تمام بازیهای PC و کنسول ها زیر یک سقف در GOG Galaxy 2.0

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
GOG خبر از اومدن ورژن بعدی لانچر خودش Galaxy 2.0 داده.

90.jpg

بزرگترین ویژگیش اینه که شما میتونید به تمام بازیها،لیست دوستان و اطلاعات خودتون همه رو یکجا تو این برنامه داشته باشین حتی کنسول ها.
البته هنوز لیست پلتفرم ها هنوز کامل نشده، اما انتظار میره روی PC لانچرهای معروف مثل Steam,Epic,Origin و... ساپورت کنه.
در واقع Galaxy 2.0 قرار هست مثل یک چتر عمل کنه و گیمرها رو دور هم جمع کنه.
یکی از ویژگیهای این لانچر ردگیری تمام اچیومنت ها و ساعات بازی کردن شما در هر پلتفرمی که میخواد باشه هست.
از دیگر ویژگیها میشه از چت بین پلترفرمی (Cross-platform chat) نام برد.
تو متن خبر یک شیطونی (بنظر من) شده و اون هم اینه که اعلام شده ما با این برنامه جاسوسی نرم افزارهای دیگه رو نمیکنیم و با شرکتهای دیگه(Third Party) اطلاعات به اشتراک نمیزاریم!
منبع:PcGamer

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
تیتر خبر ممکن کمی کلیک بیت طور بنظر بیاد، اما تو منبع اینو نوشته منم کپی پیست کردم.
همونطور که مشخصه با این لانچر قرار نیست بازیهای کنسول تو PC قابل بازی باشه!

بلکه ما میتونیم به لیست دوستهامون، اچیومنت ها، ساعات بازی و... درش دسترسی داشته باشیم(چیزی مثل Raptr).
بنظرم این قضیه چت بین پلتفرمی خیلی ویژگی جالبی هست.
اما از همه مهمتر اینه که روی PC بالاخره یکجائی هست که فارغ از اینکه بازی از چه فروشگاهی میخری، میتونی همرو یکجا داشته باشی، کالکشن کنی، تایم بازی، اچیومنت، دوستها و ... دسترسی داشته باشی.
فرقشم با مثلا Raptr اینه که GOG پشتشه و مطمئنا خیلی راحت میتونه همه گیر بشه.
یک PC گیمر دیگه چی میخواد بهتر از این؟
==========
برای ثبت نام نسخه بتا به gogalaxy.com برید.

آخرین ویرایش:

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
یه کم اپیک یاد بگیره از اینا :)

لیست درخواست ها از اپیک آماده کنید که وقتی اضافه شد توی افق محو نشین
هر کاری اپیک میکنه باز یه سری توقع عجیب غریب دارن

آخه اینا همش ضربه زدن به PC Gaming هست، ولی Epic می‌خواد نجاتمون بده :)

میشه بفرمایید دقیقا این لانچر چه خدمتی به PC Gaming داره میده؟
تا الان مشکل استیم دوستان این بود که نمیخوان لانچر اضافه نصب کنن حالا دارن از قابلیت لانچر جدید دفاع میکنن
تورو خدا تکلیف خودتون مشخص کنید چی میخواین:))

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
لیست درخواست ها از اپیک آماده کنید که وقتی اضافه شد توی افق محو نشین
هر کاری اپیک میکنه باز یه سری توقع عجیب غریب دارن

تا الان مشکل استیم دوستان این بود که نمیخوان لانچر اضافه نصب کنن حالا دارن از قابلیت لانچر جدید دفاع میکنن
تورو خدا تکلیف خودتون مشخص کنید چی میخواین:))
تکلیف ما از روز اول مشخص بود، این شمایین که نمی‌دونین اصلا دنبال چی هستین!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
تفاوت اینه که یک کمپانی اومده با خرج کردن پول و انحصاری کردن بازیهای کمپانی های دیگه میخواد از رقیب یوزر بکَنه، اما یکی دیگه اومده میخواد همرو زیر یک سقف جمع کنه، نه دنبال انحصارطلبی هست و نه یوزر بیس رقیب ها براش مهم.
کاملا 2تا مسیر و فرهنگ جدا داره 2 کمپانی هدایت میکنه.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تیتر خبر ممکن کمی کلیک بیت طور بنظر بیاد، اما تو منبع اینو نوشته منم کپی پیست کردم.
همونطور که مشخصه با این لانچر قرار نیست بازیهای کنسول تو PC قابل بازی باشه!

بلکه ما میتونیم به لیست دوستهامون، اچیومنت ها، ساعات بازی و... درش دسترسی داشته باشیم(چیزی مثل Raptr).
بنظرم این قضیه چت بین پلتفرمی خیلی ویژگی جالبی هست.
اما از همه مهمتر اینه که روی PC بالاخره یکجائی هست که فارغ از اینکه بازی از چه فروشگاهی میخری، میتونی همرو یکجا داشته باشی، کالکشن کنی، تایم بازی، اچیومنت، دوستها و ... دسترسی داشته باشی.
فرقشم با مثلا Raptr اینه که GOG پشتشه و مطمئنا خیلی راحت میتونه همه گیر بشه.
یک PC گیمر دیگه چی میخواد بهتر از این؟
==========
برای ثبت نام نسخه بتا به gogalaxy.com برید.
ماکان توی Psn ساعتی که بازی کردیمو نمیزنه برا هر بازی اینجا میزنه؟ بعد من که تو استیم نیستم میتونم خودمو با دوستای استیمیم تو هر بازی مقایسه کنم؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
ماکان توی Psn ساعتی که بازی کردیمو نمیزنه برا هر بازی اینجا میزنه؟ بعد من که تو استیم نیستم میتونم خودمو با دوستای استیمیم تو هر بازی مقایسه کنم؟
این چیزیه که اعلام کردن،تو متن خبر اشاراتی به این نکات شده.
مهم اینه که تیم پلی استیشن/ایک باکس هم باهاشون همکاری کنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

toomaj

کاربر سایت
May 20, 2006
163
نام
توماج
اگه بتونن به خوبی پیاده کنن عالی میشه. مخصوصا اینکه GOG پشت این پروژه هست هم واقعا برای من خوشحال کنندست.
آره واقعا. آخه جایی که اپیک هست این GOG که «4 تا بازی درست حسابی روش نیست» و «معلوم نیست داره چیکار میکنه دقیقا» این وسط چی میگه.
اپیک مشکلات پی سی گیمینگ رو به خوبی درک کرده و خدماتی که گیمرها نیاز دارن رو ارائه کرده. بقیه هر کاری بکنن بی فایده هست، چون اگه اپیک چیزی رو ارائه نمیده، یه چیزی میدونه که این کار رو میکنه. کسی به این کارهای بی خود GOG که به نفع گیمرهاست نیازی نداره. این GOG اگه خیلی مرده بیاد 15% از فروش رو برداره و بازی انحصاری کنه.

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
تفاوت اینه که یک کمپانی اومده با خرج کردن پول و انحصاری کردن بازیهای کمپانی های دیگه میخواد از رقیب یوزر بکَنه، اما یکی دیگه اومده میخواد همرو زیر یک سقف جمع کنه، نه دنبال انحصارطلبی هست و نه یوزر بیس رقیب ها براش مهم.
کاملا 2تا مسیر و فرهنگ جدا داره 2 کمپانی هدایت میکنه.
اخه اصلا GOG قدرت اپیک داره که بخواد انحصاری کنه مطمن باش اگه قدرت مالی داشتن استفاده میکردن اینم یک روشی هست رقابت با استیم کار راحتی نیست

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
واقعا فرق بین کاری که GOG داره می‌کنه با Epic رو متوجه نمی‌شین؟ یا مسئله رو اینقدر پیچیده می‌کنین برای خودتون که متوجه نشین؟!

کاری که GOG داره می‌کنه، جدا از اینکه پول داره یا نه، آوردن یک ویژگی جدید هست، نه زورگویی! براش فرقی نمی‌کنه بازی رو از کجا بخری، هرجا بخری این می‌خواد برات یکجا یک Library درست کنه، چه روی خودش چه جای دیگه! (البته قبلا این کار رو کلاینت‌های دیگه به نحوی انجام داده بودن، ولی نه یک فروشگاه اسم و رسم دار)
ازونور اپیک داره برای جذب مخاطب با پول و زور عمل می‌کنه!
تفاوت خیلی واضح هست و واقعا نمی‌دونم چی رو باید توضیح داد.
البته الان یکسری میان از خدمات اپیک مانند آوردن چندتا بازی سونی میگن، بازم مثل حرف قبلم می‌گم، اگر واقعا این کار توسط خودشون انجام شده، نوش جونشون، همچین مواردی رو انحصاری کنن، خودمم تا جایی که می‌تونم ساپورت می‌کنم. نه بقیه بازی‌های که تا دو روز پیش بدون محدودیت همه جا بودن.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
اخه اصلا GOG قدرت اپیک داره که بخواد انحصاری کنه مطمن باش اگه قدرت مالی داشتن استفاده میکردن اینم یک روشی هست رقابت با استیم کار راحتی نیست
من الان منظور نیست که اپیک شرکت منفوری هست یا چیز دیگه، ولی درباره صحبت شما، GOG هیچی هیچی قدرت نداشته باشه، حداقل میتونه سری witcher و cyberpunk رو انحصاری برای خودش کنه. قدرت مالی خاصی هم نمیخواد، این دوتا IP انقدر هم محبوب هستن که ملت رو بخاطرش بکشن سمت خودشون.

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
آره واقعا. آخه جایی که اپیک هست این GOG که «4 تا بازی درست حسابی روش نیست» و «معلوم نیست داره چیکار میکنه دقیقا» این وسط چی میگه.
اپیک مشکلات پی سی گیمینگ رو به خوبی درک کرده و خدماتی که گیمرها نیاز دارن رو ارائه کرده. بقیه هر کاری بکنن بی فایده هست، چون اگه اپیک چیزی رو ارائه نمیده، یه چیزی میدونه که این کار رو میکنه. کسی به این کارهای بی خود GOG که به نفع گیمرهاست نیازی نداره. این GOG اگه خیلی مرده بیاد 15% از فروش رو برداره و بازی انحصاری کنه.

من نگفتم بی فایده هست ( البته شاید باشه ) فقط پرسیدم چه خدمتی الان به PC Gaming کرده؟
هر قابلیتی که نمیشه اینقدر بزرگش کرد و باهاش استورهای دیگه رو زیر سوال برد

واقعا فرق بین کاری که GOG داره می‌کنه با Epic رو متوجه نمی‌شین؟ یا مسئله رو اینقدر پیچیده می‌کنین برای خودتون که متوجه نشین؟!

کاری که GOG داره می‌کنه، جدا از اینکه پول داره یا نه، آوردن یک ویژگی جدید هست، نه زورگویی! براش فرقی نمی‌کنه بازی رو از کجا بخری، هرجا بخری این می‌خواد برات یکجا یک Library درست کنه، چه روی خودش چه جای دیگه! (البته قبلا این کار رو کلاینت‌های دیگه به نحوی انجام داده بودن، ولی نه یک فروشگاه اسم و رسم دار)
ازونور اپیک داره برای جذب مخاطب با پول و زور عمل می‌کنه!
تفاوت خیلی واضح هست و واقعا نمی‌دونم چی رو باید توضیح داد.
البته الان یکسری میان از خدمات اپیک مانند آوردن چندتا بازی سونی میگن، بازم مثل حرف قبلم می‌گم، اگر واقعا این کار توسط خودشون انجام شده، نوش جونشون، همچین مواردی رو انحصاری کنن، خودمم تا جایی که می‌تونم ساپورت می‌کنم. نه بقیه بازی‌های که تا دو روز پیش بدون محدودیت همه جا بودن.

خب Library که وابسته باشه به لانچر فروشگاه های دیگه به چه دردی میخوره دقیقا؟
مثلا من 2 تا بازی روی اپیک دارم 4 تا روی استیم 3 تا روی استور مایکروسافت و ...
الان این لانچر عرضه شد و به فرض من همه اکانت هامو واردش کردم، حالا میخوام فلان بازی رو دانلود کنم و باید برم لانچر مخصوص اکانت نصب کنم و از طریق اون اینکارو انجام بدم
در نتیجه کمکی مفیدی انجام نمیده که شما اینجوری ازش طرفداری میکنی
من حتما خودمو به دکتر نشون میدم اگه یه روزی مثلا روی Xbox بازی کنم بعد اطلاعات اکانت خودم مثل اچیومنت و ... اونجا نبینم و بیام لانچر روی PC نصب کنم بعد اکانتمو وارد کنم تا اونجا ببینم :D

بیشتر به نظر میاد بعضی از دوستان به خاطر ناراحتی از رشد اپیک میخوان به هر شکلی که شده در مقابل اپیک باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر