شایعه نسخه ی بعدی Call of Duty در سال بعد از سری Black Ops خواهد بود

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
evgxru0oia832lvma9ju.jpg

طبق گفته یک سری منبع نزدیک به سایت کوتاکو نسخه ی بعدی ندای وظیفه Black Ops 5 خواهد بود و خبری از استدیو ی Sledgehammer به عنوان سازنده این نسخه نخواهد بود بلکه شعبه Santa Monica و California استدیوی Treyarch وظیفه ساختش را بر عهده خواهد داشت ! ظاهرا نسخه ی بعدی ندای وظیفه قرار بوده توسط اسلج همر در زمان جنگ سرد اتفاق بیوفته ولی به یک باره اکتی تصمیم به کنسل کردن پروژه کرده و Sledgehammer از این به بعد وظیفه ساخت عنوان های اصلی سری ندای وظیفه رو نخواهد داشت و در کنار استدوی Raven وظیفه ساپورت بقیه استدیو های اکتی را ایفا خواهد کرد

Sources: Call of Duty 2020 In Upheaval As Treyarch Takes Over, Plans Black Ops 5

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
استدیو raven مثل قبل در زمینه ساخت ساپورت نمیکرده و شونه به شونه اسلج همر در توسعه کاد2020 دخیل بوده و یکسری اختلاف نظرها باعث درگیری بین این دو استدیو میشه و اکتیویژن هم میزنه کلا بازی رو کنسل میکنه!
خلاصه BO5 که حالا زمان توسعه کمتری داره میخوره به هیلو اینفینت که 343 چندین ساله داره روش کار میکنه و دی وان روی سرویس مفت گیم پس در دسترس هست. خلاصه اگر زمانی باشه که COD بخواد مارکتش رو از دست بده همین موقع است.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
انقدر کال آف ساختن که دیگه خود کال آف شده چند تا سری مختلف....
بابا بکشید بیرون از این ندای وظیفه به ندای قلبتون گوش بدید :D
کال آف دیوتی هم شده مثل PES و FIFA پشت سر هم ساخته میشه ... البته فقط هم تمرکز روی بخش آنلاین... حالا PES و FIFA شرایطشون هر ساله تغییر میکنه اکتیویژن که از بعد ازسری modern warfare خراب کرد
الانم امیدوارم شرایط کال آف دیوتی برگرده به گذشته چون به شخصه دیگه هیچ اشتیاقی به این بازی ندارم....

ولی اکتیویژن با این کارش که تو خبرم بهش اشاره شد نشون داد که کم کم رو این سری حساس شده و میخاد طرفدارا رو دوباره راضی کنه فقط امیدوارم از چاله نیفته تو چاه ! :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
انقدر کال آف ساختن که دیگه خود کال آف شده چند تا سری مختلف....
بابا بکشید بیرون از این ندای وظیفه به ندای قلبتون گوش بدید :D
کال آف دیوتی هم شده مثل PES و FIFA پشت سر هم ساخته میشه ... البته فقط هم تمرکز روی بخش آنلاین... حالا PES و FIFA شرایطشون هر ساله تغییر میکنه اکتیویژن که از بعد ازسری modern warfare خراب کرد
الانم امیدوارم شرایط کال آف دیوتی برگرده به گذشته چون به شخصه دیگه هیچ اشتیاقی به این بازی ندارم....

ولی اکتیویژن با این کارش که تو خبرم بهش اشاره شد نشون داد که کم کم رو این سری حساس شده و میخاد طرفدارا رو دوباره راضی کنه فقط امیدوارم از چاله نیفته تو چاه ! :D
هیچ بازی سالیانه ای شرایطش نمیتونه اونقدر فرق کنه pes و fifa هم سالهاست دارن درجا میزنن و کامل نیستن

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نگفتم ک ظرف یه سال ساخته میشن :D البته برای کال اف ممکنه
انگار اینا کال اف x تموم میکنن فرداش میگن بریم سراغ y=))
چرا دیگه گفتی نسخه ی بعدی رو هم مگه دارن میسازن گفتم مگه ظرف یک سال بازی میسازن ؟ سه تا تیم هستن (البته الان با این اوصاف شدن دوتا) تیم اول که میساخت سه سال زمان داشت تا دوباره نوبت بهش برسه تیم دوم هم دوباره همیتجور تیم سوم هم همینجور حالا که شدن دوتا فعلا دوباره مثل قبل دو سال وقت دارن یعنی بازی شون رو که ساختن تیم اصلی هر استدیو کمی استراحت میکنه تیم فرعی مشغول ساخت کانتنت میشه بعد کمی استراحت تیم اصلی دوباره شروع به کار واسه پروژه ی خودش میکنه بخوایم حساب کنیم 2 الا 2.5 سال سر هر کدومشون وقت صرف میکردن ولی الان دوباره ی سال کم تر وقت دارن ولی خوب عوضش اون تیم اسلج همر ور درست استدیوی اصلی کمک میده

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
هیچ بازی سالیانه ای شرایطش نمیتونه اونقدر فرق کنه pes و fifa هم سالهاست دارن درجا میزنن و کامل نیستن
من مثال زدم كه مثل اين دوتا بازي شده pes و fifa بدليل جابجايي بازيكنا و اتفاقاتي كه تو دنياي واقعي فوتبال ميفته...
به نظر من بايد ساليانه منتشر بشن و نميشه گفت در جا ميزنن چون هميشه تغييرات كمي تو گيم پلي داشتن و تمركز روي تغييرات دنياي فوتبال بوده...
ولي در مورد كال آف ديوتي واقعا ميشه گفت در جا ميزنن مثالش همين خبر چند وقت پيش كه تو بخش اخبار هم بچه ها اطلاع رساني كردن كه نسخه ي modern warfare 2 ريمستر شده و كنارش ي بخش آنلاين هم اضافه شده و بعنوان ي بازي جديد ارايه ميشه!
بنظر من اين سري بايد به ريشه هاش برگرده نسخه هاي قديميش عالي بودن ولي با مدرنيزه شدن بازي با سري modern warfare تا دو نسخه خوب بود و انصافا كارگرداني بازي هم قوي بود ولي از بعد از اون ديگه خراب كرد... هميشه بخش داستاني قرباني آنلاين شد تا رسيد به شرايط الان نمونش همين ريمستر جديد

بنظر من تو بخش گيم پلي و گان پلي كال آف ديوتي بعنوان ي بازي اكشن عاليه ولي هميشه ضعيف بودن داستان و كارگرداني و بي توجهي به بخش كمپين بازي بوده كه باعث زوال اين سري شده گذشته آنلايني نبود تا بخاطرش بخش داستاني كمرنگ بشه و همين دليل محبوبيت اون دوران كال آف ديوتي بود
در كل اميدوارم نداي وظيفه به ابهت قديمش برگرده

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
من مثال زدم كه مثل اين دوتا بازي شده pes و fifa بدليل جابجايي بازيكنا و اتفاقاتي كه تو دنياي واقعي فوتبال ميفته...
به نظر من بايد ساليانه منتشر بشن و نميشه گفت در جا ميزنن چون هميشه تغييرات كمي تو گيم پلي داشتن و تمركز روي تغييرات دنياي فوتبال بوده...
ولي در مورد كال آف ديوتي واقعا ميشه گفت در جا ميزنن مثالش همين خبر چند وقت پيش كه تو بخش اخبار هم بچه ها اطلاع رساني كردن كه نسخه ي modern warfare 2 ريمستر شده و كنارش ي بخش آنلاين هم اضافه شده و بعنوان ي بازي جديد ارايه ميشه!
بنظر من اين سري بايد به ريشه هاش برگرده نسخه هاي قديميش عالي بودن ولي با مدرنيزه شدن بازي با سري modern warfare تا دو نسخه خوب بود و انصافا كارگرداني بازي هم قوي بود ولي از بعد از اون ديگه خراب كرد... هميشه بخش داستاني قرباني آنلاين شد تا رسيد به شرايط الان نمونش همين ريمستر جديد

بنظر من تو بخش گيم پلي و گان پلي كال آف ديوتي بعنوان ي بازي اكشن عاليه ولي هميشه ضعيف بودن داستان و كارگرداني و بي توجهي به بخش كمپين بازي بوده كه باعث زوال اين سري شده گذشته آنلايني نبود تا بخاطرش بخش داستاني كمرنگ بشه و همين دليل محبوبيت اون دوران كال آف ديوتي بود
در كل اميدوارم نداي وظيفه به ابهت قديمش برگرده
من که دیگه با شنیدن اسمشم کهیر میزنم حالا ابهتش بماند این بساط از MW1 شروع شد واقعا ادن زمان یک بازی انقلابی بود و عجیب غریب اون کیفیت بالا داستان عالی چپتر به چپتر گرافیک فوق العاده باعث شد این مسیر پیش بگیرن حداقل اگه هر دو سال یکبار یک Call of duty بدن بهتره حالا باید دید این انجین ضعیفشون برای نسل بعد دوباره بروز میکنن غالب میکنن چقدر تفاوت پیدا میکنه

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
برام اهمیتی نداره فقط MW4 رو زودتر عرضه کنند ، بعد هم امیدوارم به سرنوشت شومی دچار بشن با این وضع بازی ساختنشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر