخه قبل اساسا بازی رو به یه دنباله ی لایق تبدیل می کنه.
و این تازه در صورتیه که بگیم نینتندو واقعا داره فقط این کار رو می کنه
میزان تفاوت هایی که بین Zelda Majora's Mask و Zelda The Wind Waker از حیث مکانیک های گیم پلی هست بین سه تا بازی اخیر فرام سافتور نیست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
آخرم میگن ما باهاتون بحث نمی کنیم چون شبیه فلانی هایید :|
باو بگید من خوشم نمیاد از استایل انیمال کراسینگ که منم بفهمم چند چندم با طرف... نه که نینتندو بازی بد میزنه، شماها چشم بسته خوشتون میاد. با این منطق من میتونم از همین نقطه به تک تک فن بیس ها و تاپیک های انجمن حمله کنم و مورد عنایت قرارشون بدم :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
آخرم میگن ما باهاتون بحث نمی کنیم چون شبیه فلانی هایید :|
باو بگید من خوشم نمیاد از استایل انیمال کراسینگ که منم بفهمم چند چندم با طرف... نه که نینتندو بازی بد میزنه، شماها چشم بسته خوشتون میاد. با این منطق من میتونم از همین نقطه به تک تک فن بیس ها و تاپیک های انجمن حمله کنم و مورد عنایت قرارشون بدم :D
شاید منظورش اینه سبک بازی های نیتندو همش پارل و حالت ماریویی داره یا ماریو زیاد تکرار شده بدش اومده

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
شاید منظورش اینه سبک بازی های نیتندو همش پارل و حالت ماریویی داره یا ماریو زیاد تکرار شده بدش اومده

یه سری چیزها مرتبط با نظر شخصیه و قابل احترامه... مثل همین که بگی «آقا من حال نکردم با انیمال کراسینگ، مبارک خودتون» که خب مبارک ما :D New Leaf رو 3DS با متای 88 یازده میلیون فروخت قطعا هیبتیه که با هیت دو سه نفر ارزش اش نمیاد پایین
ولی یه سری چیزا نه. از هوا بیای یه چی بگی که خودت رو قانع کننده نشون بدی خیلی مسخرست...برچسب چسبوندن(شما مثل اینایید و...) از اونم بدتره
یکیش اینه که بگی نینتندو فقط تو سبک پازل و حالت ماریویی داره.
پلتفرمر دو بعدی
پلتفرمر سه بعدی
JRPG
RPG
اکشن ادونچر
ریسینگ
فایتینگ
پازل
شوتر اول شخص
شوتر سوم شخص
سیمولیتور (انیمال کراسینگ عملا یکی از بهترین های ژانره)
استراتژیک
ترسناک (که سبک نیست ولی خب حالا)
پارتی
هک اند اسلش

و به غیر از ژانر Horror که خب توش گلی نتونستن بزنن... تو بقیشون یا جزو پرچم دارهای ژانر اند یا واقعا بازی های خوبین
خو دیگه با یکی دو تا ژانر حال نمی کنی مشکلی نیست... بگی نینتندو تو ورطه تکراره، مسلما مشکل از یه جای دیگس :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نینتندو
منظورش اینه که اگه نینتندو روش بازیسازی اش خیلی یکنواخت میزنه مورد بدی نیست. نمونه اش ناتی داگ که تو استایل خود از زمان آنچارتد قالب بازی هاش یکیه ولی همیشه تجربه هاش دونه دونه منحصر به فرد بودند
نینتندو هم همینه... نفر اولی که می فهمه نینتندو داره از بازی هاش شیردوشی می کنه خود طرفدارهای نینتندوئن...
تو این جا مشخص نیست ولی فن بیس اش شوخی ندارن. نقدهای منفی خیلی زیادی در مورد NSMB U از همون عرضه اش رو Wii U بهش شد هنوزم با عرضه اش رو سوییچ هست.
این اتفاق سر Luigi's Mansion Dark Moon هم برای 3DS افتاد.
کرم که ندارن. اگه راضی اند یعنی تو نمایش ها به حرف ملت گوش کردن
نینتندو یه استودیو نیست یه ناشره، یه ناشر معمولیم نیست ، پلتفرم خودش رو داره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
نینتندو

نینتندو یه استودیو نیست یه ناشره، یه ناشر معمولیم نیست ، پلتفرم خودش رو داره

و به طبع تو تعداد و تنوع چند برابری ای بازی میسازه
من داشتم تو مقیاس یکسان از بازی هایی که میسازن مقایسه می کردم...طبیعتا یه دولوپر علیه یه تیم دولوپر مقایسه چرتیه

هر چند دیویژن بندی نینتندو یکم عجیب غریبه و هنوز نفهمیدم تو اون Nintendo EPD چند تا تیم کار انجام میدن وگرنه یکیشون رو با بازی هاشون مقایسه می کردم

• Like
Reactions: mr-game&watch

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
109117

پیرامون تعداد اشاراتی که به بازی های انحصاری نینتندو تو توییتر سه ساعت بعد از نمایش E3 شده
دیشب گیم پلی انیمال کراسینگ رو دیدم
صبر کردن تا عید شدید سخت شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر