اموزش پخش موزیک دلخواه در بک گراند بازیها و منوی سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
اموزش پخش موزیک دلخواه در بک گراند بازیها و منوی سوییچ<:-P

ویرایش: ورژن جدید ماژول قرار گرفت و تا فریمور 9.0.1 ساپورت میشه و تا 200 اهنگ هم ساپورت میکنه ورژن جدید.

سلام بر همه دوستان
من چندین ماژول در این ضمینه تست کردم و از همه بهتر و اسونتر ماژول زیر رو دیدم و برای این منظور کافیه ماژول زیر رو دانلود و در مسیرهای گفته شده در روت مموری خودتون بریزید و حتما همه فولدرها رو بریزید خصوصا KosmosToolbox چون برای این ماژول تنظیم شده و من روی فریمور 7.0.1 و کاستوم فریمور اتمسفر 8.9 تست کردم و راحت اجرا شده و اگه شما از موارد دیگه استفاده میکنید بهتره خودتون تست کنید.

لینک دانلود ماژول و فایلهای مورد نیاز
SD File Backgrond Music

برای پخش درست اهنگها باید اهنگهایی با فرمت mp3 و در مسیر StarDust\Music بریزید و اسم اهنگها هم باید به ترتیب مثل weed-1.mp3 و weed-2.mp3 و weed-3.mp3 این باشه وگرنه پلی نمیشه و یه عکس میزارم بهتر بفهمید و تا 200 اهنگ میتونید شماره بندی کنی با همون ترتیب که گفتم و بیشتر نزارید نمیخونه.

m1.jpg

خوب بعد از ریختن فایلهای ماژول در مسیرهای مشخص شده و ریختن اهنگهای مد نظرتون برید داخل برنامه هاتون(همون قسمت Album) و KosmosToolbox رو اجرا کنید و به قسمت Background services برید و sys-audioplayer رو on کنید و دکمه Menu رو بزنید و الان باید اهنگها شروع به پخش شدن بکنن ( بازم تاکید میکنم از KosmosToolbox داخل فایلهایی که گذاشتم استفاده کنید وگرنه ممکنه نمایش نده ماژول رو)

m2.jpg

m3.jpg

خوب تا اینجا اگه همه مراحل رو درست رفته باشید دیگه اهنگتون باید پخش بشه و حالا دکمه های شورتکات پخش اهنگ هم بهتره یاد بگیرید و با انجام دادن هر دکمه لامپ led دکمه هوم باید روشن بشه.

L R X برای پخش اهنگ همزمان دکمه های فوق رو بزنید همچنین برای متوقف کردن اون.

R ZR برای رد کردن و رفتن به اهنگ بعدی همزمان بزنید.

L ZL برای برگشت به اهنگ قبلی همزمان بزنید.

R3 L3 برای متوقف کردن ماژول هست که اگه میخواید دوباره فعال بشه باید دوباره از طریق KosmosToolbox انجامش بدید و در کل بهتره برای متوقف کردن ماژول از همون KosmosToolbox اقدام کنید تا کلا متوقف بشه.

ویرایش

اموزش جدید برای اجرای موزیک

با اومدن ماژول overlays برای قسمت موزیک به اسم sys-tune پخش اهنگ خیلی راحت شده و توصیه میکنم از این برای پخش موزیک استفاده کنید بجای اموزش بالا و کافیه اول طبق این اموزش اول ماژول overlays رو نصب کنید و اموزش استفاده ازش رو یاد بگیرید و این ماژول هم من به همین اموزش اضاف کردم پس کافیه همون فایل اموزش رو تو مسیر ها بریزید و بعد با اجرای sys-tune از قسمت Music Browser میتونید هر مسیری تو مموری موزیکهاتون هست برید و با اجرای هر موزیک به playlist اضاف میشه و بعد برگردید از پلی لیست میتونید اهنگهاتون رو اجرا کنید و اگه توی روت مموری فولدری به اسم Music بسازید و اهنگهاتون رو بریزید داخلش بهتره و Music Broswer روی این فولدر بصورت دیفالت خودش میره.

sys_tune.jpg

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
ویرایش
یکی از دوستان خوبم >:D<با اجرای KosmosToolbox گفت دستگاش ارور داده و ریستارت میشه و باید برای حل این مشکل بگم کافیه فولدر بوتلودر هکته تو مموری باشه یا خود Kosmos نصب باشه و اصلا اومدیم شما نخواستید از هکته و Kosmos استفاده کنید و فقط همون اتمسفر خالی خواستید استفاده کنید و برای اینکار کافیه اموزش رو کامل بخونید و تو مرحله دانلود ماژول فقط فایل زیر رو در مموری در مسیرهای معین شده بریزید و این ماژول بصورت اتو بوت در هر بار بالا اومدن کاستوم فریمور لود میشه و برای غیر فعال کردنش هم دکمه R3 L3 رو بزنید و دفه بعد هم که خواستید فعالش کنید کافیه ریستارت فقط کنید.

لینک دانلود ماژول
SD File Backgrond Music 2

آخرین ویرایش:

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
واقعا ممنونم بابت آموزش، فقط یه سوالی دارم ،اگر بخوام اهنگ فقط تو هوم و رابط کاربری سوییچ پخش بشه چیکار کنم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
واقعا ممنونم بابت آموزش، فقط یه سوالی دارم ،اگر بخوام اهنگ فقط تو هوم و رابط کاربری سوییچ پخش بشه چیکار کنم؟
خواهش داداش
ببین یه ورژن قدیمی بود ساپورت میکرد دیگه جواب نمیده و یدونه هم هست قراره تو ورژنهای اینده این قابلیت اضاف کنه و تفکیک کنه اهنگهای منو و اهنگهای روی بازی که نکرده تا الان و در ضمن پست اول کاملا بروز شد و ورژن جدید قرار گرفت که یه خورده متدش با قبلی فرق میکنه و لز اول اموزش رو بخونید و بهتره ورژن جدید جایگزین کنید که تا 200 اهنگ هم ساپورت میکنه و لامپ led هم چشمک میزنه موقع استفاده از دکمه های شورتکات و شروع به کار ماژول.

• Like
Reactions: xbla69

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
با اومدن ماژول overlays برای قسمت موزیک به اسم sys-tune پخش اهنگ خیلی راحت شده و توصیه میکنم از این برای پخش موزیک استفاده کنید بجای اموزش بالا و کافیه اول طبق این اموزش اول ماژول overlays رو نصب کنید و اموزش استفاده ازش رو یاد بگیرید و این ماژول هم من به همین اموزش اضاف کردم پس کافیه همون فایل اموزش رو تو مسیر ها بریزید و بعد با اجرای sys-tune از قسمت Music Browser میتونید هر مسیری تو مموری موزیکهاتون هست برید و با اجرای هر موزیک به playlist اضاف میشه و بعد برگردید از پلی لیست میتونید اهنگهاتون رو اجرا کنید و اگه توی روت مموری فولدری به اسم Music بسازید و اهنگهاتون رو بریزید داخلش بهتره و Music Broswer روی این فولدر بصورت دیفالت خودش میره.
sys_tune.jpg

• Like
Reactions: rosgod

pouyaps4

کاربر سایت
Feb 28, 2015
2
سلام علی جان
خوبی سلامتی یه دنیا تشکر از اینهمه اطلاعات خوبی که برامون share می کنی، آقا یه سوال داشتم من
Mortal Kombat 11: ULTIMATE
از game mega دانلود کردم با آپدیتها و دی ال سی هاش
نصب شده کامل اجرا میشه اولش ( لابی) ولی تو اجرای ادامه تو قسمت آپدیت فایهای نصبی من کلی واستادم حتی 2 ساعت گفتم شاید آپدیتش خیلی زیاده زمان میبره بخواد همه رو به بازی اضافه کنه، مشکلش از کجا میتونه باشه ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام علی جان
خوبی سلامتی یه دنیا تشکر از اینهمه اطلاعات خوبی که برامون share می کنی، آقا یه سوال داشتم من
Mortal Kombat 11: ULTIMATE
از game mega دانلود کردم با آپدیتها و دی ال سی هاش
نصب شده کامل اجرا میشه اولش ( لابی) ولی تو اجرای ادامه تو قسمت آپدیت فایهای نصبی من کلی واستادم حتی 2 ساعت گفتم شاید آپدیتش خیلی زیاده زمان میبره بخواد همه رو به بازی اضافه کنه، مشکلش از کجا میتونه باشه ؟

سلام داداش مرسی
ببین این بازی قلق داره و اپدیتهای اولیش بدون مشکل اون منو رد میکرد که دیگه باید بدونی این بازی تا الان خیلی اپدیت داده و چیزهای زیادی اضاف شده و نمیشه اون اپدیتهای گذشته که چیزی نداره اکتفا کرد.

شما باید یه نت وصل کنی به دستگاه و wifi روشن باشه بصورت کاذب نه اینکه دیتایی رد و بدل بشه چون دستگاه هکی هست باید مراقب بود و برای اینکار طبق اموزش زیر 90dns ست کن روی یک wifi و طبق اموزش پیش برو.

اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو

بعد اینکار قبل اینکه بری تو بازی همون wifi روشن کن و به همون نتی که dns ست کردی وصل باید بشی و حالا وارد بازی که بشی یه ارور اونجایی که گیر کنی میده و وارد بازی میشه و بعد wifi میتونی خاموش کنی و راه حلش تنها همینه فعلا.

pouyaps4

کاربر سایت
Feb 28, 2015
2
سلام داداش مرسی
ببین این بازی قلق داره و اپدیتهای اولیش بدون مشکل اون منو رد میکرد که دیگه باید بدونی این بازی تا الان خیلی اپدیت داده و چیزهای زیادی اضاف شده و نمیشه اون اپدیتهای گذشته که چیزی نداره اکتفا کرد.

شما باید یه نت وصل کنی به دستگاه و wifi روشن باشه بصورت کاذب نه اینکه دیتایی رد و بدل بشه چون دستگاه هکی هست باید مراقب بود و برای اینکار طبق اموزش زیر 90dns ست کن روی یک wifi و طبق اموزش پیش برو.

اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو

بعد اینکار قبل اینکه بری تو بازی همون wifi روشن کن و به همون نتی که dns ست کردی وصل باید بشی و حالا وارد بازی که بشی یه ارور اونجایی که گیر کنی میده و وارد بازی میشه و بعد wifi میتونی خاموش کنی و راه حلش تنها همینه فعلا.
اقا یه دنیا ممنون این راه را امتحان میکنم انشالله که حل میشه؛ با تشکر از داداش گلم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر