vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
یه بازی بود برای ویندوز خیلی کم حجم در حد دو سه مگ خیلی هم ساده بود از سایت تبیان دانلود کرده بودم قدیما بازی میکردم.سبک بازیش استراتژی خیلی ساده بود نقشه جهان بود هر کشور یه رنگ داشت فقط تعداد سربازا مشخص بود باید با اون تعداد سرباز طوری برنامه میچیدی و همسایه هارو میگرفتی تا بزرگ تر میشدی و کل نقشه یه رنگ میشد.هرچی سایتشو گشتم پیدا نکردم اگر کسی میشناسه یا داره لطفا معرفی کنه ممنون

Shayan0020

عضو جدید
May 16, 2019
1
سلام.
یه بازی قدیمی بود که توی pc بازی میکردم
کاراکتر اصلی بازی یه مرد بود با موهای قرمز
توی جنگل هم زندگی میکرد بعد صحبت هم نمیتونست بکنه.
شروع داستانش این بود که داشت تو کلبش با یه تیغ صورتشو اصلاح میکرد بعد یه نفر در کلبرو میزنه
میره درو باز میکنه میبینه یه دختره.
خلاصه باهاش میره تو جنگل روی یه کنده ی درخت میشینن بعد خوابشون میبره یدفه چندتا موجود جنگلی میان دختررو میبرن یواشکی، مرده که از خواب پا میشه میبینه دختره نیست، عصبانی میشه شمشیرشو بر میداره میره دنبال دختره.
بازیش هم سه بعدیه سوم شخص هم هست.
خواهشا اگه کسی میدونه کمک کنه

Maryamniazi

عضو جدید
May 30, 2019
1
Rush'n Attack
سلام و ادب.... من سال ۹۳ یه بازی رو موبایلم نصب بود الان اسمش یادم میس....بازیه اینجوری بود که یارو تو بیابون بود داشت دنبال ی چی میگشت ی نقشه و تفنگم داشت این باید با نقشه میرفت و دنبال ی چیزایی میگشت... توی بازیه شیر و گوزنم بودن

Zartosht_kabir2

عضو جدید
Jun 7, 2019
2
سلام به همه.من یک بازی دو سه سال پیش میکردم که خیلی باحال بود حالا همینجوری دارم دنبالش میکردم لطفا جواب بدید اگه اسم بازیو بلدید.
اول بازی باید هشت عدد گل پیدامیکردی و به یک نفر میدادی بعد اون بهت یک شمشیر چوبی میداد . تو بازی می‌شد با زنبور،خرس،عقرب،غول یخی و...جنگید باید پیش ملکه میفرستی تا بهت ماموریت بده و انجام بدی بعدش بهت سکه میداد بعدش شمشیر و ضره خود را قوی میکردی .
مکان های مختلفی مثل جهنم ،جایی که سراسر برف بود ، یک رود خانه که باید ۳۰تا۴۰یاقوت از تو صدف جمع میکردی و یک جایی که یک زن و مرد را گرفته بودند که دوستانم معتقد بودند پسر و دختر اون ملکه هستن . هرکدام از مکان ها شمشیر قوی میفروخت و داخل بازی لولت که بالا میرفت میتونستی قابلیت ارتفاع بدی.
امیدوارم اطلاعات کافی داده باشم اطفا کمک کنید .

• Like
Reactions: tarannom

Mehrabroein

عضو جدید
Jun 21, 2019
1
سلام دوستان.من دنبال یه بازی اندرویدم ولی اسمشو یادم نمیاد.تعریف میکنم بازیو شاید کسی بشناسه.یه شخصیته در زمان های گوناگون میخواد دشمنش رو ترور کنه.یه دفعه تو جنگ جهانیه و با تک تیر انداز یه تیر در میکنه و ما باید تیر رو هدایت کنیم تا به هدف بخوره.یه دفعه تو ژاپنه و نینجاست و چاقو پرتاب میکنه.باید این تیر و چاقو و ... رو هدایت کنیم.اگه کسی میشناسه بازیو بهم بگه

belangel

عضو جدید
Jun 28, 2019
1
سلام
یه بازی سبک استراتژیک قدیمی حدودا 10 12 سال پیش بود.خیلی از تمدن هارو داشت مثل روم یونان فرانسه و .. با امپراطوری ها و ساختمونای مخصوص خودشون
هرکدوم و میتونستی انتخاب کنی مال زمان قرون وسطی بود ساختمونا همه قدیمی و به مرور زمان پیشرفت میکردی اول کالسکه و اسب از دور دهکدت رد میشد کم کم جاده تشکیل میشد و بعد خطوط راه اهن و قطار و ...
خیلی جنگ محور نبود البته جنگ اتفاق میافتاد و بهت حمله میکردن اما بیشتر جزییات نقشش و ساختموناش و گیم پلی جذابش تو ذهنم مونده.حتی فکر میکنم نشون میداد یه دسته دام توی مپ میدیدی و میکشتیشون یا بوته های میوه که میچیدی
خیلی معروف نبود اما گیمر ها شاید بشناسن
اگه کسی به خاطرش اومد لطفا راهنماییم کنه ممنونش میشم.

Ms.maafi

عضو جدید
Jun 29, 2019
3
سلام دوستان من هشت يا نه سال پيش يه بازي كامپيوتري بازي ميكردم الان اسمش يادم نيست و خيلي دنبالش ميگردم
بازي به صورت سوم شخص بود كه ما يه موجود فضايي با بدن آبي رنگ بوديم كه داخل يه سفينه مانند به زمين پرتاب ميشيم
سه تا رفيق داريم كه هر كدوم تخصصي دارند
وقتي ميميرند ما با خنجر پلاك هايي كه پشت گردنشونه رو در مياريم و با توجه به تخصصشون روي اسلحه و كوله پشتي و كلاه خودمون نصب ميكنيم
اولي تيرانداز خوبي بود پلاكشو روي اسلحه نصب ميكنيم و باهاش صحبت ميكنيم
دومي مسئول مهمات بوده كه پلاكشو روي كوله پشتي ميذاريم و ازش مهمات ميخريم
سومي هم انگار هكر بود پلاكشو روي كلاهمون ميذاريم و كد قفل درهارو باهاش باز ميكنيم
شخصيت ها بدن ابي رنگي دارن با موهاي سر سفيد وقتي هم تير ميخورن خون آبي ميريزه زمين
ممنون ميشم اسم بازي رو برام پيدا كنيد خيلي وقته دنبالش ميگردم

mooin

عضو جدید
Jun 30, 2019
1
سلام دوستان
من یه بازی میکردم حدود ۷ سال پیش هر چقد میگردم دنبالش متاسفانه هیچ اسمی ازش پیدا نمیکنم خواستم توضیحاتمو درموردش توی این تاپیک بگم اگه کسی بازیش کرده یه نشونی بهم بده.
این بازی سوم شخص مفرد تیراندازی بود دو گروه بودن یکی ارتش انسان ها بود یکی موجودات فضایی یکم حالت Gears رو داشت... تانک و نفر بر و هلیکوپتر هم داشتن و وقتی میمردی بعد چند ثانیه دوباره از هوا با چتر میومدی پایین. البته اگه جزو فضایی ها بودی تند پرت میشدی روی زمین بدون چتر میپریدی. سرباز های مختلفی رو میتونستی برداری و بری بجنگی از هر گروه (آدما و غولا) انتخاب میکردی. و هر چقد میکشتی لولت میره بالاتر و قوی تر میشدی و باید منطقه های بیشتری رو به گروه اضافه میکردی تا کامل کل مپ مال گروه خودی بشه. جزییات بیشتر یادم نیست کسی که بازی کرده فک کنم بفهمه. ببخشید طولانی شد... اگه کسی همچین بازی رو بازی کرده یه اسم یا عکسی نشونی بده ازش که بتونم دانلودش کنم ممنون میشم دوستان.

Mad HT

عضو جدید
Jul 1, 2019
2
سلام. من الان یه چنساله دنبال یکی از بازیای بچگیم میگردم اسمش افسانه کشتی فراموش شده یا یه همچین چیزی یود. شایدم اشتباه میکنم مطمئن نیستم
داستانش درباره یه پسر بچه بودکه فک کنم پدرشو میکشن بعد داستان شروع میشه، تحت آموزش یه استادی در میاد و کم کم مهارتاش بیشتر میشه طی بازی مثلا شمشیر بازی تیر اندازی و جادو و اینا. محیط بازی شبیه دوران قرون وسطی یه قبل تر بود فک کنم که البته ساختگی بود. گیم پلی رونی داشت. هم مخفی کاری داشت هم نبرد تن به تن. سلاح اصلی پسرک کمان و شمشیر بود و بعد از پیشرفت تو بازی جادو بود. که فک کنم یکیش صاعقه بود. پر از داستانای فرعی هم بوداصن شخصیت کاراکتر بازی بر طبق کارایی که خودت انجام میدادی شکل میگرفت. یادم اگه شخصیتت شرور میشد به خاطر انتخابات و کارات دو تا شاخ مثل هل بوی در میاوردشخصیت های شرور بازی سربازا و گروه ها کوچیک بودن. البته گرگینه هام بودن که دو نوع بودن سیاه و سفید که قوی تر بودن. تو بازی با خوردن میوه ها و ازین جور چیزا و معجون ها جون میگرفتی و لباس و زره و اینا رو هم طی بازی کردن از افراد یا صندوقا لوت میکردی. یکی از نکات جالبش شمشیری بود که تو صخره بود که تو بازی قرار داده بودن و البته جزو داستان اصلی نبود. کسی بازی کرده یا میدونه اسمش چیه؟

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سلام. من الان یه چنساله دنبال یکی از بازیای بچگیم میگردم اسمش افسانه کشتی فراموش شده یا یه همچین چیزی یود. شایدم اشتباه میکنم مطمئن نیستم
داستانش درباره یه پسر بچه بودکه فک کنم پدرشو میکشن بعد داستان شروع میشه، تحت آموزش یه استادی در میاد و کم کم مهارتاش بیشتر میشه طی بازی مثلا شمشیر بازی تیر اندازی و جادو و اینا. محیط بازی شبیه دوران قرون وسطی یه قبل تر بود فک کنم که البته ساختگی بود. گیم پلی رونی داشت. هم مخفی کاری داشت هم نبرد تن به تن. سلاح اصلی پسرک کمان و شمشیر بود و بعد از پیشرفت تو بازی جادو بود. که فک کنم یکیش صاعقه بود. پر از داستانای فرعی هم بوداصن شخصیت کاراکتر بازی بر طبق کارایی که خودت انجام میدادی شکل میگرفت. یادم اگه شخصیتت شرور میشد به خاطر انتخابات و کارات دو تا شاخ مثل هل بوی در میاوردشخصیت های شرور بازی سربازا و گروه ها کوچیک بودن. البته گرگینه هام بودن که دو نوع بودن سیاه و سفید که قوی تر بودن. تو بازی با خوردن میوه ها و ازین جور چیزا و معجون ها جون میگرفتی و لباس و زره و اینا رو هم طی بازی کردن از افراد یا صندوقا لوت میکردی. یکی از نکات جالبش شمشیری بود که تو صخره بود که تو بازی قرار داده بودن و البته جزو داستان اصلی نبود. کسی بازی کرده یا میدونه اسمش چیه؟

Fabel نیستش ؟ چون اونجا فقط آدم شاخ در میاره و شمشیر در سنگه ....اگه می خواهید بازیش کنید نسخه بازسازی شده اش با نام Anniversary هم موجوده...

h3ri_ssd.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر