Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint | PC

Ghost_Recon_Breakpoint.jpg

Title: Ghost Recon Breakpoint
Developer:
Ubisoft
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC - PS4 - Xbox One - Google Stadia
Release Date: 4 Oct 2019​

از بازی جدید سری Ghost recon به نام Breakpoint هم رونمایی شد. کار بر روی این بازی تقریبا سه ماه بعد از ریلیز Wildlands شروع شده.

جزئیات کلی:
  • داستان دقیقا بعد از اتفاقات Wildlands روایت میشه.
  • شخصیت منفی بازی Cole D Walker هست که قبلا عضو Ghost بوده. Walker گروهی به نام Wolves رو رهبری میکند.
  • نقشه ی بازی ، جزیره ای به نام آئورا است که توسط Walker و گروه اش به اشغال در آمده.
  • Skell نام کمپانی هست که ساخت پهباد، روبات و تانک های بدون سرنشین رو در این جزیره بر عهده دارد که هدف اصلی Walker هم تصرف کامل این کمپانی و استفاده از از تجهیزات اش هست.
  • بازی نسبت به نسخه ی قبلی حالت بقا و Survive بیشتری دارد. وقتی زخمی بشید به خوبی نمیتونید راه برید و تا زمانی که زخم اتون رو درمان نکنید، راه رفتن براتون مشکل ساز خواهد بود.
  • انیمیشن کاراکتر نسبت به Wildlands تغییر کرده و شامل حرکت هایی میشه که قبلا ندیدم. مثل راه رفتن موقع زخمی شدن، یا سر خوردن در سرازیری.
  • میتونید در جای جای نقشه ی کمپ های موقتی به نام Bivouac درست کنید و ازشون برای دادن لوت به دوستاتون یا درمان خودتون استفاده کنید.
  • روز لانچ بازی دارای 5 تا کلاس هست که شامل Assault ,Sharp Shooter, Panther, Engineer , Filed Medic می باشد.
  • هر کلاس ویژگی خاص خودشون رو دارند مثلا استفاده از نارنجک دودزا یا نگه داشتن نفس برای بهتر شلیک کردن با اسنایپر
  • تجهیزاتتون فقط شامل پهباد و دوربین دید در شب نمیشه و میتونید از ابزارهای جدید مثل دستگاه جوش برای سوراخ کردن فنس ها استفاده کنید.
  • مبارزات مخفیانه به شدت بهبود پیدا شده، وقتی روی که روی زمین به صورت درازکش هستید میتونید از گل و لای زمین برای استتار استفاده کنید.
  • میتونید دشمن هاتون رو به صورت مخفیانه از پشت بکشید که شامل انیمیشن جدید هم میشه. اگه دشمن متوجه حضورتون بشه، انیمیشن کشتن عوض میشه و درگیری بیشتری رو شاهد هستید.
  • میتونید اجساد دشمن های کشته شده رو بلند و از چشم دیگران مخفی کنید. البته بلند کردن فقط شامل دشمنان نمیشه و میتونید دوستاتون که زخمی شدن رو هم بلند کنید و به جای امن ببرید.
  • مثل شماره ی قبل بازی دارای افسر هایی میشه که دستیار های Walker حساب میشن و باید هر کدوم رو از بین ببرید. هر کدوم از این افسر ها تجهیزات و قابلیت های منحصر به فرد خودشون رو دارند.
  • رانندگی و نوع حرکت ماشین ها بهتر شده و بیشتر از 30 وسیله ی جدید رو در Breakpoint شاهد خواهیم بود.
  • Endgame هم برای بازی در نظر گرفته شده و 3 ماه بعد از ریلیز بازی ، Raid هم اضافه خواهد شد که در یک مکان آتش فشانی خواهد بود.
  • Delta Company اسم یک برنامه ی جدیدی هست که توسط سازنده های بازی درست شده و هدف این برنامه ارتباط بیشتر با پلیر ها خواهد بود.

TARGET_Gold_Digital_UK.jpg

TARGET_Ultimate_Digital_ENG.jpg

ghost-recon-breakpoint-wolves-collector-s-edition-1170399.jpeg

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
3-2 روزی میشه دارم بازی میکنم، واقعا همه جوره از Wildlands بهتره.
تو نگاه اول همون نسخه قبل بنظر میرسه ولی تو تک تک موارد پیشرفت داره یا اگر موردی باشه که تکراری بنظر میاد مطمئنا ارتقای کیفی داشته.

مثل نسخه قبل بهترین تجربه بازی بصورت Coop شکل میگیره، تک نفره میشه بازی کرد ولی مثل نسخه قبل یار کمکی بصورت AI نداریم.
اما از طرف دیگه چون بازی سبکش Looter Shooter هست، این بهترین کمک میکنه که وقتی شما تک نفره بازی میکنین از بازی خسته نشین و با انجام دادم مراحل فرعی، همش بدنبال پیدا کردن اسلحه،کوله،لباس و... بهتر باشین.
کاری که وقتی چند نفره بازی میکنیم از حوصله تیم خارج هست و بیشتر تمایل به تمام کردن مراحل اصلی داریم.
بنابراین چه تک نفره بازی میکنین و چه چند نفره مزیت و معایب خودش خواهد داشت.

خب بازی بتاست حتما توش باگ هست پس کاری باهاش نداریم.
گرافیک بازی خیلی خوبه،صداگذاری، شوتینگ من خیلی دوست داشتم.
هوش مصنوعی بازی عالی نیست ولی ضعیف هم نیست، به جذابیت بازی خیلی کمک کرده.
یکی از موارد خوب امکان خاموش روشن کردن Guided Mod هست که بازی خیلی جذابتر میشه، تو این حالت ماموریت که میگیرید تو نقشه علامت نمیخوره ولی بجاش بهتون مختصات یا نام مناطق نزدیک به محل ماموریت میده واین خود شمائید که باید محل انجام ماموریت پیدا کنین.
داستان بازی بنظرم جذابتر از نسخه قبلی هست، با اینکه عالی نیست ولی کشش لازم برای بازی کردن ایجاد میکنه (بنظرم برای این سبک کفایت میکنه).
عناصر بقا مثل نوشیدن آب برای رفع خستگی یا درمان نقاط آسیب دیده بدن و مواردی از این دست تو بازی وجود داره ولی آنچنان که قبلا روش مانور میدادن بنظرم تعیین کننده نیست.
میتنوم بگم این موراد کمک کرده بازی آنچنان آرکید مانند نباشه ولی اونقدری هم درش تاکید نشده که بگیم بازی هاردکور شده، تو یک کلام میشه گفت اکی هست نه کمتر و نه بیشتر.

در مقابل بازی میتونست تو خیلی از موارد بهتر کار کنه، مثل خالی نبودن جزیره از حیوانات و... (این مورد شاید بخاطر تاثیر گذار بودن تو گیم پلی حذف شد). کلا با مپ خیلی خلوتی طرف هستیم و زیاد درش NPC نمیبینیم.
یه مورد اینکه خیلی تو ذوق میزنه اینه که مپ ریل تایم نیست،مثلا ماموریت که میخوایم انجام بدیم 50 متر مونده به محل ماموریت هیچکس اونجا نیست وکسی نمیبنیم ولی به فاصله مشخص که میرسیم ناگهان دشمن یا دوست اونجا اسپاون میشن، این مورد برام زیاد جالب نبود.
البته تو خیلی از بازیهای دیگه همینطوره، ولی بنظرم میتونست تو این مورد بهتر عمل کنه.

خیل موارد ضعف و قدرت دیگه هست که میشه بهش پرداخت ولی زیاد نمیخوام پرحرفی کنم، من از این نسخه خیلی خوشم اومد .
طبق معمول شماره 2 های اوبی سافت،به نظر من باز هم با یک بازی خوب طرفیم.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
خیلی ها به همین علت که بازی لوتر - شوتر شده پیش خریدشون رو کنسل کردن .
بازی بر خلاف وایلد لند تو ی جزیره تخیلی و زاده تخیل اتفاق می افته و بر خلاف واید لند که ی دنیای واقعی با ی داستان واقعی رو یدک می کشید نیست .
گرافیک بازی هم چیز حاصی نداره طراحی چهره ها هم زیاد خوب کار نشده .

برای کسی که وایلد لندز رو زیاد پلی داده و ازش لذت برده این ی تکراره دوبارس با طعم دیویژن .
تو بازی باز لوت سبز و بنفش و آبی و زرد داریم درست مثل دیویژن
باز با loot score طرفیم
باز با گیرست طرفیم

این یوبی سافت هم گیر اورده پلیرها رو .

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
خیلی ها به همین علت که بازی لوتر - شوتر شده پیش خریدشون رو کنسل کردن .
بازی بر خلاف وایلد لند تو ی جزیره تخیلی و زاده تخیل اتفاق می افته و بر خلاف واید لند که ی دنیای واقعی با ی داستان واقعی رو یدک می کشید نیست .
گرافیک بازی هم چیز حاصی نداره طراحی چهره ها هم زیاد خوب کار نشده .

برای کسی که وایلد لندز رو زیاد پلی داده و ازش لذت برده این ی تکراره دوبارس با طعم دیویژن .
تو بازی باز لوت سبز و بنفش و آبی و زرد داریم درست مثل دیویژن
باز با loot score طرفیم
باز با گیرست طرفیم

این یوبی سافت هم گیر اورده پلیرها رو .

به شدت تو فکر خرید بازی بودم. با این قضیه کمی دو دل شدم. حالا به جز loot score که شما میگید، دشمن های بازی هم لول بندی میشند یعنی؟ یا کلا این لوت ها رو شخصیت چه تاثیری داره؟ یعنی ممکنه مثلا یک اسلحه سبز و زرد یکسان باشه ولی قدرت متفاوتی داشته باشند؟ (چرا Division ها رو میریزند تو Ghost Recon ها؟!!!!!!) الان بازی در واقع Division تو حالت Open World هست و دیگه نمیشه گفت حالت تاکتیکی قبل رو داره؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
به شدت تو فکر خرید بازی بودم. با این قضیه کمی دو دل شدم. حالا به جز loot score که شما میگید، دشمن های بازی هم لول بندی میشند یعنی؟ یا کلا این لوت ها رو شخصیت چه تاثیری داره؟ یعنی ممکنه مثلا یک اسلحه سبز و زرد یکسان باشه ولی قدرت متفاوتی داشته باشند؟ (چرا Division ها رو میریزند تو Ghost Recon ها؟!!!!!!) الان بازی در واقع Division تو حالت Open World هست و دیگه نمیشه گفت حالت تاکتیکی قبل رو داره؟
آره دشمن ها هم لول دارن، خب بنظر من ایرادی نداره که بازی از المان های خوب بازی های دیگه استفاده کنه.
بازی ضعف داره و این طبیعی هست اما مطمئنا لوت اسلحه و گیر جزو اون ضعف ها نیست، بنظرم کمک خیلی خوبی کرده که بازی خسته کننده نشه.
شاید برای کسی که همین تازگی چندماه دیویژن 2 بازی کرده باشه کمی تکراری بنظر بیاد، من بازی نکردم و مشکلی بابت این قضیه ندارم.

در مور حالت تاکتیکی هم این کاملا به خودت بستگی داره که چه سبکی بازی کنی مثل نسخه قبل، چیزی کم نشده و دستت باز هست که چجوری بخوای بازی کنی.
بنظرم این دوره بتا فرصت خیلی خوبی بود که خودتون بازی کنین ببینین ازش خوشتون میاد یا نه، تو نت یکسری همش درحال غرزدن و ایراد گرفتنن که چرا بازی تغییر دادین، حالا اگر بازی تغییرات نداشت میومدن با لودر از رو اوبی رد میشدن که چرا هیچ چی عوض نشده.
بنظر من این تغییراتی که داشته به نفع بازی تموم شده، اما از طرف دیگه نمیتونم خودم جای کسی بزارم که دیویژن 2 هم بازی کرده.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
یکی از زباله ترین ghost recon ها هست بدون شک کلا بیشتر یه dlc برای wildlands هست که پسرفت داشته هر چقدر هم سعی کنین تو بازی یه نکته مثبت نیست از وضعیت pvp که خود wildlands داشت لنگ میزد این بدتر از اونه فقط شاهکار جدید pvp رو برین ببینین که یوبی سافت مرز های خلاقیت رو جا به جا کرده :)) به صورت عجیبی تا حالا ندیدم یک سایت یا youtuber درست درمون بتونه یه نکته مثبت تو بازی پیدا کنه.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
یه ویدیو در مورد Beta بازی درست کردم. در صورت امکان ترجیحا از لینک یوتیوب نگاه کنید. ممنون. خیلی مخلصیم.

یوتیوب:
116304

آپارات:

پ.ن: منظورم از دانگرید این نیست که نسبت به نمایش های اولیه گرافیک بدتر شده، منظورم اینه که نسبت به Wildlands بنا به دلایلی توی بعضی از مناطق گرافیک پایین تری رو شاهد هستیم. وگرنه گرافیک اش با نمایش اولیه که نشونمون دادن زیاد تفاوتی نداره.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
یکی از زباله ترین ghost recon ها هست بدون شک کلا بیشتر یه dlc برای wildlands هست که پسرفت داشته هر چقدر هم سعی کنین تو بازی یه نکته مثبت نیست از وضعیت pvp که خود wildlands داشت لنگ میزد این بدتر از اونه فقط شاهکار جدید pvp رو برین ببینین که یوبی سافت مرز های خلاقیت رو جا به جا کرده :)) به صورت عجیبی تا حالا ندیدم یک سایت یا youtuber درست درمون بتونه یه نکته مثبت تو بازی پیدا کنه.

البته کلمه زباله یکمی اغراقِ ! کلمه بول شت خیلی بهتر توصیف وصف و حالشِ ! :))

تو تریلر گیم پلی بخش pvp داخل مپ برفی اگه اشتباه نکنم طرف از فاصله تقریبا دور با ی AR بدون هیچ recoil ای انگار که تمام 30 تا تیر به هدف اصابت کنه تونست اوی یکی رو که اونم داشت با سرعت 45 کیلومتر در ساعت میدوید با تیر بزنه ! :)) و رسما مرزهای واقعیت رو چندین فرسخ جابجا کرد حداقل نسبت به wildland :)) بخش pvp بازی که دقیقا copy / paste شده از نسخه قبلِ و البته یوبی لطف کرده و اون رو از ابتدا در دسترس قرار داده . راجع بخش کمپین هم فقط اشاره میکنم به گیم پلی نسخه الفا که 3 تاشون از پس زدن ی drone غول پیکر بر نیومدن و صبر میکنم تا open beta شاید 1% نظرم عوض بشه و باز برم wildlands رو یک بار دیگه تموم کنم . :))

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
البته کلمه زباله یکمی اغراقِ ! کلمه بول شت خیلی بهتر توصیف وصف و حالشِ ! :))

تو تریلر گیم پلی بخش pvp داخل مپ برفی اگه اشتباه نکنم طرف از فاصله تقریبا دور با ی AR بدون هیچ recoil ای انگار که تمام 30 تا تیر به هدف اصابت کنه تونست اوی یکی رو که اونم داشت با سرعت 45 کیلومتر در ساعت میدوید با تیر بزنه ! :)) و رسما مرزهای واقعیت رو چندین فرسخ جابجا کرد حداقل نسبت به wildland :)) بخش pvp بازی که دقیقا copy / paste شده از نسخه قبلِ و البته یوبی لطف کرده و اون رو از ابتدا در دسترس قرار داده . راجع بخش کمپین هم فقط اشاره میکنم به گیم پلی نسخه الفا که 3 تاشون از پس زدن ی drone غول پیکر بر نیومدن و صبر میکنم تا open beta شاید 1% نظرم عوض بشه و باز برم wildlands رو یک بار دیگه تموم کنم . :))
بدون شک wildlands بازی بهتری هست کلا pvp که همون هست و میخوان به عالمه operator دیگه بکنن از اول تو پاچه ملت نوابغ ubi کلا تنها چیزی که به pvp اضافه کردن اینه که همون بازی قبلی اومدن رینگ بتل رویال گزاشتن که از این به بعد شما تو بازی کمپ نکنی و میگن که بتل رویال نیست :-jجالب تر اینه که شما میری تو سینگل سلاح خفن باز میکنی بعد همون رو میبری تو pvp ملت رو میدری =)) همینجوری بازی بالانس نبود دیگه الان چی بشه کلا تنها کاری که کردن اینه که یه حلقه به ghost war اضافه کردن و اینه که دوباره از اول کل operator ها رو پول بدی :Dنباید به یوبی سافت عشق ورزید ؟ الان یوبی lootgasm پیدا کرده تو هر کوفتی میخواد looter shooter رو بچپونه ملت رو اسکل کنه الان مگه divison نیست ؟ نمیفهمم کلا چی این بازی به looter shooter میخوره :-?

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بدون شک wildlands بازی بهتری هست کلا pvp که همون هست و میخوان به عالمه operator دیگه بکنن از اول تو پاچه ملت نوابغ ubi کلا تنها چیزی که به pvp اضافه کردن اینه که همون بازی قبلی اومدن رینگ بتل رویال گزاشتن که از این به بعد شما تو بازی کمپ نکنی و میگن که بتل رویال نیست :-jجالب تر اینه که شما میری تو سینگل سلاح خفن بازی میکنی بعد همون رو میبری تو pvp ملت رو میدری =)) همینجوری بازی بالانس نبود دیگه الان چی بشه کلا تنها کاری که کردن اینه که یه حلقه به ghost war اضافه کردن و اینه که دوباره از اول کل operator ها رو پول بدی :Dنباید به یوبی سافت عشق ورزید ؟ الان یوبی lootgasm پیدا کرده تو هر کوفتی میخواد looter shooter رو بچپونه ملت رو اسکل کنه الان مگه divison نیست ؟ نمیفهمم کلا چی این بازی به looter shooter میخوره :-?

best comment ever !
lootgasm =))=))=))=))

• Like
Reactions: RoCoCo

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود دوستان

بنده قصد دارم این بازی به صورت CD KEY اورژینال خریداری کنم. کسی از دوستان هستش بازی با قیمت مناسب برام تهیه کنه یا وب سایتی ، فروشگاهی باشه معرفی کنه مطمئن و با قیمت مناسب.

ممنون.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
درود دوستان

بنده قصد دارم این بازی به صورت CD KEY اورژینال خریداری کنم. کسی از دوستان هستش بازی با قیمت مناسب برام تهیه کنه یا وب سایتی ، فروشگاهی باشه معرفی کنه مطمئن و با قیمت مناسب.

ممنون.
دوست عزیز اگه مایل هستین براتون چندتا سایت بفرستم اما به هیچ عنوان قیمت بازی اصلا نزدیک مناسب هم نیست و بسیار گرون هست ریجن روس بازی رو 645 قیمت گزاشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر