Indie | ایندی | مستقل

آیا از قالب کنونی پست‌ها راضی هستید؟ انتقادات و پیشنهادات --> کامنت ها یا پیام شخصی

• بله

رای‌ها: 7 77.8%
  • خیر

رای‌ها: 2 22.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    9

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
ممنون از تاپیک خوبت دوست من. من اینروزا فقط بازی ایندی بازی میکنم. خودم هم سررشته ای در ساخت بازی ایندی دارم. از 16 سالگی. یک تتریس ساختم.
بسیار عالی! اگه مهارتی تو برنامه نویسی داری شاید دلت بخواد که یه نگاهی به فراخوان برای فارسی سازی بازی ها بندازی. فعل مشغول Celeste هستیم.

• Like
Reactions: Aurlito

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
می دونید این تاپیک چی کم داره؟
یه @mondas :D

ای وای ممنون :x... تا به حال هیچ کس منو هیچ جا دعوت نکرده بود ...:">خیلی خیلی ممنون...^:)^
باور کن اشک شوق تو چشام جمع شده ,خیلی خوشحال شدم محمد حسین جان , میسی !!:*

چه تاپیک قشنگی , دست برادر @ToTheMadness درد نکنه برای احداث تاپیک و پرداختن به مقوله ایندی...=D>

دعوت شما وسوسه ام کرد که افسار موسم رو بکشم به کیبوردم لگام بزم و شروع کنم به بافتن اراجیف , ولی بعدش با خودم گفتم یه وقت زشت نباشه ! جای با کلاسی مثل اینجا که همه چیز براساس اصول و قواعد بین المللی بنا شده و کاربران اهل فرهنگ و هنر و آدم حسابی آمد و شد می کنند , یدونه کاربر بی آبرویی مثل من , با پیژامه پاره بیاد خودش رو وسط پهن کنه! و تاپیک رو به گند بکشه....:-?

از اون گذشته همونطور که می بینید تاپیک ظاهر خصوصی داره و صاحبش کلی براش زحمت کشیده و فرمت پست ها و ادبیات و ترجمه ها طوری هست که جایی برای پیرمرد های وراج و پر حرفی مثل من نیست , والا ما به یه چیزایی اعتقاد داریم , صاحب تاپیک راضی نباشه , لایک اون تاپیک برکت نداره که هیــــچ ! همش هم خرجه دوا دکتر میشه ! دیگه چه برسه به Love و HaHa .... ,
پس بهتره من همون تو تاپیک های بو گندوی ته سایت بین زباله ها به پرسه زدن ادامه بدم....اما بدم نمی اومد معرف چندتا بازی......ولش کن روم نمیشه , بهتره همه چیز از مراجع قانونی پیگیری بشه...!!

آخرین ویرایش:

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
ای وای ممنون :x... تا به حال هیچ کس منو هیچ جا دعوت نکرده بود ...:">خیلی خیلی ممنون...^:)^
باور کن اشک شوق تو چشام جمع شده ,خیلی خوشحال شدم محمد حسین جان , میسی !!:*

چه تاپیک قشنگی , دست برادر @ToTheMadness درد نکنه برای احداث تاپیک و پرداختن به مقوله ایندی...=D>

دعوت شما وسوسه ام کرد که افسار موسم رو بکشم به کیبوردم لگام بزم و شروع کنم به بافتن اراجیف , ولی بعدش با خودم گفتم یه وقت زشت نباشه ! جای با کلاسی مثل اینجا که همه چیز براساس اصول و قواعد بین المللی بنا شده و کاربران اهل فرهنگ و هنر و آدم حسابی آمد و شد می کنند , یدونه کاربر بی آبرویی مثل من , با پیژامه پاره بیاد خودش رو وسط پهن کنه! و تاپیک رو به گند بکشه....:-?

از اون گذشته همونطور که می بینید تاپیک ظاهر خصوصی داره و صاحبش کلی براش زحمت کشیده و فرمت پست ها و ادبیات و ترجمه ها طوری هست که جایی برای پیرمرد های وراج و پر حرفی مثل من نیست , والا ما به یه چیزایی اعتقاد داریم , صاحب تاپیک راضی نباشه , لایک اون تاپیک برکت نداره که هیــــچ ! همش هم خرجه دوا دکتر میشه ! دیگه چه برسه به Love و HaHa .... ,
پس بهتره من همون تو تاپیک های بو گندوی ته سایت بین زباله ها به پرسه زدن ادامه بدم....اما بدم نمی اومد معرف چندتا بازی......ولش کن روم نمیشه , بهتره همه چیز از مراجع قانونی پیگیری بشه...!!
@mondas
معمولا تو اینترنت، مردم همدیگه رو نابود می کنن. تو اینجا کلا دستتو از دکمه self destruct برنداشتی:D
هدف این تاپیک، هم داشتن پست های رسمی و هم صحبت هاست و گفتگو. اگه شمایی که از ایندی اطلاعات داری حرف نزنی، دیگه کی حرف بزنه؟:D
صحبت بیشتر هم، می تونه این تاپیک رو بالا بیاره و مردم بیشتر اسم ایندی ها رو ببینن. و در آخر تصمیم بگیرن که یکی دو تا ایندی رو امتحان کنن و مثه ما تو love اش fall کنن.
در مورد فرمت خاص و پست های رسمی، تصمیم گرفتم که تو پست های جداگانه قرارشون بدم و بعد لینکش رو اینجا بزارم. اگه بخوام اینجا تو کامنتا قرار بدم هم حجم صفحه بالا میره هم زیادی شلوغ میشه.
خلاصه. هر چه دل تنگت می خواهد بگو که صحبت و بحث در مورد چیزای مورد علاقه شدیدا لذت بخشه!

برای معرفی بازی می تونی سریع و بدون پیچیدگی خاصی انجام بدی یا اگه صبرت جواب داد می تونی از فرمت پستای زیر استفاده کنی. می تونی هم اینجا قرار بدی هم تو قسمت معرفی های بازی. توصیه می کنم اگه خواستی قرار بدی، عنوان رو به این شکل بزار: ایندی | معرفی بازی: اسم بازی به اسپیس ها هم دقت کن. و در اخر فرمت متن:
Code:
[QUOTE]مشخصات[/QUOTE]
عنوان:
استودیو توسعه دهنده:
ناشر:
تاریخ انتشار:
ژانر:
[QUOTE]در استیم[/QUOTE]

[QUOTE]توضیحات[/QUOTE]

[COLOR=rgb(44, 130, 201)]توضیحات سریع

توضیحات کامل[/COLOR]

[QUOTE]ویدئوها[/QUOTE]

[QUOTE]گیف‌ها[/QUOTE]

[QUOTE]تصاویر[/QUOTE]
تمامی تصاویر، ویدیو ها و گیف ها هم وسط چینن. و اینکه وسط بخش های مختلف، خط خالی ای وجود نداره و برای راحتی اینطور نوشتم. فرمت اصلی:
Code:
[QUOTE]مشخصات[/QUOTE]
عنوان:
استودیو توسعه دهنده:
ناشر:
تاریخ انتشار:
ژانر:
[QUOTE]در استیم[/QUOTE]
[QUOTE]توضیحات[/QUOTE]
توضیحات کامل[/COLOR]
[QUOTE]ویدئوها[/QUOTE]
[QUOTE]گیف‌ها[/QUOTE]
[QUOTE]تصاویر[/QUOTE]
اگه احساس کردی که تعداد عکس ها، ویدئو ها و... زیاد بود، می تونی با قرار دادن اون قسمت تو ، به صورت خودکار بسته اش نگه داری و تا کاربر روش کلیک نکرده، باز نشه. مثه تگ اسپویلر می مونه ولی زیبا تر. مثال:
Code:
 [QUOTE]
 محتوای مورد نظر
 [/QUOTE]
به خاطر اینکه سایت کلا right to left هستش، ممکنه کد ها به درستی نمایش داده نشن. موقع پیست کردنشون راست چینشون کن تا بهتر بشن.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
@mondas
معمولا تو اینترنت، مردم همدیگه رو نابود می کنن. تو اینجا کلا دستتو از دکمه self destruct برنداشتی:D
هدف این تاپیک، هم داشتن پست های رسمی و هم صحبت هاست و گفتگو. اگه شمایی که از ایندی اطلاعات داری حرف نزنی، دیگه کی حرف بزنه؟:D
صحبت بیشتر هم، می تونه این تاپیک رو بالا بیاره و مردم بیشتر اسم ایندی ها رو ببینن. و در آخر تصمیم بگیرن که یکی دو تا ایندی رو امتحان کنن و مثه ما تو love اش fall کنن.
در مورد فرمت خاص و پست های رسمی، تصمیم گرفتم که تو پست های جداگانه قرارشون بدم و بعد لینکش رو اینجا بزارم. اگه بخوام اینجا تو کامنتا قرار بدم هم حجم صفحه بالا میره هم زیادی شلوغ میشه.
خلاصه. هر چه دل تنگت می خواهد بگو که صحبت و بحث در مورد چیزای مورد علاقه شدیدا لذت بخشه!

برای معرفی بازی می تونی سریع و بدون پیچیدگی خاصی انجام بدی یا اگه صبرت جواب داد می تونی از فرمت پستای زیر استفاده کنی. می تونی هم اینجا قرار بدی هم تو قسمت معرفی های بازی. توصیه می کنم اگه خواستی قرار بدی، عنوان رو به این شکل بزار: ایندی | معرفی بازی: اسم بازی به اسپیس ها هم دقت کن. و در اخر فرمت متن:
Code:
[QUOTE]مشخصات[/QUOTE]
عنوان:
استودیو توسعه دهنده:
ناشر:
تاریخ انتشار:
ژانر:
[QUOTE]در استیم[/QUOTE]

[QUOTE]توضیحات[/QUOTE]

توضیحات کامل[/COLOR]

[QUOTE]ویدئوها[/QUOTE]

[QUOTE]گیف‌ها[/QUOTE]

[QUOTE]تصاویر[/QUOTE]
تمامی تصاویر، ویدیو ها و گیف ها هم وسط چینن. و اینکه وسط بخش های مختلف، خط خالی ای وجود نداره و برای راحتی اینطور نوشتم. فرمت اصلی:
Code:
[QUOTE]مشخصات[/QUOTE]
عنوان:
استودیو توسعه دهنده:
ناشر:
تاریخ انتشار:
ژانر:
[QUOTE]در استیم[/QUOTE]
[QUOTE]توضیحات[/QUOTE]
توضیحات کامل[/COLOR]
[QUOTE]ویدئوها[/QUOTE]
[QUOTE]گیف‌ها[/QUOTE]
[QUOTE]تصاویر[/QUOTE]
اگه احساس کردی که تعداد عکس ها، ویدئو ها و... زیاد بود، می تونی با قرار دادن اون قسمت تو ، به صورت خودکار بسته اش نگه داری و تا کاربر روش کلیک نکرده، باز نشه. مثه تگ اسپویلر می مونه ولی زیبا تر. مثال:
Code:
 [QUOTE]
محتوای مورد نظر
[/QUOTE]
به خاطر اینکه سایت کلا right to left هستش، ممکنه کد ها به درستی نمایش داده نشن. موقع پیست کردنشون راست چینشون کن تا بهتر بشن.

یـــــــا خدا ..!! برای پست دادن تو این تاپیک باید این همه کار انجام بدم ....:o..آقا من غلط کردم ایندی چیه دیگه فقط AAA..!!

ممنون بابت راهنمایی ها و قالب و فرمت ها اما این حجم کاری در توان من نیست !! راستش پدر جد من جزو اولین تنبل های نژاد ایرانی بوده که راضی شده درخت رو رها کنه و تشکیل خانواده بده , یک نگاه به تعداد پست های من بندازید و خودتون آیه رو بخونید....برادر شما با همین فرمون برو جلو ما هم حمایتت می کنیم از دور...خـــیلی دور...!!

ولی جدای از این حرف ها کارتون خیلی قابل تحسینه بخصوص ترجمه های استیم , من اومدم دو خط مثل آدم بنویسم , کلا از هم وارفتم...!!
با اجازتون من یدونه پست مهمان بدم و در افق محو بشم ....خیلی سعی کردم اصول رو رعایت کنم ولی فکر کنم آخرش گند بزنم....:-SS

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
gdk_nintendoswitch_bombchicken_characterart_04.png

مشخصات
عنوان: Bomb Chicken
استودیو توسعه دهنده: Nitrome
ناشر: Nitrome
تاریخ انتشار: 16Apr, 2019
ژانر: Platformer ,Action, Adventure, Casual, Indie
در استیم
توضیحات
gmgq_h2x1_nswitchds_bombchicken_image1600w.jpg
توضیحات سریع
بعد از یکسری اتفاقات ترسناک , ظاهرا یک مرغ معمولی به قهرمانی بمبگذار تبدیل خواهد شد...
در یک پلتفرمر انفجاری اکتشافی , مکانیک های چند منظوره بمب های تخم گذاشته شده را بررسی کنید , و از تاریک ترین راز نگاه داشته شده غول صنعت فست فود , BFC پرده بردارید. و به این سوال نهایی پاسخ بدهید که کدامین یک اول وجود داشتند مرغ یا بمب؟
توضیحات کامل
کمپانی BFC بعد از معرفی سس تند آبی رنگ مشهورش در نیمه دهه 80 میلادی توانست جایگاه خودش را به عنوان راس بازار مرغ پخته شده تثبیت کند .کسی نمی داند که دقیقا چه چیزی در این سس مورد استفاده قرار گرفته یا چه چیزی آن را اینقدر اعتیاد آور ساخته ! شایعاتی وجود دارند که این سس ها به جای تولید شدن از درون معبدی جمع آوری می شوند که کمپانی تحت شرایط مشکوکی خریداری کرده , این معبد و سس آبی رنگ برای کمپانی از درجه اهمیت بالایی برخوردارست به همین جهت برای برقراری امنیت به طور کامل در این .... .... .... وای خدا دیگه نمی تونم ادامه بدم .....ادامه اش رو برید تو استیم بخونید....
ویدئوها
تصاویر
برداشت های تصویری کاملا شخصی
dkfj_4.jpg

به نظرم این بازی در جذب مخاطب می تونه خیلی موفق عمل کنه , کافیه یک نفر کنار دستتون بشینه تا ببینید چطور درگیر بازی شما میشه
و باهاش ارتباط برقرار می کنه , این شخص می تونه خواهرزاده 7 ساله شما باشه یا روح مرحوم پدر صاحبخونه قبلی ,
که بخاطر وابستگی شدید به این دنیا و علاقه شدیدش به اون خونه هنوز در اتاق شما حضور داره..!

j54l_8.jpg

سبک بازی رو میشه پازل پلتفرمر انفجاری در نظر گرفت که یخورده اکشن هم زدن تنگش ...حالا این رو در نظر بگیرید که تو یک بازی پلتفرمر کاراکتر نتونه بپره ,
آره می دونم بایونیک کماندو هم نمیتونست بپره , ولی اون انسان بود و حداقل یک چنگک داشت که باهاش به در و دیوار آویزون بشه
...اما اینجا کاراکتر تحت کنترل شما یک مرغ بی شعور و بی بند و بار بیشتر نیست...
...اِ اون خروس Hot Line Miami نیست اون بالا , اومده حمایت یا که چش چرونی ...!!

53u7_5.jpg

تحت تاثیر اتفاقات غیر بهداشتی و بدور از اصول تنظیم خانواده اول بازی که استیم از اون به عنوان اتفاقات ترسناک یاد می کنه
مرغ شما بطور مسلسل وار بمب میکنه و تعداد بمب های تولیدی با توجه به حجم غنی سازی و ظرفیت بمبدان مرغ
و همچنین ورزیدگی عضلات تحتانی وی , قابلیت این رو داره که تا سقف هم بره....دیگه پرش می خواهید چی کار...!

wibv_17.jpg

حال وهوای بازی , محیط کارخونه و ذهنیت استعماری که بر اون حاکمه و بعد از اون رفتن به سمت معبد و نیاکان و سنت های باستانی
ممکنه شما رو یاد oddworld بیاندازه , ولی شما ذهن خودتون رو با این توهمات مشغول نکنید تمرکزتون رو قرار بدید
روی بمب هایی که میگذارید ,یادتون باشه Friendly Fire بمب ها فعاله !!
بمبه دیگه , تشخیص نمیده همین دو دقیقه پیش از کجای چه کسی بیرون اومده که, می ترکه !
همینطور زمان بندی تو بمب گذاری از اهمیت بالایی برخورداره که بویژه در حل پازل ها نمود پیدا می کنه
بخصوص در بعضی نقاط که فضا کوچک جوابگوی درد زایمان طبیعی نیست..!!

zjns_19.jpg

در 29 مرحله بازی 3 تا باس فایت وجود داره که این یکی از همش قشنگتره....اگه دست به بمبتون خوب باشه بازی 5-6 ساعته تموم میشه
البته اگه بخواهید همه جم های آبی رنگ رو که برای خرید قلب های اضافی بکار میره بدست بیارید یک 15 ساعتی رو باید به جوجه سوخاری شدن طی کنید...

rvla_10.jpg

کارگر BFC در حال بازی کردن زلدا روی Nintendo Switch !!

cpt2_7.jpg

دشمن های نسبتا متنوعی جهت ترکوندن برای شما طراحی شده البته این رو هم اضافه کنم که بعضی از دشمن ها از گروه ضربت ضد بمب هستند و نمیر ..!
ولی این دشمن های بومی نیزه به دست جزو پلیدترین و رو مخ ترین دشمن ها هستند , هر موقع باهاشون روبرو شدید ,
سریع بشینید رو سرش و تو تا بمب کنید دو دهنش وگرنه اون میشینه رو پشتتون و نیزه اش رو می کنه تو....

58k5_1.jpg

بازکردن صندوق های گنج بعضی اوقات اینقدر سخت میشه که ممکنه مرغ شما به دلیل حجم بالای بمب تولیدی و نیاز به تمرکز و سرعت عمل بالا
در بمب گذاری به تبع اون پاره پوره شدن خروجی! از ادامه کار انصراف بده ...راستی می دونستید ...لوله کشی بازی به عهده برادران ماریو بوده....

3u7r_9.jpg

پریدن روی سر این تربچه های جوشکار همون لذتی رو داره که جر دادن Draugr ها با تبر کریتوس داره...
اینجا فرصتی برای بمب گذاری نیست به روش کلاسیک فرود غافلگیرکننده با نشیمنگاه عمل کنید....

parp_12.jpg

ببینید فرآیند بمب گذاری فرآیند بسیار حساس و پر استرسی هست حالا در نظر بگیرید این نوع خاص از بمب گذاری! که بدون دخالت دست انجام میشه
تا چه حد علاوه بر دردناک بودن , می تونه خطرناک باشه , بعضی وقت ها بهتره بین گذاشتن بمب اول و دوم فاصله بگذارید بی خود گول این حرف های
خطر پیر شدن جمعیت و بچه زیاد رو گوش نکنید بزارید یخورده خنک شه , چه خبره!

178i_6.jpg

شاید این صفحه رو زیاد ببینید , این دقیقا همون چیزی هست که کارخونه BFCبه دنبالشه ...به ویژه یک سوم نهایی بازی که سس های آبی رنگ
رو در و دیوار پاشیده , چون ترکیدن بمب روی سس باعث ایجاد موج انفجار و رفلکس های مرگ آور میشه ,
پس بمب کمتر امنیت بیشتر ! لطفا بی حساب کتاب بمب پس نندازید....!!
این مرغ بی حیا اون موقع که باید از پروتکشن استفاده میکرد , نکرد !! احتمالا تو مراحل انتهایی بازی مجبور بشید
در مورد روش های ضد بمبداری و پیشگیریهای اورژانسی بیشتر اطلاعات کسب کنید....​

آخرین ویرایش:

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
gdk_nintendoswitch_bombchicken_characterart_04.png

عنوان:Bomb Chicken
استودیو توسعه دهنده:Nitrome
ناشر:Nitrome
تاریخ انتشار: 16Apr, 2019
ژانر:Platformer ,Action, Adventure, Casual, Indie

gmgq_h2x1_nswitchds_bombchicken_image1600w.jpg
توضیحات سریع
بعد از یکسری اتفاقات ترسناک , ظاهرا یک مرغ معمولی به قهرمانی بمبگذار تبدیل خواهد شد...
در یک پلتفرمر انفجاری اکتشافی , مکانیک های چند منظوره بمب های تخم گذاشته شده را بررسی کنید , و از تاریک ترین راز نگاه داشته شده غول صنعت فست فود , BFC پرده بردارید. و به این سوال نهایی پاسخ بدهید که کدامین یک اول وجود داشتند مرغ یا بمب؟
توضیحات کامل
کمپانی BFC بعد از معرفی سس تند آبی رنگ مشهورش در نیمه دهه 80 میلادی توانست جایگاه خودش را به عنوان راس بازار مرغ پخته شده تثبیت کند .کسی نمی داند که دقیقا چه چیزی در این سس مورد استفاده قرار گرفته یا چه چیزی آن را اینقدر اعتیاد آور ساخته ! شایعاتی وجود دارند که این سس ها به جای تولید شدن از درون معبدی جمع آوری می شوند که کمپانی تحت شرایط مشکوکی خریداری کرده , این معبد و سس آبی رنگ برای کمپانی از درجه اهمیت بالایی برخوردارست به همین جهت برای برقراری امنیت به طور کامل در این .... .... .... وای خدا دیگه نمی تونم ادامه بدم .....ادامه اش رو برید تو استیم بخونید....

View attachment 111002 View attachment 111003 View attachment 111004 View attachment 111005

dkfj_4.jpg

به نظرم این بازی در جذب مخاطب می تونه خیلی موفق عمل کنه , کافیه یک نفر کنار دستتون بشینه تا ببینید چطور درگیر بازی شما میشه
و باهاش ارتباط برقرار می کنه , این شخص می تونه خواهرزاده 7 ساله شما باشه یا روح مرحوم پدر صاحبخونه قبلی ,
که بخاطر وابستگی شدید به این دنیا و علاقه شدیدش به اون خونه هنوز در اتاق شما حضور داره..!

j54l_8.jpg

سبک بازی رو میشه پازل پلتفرمر انفجاری در نظر گرفت که یخورده اکشن هم زدن تنگش ...حالا این رو در نظر بگیرید که تو یک بازی پلتفرمر کاراکتر نتونه بپره , آره می دونم بایونیک کماندو هم نمیتونست بپره , ولی اون انسان بود و حداقل یک چنگک داشت که باهاش به در و دیوار آویزون بشه...اما اینجا کاراکتر تحت کنترل شما یک مرغ بی شعور و بی بند و بار بیشتر نیست...اِ اون خروس Hot Line Miami نیست اون بالا , اومده حمایت یا که چش چرونی ...!!

53u7_5.jpg

تحت تاثیر اتفاقات غیر بهداشتی و بدور از اصول تنظیم خانواده اول بازی که استیم از اون به عنوان اتفاقات ترسناک یاد می کنه
مرغ شما بطور مسلسل وار بمب میکنه و تعداد بمب های تولیدی با توجه به حجم غنی سازی و ظرفیت بمبدان مرغ
و همچنین ورزیدگی عضلات تحتانی وی , قابلیت این رو داره که تا سقف هم بره....دیگه پرش می خواهید چی کار...!

wibv_17.jpg

حال وهوای بازی , محیط کارخونه و ذهنیت استعماری که بر اون حاکمه و بعد از اون رفتن به سمت معبد و نیاکان و سنت های باستانی
ممکنه شما رو یاد oddworld بیاندازه , ولی شما ذهن خودتون رو با این توهمات مشغول نکنید تمرکزتون رو قرار بدید
روی بمب هایی که میگذارید ,یادتون باشه Friendly Fire بمب ها فعاله !!
بمبه دیگه , تشخیص نمیده همین دو دقیقه پیش از کجای چه کسی بیرون اومده که, می ترکه !
همینطور زمان بندی تو بمب گذاری از اهمیت بالایی برخورداره که بویژه در حل پازل ها نمود پیدا می کنه
بخصوص در بعضی نقاط که فضا کوچک جوابگوی درد زایمان طبیعی نیست..!!

zjns_19.jpg

در 29 مرحله بازی 3 تا باس فایت وجود داره که این یکی از همش قشنگتره....اگه دست به بمبتون خوب باشه بازی 5-6 ساعته تموم میشه
البته اگه بخواهید همه جم های آبی رنگ رو که برای خرید قلب های اضافی بکار میره بدست بیارید یک 15 ساعتی رو باید به جوجه سوخاری شدن طی کنید...

rvla_10.jpg

کارگر BFC در حال بازی کردن زلدا روی Nintendo Switch !!

cpt2_7.jpg

دشمن های نسبتا متنوعی جهت ترکوندن برای شما طراحی شده البته این رو هم اضافه کنم که بعضی از دشمن ها از گروه ضربت ضد بمب هستند و نمیر ..!
ولی این دشمن های بومی نیزه به دست جزو پلیدترین و رو مخ ترین دشمن ها هستند , هر موقع باهاشون روبرو شدید ,
سریع بشینید رو سرش و تو تا بمب کنید دو دهنش وگرنه اون میشینه رو پشتتون و نیزه اش رو می کنه تو....

58k5_1.jpg

بازکردن صندوق های گنج بعضی اوقات اینقدر سخت میشه که ممکنه مرغ شما به دلیل حجم بالای بمب تولیدی و نیاز به تمرکز و سرعت عمل بالا
در بمب گذاری به تبع اون پاره پوره شدن خروجی! از ادامه کار انصراف بده ...راستی می دونستید ...لوله کشی بازی به عهده برادران ماریو بوده....

3u7r_9.jpg

پریدن روی سر این تربچه های جوشکار همون لذتی رو داره که جر دادن Draugr ها با تبر کریتوس داره...
اینجا فرصتی برای بمب گذاری نیست به روش کلاسیک فرود غافلگیرکننده با نشیمنگاه عمل کنید....

parp_12.jpg

ببینید فرآیند بمب گذاری فرآیند بسیار حساس و پر استرسی هست حالا در نظر بگیرید این نوع خاص از بمب گذاری! که بدون دخالت دست انجام میشه
تا چه حد علاوه بر دردناک بودن , می تونه خطرناک باشه , بعضی وقت ها بهتره بین گذاشتن بمب اول و دوم فاصله بگذارید بی خود گول این حرف های
خطر پیر شدن جمعیت و بچه زیاد رو گوش نکنید بزارید یخورده خنک شه , چه خبره!

178i_6.jpg

شاید این صفحه رو زیاد ببینید , این دقیقا همون چیزی هست که کارخونه BFCبه دنبالشه ...به ویژه یک سوم نهایی بازی که سس های آبی رنگ
رو در و دیوار پاشیده , چون ترکیدن بمب روی سس باعث ایجاد موج انفجار و رفلکس های مرگ آور میشه ,
پس بمب کمتر امنیت بیشتر ! لطفا بی حساب کتاب بمب پس نندازید....!!
این مرغ بی حیا اون موقع که باید از پروتکشن استفاده میکرد , نکرد !! احتمالا تو مراحل انتهایی بازی مجبور بشید
در مورد روش های ضد بمبداری و پیشگیریهای اورژانسی بیشتر اطلاعات کسب کنید....​
واقعا معرفی عالی ای بود! جدا از خود معرفی، برداشت های شخصیش هم خیلی خوب بود!
و البته تو پست بالا هم گفتم لازم نیست حتما معرفی طولانی و با کار زیادی باشه حتی یه اسم و تصویر هم کافیه! خود من معرفی کاملش رو بعدا قرار می دم.
و دو تا نکته، بعد «:» یه اسپیس قرار می گیره و اون لینک شدگی به استیم هم وسط چینه.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
در مورد بازی هم چی می تونم بگم؟ همچین چیز بسیار جالبی به این راحتی از پس گوشمون رد شده رفته.
کوچیک بودن اتاق های مراحل، تو نگاه اول یه مقدار نا امید کننده است، ولی اگه یکم بیشتر دقت کنیم، همین کوچیکتر باعث بالا رفتن چالش ها و شلوغ شدن صفحه میشه. و همینطور می تونه یه مقدار حس ناامنی رو هم به پلیر القا کنه.
از طرفی، شخصیت اصلیش یه مرغه. دیگه چی از این بهتر؟
جالب می شد اگه
Bucketheadgnr.jpg
Buckethead-5D4-STL.065.jpg
GettyImages-72291000-920x584.jpg
رو هم می چسبوندن به بازی:Biggrin::Cheesygrin:
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بازی Eagle Island هم دیروز منتشر شد می تونی یه نگاهی بهش بندازی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر