امتیازات Rage 2

میانگین امتیازات بازی؟

• بالاتر از 90

رای‌ها: 2 3.1%
  • 86-90

رای‌ها: 10 15.4%
  • 81-85

رای‌ها: 34 52.3%
  • 76-80

رای‌ها: 10 15.4%
  • 71-75

رای‌ها: 8 12.3%
  • 70 و کمتر

رای‌ها: 1 1.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    65
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
106384
Publisher: Bethesda Softworks
Developer: Avalanche Studios, id Software
Initial Release Date: May 14, 2019
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Jeuxvideo.com: 8.5/10
MMORPG.com: 8.3/10
IGN: 8/10
Areajugones: 8/10
The Games Machine: 8/10
USgamer: 8/10
Destructoid: 8/10
IGN Spain: 8/10
Vandal: 7.9/10
IGN Italia: 7.7/10
Hobby Consolas: 7.7/10
GameSpace: 7.5/10
Worth Playing: 7.5/10
Multiplayer.it: 7.5/10
PCGamesN: 7/10
PC Gamer: 7/10
Game Informer: 7/10
GameSpot: 6/10
Slant Magazine: 6/10
GamesRadar+: 6/10
Shacknews: 5/10
Gamer.no: 5/10
106520

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
بتسدا هنوز رگ خواب نسل کنونی گیمرا دستش نیومده همین Rage 2 رو اگه Co Op میکرد هم میتونست کلا بیخیال خلاقیت تو Missionهای بازی بشه و کلا یه چیزیو همش تکرار کنه و هم چپوندن لوت باکس توی بازی هم منطقی میشد. :D به شخصه هیچوقت نتونستم با بازی هایی مثل Division ارتباط برقرار کنم نمیدونم چرا ایراد گرایند رو از اینا نمیگیرن که کل بازی دقیقا یه کارو همش تکرار میکنی. دلیلشون هم برای این موضوع Co Op بودن بازیه که به نظر من اصلا جلوگیری نمیکنه از خسته کننده شدنش.
بازی مثل The Division 2 یـ خلوار اسلحه و سیستم لوت روش پیاده شده بعد شما فقط یـ چیزی به نام تکرار کردن شنیدی تو این بازیا ؟ The Division 2 حدود 40 ساعت کمپین داره بدون اینکه بخوای چیزی رو تکرار کنی ! Rage 2 به فرض که میخواست با این وضعیتش کو آپ بشه قشنگ فاجعه انتم رو رقم میزد در کل اگه به همین راحتی بود که شما میگی الان همه توش اوستا شده بودن .....

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بازی مثل The Division 2 یـ خلوار اسلحه و سیستم لوت روش پیاده شده بعد شما فقط یـ چیزی به نام تکرار کردن شنیدی تو این بازیا ؟ The Division 2 حدود 40 ساعت کمپین داره بدون اینکه بخوای چیزی رو تکرار کنی ! Rage 2 به فرض که میخواست با این وضعیتش کو آپ بشه قشنگ فاجعه انتم رو رقم میزد در کل اگه به همین راحتی بود که شما میگی الان همه توش اوستا شده بودن .....
کمپین دیویژن 2 رو حداکثر 20-25 ساعت میشه تموم کرد حالا با یه مقدار ماموریت فرعی و کامل کردن پروژه ها. ماموریت تکراری هم کم نداره. با همون ۴۰ ساعت یا کمتر میشه WT4‌ راحت رسید.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
کمپین دیویژن 2 رو حداکثر 20-25 ساعت میشه تموم کرد حالا با یه مقدار ماموریت فرعی و کامل کردن پروژه ها. ماموریت تکراری هم کم نداره. با همون ۴۰ ساعت یا کمتر میشه WT4‌ راحت رسید.
باز اون ۲۵ ساعت ولی مولتی و انلاین هست این که کلا افلاینه فقط بخش داستانیش ۱۰ ساعته حداقل اگه مولتی پلیر میزدن بیشتر قابل هضم بود

• Like
Reactions: SHAYAN1999

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
View attachment 106608

10 ساعت ارزش 60 دلار رو نداره ......
والا من الان طبق گفته استیم 8.9 ساعت پای بازی بودم. اصلا هم فرض می‌کنیم که یه ساعتش اضافی بوده. من حتی نزدیک تموم کردن بازی هم نیستم. دقیقا نصف اسلحه‌ها و قدرت‌ها هنوز پیدا نشدن و حتی پام رو توی دو تا از مناطق مپ بازی نذاشتم. با توجه به میزان پیشروی که داشتم حدس می‌زنم بازی تقریبا 20-25 ساعت طول بکشه.
جناب Skill Up هم با تشبیه کردن بازی به انتم فقط حرف مفت زده. اصلا چیزی به نام گرایند وجود نداره تو بازی. یعنی شما صرفا بازی رو مثل هر بازی اوپن ورلد دیگه‌ای بازی کنید می‌تونید به راحتی تمومش کنید. وقتی هم میگم مثل هر بازی دیگه‌ای منظورم داستان اصلی + یه بخشی از فعالیت‌های جانبیه. واسم جالبه جدیدا مد شده که میگن ما می‌خوایم بازی اوپن ورلد رو بدون انجام دادن فعالیت‌های جانبی و فقط داستان اصلی بازی کنیم. :D پس واسه چی بازی اوپن ورلد خریدین؟ :D
به طور کلی بازی طراحی شده واسه این که شما رو تشویق به گشت و گذار در مپ کنه. حالا اینکه چقدر تو این کار موفق بوده قابل بحثه و قطعا ساختار اوپن ورلد بازی بین بقیه بخش‌ها ضعیف‌ترینه. ولی بازی هر ایرادی داشته باشه، گرایندی بودن جزوشون نیست.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
والا من الان طبق گفته استیم 8.9 ساعت پای بازی بودم. اصلا هم فرض می‌کنیم که یه ساعتش اضافی بوده. من حتی نزدیک تموم کردن بازی هم نیستم. دقیقا نصف اسلحه‌ها و قدرت‌ها هنوز پیدا نشدن و حتی پام رو توی دو تا از مناطق مپ بازی نذاشتم. با توجه به میزان پیشروی که داشتم حدس می‌زنم بازی تقریبا 20-25 ساعت طول بکشه.
جناب Skill Up هم با تشبیه کردن بازی به انتم فقط حرف مفت زده. اصلا چیزی به نام گرایند وجود نداره تو بازی. یعنی شما صرفا بازی رو مثل هر بازی اوپن ورلد دیگه‌ای بازی کنید می‌تونید به راحتی تمومش کنید. وقتی هم میگم مثل هر بازی دیگه‌ای منظورم داستان اصلی + یه بخشی از فعالیت‌های جانبیه. واسم جالبه جدیدا مد شده که میگن ما می‌خوایم بازی اوپن ورلد رو بدون انجام دادن فعالیت‌های جانبی و فقط داستان اصلی بازی کنیم. :D پس واسه چی بازی اوپن ورلد خریدین؟ :D
به طور کلی بازی طراحی شده واسه این که شما رو تشویق به گشت و گذار در مپ کنه. حالا اینکه چقدر تو این کار موفق بوده قابل بحثه و قطعا ساختار اوپن ورلد بازی بین بقیه بخش‌ها ضعیف‌ترینه. ولی بازی هر ایرادی داشته باشه، گرایندی بودن جزوشون نیست.
دوست عزیز شما که معلومع مدافع بازی هستی بزار اول بازی تموم کنی بعد اطلاعات درست بده بخش داستانی چند ساعت طول میکشه کمپین نه اینکه فلان اسلحه رو پیدا نکردی و..

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
دوست عزیز شما که معلومع مدافع بازی هستی بزار اول بازی تموم کنی بعد اطلاعات درست بده بخش داستانی چند ساعت طول میکشه کمپین نه اینکه فلان اسلحه رو پیدا نکردی و..
من هم تو همون پست نوشتم که تو 4/5 زمانی که اون شخص یوتیوبر نوشتن به نصف بازی هم نرسیدم. :D بعید می‌‌دونم لازم باشه حتما بازی رو تموم کنم تا این فرضیه اثبات شه. :D
البته خب معلومه. یه نفر یه حرف موافق دیدگاه شما بزنه حرفش میشه حکم و کسایی که عکسشو بگن می‌شن فن‌بوی و مدافع.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
کمپین بازی کوتاه حالا شما میخوای تو بازی بیشتر گشت و گذار کنی ی بحث دیگست بحث اینه که با از ی طرف کمپین معمولی داره از طرف دیگه کمپینش خیلی کوتاه شما میخوای طولش بدی دیگه بر میگرده به سلیقه خودتون من خودم چون بازی نکردن صد در صد حرفش رو قبول نمیکنم ولی بحث اینه بازی طبق نقد ها محتوا قوی نداره اگه گیم پلی بگیرتد که هیچی ولی اگه نگیردت سریع تمومش میکنی تو 10 ساعت و میشه همونی که نباید بشه خلاصه تو استیم خیلیا به این مورد اشاره کردن الان شما خسته نشدی از بازی OK حرفی نیست ولی همه مثل شما به بازی نگاه نمیکنن

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
یه جا خوندم که کمپین بازی ۱۳ ساعت هست که اگر درست باشع بازم انتقاد بهش وارده و کافی نیست اما خوب فراموش نکنیم بازی نیومده روال مدمکس رو طی کنه و شما رو مجبور بکنه حتما یه سری از ماموریتهای فرعی رو برین تا استوری باز بشه که اگر این کارو میکرد خیلی مدتش بیشتر میشد . چون بازی حتی توی گرفتن مهم ترین سلاح ها هم دست شما رو ازاد گذاشته ! و باید خودتون بگردین و پیدا کنید .
من‌ نمیدونم اون طرفی که ۵ ساعت استوری رفته چه طوری رفته چون من خودم بعد ۱۰ ساعت یه کمپ که حالت دفاعی داشت رو که درجه سختیش متوسط بود (نه سخت )رفتم و راحت باختم !
مسئله هم اینجاست که اگر یه سری ماموریتها و لوکیشنای بازی نری عملا گند زدی به بازی چون کلی اسلحه و اسکیل رو از دست دادی و بازی برات سخت و جهنم میشه . یه سری از باسهای استوری هم بالاخره لازمه که شما اسکیل و اسلحه خوب و حتی شاید ماشین خوب داشته باشی که همش نیازمند زمان هست .
از بازی دفاع بی مورد نمیکنم ولی خوب سکیرو رو هم یه نفر حدود ۲۳ دقیقه فکر کنم کامل کرد !(طبعا اینم به ما ربط نداره که طرف میخواد اسپید ران بره ) :D
من خودم ازین ده ساعتی که رفتم دو ساعتشو درگیر گرفتن سه تا اسکین اسلحه فقط بودم . مهم اینکه در حالت نرمال و برای ادم نرمال چه قدر بازی طوری میکشه .

پ.نوشت : مپ کامل بازی هم ببینید تا مقدار فعالیت جانبی رو متوجه بشین .

Attachments

• Full-Rage-2-World-Map.jpg
    Full-Rage-2-World-Map.jpg
    796.1 KB · مشاهده: 39
آخرین ویرایش:

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
حرف رایان (The Listener) تایید میشه. من خودم فعلا فرصت کردم 3-4 ساعت بازی کنم و تازه هنوز تو همون چندتا کمپ و ماموریت اول بازی هستم چون دارم از گشت گذار تو بازی و پیدا کردن آیتم ها، آپگریدها و چیزهای تازه لذت میبرم.

اگر هم حرف ماهایی که داریم این عنوان رو بازی میکنیم قبول ندارید ارجاع تون میدم به نظر منتقدهایی که بازی رو تموم کردند. به عنوان مثال Harry Shepherd از PCGamesN تو نقدش اشاره کرده که اگر بخوایید بازی رو راش کنید و فقط ماموریت های اصلی رو برید بازی چیزی حدود 15 ساعت براتون طول میکشه ولی این بازی اینطوری ساخته نشده که راش بشه، چون خیلی از آپگریدها و اسلحه های مهم رو از ماموریت های فرعی و گشت و گذار تو محیط بدست میارید. به همین خاطر در ادامه اشاره کرده که در اون صورت اگر ماموریت های فرعی رو هم در نظر بگیریم بازی حدود 30 ساعت گیم پلی داره.

از طرفی Dan Stapleton از IGN اعلام کرده که بازی براش بیشتر از 24 ساعت به طول انجامیده. و تازه همه اینها جدای event های رایگان و کانتنت های دیگه ای هست که قراره برای بازی بیاد. در مجموع بازی اینطوری ساخته شده و این مقدار کانتنت توش هست، حالا اینکه یکی از بازی خوشش نیومده میخواد سر و تهش رو زود هم بیاره یا فقط دوست داره از نصف بازی استفاده کنه و غیره... دیگه مشکل خودشونه و دلیل بر این نیست که بازی کوتاهه، الان تقصیر کسایی که دارند از بازی لذت میبرند و میخواند 30-40 ساعت بازیش کنند چیه؟ قرار نیست همه از همه چیز خوششون بیاد.

لذا اینکه بعضی ها بدون حتی یک ثانیه تجربه بازی اینجوری اصرار دارند که بازی کوتاهه و یک عدد و رقم هایی اعلام میکنند مثل کلا بازی 5-6 ساعت بیشتر نیست و این حرفا... که واقعا نمیدونم از کجاشون در میارند اینارو. اگر از بازی که هنوز بازیش نکردید خوشتون نمیاد اوکی ایرادی نداره، ولی خواهشا قصه و فرضیات مبهم اینجا تعریف نکنید...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کمپین بازی کوتاه حالا شما میخوای تو بازی بیشتر گشت و گذار کنی ی بحث دیگست بحث اینه که با از ی طرف کمپین معمولی داره از طرف دیگه کمپینش خیلی کوتاه شما میخوای طولش بدی دیگه بر میگرده به سلیقه خودتون من خودم چون بازی نکردن صد در صد حرفش رو قبول نمیکنم ولی بحث اینه بازی طبق نقد ها محتوا قوی نداره اگه گیم پلی بگیرتد که هیچی ولی اگه نگیردت سریع تمومش میکنی تو 10 ساعت و میشه همونی که نباید بشه خلاصه تو استیم خیلیا به این مورد اشاره کردن الان شما خسته نشدی از بازی OK حرفی نیست ولی همه مثل شما به بازی نگاه نمیکنن
احمد جان، اخوی گرامی، جدیدا خیلی به نظرات منتقدها اهمیت میدی و سعی میکنی اونا رو ملاک نشون بدی و ثابت کنی با بازی های ضعیفی روبرو هستیم. سعی کن بعد از انجام "کامل" یه بازی، نظر "خودت" رو در موردشون داشته باشی و به این درک برسی که نظر اون منتقد، مطلقا نظر شخصی خودش در مورد اون بازی هست و بازتاب نظر عموم نیست. دلیلی نداره هر کی هر چی میگه، برای تو به منزله فکت مطلق باشه چون در این صورت تنها کسی که موقع بازی کردن ضربه میخوره، شخص خودت هستی و خودت رو از خیلی لذت ها محروم میکنی. دلیلی نداره به خاطر حرف 4 تا منتقد که نمیشناسی، هی بیای اینجا بحث کنی که هر چی اونا میگن درسته و هر کی غیر از اونا بگه، داره چرت میگه. خیلی شیک و مجلسی، خودت رو وابسته به نظر بقیه نکن و سوار این موج "نقد ها فلان میگن" نشو.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
یه چیزی میگم نخندین ، بتسدا :))
یادش بخیر یه عده که هیتر سونی هم هستن ، بتسدا در حد خدا برده بودنش بالا :tearsofjoy:

Gamer.nl 7/10
Guardian 6/10

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
من راستش خیلی از تریلر های بازی خوشم اومد
به شدت هم با نسخه قبلی بازی حال کردم صرف نظر از ایراداتش
فقط سر این نسخه ترسم ازینه که بازی خیلی کوتاه باشه :( ما به هرحال هرجوری بازی رو تهیه کنیم پول زیادی باید بالاش داد و خب باید دید بازی واقعا ارزش داره یا نه

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
احمد جان، اخوی گرامی، جدیدا خیلی به نظرات منتقدها اهمیت میدی و سعی میکنی اونا رو ملاک نشون بدی و ثابت کنی با بازی های ضعیفی روبرو هستیم. سعی کن بعد از انجام "کامل" یه بازی، نظر "خودت" رو در موردشون داشته باشی و به این درک برسی که نظر اون منتقد، مطلقا نظر شخصی خودش در مورد اون بازی هست و بازتاب نظر عموم نیست. دلیلی نداره هر کی هر چی میگه، برای تو به منزله فکت مطلق باشه چون در این صورت تنها کسی که موقع بازی کردن ضربه میخوره، شخص خودت هستی و خودت رو از خیلی لذت ها محروم میکنی. دلیلی نداره به خاطر حرف 4 تا منتقد که نمیشناسی، هی بیای اینجا بحث کنی که هر چی اونا میگن درسته و هر کی غیر از اونا بگه، داره چرت میگه. خیلی شیک و مجلسی، خودت رو وابسته به نظر بقیه نکن و سوار این موج "نقد ها فلان میگن" نشو.

نظر شخصی رو تا زمانی میشه با این نام خطاب کرد که نظر "یک شخص" باشه، اما وقتی عصاره ای میشه از نظر و دیدگاه ده ها نفر، اسمش میشه "خرد جمعی"..
اساس شکل گیری و دلیل مقبولیت گسترده سایتی مثل متاکریتیک هم همین هست. اگرنه فکر نمیکنم هیچ شخص عاقلی ذهنیاتش رو روی نظر و نوع نگاه صرفا یک نفر، استوار کنه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
حرف من اینه نمرات بازی میکس شدن نظرات ملت هم میکس شدن به قول معروف تا نباشد چیزکی ...
پ.ن : خودم بازی رو قطعا تجربه میکنم

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر