امتیازات Rage 2

میانگین امتیازات بازی؟

• بالاتر از 90

رای‌ها: 2 3.1%
  • 86-90

رای‌ها: 10 15.4%
  • 81-85

رای‌ها: 34 52.3%
  • 76-80

رای‌ها: 10 15.4%
  • 71-75

رای‌ها: 8 12.3%
  • 70 و کمتر

رای‌ها: 1 1.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    65
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
106384
Publisher: Bethesda Softworks
Developer: Avalanche Studios, id Software
Initial Release Date: May 14, 2019
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Jeuxvideo.com: 8.5/10
MMORPG.com: 8.3/10
IGN: 8/10
Areajugones: 8/10
The Games Machine: 8/10
USgamer: 8/10
Destructoid: 8/10
IGN Spain: 8/10
Vandal: 7.9/10
IGN Italia: 7.7/10
Hobby Consolas: 7.7/10
GameSpace: 7.5/10
Worth Playing: 7.5/10
Multiplayer.it: 7.5/10
PCGamesN: 7/10
PC Gamer: 7/10
Game Informer: 7/10
GameSpot: 6/10
Slant Magazine: 6/10
GamesRadar+: 6/10
Shacknews: 5/10
Gamer.no: 5/10
106520

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اونایی که میگن بتسدا باید جمع کنه بره خدایی یدونه از بازیهاشونو بازی کردن؟
حالا اسم نمیبرم یسری بازیها متاشون 72 یا حتی پایینتر میشه فاز روشنفکری میگیرن میگن کاملا سلیقه ای هستش.مهم اون لذت از اتمسفره و گیمپلی بازی هستش.
بعضیا هم میگن با آبدیت درست میشه.
اینجا فقط بتسدا و اولانچ خار داره؟
ریج 2 هیچی هیچی نداشته باشه گانپلی بازی در حد عالی هستش
همین بتسدا اگه بذاره بره که کل بازیها مولتی میشن
به حال ما سینگل پلیرا رحم کنید و فکتای خنده دارتونو نگه دارین

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
انلاینم داره یا نه؟
این بتسدا باید دست از این آنلاین هیتریش برداره وگرنه کم کم باید جمع کنه بره
انلاين هيتري چيه بابا :D زد ..د تو فال اوت با تمام انلاين كردنش :| يه mmo از الدر اسكرولز داده...يه بخش انلاين زورچپوني تو دوم ٢٠١٦ گذاشتن كه هركيم از بازي ميخواست ايراد بگيره از اونجا ايراد بگيره :D كواك چمپيونز هم ك تمام انلاينه :| كلا اعتبارش از قسمت انلاين بيشتر رفته زير سوال تا قسمت افلاين بازياش...اين ريجم ك تو افلاين و محتواش زاييدن انگاري ديگه اگه ميخواستن برن سمت انلاين كه فك كنم ديه يه مپ خالي بمون تحويل ميدادن:|

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
خب یه یک ساعتی بازی رو جلو بردم؛ مطمئنا هنوز برای هرگونه قضاوتی خیلی زوده ولی تا به اینجای کار باید بگم همه چیز واقعا عالی و لذت بخش بوده! صبح که تو سرکار نقدهای سایت ها رو دیدم رسما ناامید شدم و پیش خودم گفتم که بازی دیگه گند زد رفت ولی بعدش که اومدم خونه و بازی رو شروع کردم نظرم 180 درجه برگشت!

گان پلی و شوتینگ بازی فوق العاده لذت بخش و اعتیاد آور هست! یکی از بهترین شوتینگ هایی (شاید هم بهترین) که تو یک بازی FPS میتونید تجربه کنید... واقعا همه چیز خوش دست و عالی کار شده، از ساندافکت ها گرفته تا انمیشین ها و در مجموع حس حمل و استفاده از اسلحه ها واقعا بی نظیر هستند!

نکته ای که اینجا خیلی مهمه و نمیدونم تا حالا منتقدی بهش اشاره کرده یا نه این هست که بازی به شدت الهام گرفته از Quake هست!!! از همون ثانیه اول شروع بازی اثرات نسخه های مختلف و حال و هوای Quake رو در نقطه به نقطه بازی میتونید احساس کنید، چیز زیادی نمیگم چون نمیخوام چیزی رو اسپویل کنم ولی کسی که با IP های id بزرگ شده باشه از همون ثانیه اول شروع بازی اثرات Quake و بقیه عناوین استودیو رو براحتی تشخیص میده...

کاراکتر بازی انواع و اقسام قابلیت های جدید و جذاب داره که استفاده ازشون واقعا فان و لذت بخش هست، ضمن اینکه بازی کلی مکانیک و قابلیت های جدید تو خودش داره که لذت بازی و ماموریت ها رو دوچندان میکنه...

در مجموع بازی من یکی رو تا به اینجای کار حسابی ذوق زده کرده! نقد چندتا از سایت ها رو که امروز میخوندم متوجه شدم که بازی به شدت سلیقه ای باهاش برخورد شده، نکاتی که یک منتقد اونا رو بعنوان پوینت منفی محسوب کرده دقیقا یک منتقد دیگه از یک وبسایت دیگه اونا رو به عنوان نکته مثبت تلقی کرده...

همونطور که در ابتدا هم گفتم با یک ساعت بازی نمیشه قضاوت خاصی در مورد بازی کرد ولی تا به اینجای کار باید بگم بازی معجون عجیب و غریبی از فان، خشونت، جدیت، شوخی، روشنایی و تاریکی و هزار و یک فاکتور عجیب و غریبه دیگست که فقط با تجربه اش بهشون پی میبرید...

ضمنا به دوستان اهل موزیک مخصوصا Rock و Metal باید بگم که بازی به شدت خوراک Industrial Metal و MetalCore هست، انصافا بعد از بازی چند تا ترک از NIN و Mortiis و Parkway Drive گوش کردم جیگرم حال اومد:D

اینم دو تا اسکرین شات از اوایل بازی (اسپویل خاصی ندارند):

نکته آخر اینکه اگر امکانش رو دارید حتما بازی رو با اکانت یا سیستم یکی امتحان کنید و فقط به نظر چند تا منتقد بسنده نکنید. همچنین باید یک چیزی رو خیلی رک و با نهایت احترام بگم؛ اونم اینه که هیچ وقت درک نکردم که افرادی که یک عنوان رو خودشون هرگز تجربه نکردند چجوری میتونند با این سطح از اعتماد به نفس و اطمینان نسخه بازی، استودیو سازنده و پابلیشر و کل خاندانشون رو ببندند که هیچ، کلکسیونی از فکت و حقایق ناشناخته رو هم بریزن تو تاپیک ها و شبکه های اجتماعی... توصیه میکنم شما هم یه لطفی به خودتون بکنید و وقت و اعصابتون رو هدر این اساتید نکنید... از نظر من کسی که عنوانی رو خودش هرگز تجربه نکرده شایستگی ـه نظر دادن در مورد اون عنوان رو نداره... ختم کلام.
نکته اخر حرفتو باید با اب طلا نوشت !
اینکه ادم فقط از متا نسخه تمام بازی رو بپیچه حتی بدون اینکه یک لحظه اون عنوان رو تجربه کرده باشه بدترین ظلم رو به خودش کرده .
کاش یه قانونی بود که به طرف اجازه نمیدادن تا یه عنوان رو تجربه نکرده در موردش نظر بده .
واقعا وقتتون رو پای این اساتید تلف نکنید خودتون برین و لذت ببرین از بازی ، و اینو مطمئن باشین منتقدی که اونجا نشسته و نظر میده یه ادمی با ویژگیهای کاملا متفاوت با شماس .

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
خب من هم چند ساعتی بازی کردم.
اولا باید بگم که بازی شاید بهترین کامبتی رو داشته باشه که توی یه FPS تجربه کردم. کنترل و حرکات بازی بسیار نرم هستن و اسلحه‌های بازی هم که دیگه خودتون می‌دونید. :D رانندگی بازی هم نسبت به نمایش‌های اولیه خیلی بهتر شده هرچند که هنوزم در حد مد مکس نیست. از نظر صداگذاری و گرافیک هم بازی عالیه و همچنین پرفورمنس بازی هم حداقل برای سیستم من هیچ مشکلی نداشته (بالاترین تنظیمات، 60 فریم ثابت با GTX 970، هشت گیگ رم و i7 4790k).
اما اگه از نقاط نه چندان مثبت بخوام بگم، ساختار اوپن ورلد بازی انگار مستقیما از مد مکس اومده بیرون. شاید به خودی خود چیز بدی نباشه اما چیزی که هست اینه که تو اکثر مکان‌هایی که می‌تونید برید، یه سری صندوق هست که پیدا کردنشون برای پاک‌سازی کامل اونجا لازمه. مشکل من هم اینجاست که بعضیاشون واقعا قایم شدن. :D حداقل تو سه تا از این مکان‌ها واسم پیش اومده که به دنبال یکی دو تا صندوق باقی مونده هی دور خودم بچرخم و آخر سر کاشف به عمل بیاد که یه جای دور از دید قایم شدن.
اما در کل تا الان کاملا از بازی راضی بودم و همون چیزی بوده که می‌خواستم. حرف آخرم هم اینه که کمتر شدن متای این بازی از نسخه اول یه شوخی بی مزه‌اس. :D

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خب من هم چند ساعتی بازی کردم.
اولا باید بگم که بازی شاید بهترین کامبتی رو داشته باشه که توی یه FPS تجربه کردم. کنترل و حرکات بازی بسیار نرم هستن و اسلحه‌های بازی هم که دیگه خودتون می‌دونید. :D رانندگی بازی هم نسبت به نمایش‌های اولیه خیلی بهتر شده هرچند که هنوزم در حد مد مکس نیست. از نظر صداگذاری و گرافیک هم بازی عالیه و همچنین پرفورمنس بازی هم حداقل برای سیستم من هیچ مشکلی نداشته (بالاترین تنظیمات، 60 فریم ثابت با GTX 970، هشت گیگ رم و i7 4790k).
اما اگه از نقاط نه چندان مثبت بخوام بگم، ساختان اوپن ورلد بازی انگار مستقیما از مد مکس اومده بیرون. شاید به خودی خود چیز بدی نباشه اما چیزی که هست اینه که تو اکثر مکان‌هایی که می‌تونید برید، یه سری صندوق هست که پیدا کردنشون برای پاک‌سازی کامل اونجا لازمه. مشکل من هم اینجاست که بعضیاشون واقعا قایم شدن. :D حداقل تو سه تا از این مکان‌ها واسم پیش اومده که به دنبال یکی دو تا صندوق باقی مونده هی دور خودم بچرخم و آخر سر کاشف به عمل بیاد که یه جای دور از دید قایم شدن.
اما در کل تا الان کاملا از بازی راضی بودم و همون چیزی بوده که می‌خواستم. حرف آخرم هم اینه که کمتر شدن متای این بازی از نسخه اول یه شوخی بی مزه‌اس. :D
احتمالا نقد بازی هم با شماست درسته؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اونایی که میگن بتسدا باید جمع کنه بره خدایی یدونه از بازیهاشونو بازی کردن؟
حالا اسم نمیبرم یسری بازیها متاشون 72 یا حتی پایینتر میشه فاز روشنفکری میگیرن میگن کاملا سلیقه ای هستش.مهم اون لذت از اتمسفره و گیمپلی بازی هستش.
بعضیا هم میگن با آبدیت درست میشه.
اینجا فقط بتسدا و اولانچ خار داره؟
ریج 2 هیچی هیچی نداشته باشه گانپلی بازی در حد عالی هستش
همین بتسدا اگه بذاره بره که کل بازیها مولتی میشن
به حال ما سینگل پلیرا رحم کنید و فکتای خنده دارتونو نگه دارین
البته بتزدا هم کم کم داره میاد تو خط نگران نباش الان مثلا همین آرکین رو مجبور کردن که با ماشین گیم همکاری کنه بازی بعدی آرکین هم طبقه اسخدامی هاش مالتی پلیر داره خلاصه که دیگه گذشت اون زمانی که بتزدا فقط رو سینگل تمرکز داشت از این به بعد هر روز تعداد بازی های مالتی پلیرش بیشتر میشه اینم اشاره کنم که بتزدا داره monetization expert استخدام میکنه واسه عنوان بعدی آرکین که خوب پرداخت درون برنامه ای رو بچپونه تو بازی در کل بتزدا هم داره جا پای یوبی سافت تو این ضمینه میزاره دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ....
ZeniMax Careers - Monetization Designer - Arkane Studios - France

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
البته بتزدا هم کم کم داره میاد تو خط نگران نباش الان مثلا همین آرکین رو مجبور کردن که با ماشین گیم همکاری کنه بازی بعدی آرکین هم طبقه اسخدامی هاش مالتی پلیر داره خلاصه که دیگه گذشت اون زمانی که بتزدا فقط رو سینگل تمرکز داشت از این به بعد هر روز تعداد بازی های مالتی پلیرش بیشتر میشه اینم اشاره کنم که بتزدا داره monetization expert استخدام میکنه واسه عنوان بعدی آرکین که خوب پرداخت درون برنامه ای رو بچپونه تو بازی در کل بتزدا هم داره جا پای یوبی سافت تو این ضمینه میزاره دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ....
ZeniMax Careers - Monetization Designer - Arkane Studios - France
بایدم اینجوری باشه...شرکتها باید بروز حرکت کنن
ولی اینکه امثالی مثل یوبیو با بتسدا جمع میبندی واقعا ناعادلانس
خود بتسدا اگه یادت باشه تو tga یه ویدیو منتشر کرده بود که سینگل پلیر هارو دریابید
من خودم اصلا مخالف مولتی پلیر نیستم برعکس خیلیم دوست دارم.به شرط اینکه همچی بالانس باشه
مثل نسل طلایی 7

• Like
Reactions: beh1382

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بایدم اینجوری باشه...شرکتها باید بروز حرکت کنن
ولی اینکه امثالی مثل یوبیو با بتسدا جمع میبندی واقعا ناعادلانس
خود بتسدا اگه یادت باشه تو tga یه ویدیو منتشر کرده بود که سینگل پلیر هارو دریابید
من خودم اصلا مخالف مولتی پلیر نیستم برعکس خیلیم دوست دارم.به شرط اینکه همچی بالانس باشه
مثل نسل طلایی 7
CDPR هم داره بروز حرکت میکنه قرار نیست وقتی این همه پول رو میبینی یـهو خودت رو گم کنی بتزدا اگه میخواست بروز حرکت کنه و کمی به خودش بیاد فاجعه 76 رو رقم نمیزد
اون زمان همه داشتن EA رو ترول میکردن بتزدا هم از موقعیت استفاده کرد و اون ویدئو رو واسه تبلیغات بیرون دادن بعدم که فاجعه 76 رو رقم زد ! دیگه تناقض بیشتر از این ؟ ساده بگم موج سواری محض بود اون حرکتش بتزدا هم دقیقا میره ور دست یوبی میخوای باور کن میخوای باور نکن بتزدا به وضوح سیاست هاش رو عوض کرده (خیلی وقته) بالاخر نمیشه از کنار این همه پول گذشت زمانی که پرداخت درون برنامه و بوست XP به سبک یوبی تو Starfield و TES VI اورد به حرف بنده میرسی هرچند همین الانش با ماد پولی داره همینکار رو میکنه خلاصه اینکه دیگه تموم شد اون بتزدا اگه یـ موقع دیدی به سبک EA و یوبی تانگو رو گذاشت مسوئل ساخت فلان بخش فلان بازی (دقیقا همین کاری که با آرکین الان کرده) زیاد تعجب نکن .....

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
CDPR هم داره بروز حرکت میکنه قرار نیست وقتی این همه پول رو میبینی یـهو خودت رو گم کنی بتزدا اگه میخواست بروز حرکت کنه و کمی به خودش بیاد فاجعه 76 رو رقم نمیزد
اون زمان همه داشتن EA رو ترول میکردن بتزدا هم از موقعیت استفاده کرد و اون ویدئو رو واسه تبلیغات بیرون دادن بعدم که فاجعه 76 رو رقم زد ! دیگه تناقض بیشتر از این ؟ ساده بگم موج سواری محض بود اون حرکتش بتزدا هم دقیقا میره ور دست یوبی میخوای باور کن میخوای باور نکن بتزدا به وضوح سیاست هاش رو عوض کرده (خیلی وقته) بالاخر نمیشه از کنار این همه پول گذشت زمانی که پرداخت درون برنامه و بوست XP به سبک یوبی تو Starfield و TES VI اورد به حرف بنده میرسی هرچند همین الانش با ماد پولی داره همینکار رو میکنه خلاصه اینکه دیگه تموم شد اون بتزدا اگه یـ موقع دیدی به سبک EA و یوبی تانگو رو گذاشت مسوئل ساخت فلان بخش فلان بازی (دقیقا همین کاری که با آرکین الان کرده) زیاد تعجب نکن .....
احمد تو یه کمپانیو با یه استودیو مقایسه نکن
اگه سی دی 8 تا استودیو با 8 تا ip داشت و سیاستش فرقی نمیکرد میشد حرفتو قبول کرد.
بتسدا الان یه ناشره...سیاستش زمین تا خورشید با یه استودیو(هرچند با کیفیت) فرق میکنه.

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
الان بازی 73متاش بده محسوب میشه برا شما

یعنی اگه بازی پتای از ۹۰ به بالا نباشه بازی نیست یا خوب نبست

این بازی متوسطی محسوب میشه نه بازی بدی هست

قیول دارم با قمیت ارز باید خیلی رو خرید دقت کنی

ولی با این متا نسخه بازی رو بپیچونی خیلی درست نیست

متا ۹۰به بالا یعنی شاهکار
متا ۸۵تا ۹۰ یعنی عالی
متا ۷۰تا ۸۰ یعنی خوب
۷۰ به پابین یعمی شکست

ولی بازم تجربه خودتون مهمه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
احمد تو یه کمپانیو با یه استودیو مقایسه نکن
اگه سی دی 8 تا استودیو با 8 تا ip داشت و سیاستش فرقی نمیکرد میشد حرفتو قبول کرد.
بتسدا الان یه ناشره...سیاستش زمین تا خورشید با یه استودیو(هرچند با کیفیت) فرق میکنه.
خوب عزیز منم دارم همین رو میگم بتزدا سیاست هاش رو داره عوض میکنه بحثم همینه سیاست ها همه خیلی داره سمت نحوه در امد زایی یوبی سافت میره CDPR رو هم مثال زدم فقط برا BGS کاری به بقیه استدیو هاش ندارم ! CDPR هم داره بزرگ و بزرگ تر میشه ولی هنوز رو سیاست ها ش که حمایت کامل از مشتری هاش ایساده و حتی با همین نداشتن این چرت و پرت ها واسه خودش تبلیغ میکنه یعنی با همین Customer Friendly بودن واسه خودش تبلیغ میکنه ولی بتزدا برعکس پول در اوردن رو به Customer Friendly بودن ترجیه داده کدوم کمپانیی رو سراغ داری سر اونت کریسمس که باید مثلا به مشتری هاش آفر و آیتم های رایگان بده پک ایموت 24 دلاری میده ؟ یوبی سافت هم دیگه اینجوری نیست و خیلی دست و دلباز تره ولی بتزدا داره میشه قشنگ تو این ضمینه ها مثل اکتی و EA میخوای باور کن میخوای باور نکن بتزدا بعد F76 خیلی چیزا رو برا من ثابت کرد ! در مورد اون ادغام کردن استدیو هم بگم که اگه واقعا چیزی که گفتم اتفاق بیوفته (که آرکین مثال اولش بود) قشنگ دور IP های کم در آمدی مثل DH و TEW رو باید بزنی EA چجوری گند زد به استدیو ها با این ادغام کردن ها ؟ همونجوری .....

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,356
خوب عزیز منم دارم همین رو میگم بتزدا سیاست هاش رو داره عوض میکنه بحثم همینه سیاست ها همه خیلی داره سمت نحوه در امد زایی یوبی سافت میره CDPR رو هم مثال زدم فقط برا BGS کاری به بقیه استدیو هاش ندارم ! CDPR هم داره بزرگ و بزرگ تر میشه ولی هنوز رو سیاست ها ش که حمایت کامل از مشتری هاش ایساده و حتی با همین نداشتن این چرت و پرت ها واسه خودش تبلیغ میکنه یعنی با همین Customer Friendly بودن واسه خودش تبلیغ میکنه ولی بتزدا برعکس پول در اوردن رو به Customer Friendly بودن ترجیه داده کدوم کمپانیی رو سراغ داری سر اونت کریسمس که باید مثلا به مشتری هاش آفر و آیتم های رایگان بده پک ایموت 24 دلاری میده ؟ یوبی سافت هم دیگه اینجوری نیست و خیلی دست و دلباز تره ولی بتزدا داره میشه قشنگ تو این ضمینه ها مثل اکتی و EA میخوای باور کن میخوای باور نکن بتزدا بعد F76 خیلی چیزا رو برا من ثابت کرد ! در مورد اون ادغام کردن استدیو هم بگم که اگه واقعا چیزی که گفتم اتفاق بیوفته (که آرکین مثال اولش بود) قشنگ دور IP های کم در آمدی مثل DH و TEW رو باید بزنی EA چجوری گند زد به استدیو ها با این ادغام کردن ها ؟ همونجوری .....
اوج بی انصافی
CDPR تا به امروز 2 تا بازی AAA ساخته
106516

BGS
106517

همین الان CDPR بیش از دو برابر BGS کارمند داره
Annotation 2019-05-14 082834.jpg Annotation 2019-05-14 082855.jpg

اگه CDPR مثل bethesda با این همه فاجعه فروش بازی ها رو به رو بود باز هم سیاست های خودش حفظ می کرد حرف شما درست بود نه الان یه ستاره نو ظهور و در اوج محبوبیت

The Evil Within 1 sold around 800.000~ units in its opening week which is pretty decent. These sales can be attributed to the marketing, the revival of the horror genre at the time and the big name of Mikami on it.
The Evil Within 2 sold around 200.000 units in its opening week
Dishonored 2 sales were 40-percent lower at launch. Overall, the sequel only managed to move 2.5 million copies on consoles and PC combined. When compared to the more than 3 million copies of Dishonored sold on PC alone, one can gather that Bethesda might be wanting to pull the plug. However, Bare seems to indicate that there is still the possibility of pulling the title out of the closet sometime in the future
Wolfenstein II: The New Colossus earned critical acclaim from multiple publications —Twinfinite included— but its commercial performance was immediately thrown into question after the game went on sale just a month after launch. NPD reports later confirmed it was unable to breach the top 10 best selling games for the month of October at retail, following in footsteps of Prey, another Bethesda published title that also underwhelmed commercially earlier that year. A recent leak of Steam data confirms that Wolfenstein II The New Colossus recorded just 549,457 players as of July 1, 2018 —over a million less than its predecessor
DOOM – 3,197,626
Wolfenstein: The New Order – 1,819,928
Prey – 704,179
Wolfenstein: The Old Blood – 600,610
Wolfenstein II: The New Colossus – 549,457
The Evil Within 2 – 227,653
.​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر