Nintendo E3 2019

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
107685

Nintendo برنامه ی خودش را برای E3 2019 اعلام کرد. Nintendo برای معرفی و نمایش گیم پلی بازیهای Nintendo Switch مراسمی دیجیتالی Nintendo Direct را خواهد داشت که محوریت اصلی این مراسم حول بازی هایی است که در سال 2019 برای Nintendo Switch عرضه می شوند.

E32019_Announcement.jpg

Nintendo Direct در تاریخ 21 خرداد ساعت هشت و نیم شب به وقت تهران پخش شد.

جدای از Nintendo Direct که بیان شد مسابقات Splatoon 2 و Super Smash Bros هم وجود دارد,همچنین مراسم Treehouse Live که در آن گیم پلی از بازی ها با حضور توسعه دهندگان بازی ها پخش میشود هم وجود دارد.

تعدادی از بازی های انحصاری که در Nintendo Direct احتمالا حضور دارند

107688
در اوایل سال 2019 برای Switch معرفی شد و چند روز قبل دایرکت اختصاصی این عنوان نمایش داده شد، احتمال این وجود دارد که به صورت مختصر اطلاعات جدیدتری از این عنوان در Nintendo Direct نمایش داده بشود.

107689
سومین عنوان از این فرانچایز و به صورت انحصاری برای Switch منتشر می شود، تاریخ عرضه ی این عنوان خیلی دور نیست و احتمال حضور این بازی در Nintendo Direct بالا است.

107690
ریمیک The Legend Of Zelda Link's Awakening در اوایل سال 2019 معرفی شد، احتمالا این بازی در Nintendo Direct نمایش دارد.

107691
نسخه ی سوم Luigi's Mansion برای Switch در اوایل سال 2019 معرفی شد

107693
عنوانی در سبک RPG که توسط Game Freak ساخته می شود و طبق آخرین اطلاعات قرار است در سال 2019 منتشر بشود

107694
فرانچایز محبوب Animal Crossing، این عنوان در اوایل سال 2019 معرفی شد

107695
این عنوان در سال 2018 معرفی شد، در ابتدا قرار بود در اوایل 2019 منتشر بشود اما انتشار بازی تاخیر خورد

107696
بازی در سبک H&S برای Switch که در اوایل 2019 معرفی شد و تاریخ انتشار آن هم مشخص شد، احتمال نمایش این بازی در Nintendo Direct وجود دارد

107697
آخرین عنوان غیر Spin Off از سری بازی محبوب Pokemon که قرار است برای Switch در 2019 منتشر بشود، باتوجه به اینکه این بازی دایرکت اختصاصی خود را دارد، احتمالا یا این بازی در Nintendo Direct نیست یا نمایش آن کوتاه و مختصر است

براساس آخرین اطلاعات میتوان گفت که بیش از 9 عنوان انحصاری برای Nintendo Switch در سال 2019 هست که هنوز منتشر نشده است، به عنوان نظر شخصی من خیلی انتظار بالایی ندارم که تعداد زیادی بازی انحصاری جدید برای Switch در Nintendo Direct معرفی بشود اما مثلا انتظار معرفی 3rd party های جدید را دارم، البته به نظر من این احتمال هم هست که یک یا چند عنوان انحصاری از لیست بالا بعد از 2019 منتشر بشوند.

امیدوارم کاستی ها و مشکلات و ... را به بزرگواری خودتان ببخشید.
باتشکر.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بعد من نشمردم ولی تو یوتیوب تنها فکر کنم از 600 هزار نفر تعداد تماشاگرها بیشتر بود... دیگه بخوام با توییچ جمع ببندم فکر کنم به 800 هزار برسیم که رقم تخیلی ایه برا نمایش های استریمی (سایبرپانک با 700 هزار تا تو توییچ رکورد داره)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب فشار من اومد سر جاش :D
اول اینکه با اختلاف بهترین کنفرانس/نمایش E3 بود! بیشترین تعداد سورپرایز ها رو داشت و با اینکه 2-3 تا از نمایش ها تکراری و زیاد جالب نبودن ولی درکل اصلا وقت تلف نکردن و از 40 دقیقه عالی استفاده کردن.
برعکس بقیه کنفرانس ها که همشون نصفشون لیک شده بود و با اینکه square, bethesda و ubi هرکدومشون نمایش های گیم پلی خوبی داشتن ولی در کل هیچکدومشون به اندازه این دایرکت خوب نبودن.

اصلا و به هیچ وجه فکر نمیکردم ادامه BotW رو نشون بدن، اونم با یه همچین تیزر کاملی! دیگه نهایتا فکر میکردم با یه عکس و تیزر خیلی خیل یکوتا هنشون بدن ولی تریلرش عالی بود!
نکته مهم هم اینکه خود تریلر خیلی جو تاریکی داشت و امیدوارم کل بازی همچین حال و هوایی داشته باشه.
به نظر من اینا که بازی رو اینطوری معرفی کردن، بازی رو برای اخر سال بعد در نظر گرفتن! یعنی این بازی بزرگ 2020 نینتندو باشه، با توجه به اینکه BotW اوایل 2017 منتشر شد و انجین بازی هم اماده و کامل هست، کاملا قابل باوره که سال بعد بازی اماده بشه! (سایبرپانک، FF7، tlou 2، هیلو، animal crossing، احتمالا بایونتا 3 و بازی های دیگه ای که هنوز تاریخ انتشار ندارن :| )
گوتی 2020 خون و خونریزی میشه :D
ببینید کی گفتم، زلدا 2020 میاد و ماریو بعدی 2021 :D

No More Heroes 3 هم انتظارش رو داشتیم و بالاخره معرفی شد.
یجورایی معلوم بود که بایونتا 3 رو نمیبینیم (بخاطر Astral chain) ولی بازم یکم امید داشتم که یه تریلر کوتاه ازش نشون بدن :( احتمالا نمایش بازی بره برای اخر سال یا حتی e3 سال بعد.

بقیه بازی های دایرکت هم راستش اصلا یادم نیست لعنتی زلدا زد نابودمون کرد :D

آخرین ویرایش:

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دایرکت خیلیی خوب بود.جدا از بازیهای اصلی که محشر بودن چندتا بازی بودن که شایعشون بود و تایید شدن که عالیی بود.
witcher 3
spyro
super lucky tale
NMH 3
Nino kuni remastered
Resident 5&6
فقط حیف ori معرفی نشد.مشخصا میادا ولی معرفی نمیکنن ادم حال بیاد:-w
پ.ن:ولی زلدا چه شوددددد.اگر ۲۰۲۰ بیاد خدا به داد برسههه

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,509
بعد من نشمردم ولی تو یوتیوب تنها فکر کنم از 600 هزار نفر تعداد تماشاگرها بیشتر بود... دیگه بخوام با توییچ جمع ببندم فکر کنم به 800 هزار برسیم که رقم تخیلی ایه برا نمایش های استریمی (سایبرپانک با 700 هزار تا تو توییچ رکورد داره)
مطمئنی؟ فکر نکنم. شاید تعداد بازدید های اون صفحه لایو رو نوشته نه تعداد کاربر های درحال تماشا، مگه میشه ۶۰۰ هزار نفر لایو کنفرانس ببینن فقط تو یوتیوب؟! اپل هم انقدر نمیگیره.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
مطمئنی؟ فکر نکنم. شاید تعداد بازدید های اون صفحه لایو رو نوشته نه تعداد کاربر های درحال تماشا، مگه میشه ۶۰۰ هزار نفر لایو کنفرانس ببینن فقط تو یوتیوب؟! اپل هم انقدر نمیگیره.

ببین 500 هزار نفر رو موقع نمایش Luigi Mansion 3 رد کرد تو یوتیوب... دیگه بقیش رو حواسم نبود
و این که نه، یوتیوب تعداد بیننده ها رو نشون میده موقع استریم ها نه تعداد بازدیدها

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
108959
108961
108962

این رو شدن پلات پوینت جهش زمانی 5 ساله و این که پروتاگونیست میتونه بین دو تا زمان عبور کنه شدیییید هایپم کرد برا Fire Emblem Three Houses
تا الان تقریبا هر چیزی از بازی میاد نظرات روشون مثبت تر میشه
احتمال زیاد با یکی از بهترین فایر امبلم های تاریخ روبروییم

• Like
Reactions: QuinT

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
ریست ارا هم طبق معمول کار خودشو شروع کرد:
Can we talk about how 40% of the Smash Bros season pass is linked to homophobia?
واقعا فاز اینا چیه ؟!! این مسخره بازی ها دیگه داره حال من یکی رو بهم میزنه
Nino kuni remastered
البته اینو تایید کردن نسخه ریمستر شده نیست , یجورایی همون پورت PS3 هست قاعدتا هم باید همین باشه فقط موندم چطوری میشه که سوییچ ویچر3 رو اجرا کنه :D در عجبم
بهترین E3 رو نینتندو داشت و مگاتن اصلی و بزرگترین بمب سورپرایزی کل E3 امسال هم ادامه BOTW بود که هیچ کس انتطارشو نداشت و دمشون گرم که هیچ کس حتی توهمش هم نزده بود قشنگ یذره با نامکو و مایکرو فرق دارن :D توییتر هم الان بودم قشنگ ترکیده بود 72K لایک این خبر بود تو صفحه نینتندو :| البته تا الان

• Like
Reactions: s.snake2 and Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر