شایعه اسم بعدی سری بازی Call of Duty مشخص شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اسم بعدی سری بازی COD به تنهایی Modern Warfare خواهد بود Call of Duty Modern Warfare بدون هیچ شماره و پسوندی و همچنین soft reboot خواهد بود توسط IW ساخته خواهد شد و تمرکز زیادی بر روی صحنه های احساسی شدید خواهد داشت

screenshot-twitter.com-2019.05.24-20-52-56.png

The Next Call of Duty Is Called Modern Warfare

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
واقعا افرین خیلی تریلر عالی بود چند بار دیدمش حال کردم بتل اینقد بی رقیب شده بود که قشنگ‌ تر زد امسال با این پیشرفت فوق العاده کالاف دایسم یه تکون به خودش میده

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
من قطعا این نسخه تهیه می کنم به صورت اوژینال.

خوشم اومد چندبار تریلر دیدم، مخصوصا بعضی از عملیات هاش تو کشور سوریه است توسط نیروی ها امریکایی باید بری شکار تروریست ها مثل " تحریر الشام " و ... کلاه سفید ها . با استفاده از Navy Seals و همچنین استفاده از نیروهای S.A.S در این تریلرها لذت بازی دو چندان کرده.

ولی یک لحظه تو تریلر دیدم که از کلاه سفید ها که همان تروریست های تحریر الشام هستند استفاده شده و بازیکن باید در نقش اون ها بازی کنه. این خودش یک نکته منفی هستش گرچه ...

جنگ افزار مدرن ، چند وقتی هستش تجربه نکردیم.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
واقعا افرین خیلی تریلر عالی بود چند بار دیدمش حال کردم بتل اینقد بی رقیب شده بود که قشنگ‌ تر زد امسال با این پیشرفت فوق العاده کالاف دایسم یه تکون به خودش میده
:Dامسال ک بتل خراب کرد. امیدوارم روی bad company کار کنن و با ی داستان درست حسابی برگردن:D
کال اودیوتی هم بعد از سال ها تونست منم هایپ کنه8->

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر